فال روزانه – دوشنبه 5 اسفند

فال روزانه 5 اسفند : دوست عزیز فالوده ای که 5 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی باهوش، منحصر بفرد، منطقی، موقر، مثبت اندیش، کاریزماتیک و دارای شم تجاری قوی هستید. شما همچنین بسیار خونگرم و اجتماعی هستید و به سرعت با دیگران روابط دوستانه برقرار می کنید. با این همه بهتر است مواظب باشید در کارهایتان تا این حد عجول نباشید و کم صبر و حوصله به خرج دهید. امسال از لحاظ سلامتی برای شما سال بسیار خوبی خواهد بود و با هیچ مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. اگر در فکر پیدا کردن تناسب اندام هستید امسال فرصت بسیار خوبی را در اختیار شما قرار خواهد داد و می توانید خیلی سریعتر از آنچه انتظار دارید به نتایج دلخواهتان دست پیدا کنید. شما امسال از سرمایه گذاری هایی که در گذشته انجام داده اید سود قابل توجهی را به دست خواهید آورد که به ثبات اقتصادی و مالی شما کمک زیادی خواهد کرد. با این حال، اگر قصد دارید پول که به دست آورده اید را دوباره سرمایه گذاری کنید بهتر است که این کار را با دقتی چند برابر حالت عادی انجام دهید. شما امسال پول زیادی را خرج خریدن اشیای لوکس و غیر ضروری خواهید کرد اما این کار به بهتر شدن حال روحی شما کمک بسیاری خواهد نمود. تا جای ممکن از پول قرض دادن به دیگران خودداری کنید. امسال از لحاظ حرفه ای فرصت گسترش دانش و مهارت هایتان را در اختیار شما قرار خواهد داد. اگر قصد تغییر شغلتان را دارید امسال فرصت خوبی برای انجام این کار خواهد بود. اگر می خواهید در روابط عاطفی خود به مشکل برنخورید از بحث و درگیری با عشقتان خودداری کنید. اگر هنوز ازدواج کرده اید بهتر است امسال را برای رفتن به خانه ی بخت انتخاب نکنید. خرداد، آبان و آذر بهترین ماه های سال هستند.

 فال روزانه متولدین فروردین

همه ی ما به اینکه زمانی را به تنهایی در خلوت خودمان بگذرانیم احتیاج داریم، اما باید مواظب باشیم که در تنها ماندن تا حدی زیاده روی نکنیم که به سلامت روانی ما آسیب برساند. اگر فکر می کنید به این دلیل تنهایی را ترجیح می دهید که می خواهید از چیزی یا کسی دوری کنید بهتر است در راه حلی که برای مقابله با این مشکل خود انتخاب کرده اید تجدید نظر کنید. این شرایط تنها باعث بدتر شدن اوضاع خواهد شد و مشکل همچنان سر جای خود باقی خواهد ماند. اگر چیزی آزارتان می دهد بهتر است با آن روبرو شوید و به جای فرار از مشکلتان آن را حل کنید. باور کنید که اگر این روش را امتحان کنید در پایان روز حال خیلی بهتری خواهید داشت.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز مواظب باشید که گرفتار احساس حسادت نشوید، زیرا خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید این احساس به سراغتان خواهد آمد. این نکته را به یاد داشته باشید که این احساس بیشتر مواقع از حس عدم امنیت ریشه می گیرد. معمولا اگر در کار، روابط و یا خانواده ی خود احساس امنیت نکنید و حس کنید که وجود یک نفر موقعیت شما را تهدید می کند این حس ناخوشایند به سراغتان خواهد آمد، اما حالا وقت آن فرا رسیده است که به دنبال پیدا کردن دلیل این احساس عدم امنیت در وجود خودتان باشید. به دنبال جواب این سوال باشید که چه چیزی باعث احساس عدم امنیت در شما می شود. پیدا کردن جواب این سؤال مشکلات زیادی را در زندگیتان حل خواهد نمود.

 

 فال امروز متولدین خرداد

امروز شما زیاد از ظاهر و قیافه ی خود راضی نیستید و به دنبال راهی برای برطرف کردن ایرادهای ظاهری خود هستید. این کار به احتمال زیاد بدترین راه حلی است که می توانید برای این مشکل خود پیدا کتید و حتی در صورتی که سراغ عمل های زیبایی بروید هم نتیجه ای که به دست می آورید مطمئنا برایتان رضایت بخش نخواهد بود. به جای اینکه خودتان را به دست تیغ جراحی بسپارید بهتر است به دنبال راهی برای پذیرش خودتان به همین صورتی که هستید بگردید. مشکل شما هر چیزی که باشد، اگر یاد نگیرید خودتان را به همین شکلی که هستید دوست داشته باشید، هر چقدر هم که تغییر کنید همیشه موفق خواهید شد ایرادی در ظاهر و قیافه ی خودتان پیدا کنید .

 فال روزانه متولدین تیر

امروز ممکن است دچار احساس حسادت شوید. اگر می خواهید بدانید چه چیزی این احساس ناخوشایند را در شما به وجود آورده است باید ببینید حس عدم امنیتی که آن را به وجود آورده از کجا آمده است. اگر به عشقتان حسودی می کنید ببینید در رابطه تان چه می گذرد و چه چیزهایی باید تغییر کنند. اگر به همکارتان حسادت می کنید شاید به این دلیل باشد که حس می کنید زحماتتان در محل کارتان دیده نمی شوند. در هر صورت به شما توصیه می شود که به دنبال ریشه ی این احساس حسادت در خودتان بگردید، زیرا این حس نشان دهنده ی آن است که مشکل بزرگی حل نشده باقی مانده است و باید هرچه سریعتر به آن رسیدگی شود.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز ممکن است به خاطر تغییراتی که دارید در خانه تان ایجاد می کنید مشکلاتی موقتی و زودگذر بین اعضای خانواده شما به وجود بیایند. شاید مشغول نقل مکان، یا نظافت و یا بازسازی و تغییر دکوراسیون منزلتان هستید و بعض ها کم کاری کرده و یا در کارهای دیگران اختلال ایجاد می کنند. بهترین راه چاره این است که این پروژه را هر چه سریعتر به انجام برسانید تا اخلاق همه سر جایش برگردد. شما قصد دارید ایده های فراوانی که در ذهنتان دارید را عملی کنید و دست از خیال پردازی محض برداشته و دست به کار شوید. شما حتی صداهای بازدارنده ای که همیشه در ذهنتان می شنوید را نادیده می گیرید، اما نباید اجازه دهید قربانی خوش بینی سهل انگارانه شوید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

یک نفر دارد چیزهایی را از شما مخفی می کند. همه ما اطلاعات و رازهایی داریم که دلمان نمی خواهد آنها را با دیگران در میان بگذاریم، اما این چیزی نیست که شما بتوانید نسبت به آن بی تفاوت باشید. حس ششمتان احتمالا به شما خواهد گفت که این شخص کیست. اگر اصرار دارید به رازی که از شما مخفی می کند پی ببرید این کار را با ملایمت و بدون ن که باعث شوید احساس کند تحت فشار قرار گرفته است انجام دهید. کارهای زیادی که امروز باید به انجام برسانید دارند شما را دیوانه می کنند و سعی دارید هرچه سریعتر آنها را انجام دهید. این کار باعث خواهد شد که فشار و استرس زیادی روی خودتان احساس کنید، اولویت را به کارهای ضروریتان بدهید و بقیه را برای بعد نگه دارید.

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز اگر به اشاره ای اشک در چشمانتان حلقه زد زیاد تعجب نکنید. شرایط کیهانی موجود حساسیت شما را به میزان قابل توجهی بالا برده است و خیلی زود احساساتی می شوید و کنترل احساستان برایتان دشوار است. به خودتان سخت نگیرید. اگر نیاز به گریه کردن دارید و ریختن چند قطره اشک حالتان را بهتر می کند خجالت نکشید. البته مواظب باشید که در این کار زیاده روی نکنید و با گریه و زاری های بی دلیل اطرافیانتان را ناخواسته ناراحت نکنید. تا فردا حالتان به میزان قابل توجهی بهتر خواهد شد و مهار احساساتتان را دوباره در دست خواهید گرفت. فعلا مواظب خودتان باشید و از هر کاری که حالتان را خوب می کند استقبال کنید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

یکی از گروه هایی که شما در آن عضو هستید، که می تواند شامل خانواده، دوستان و یا همکارانتان باشد به خاطر بحث بر سر مسائل سیاسی و اجتماعی به مشکلاتی جدی برخواهد خورد و شاید حتی از هم پاشیده شود. شما باید سعی کنید خودتان را از این بحث و دعوا دور نگه دارید. همچنین ممکن است یکی از دوستانتان با مشکلاتی بزرگ و گیج کننده به سراغ شما آمده و تقاضای کمک کند. شاید بهتر باشد تا فردا که اوضاع بهتر شود سرتان را با کارهای شخصیتان گرم کرده و زیاد به دیگران نزدیک نشوید. امروز میل شدیدی به یافتن راهی برای کسب درآمد بیشتر احساس می کنید، اجازه ندهید ترس ها و نگرانی هایتان مانع گوش کردن به ندای درونتان شوند.

 

 فال متولدین آذر

امروز مواظب باشید که کارهایتان از روی کتاب و حساب باشند و در لحظه تصمیم نگیرید. این که بتوانید در شرایط دشوار به صورت آگاهانه و به سرعت تصمیم بگیرید خیلی خوب است، اما اگر بدون فکر کردن و عجولانه تصمیم گیری کنید مسلما نتیجه ای جز پشیمانی برایتان در بر نخواهد داشت. شرایط کیهانی موجود ایجاب می کند که پیش از برداشتن گام های بزرگ و جسورانه تمام جوانب را به دقت مورد بررسی قرار دهید. برای تصمیم گیری در هر زمینه ای، خواه شخصی باشد و خواه حرفه ای، خوب فکر کنید. اگر قرار است چیزی را امضا کنید آن را چند بار بخوانید. در روابط خود نیز، به ویژه در روابط عاطفی، مواظب باشید به راحتی به کسی اعتماد نکنید.

 فال روز متولدین دی

اکنون دیگر وقت آن فرا رسیده است که برای حل مشکلات خود به دنبال راه حلی جدی تر و جسورانه تر باشید. اگر چندین راه مختلف را امتحان کرده اید اما به نتیجه ی مطلوب نرسیده اید و مشکلتان همچنان سر جایش باقی است، بهتر است راه هایی را انتخاب کنید که بدون آنکه مخرب باشند متحول کننده و تغییر دهنده باشند. از برداشتن گام های بزرگ و امتحان راه هایی که تا به حال نرفته اید هراسی نداشته باشید، اما احتیاط را هم فراموش نکنید. پیش از هر اقدامی تمام جوانب را به دقت سنجیده و عواقب احتمالی آنها را هم در نظر بگیرید. اگر دوستی دارید که به اندازه ی کافی مورد اعتمادتان است می توانید در این مورد با او مشورت کنید.

 

 فال متولدین بهمن

امروز فشارهای عصبی ممکن است باعث شوند کمی حال و هوایتان بهم ریخته و سطح انرژیتان پایین بیاید. کارها و وظایفی که باید به انجام برسانید در انتظارتان هستند و با وجود بی حوصلگی مجبور به انجام آنها خواهید بود، اما این حالت شما می تواند اثراتی منفی روی نتیجه کارتان بگذارید. تحت هیچ شرایطی خودتان را با کار بیش از اندازه بیشتر از اینی که هست اذیت نکنید. حواستان باشد که رفتارتان با دیگران تحت تأثیر خستگی و فشار عصبیتان قرار نگیرد. امروز هر چند ته دلتان از درستی انتخاب خود چندان مطمئن نیستید، اما میل شدیدی که به موفقیت احساس می کنید قویتر از تردیدهایتان است و دلتان می خواهد برای رسیدن به خواسته هایتان کمی ماجراجویی کنید.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز مجبور خواهید بود مخالفت های یک نفر را تحمل کنید و این شخص به احتمال زیاد از مقام یا موقعیتی بالاتری نسبت به شما برخوردار است و شاید حتی یکی از والدین شما باشد. درست است که شما باید به بزرگترها احترام بگذارید و به حرف هایشان گوش کنید، اما اگر گفته هایشان به زندگی شخصی، کاری و یا سبک زندگی شما مربوط می شوند اصلا موظف نیستید هر چه می گویند را با چشمان بسته پذیرفته و عملی کنید. این مسائل کاملا شخصی هستند و فقط خود شما حق تصمیم گیری در ارتباط با آنها را دارید. از دانش و تجربه ی دیگران کمک بگیرید، اما خودتان تصمیم گیرنده ی نهایی باشید. این را به خاطر بسپارید که هر کاری کنید بالاخره یک مخالف پیدا خواهد شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد