فال روزانه – دوشنبه 2 فروردین

فال روزانه 2 فروردین دوست عزیز فالوده ای که 2 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی فعال و پرانرژی، صمیمی و اجتماعی، عاشق تفریح و خوش گذرانی، قابل اعتماد، دارای قدرت تمرکز بالا و مثبت اندیش هستید. مهارت ها و مثبت نگری شما باعث می شوند در انجام هر کاری عملکردی فوق العاده از خودتان به نمایش بگذارید. با این وجود، اگر می خواهید به موفقیت های مورد انتظارتان دست پیدا کنید باید به دمدمی مزاجی و بی حوصلگی خود غلبه کنید. امسال برای شما از لحاظ سلامتی به خوبی سال گذشته نخواهد بود و اگر به خوبی از خودتان مراقبت نکنید خیلی زود مریض خواهید شد. از لحاظ مالی امسال برای شما سال بدی نخواهد بود و می توانید با تلاش کافی وضع مالی خود را بهبود ببخشید. با این حال، به علت ولخرجی های زیادی که می کنید و خرید اشیای لوکس و غیر ضروی نخواهید توانست چیز زیادی پس انداز کنید. اگر قصد سرمایه گذاری را دارید می توانید با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سود زیادی را به دست بیاورید. در زمینه ی حرفه ای تلاش هایتان نتایج بسیار خوبی را برای شما به همراه خواهند داشت و در اواخر سال به واسطه ی عملکرد قابل توجه و هوشمندی تان پاداش زحمات خود را خواهید گرفت و به صورتی کاملا غیر منتظره ترفیع رتبه ای که آرزویش را داشته اید به دست خواهید آورد. در زمینه ی روابط عاطفی نسبت به سال گذشته روزهای بسیار خوبی در انتظارتان هستند. شما حمایت عاطفی مورد انتظارتان را از شریک زندگیتان دریافت خواهید کرد و می توانید مشکلاتی که داشته اید را حل کنید. اردیبهشت، مهر و دی ماه بهترین سال ها هستند.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

این روزها با این که تعطیل است اما سرتان شلوغ است. اخیرا به دلیل درگیری هایی که داشته اید، از شریک زندگی تان غافل شده اید اما زمان آن است که به او اهمیت بیشتری دهید. امروز خیال تان را رها کنید تا به هر کجا که دوست دارد سرک کشد. برای رویاهایتان برنامه ریزی کنید و تا تبدیل آنها به واقعیت از پا ننشینید. به جای عقل این بار به تخیل تان اجازه دهید تا امور را به دست گیرند و راه درست را به شما نشان دهند. تا قدم اول را برندارید نمی توانید مسائل را پیش بینی کنید. به خودتان اعتماد کنید تا به آنچه می خواهید، برسید. احساسات شما دایم در حال تغییر هستند و اصطلاحا مودی هستید. امروز از آن وقت هایی است که بسیار احساساتی هستید و بهتر است زمان خود را در میان دوستان یا خانواده خود سپری کنید. اگر در کنار خانواده نیستید، تلفن را بردارید و با آنها تماس بگیرید. با مادر یا یک زن مهم زندگی خود تماس بگیرید.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

درگیری های ذهنی زیادی دارید و دوست دارید ساده ترین راه را برای گریز از شرایطی که در آن به سر می برید، انتخاب کنید. این رفتار نتیجه تنبلی و در رفتن از زیر بار مسئولیت هایتان است. شاید این راهی که انتخاب کرده اید همین حالا جواب دهد اما در آینده ممکن است برایتان دردسر ساز شود. سخت کوشی کلید موفقیت شماست پس بلند شوید و قدم هایتان را محکم تر از قبل بردارید. مطمئن باشید که به آنچه لایق اش هستید، خواهید رسید. دوستی انتظار تماس شما را می کشد در صورتی که از او غافل شده اید. همین حالا گوشی را بردارید و با او تماس بگیرید. امروز حس اجتماعی بودن شما زیاد شده و دوست دارید در میان دوستان باشید. از نظر روحی نیز بسیار مهربان هستید و درک بسیار خوبی به اطراف دارید. دیگران نیز از معاشرت با شما لذت خواهند برد. از این فرصت برای حرف زدن با افراد موفق استفاده کنید.

 

 فال امروز متولدین خرداد

رابطه رمانتیک شما دچار تنش شده و این موضوع آرامش تان را بهم زده است. همه می دانند که عشق آسان نیست اما نباید بگذارید که این موضوع تبدیل به یک مشکل بزرگ شود و تمام زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد. کلید موفقیت شما این است که استرس را از خود دور کنید و بدانید که همیشه اتفاقات آنطور که شما می خواهید پیش نمی روند و نمی توان بر تمام جنبه های یک رابطه عاطفی، به عنوان مثال طرف مقابل، تسلط داشت. اگر می خواهید به نتیجه برسید باید کمی صبر پیشه کنید. سعی کنید کمی بیشتر به دوستان تان اهمیت دهید. شما می توانید با حمایت از نظرها و ایده های آنها نشان دهید که چقدر برایتان مهم هستند. دوستی نزد شما می آید، تنها گفتن آنچه که او را خوشحال می کند، کافی نیست. کاری که شما باید انجام دهید، باز کردن چشم های او به روی واقعیت است.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز ذهن تان در آسمان ها سیر می کند. آنقدر خیال بافی می کنید که در نهایت بدین نتیجه می رسید که با فردی که به او علاقه دارید، قرار ملاقاتی بگذارید. کنترل این احساسات در چنین روزی برایتان دشوار است. نگران نباشید بگذارید به هر جا که دوست دارند، شما را با خود ببرند. جهان خیال یکی از امن ترین جاهایی است که می توانید به آن پناه ببرید بنابراین از دور شدن از واقعیت نگرانی به دل راه ندهید. اگر دلتان می خواهد خاطرات گذشته خود را مرور کنید، این کار را انجام دهید. امروز همه چیز کاملا متعادل و خوب است. از نظر روحی و جسمی کاملا شاد و سالم هستید. درک و احساسات مثبت زیادی دارید. خیلی خوب می توانید با اطرافیان ارتباط برقرار کنید. از این فرصت برای آشنایی با افراد جدید استفاده کنید. یا پای صحبت های کسانی بنشینید که اطلاعات و مهارت های بیشتر از شما دارند.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز با فردی که رفتار بدی از خود نشان می دهد، درگیر می شوید و با او بحث می کنید. یادتان باشد که این رفتار شاید از دید او آنقدرها هم بد نبوده باشد پس بهتر است قبل از هر عکس العملی، خودتان را جای او بگذارید و مشکل را از زوایای مختلف بررسی کنید. اگر می خواهید حرف دلتان را بزنید، انتظار هر عکس العملی از او را هم داشته باشید. برای این که کمی حال و هوایتان عوض شود، با دوستان تان قراری بگذارید و کمی خوش بگذرانید. بهار زمان خوبی برای دریافت انرژی های مثبت از طبیعت است. امروز زمان خوبی برای تصمیم گیری است. اگر قرار است در ملک یا جایی سرمایه گذاری مالی کنید، بدانید که فرصت خوبی است و تصمیم های شما کمترین ضریب خطا را دارند. البته مشورت و کمک گرفتن از افراد کارشناس هم نه تنها ضرر ندارد که بسیار هم کمک کننده است. البته  لازم نیست صددرصد نظرات آنها را اعمال کنید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

سعی کنید کمی بیشتر به دوستان تان اهمیت دهید. شما می توانید با حمایت از نظرها و ایده های آنها نشان دهید که چقدر برایتان مهم هستند. دوستی نزد شما می آید، تنها گفتن آنچه که او را خوشحال می کند، کافی نیست. کاری که شما باید انجام دهید، باز کردن چشم های او به روی واقعیت است. در تلاش برای گرفتن تصمیمی هستید. مراقب باشید راهی را که می دانید سرانجامی ندارد، انتخاب نکنید. اعضای خانواده تان می توانند مشاوران خوبی برایتان باشند. از راهنمایی آنها کمک بگیرید. شما اصولا دوست دارید تنهایی و مستقل از دیگران کار کنید. اما امروز حس همکاری خواهید داشت و ترجیح می دهید در جمع و در میان دوستان و همکاران باشید. امروز حس های مثبت شما زیاد هستند و در نتیجه ارتباط های بسیار  خوبی با دیگران دارید. حتی تضادها و عدم تفاهم ها را هم برطرف می کنید. برای تصمیم گیری نیز زمان مناسبی است.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

 در حال حاضر قدرت تخیل شما بهترین دوستان تان است. پس نگذارید هیچ کسی بین شما فاصله بیاندازد. زمان خوبی است تا با فرد مورد علاقه تان یک رابطه رمانتیک را آغاز کنید و به هر ایده ای که در ذهن تان دارید جامع عمل بپوشانید. در راه رسیدن به هدف هایتان دست از تلاش بر ندارید و سخت کوش باشید. یکی از دوستان قدیمی بدون آنکه شما بدانید به دیدارتان می آید، منتظر اتفاقات خوب و غیر منتظره باشید. هوای بهاری زمان خوبی برای گشت و گذار است، تا می توانید از آن لذت ببرید. امروز باید بیشتر از همیشه مراقب خود و سلامت خود باشید. بیشتر بخوابید. نوشیدنی های سالم بنوشید و به غذای روزانه خود خوراکی های گیاهی و میوه بیشتری اضافه کنید. برای اینکه ذهن سالم و روحیه خوبی داشته باشید، باید جسمتان سالم باشد. وقتی بدن در وضعیت خوبی باشد، مغز بهتر کار می کند و زندگی شادتر و مثبت تری خواهید داشت.

 

 

 فال روزانه متولدین آبان

 بین دنیای واقعی و خیال خود گیر کرده اید و مدام دست و پا می زنید. اگر چه خیالپردازی شیرین است اما نباید مانع شود که از واقعیت دور بمانید. اگر فردی می تواند بین این دو دنیا پلی بزند، آن فرد خود شما هستید. پس خودتان را دست کم نگیرید و اولین قدم را برای اتصال این دو دنیای مختلف بردارید. به زودی زندگی تان به تعادل باز می گردد و شما نیز خشنود و راضی خواهید بود. کارهای هنری مانند نقاشی، بافتنی، آشپزی یا حتی موسیقی می تواند به شما در این راه کمک کند. مراقب زبان خود باشید. هر حرفی را بازگو نکنید. شاید کمی حس کلافگی داشته باشید اما به این فکر کنید که همیشه باید روی رفتارهای خود کنترل داشته باشید. بیشتر مواقع پیش از آنکه فکر کنید، حرف می زنید اما از امروز باید رفتار خود را تغییر دهید. امروز را بنای تغییرات اساسی در زندگی بگذارید و آنها را اجرا هم بکنید.

 

 فال متولدین آذر

اگر چه در تلاشید تا در دنیای واقعی خود باقی بمانید و رفتار طبیعی از خود نشان دهید اما نیرویی شما را از این کار باز می دارد طوری که دوست دارید بالهایتان را باز و در آسمان ها پرواز کنید. اگر به طور موقت در دنیای خیال خود سیر کنید، آسیبی به شما وارد نخواهد شد اما حواستان باشد که در این کار زیاده روی نکنید. اگر تعادل را در تمام جنبه های زندگی تان به کار گیرید، پیشرفت و موفقیت شما حتمی خواهد بود. به زودی در محیط کار پیشرفتی خواهید کرد که تشویق همگان را به همراه خواهد داشت.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

شما فردی هستید که همه چیز را به شوخی می گیرید، به همین دلیل دیگران شما را خیلی جدی نمی گیرند. از هر موضوعی می توانید یک جوک بسازید. این خصوصیت اخلاقی خوب است اما نباید در این کار افراط کنید. هر چیزی جای خاص خود را دارد. بد نیست گاهی به دیگران هم نشان دهید که می توانید به وقت خود جدی باشید. در این زمان داشتن دیدگاهی مثبت و روشن می تواند رمز موفقیت شما باشد. به جای گوش دادن به نظرات دیگران، به ندای قلب خود گوش دهید که شما را به راه درست هدایت می کند. در سال جدید نه تنها خانه و زندگی که روحیه خود را نیز نونوار کنید. با آدم های شاد و مثبت معاشرت بیشتری داشته باشید. در مورد پول، کار و عشق به چیزهایی فکر کنید که دوست دارید داشته باشید. فکرهای مثبت انرژی های لازم برای دستیابی به همه آنها را برایتان مهیا خواهند کرد.

 

 فال متولدین بهمن

رابطه عاطفی شما امروز کمی دچار تلاطم می شود. ممکن است شما یا حتی شریک زندگی تان دچار عصبانیت شوید و با یکدیگر بحث کنید. اما توصیه می کنیم که قبل از هر حرکتی، از صحت آنچه در مورد آن بحث می کنید آگاه شوید. کلمات گاهی در بیان واقعیت کم می آورند و موجب سوتفاهم شوند. اگر می خواهید که این موضوع کش پیدا نکند، انعطاف پذیری بیشتری از خود نشان دهید. دیگران به توجه و مراقبت شما احتیاج دارند، آنها را فراموش نکنید. امروز همه چیز نو شده است، سال، دنیا، فصل. پس شما هم خودتان را تغییر دهید. از امروز برای ایجاد تغییرات اساسی ایجاد کنید. انسان های منفی را از زندگی حذف کنید. با افرادی دمخور شوید و معاشرت داشته باشید که روحیه شما را بهتر می کنند و به شما انگیزه های مثبت در زندگی می دهند.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

جسارت لازم را به دست آورده اید تا دست به تغییری که مدتهاست می خواهید در رابطه عاطفی خود ایجاد کنید، بزنید. حال که رابطه عاطفی شما پر از عشق و احساسات رمانتیک است، قدم های اول را بردارید. اگر چه شجاعت شما سر به فلک کشیده اما مراقب باشید که از مسیر خود منحرف نشوید. موانعی بر سر راهتان وجود دارد، با کمی احتیاط و برنامه ریزی می توانید تمام آنها را با موفقیت پشت یر بگذارید. در این راه افراد با تجربه می توانند پیشنهادهای خوبی را به شما دهند، نظرات آنها را نادیده نگیرید. در کنار خانواده و عشقتان از همه لحظه های سال جدید لذت ببرید و در میان انسان های شاد و پر انرژی باشید. امسال با خودتان تصمیم بگیرید که افرادی که باعث پایین آمدن انرژی شما می شوند را به طور کل کنار بگذارید. فقط به استراحت و هیجان فکر کنید. هر چه شادتر باشید، دنیا زیباتر سپری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد