فال روزانه – دوشنبه 9 فروردین

فال روزانه 9 فروردین دوست عزیز فالوده ای که 9 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما تمام ویژگی های یک انسان خوب را دارید و به طور ذاتی شخصی قابل اعتماد، با مسئولیت، شجاع، متعهد، باهوش، رقابت طلب و آماده ی کمک و همکاری با دیگران هستید. با این حال باید سعی کنید ویژگی های منفی مانند خودخواهی، وابستگی و منفی نگری را کنار بگذارید. امسال از لحاظ سلامتی بخت با شما یار است و روزهای خوبی در انتظارتان هستند. شما با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، اما برای حفظ سلامتی خود باید یک رژیم غذایی سالم و برنامه ی ورزشی صحیح داشته باشید و عادت های بدی مانند استعمال دخانیات و خوردن فست فود را کنار بگذارید. امسال از لحاظ مالی برای شما سال بسیار خوبی خواهد بود و در معاملاتی که می کنید سود قابل توجهی را به دست خواهید آورد و سرمایه گذاری هایی که در گذشته انجام داده اید نیز به مرحله ی سود دهی خواهند رسید. با این همه نباید فکر کنید که می توانید بدون کار و تلاش به خواسته هایتان برسید و داشتن تلاش و کوشش کافی از چیزی مهمتر خواهد بود. از شروع شراکت های جدید تجاری و اعتماد به افرادی که به تازگی شناخته اید خودداری کنید. برای رسیدن به اهداف حرفه ای خود به کار و تلاشی چند برابر نیاز خواهید داشت. شما به خاطر عملکرد خوبتان مورد تشویق و تحسین همکاران و مقامات مافوقتان قرار خواهید گرفت. اگر هنوز نیمه ی گمشده تان را پیدا نکرده اید احتمال اینکه امسال عشقتان را بیابید بسیار زیاد خواهد بود. اگر پیش از این نامزد کرده اید هم احتمالا ازدواج خواهید کرد. مرداد، مهر، آذر و دی ماه بهترین ماه های سال هستند.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

شما از این که نتیجه گیری های درستی انجام داده اید مطمئن هستید و شروع می کنید به تلاش برای قانع کردن دیگران به این که به آینده مثل شما نگاه کنند. با این حال داشتن این تصور که تنها یک نتیجه گیری درست وجود داد و شما آن را می دانید و دیگران هم لزوما باید مثل شما فکر کنند کار درستی نیست. تمام احتمالات موجود را قبل از تصمیم گیری در نظر بگیرید و این موضوع را نیز به یاد داشته باشید که آنچه برای شما جواب می دهد لزوما برای دیگران نیز درست نخواهد بود. شاید در زمینه روابط عاطفی زیاد خوش شانس نباشید، اما فکر نکنید برای این که این وضع را از بین ببرید حتما باید کاری انجام بدهید، این کار تنها اوضاع را بدتر خواهد کرد. حال و هوای عاشقی بر امروز حاکم شده است، پس شما هم خودتان را رها کرده و احساساتی که در قلبتان انباشته شده اند را بروز دهید. به جای اینکه در رابطه ی عاطفیتان بیش از اندازه مؤدب و رسمی رفتار کنید احساسات خود را آزادانه به زبان بیاورید و عشق خود را به طرف مقابلتان نشان دهید.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز می خواهید خودتان را برای دیگرانی که دوستشان دارید قربانی کرده و  آنها را نسبت به خودتان در اولویت قرار دهید و هر کاری که لازم است را برای آنها انجام دهید. احساس مسئولیتی که دارید باعث می شود برای انجام تمامی کارهایی که از شما انتظار می رود به خودتان فشار زیادی وارد کنید و بار کاری زیادی را تحمل کنید. شما مجبور نیستید قول هایی فراتر از حد تواناییتان به دیگران بدهید. شما این اواخر عشق و محبتی را که انتظارش را دارید دریافت نکرده اید و شاید دیگران را به خاطر این رفتارشان مقصر بدانید، اما راستش را بخواهید این وضعیت به این دلیل به وجود آمده است که شما طوری رفتار کرده اید که آنها تصور کرده اند شما نیازی به مهر و توجهشان ندارید. اگر در رابطه ی عاطفی خود احساس رضایت و خوشبختی نمی کنید امروز می تواند فرصت بسیار مناسبی باشد تا با یک مکالمه ی رو در روی صمیمانه نیازهای خودتان و انتظاراتی که از یک رابطه ی عاطفی ایده آل دارید را با طرف مقابلتان در میان بگذارید.

 

 فال امروز متولدین خرداد

امروز ذهنتان پر از افکار مختلف است که دارند در سرتان می چرخند، ولی بهتر است که خیلی درگیر آنها نشوید و در موردشان با دیگران حرف نزنید. هرچند که افکارتان خیلی خوب و منطقی هستند، ولی اگر در مورد افکارتان با دیگران حرف بزنید و مرتب نظرهایتان را عوض کنید ممکن است فکر کنند که افکاری آشفته دارید و خودتان هم نمی دانید چه دارید می گویید. شما می خواهید با سرعت هرچه بیشتر به سوی خواسته هایتان حرکت کنید ولی شرایط باعث ایجاد تاخیر در برنامه هایتان شده اند. اگر هنوز موفق نشده اید قلب کسی که دوست دارید را به دست بیاورید شاید به این دلیل است که هنوز پا پیش نگذاشته اید و احساستان را به وضوح بیان نکرده اید. اگر برای برطرف کردن احتیاجات و نیازهای خودتان مجبور هستید تعادل برخی چیزها را به هم بزنید حتما این کار را انجام دهید! شما در تلاش برای حفظ صلح و آرامش و به منظور خوشحال و راضی نگه داشتن دیگران خودتان و نیازهایتان را برای مدتی طولانی نادیده گرفته اید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز خودتان را درگیر برنامه های خیلی شلوغ و وقت گیر نکنید و برای روزتان طوری برنامه بچینید که بتوانید به تمام کارهایی که برای انجام دادند دارید برسید. مطمئنا از این که در پایان روز نصف کارهایتان ناتمام باقی مانده باشند خوشتان نخواهد آمد. این که خودتان را از موقعیت های خطرناک دور نگه دارید کار بسیار عاقلانه ای است، اما امروز پیش از آن که حتی خودتان متوجه بشوید ممکن است درگیر یک وضعیت ناخوشایند در زمینه مسائل عاطفی بشوید. البته به احتمال زیاد این مشکل مربوط به رابطه عاطفی خودتان نیست و شاید بین دو نفر دیگر گرفتار شوید که با هم مشکل دارند و شما را بین خود واسطه قرار می دهند. شما یک ابرقهرمان نیستید و مثل همه ی مردم دنیا توانایی های محدودی دارید و نمی توانید محدودیت های خود را انکار کنید. اگر کاری را انجام می دهید آن را به خاطر خودتان انجام دهید، نه به خاطر اینکه چیزی را به کسی ثابت کنید. آنهایی که واقعا دوستتان دارند شما را هر طوری که باشید دوست خواهند داشت.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

چرا اصرار دارید به دیگران نشان دهید شما چیزی هستید و یا توانایی هایی دارید که در واقع وجود ندارند؟! شما نیازی ندارید برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران خودتان را به دردسر انداخته و تحت فشار قرار دهید. امروز ممکن است از یک نفر که زیاد از او خوشتان نمی آید دلخور شوید، ولی امکان این که به منبع اصلی ناراحتیتان اشاره کنید برایتان وجود ندارد. شاید یکی از اطرافیانتان شما را در وضعیتی گیر بیندازد که مدام تلاش کرده اید از آن دوری کنید. شرایط در حال حاضر هر چه که باشند باید با آنها روبرو شوید. خوشبختانه اگر شجاعت آن را داشته باشید که احساسات واقعی خود را بیان کنید عصبانیتتان خیلی زود برطرف خواهد شد. شما امروز در زمینه ی روابط عاطفی همچون گلوله ای از آتش هستید. شما احساسات بسیار شدیدی نسبت به عشقتان احساس می کنید و دلتان می خواهد تمام کارهای مورد علاقه ی خود را همراه با او و در کنار او انجام دهید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

امروز اگر مجبور شوید روی کسی که روی شما حساب کرده است را زمین بیندازید خیلی از دست خودتان ناراحت خواهید شد. نیازی ندارد خودتان را برای چیزهایی که از کنترل شما خارج هستند عصبانی و یا سرزنش کنید. البته شما آنقدر به رسیدن به نتایج دلخواهتان اهمیت می دهید که زمان زیادی را صرف افکار بیهوده و سرزنش کردن خودتان نخواهید کرد. اگر می بینید که کارها آن طوری که انتظارش را دارید پیش نمی روند به خودتان تکانی بدهید و قدرتتان را مجددا یک جا جمع کنید. امروز انرژی جسمانی شما خیلی زیاد است و بسیار هم احساساتی و رمانتیک شده اید. از این ترکیب استفاده کرده و به رابطه زناشویی خود جانی تازه بدهید. شخصی که قرار است به دیدن شما بیاید بی آن که هیچ خبری به شما بدهد با تأخیر از راه خواهد رسید. این شخص را سرزنش نکنید، چون به احتمال زیاد توضیح قابل قبولی برای این رفتار خود دارد.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

اگر اوضاع در روابط عاطفیتان به خوبی پیش نمی رود نباید خودتان را به خاطر وضعیتی که برایتان پیش آمده است سرزنش کنید. شما و طرف مقابلتان در این رابطه با هم شریک هستید و این بدان معناست که هر دوی شما به یک اندازه در مورد آن مسئول هستید. اگر شرایط در رابطه ی عاطفی شما به گونه ی دیگری است شاید بهتر باشد با طرف مقابلتان در مورد نگرانی هایتان و احساساتی که دارید صحبت کنید. احساسات بین شما هر چقدر هم که قوی باشند آنچه شما را در کنار هم نگه خواهد داشت تنها صداقت، درک متقابل و حساسیت نسبت به نیازهای یکدیگر است. اگر فکر می کنید خودتان نمی توانید مشکلاتتان را حل کنید از یک مشاور متخصص کمک بگیرید. اگر چیزی هست که خیلی دلتان می خواهد آن را به دست بیاورید همین حالا آستین هایتان را بالا زده و با تمام وجود برای رسیدن به آن تلاش کنید. نباید منتظر بنشینید تا آنچه که می خواهید به سراغ شما بیاید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز شما اگر متأهل باشید شور و هیجان بسیار زیادی در روابط عاشقانه خود دارید و اگر هم مجرد باشید به یکی از جذاب ترین مجرد های این دنیا تبدیل خواهید شد و همه را به سوی خود جذب خواهید کرد. امروز فرصت خوبی برای جستجو و پیدا کردن شریک زندگیتان می تواند باشد، اما از آنجایی که تقریبا هر کسی که ببینید توجه شما را به خود جلب خواهد کرد بهتر است چشم هایتان را کمی بیشتر باز کنید تا مبادا هوسی زودگذر را با عشق اشتباهی بگیرید. تماس های تلفنی از شماره های ناشناس به احتمال زیاد چیزی جز دردسر برایتان نخواهند داشت. شما از هدف گذاری های بلندپروازانه و سپس نرسیدن به انتظاراتتان خسته شده اید. خوشبختانه اکنون در وضعیتی قرار دارید که نقشه هایتان را می توانید بدون برخوردن به هیچ مشکلی به مرحله اجرا بگذارید. با این حال اگر در رویکردتان به این موضوع خیلی سرسختانه پافشاری کنید ممکن است موجبات عصبانیت کسی را فراهم کنید که می تواند برایتان مشکل ساز شود.

 

 فال متولدین آذر

اگر اوضاع در زمینه روابط عاطفی به کامتان نیست خودتان را سرزنش نکنید. در هر رابطه ای هر دو طرف باید به طور مشترک و بدون خودخواهی سعی در پیش بردن رابطه داشته باشند و تمام مسئولیت ها به عهده شما نیستند. امروز خیلی خوب می توانید متوجه شوید که چه کسی دارد بهانه های بیهوده برایتان می آورد و نگاه نافذتان آنها را مضطرب و عصبی خواهد کرد. با وجود آن که ممکن است خیلی در رابطه با حدس هایتان دقیق باشید و به خوبی به واقعیت امر پی ببرید، چنانچه در مطرح کردن موضوعی حساس رفتار نادرستی داشته باشید، اوضاع را از آنچه که هست بدتر خواهید کرد. کمی ماجراجویی و هیجان به پیشرفت رابطه ی عاطفی شما کمک قابل توجهی خواهد نمود. در بیان احساسات خود جسارت داشته باشید، زیرا هر چقدر رفتارتان جسورانه تر باشد احتمال اینکه به خواسته هایتان دست پیدا کنید و واکنش مورد انتظارتان را از طرف شخصی که دوست دارید دریافت کنید بیشتر خواهد بود.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

همه فکر می کنند که شما راه رسیدن به موفقیت را خیلی خوب می دانید و از شما تقاضای راهنمایی و کمک دارند. شما در حال حاضر خیلی راحت می توانید حقیقت را تشخیص دهید و این باعث می شود که احساس کنید توانایی هایتان بیش از بقیه است و می توانید برای آنها تصمیم گیری کنید. یادتان باشد دچار این توهم نشوید که چون می توانید راه درست را برای آینده خود در پیش بگیرید لزوما می توانید راه دیگران را نیز برای آنها مشخص کنید. به دیگران مشورت بدهید، ولی آنها را وادار به پذیرش ایده های خودتان نکنید. اگر متاهل هستید و مدتی است که به فکر بچه دار شدن بوده اید امروز روز خیلی خوبی برای اقدام در این زمینه می تواند باشد. شما همیشه ترجیح می دهید کارهایتان را بر اساس برنامه و به صورت حساب شده پیش ببرید، اما عشق و روابط عاطفی چیزی نیست که بشود در مورد آن چنین روشی را در پیش گرفت. اعتماد به نفس داشته باشید و وقتی پای عشق در میان است در لحظه زندگی کنید.

 

 فال متولدین بهمن

شما همیشه با شجاعت تمام برای کشف ناشناخته ها آمده اید و با شور و هیجان تمام حاضرید کارهایی را انجام دهید که هیچ کس تاکنون انجام داده است. امروز این شور و هیجان در شما بیش از هر زمان دیگری است و دیوانه وار به دنبال ماجرا می گردید. برای ارضای این حس خود از تعطیلات استفاده کرده و همراه با دوستانتان به سراغ تفریحات هیجان انگیز و البته سالمی بروید که تا کنون امتحان نکرده اید. حتی اگر در ظاهر همه چیز مثل همیشه باشد هم تغییراتی دارند ایجاد می شوند که نقش شما در آنها انکارناپذیر است. خودتان و تلاش هایتان را دست کم نگیرید و افکار و احساسات را در رابطه با این موضوع بیان کنید. به جای اینکه انرژی خود را در راه جنگ و دعوا هدر دهید بهتر است آن را صرف پرورش روابط عاطفی خود نموده و راه صلح و دوستی را انتخاب کنید.  امشب را در کنار دوستان خود و آنهایی که برایتان عزیز هستند بگذرانید تا ناکامی هایتان را در کنار آنها فراموش کنید.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

تنش هایی که این اواخر در اطرافتان پیش آمده اند امروز باعث خشم شما شده اند و این خشم آنقدر شدید است که ممکن است وسوسه شوید یک جنگ بزرگ به راه بیندازید. سلاح ها را کنار گذاشته و پرچم سفیدتان را بالا بگیرید، این جنگ به نفع هیچ یک از دو طرف نخواهد بود. هرچند ممکن است در واقع هیچ نیت بدی نداشته باشید، ولی بهتر است که احساسات و افکارتان را برای خودتان نگه دارید. شاید حتی خودتان هم خیلی خوب بدانید که این حرف ها بهتر است ناگفته باقی بمانند، ولی امکان دارد در یک لحظه هیجان زده شده و آنچه نباید بگویید را به زبان بیاورید. متاسفانه حرفی که گفته شده است را نمی توانید پس بگیرید. اگر قرار است امروز راهی سفر شوید خودتان را برای تأخیر و برخی مشکلات جزئی در مسیر آماده کنید و اجازه ندهید این اتفاقات حال و هوای خوب آغاز سفرتان را خراب کنند. یادتان باشد هدف اصلی خوش گذراندن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد