فال روزانه -جمعه 29 اسفند

فال روزانه 29 اسفند دوست عزیز فالوده ای که 29 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی خلاق، با اراده و هدفمند، با مسئولیت، قابل اعتماد و دارای اعتماد به نفس هستید. این ویژگی ها به تنهایی برای تضمین موفقیت شما در هر زمینه ای کافی هستند، اما شما با هوش و مهارت های فوق العاده ای که در اختیار دارید می توانید بسیار موفق تر از آن چیزی باشید که در حال حاضر هستید. باید توجه داشته باشید که رفتار سلطه جویانه و لجبازیتان ممکن است عامل اصلی عقب ماندن شما نسبت به بقیه باشند. وضعیت عمومی سلامت شما در طول سال خوب خواهد بود، اما ممکن است برخی از اعضای سالمند خانواده تان ز نظر سلامتی با مشکلاتی روبرو باشند و باعث نگرانی شما شوند. سعی کنید تا جایی که می توانید در مسیر بهبودی به آنها کمک کنید. امسال از لحاظ مالی برای شما سال بدی نخواهد بود و با انرژی و شور و اشتیاقی که در وجودتان است می توانید درامد خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده و به ثبات مالی دست پیدا کنید. چنانچه بخواهید ملکی را به فروش برسانید بخت با شما یار خواهد بود و سود زیادی را از این معامله به دست خواهید آورد. امسال در زمینه ی حرفه ای برای شما با تصمیم گیری های مهمی همراه خواهد بود. اگر زمان بیشتری را به کارتان اختصاص بدهید می توانید سطح عملکردتان را بالا برده و موفقیت فوق العاده ای را کسب کنید. انجام کارها به صورت گروهی تضمین کننده موفقیت شما خواهد بود. فقط باید مواظب باشید که تمرکز روی کارتان شما را از عزیزانتان زیاد دور نکند. روابط عاطفی شما امسال با ثبات و آرامش همراه خواهند بود. فروردین، مرداد، مهر و آذر بهترین ماه های سال هستند.فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز هیچ لزومی ندارد که برای وظایفی که دارید بیش از حد نیاز انرژی صرف کنید در غیر این صورت در میانه راه خسته و درمانده خواهید شد. در واقع در حال حاضر این کار سخت نیست که شما را به نتیجه خواهد رساند، بلکه باید با ذکاوت و ظرافت عمل کنید، امروز خلاقیت شما بیش از سخت کوشیتان اهمیت دارد. برای مدتی جاه طلبی ها و زیاده خواهی هایتان را کنار بگذارید و اجازه دهید احساستان شما را هدایت کند و به جای این که در مقابل احساسات خود مقاومت کنید همراه با جریان آنها پیش بروید. امروز روز خوبی برای نوشتن نامه ها و پیام های عاشقانه است، زیرا خلاقیت شما در اوج قرار دارد و با جمله های زیبایتان دل طرف مقابل را به راحتی به دست خواهید آورد. الان زمان بسیار مناسبی است تا تغییراتی که در طول سال در شما به وجود آمده اند را مورد بررسی قرار داده و ببینید در سالی که گذشته است چقدر توانسته اید پیشرفت کنید و شخص بهتری باشید. سعی کنید صبح زود از خواب بیدار شوید تا به موقع به همه کارهایتان برسید.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز هر اتفاقی که می افتد انگار می خواهد این نکته را به شما یادآوری کند که چه مسیر طولانی و پر فراز و نشیبی را باید طی کنید تا به اهداف و خواسته هایتان برسید و این موضوع باعث ناراحتی و بهم ریختن اعصاب شما شده است. در این میان بی مسئولیتی و بی تفاوتی همکارانتان نیز اوضاع را برای شما بدتر کرده است. شما خیلی راحت می توانید خودتان را از آنها دور نگه داشته و بی آن که درگیر مسائل آنها شوید سرتان به کار خودتان باشد. به آینده خوش بین باشید و یادتان باشد که برای رسیدن به یک هدف هزاران راه وجود دارد و شما مجبور نیستید سخت ترین راه را در پیش بگیرید، نگاهی دوباره به نقشه تان انداخته و در صورت لزوم تغییر مسیر بدهید. شلوغی های آخر سال باعث شده اند نتوانید زیاد با همسرتان در آرامش وقت بگذرانید، خودتان را آماده کنید تا در تعطیلاتی پیش رو کوتاهی هایتان را جبران کنید. علاقه‌‌ای به حضور در میان جمع ندارید و تنهایی را ترجیح می‌دهید، مراقب باشید به انسان گوشه‌گیری تبدیل نشوید.

 

 فال امروز متولدین خرداد

امروز خواسته های ضد و نقیضی دارید و نمی توانید آنها را به طور مناسبی بیان کنید و درک کردن این حالتان شاید برای دیگران دشوار باشد. شما معمولا خیلی راحت می توانید احساسات ناسازگار خود را مدیریت کنید، ولی اگر تلاش کنید احساسات خود را از دیگران مخفی کنید ارتباط برقرار کردن با آنها برایتان سخت و گیج کننده خواهد شد. لزومی ندارد پنهان کاری کنید و با صداقت و بیان احساس واقعیتان این کشمکش درونیتان خیلی زود برطرف خواهد شد. امروز فکر می کنید اگر حرفتان برای طرف مقابلتان خوشایند نباشد عاقلانه تر این است که سکوت کنید. با این حال سکوت فعلیتان پیام های دیگری را به او منتقل می کند چرا که به خوبی می تواند ببیند که شما آن فرد سرحال و بشاش همیشگی نیستید. توانایی‌های خود را باور ندارید و همیشه خودتان را دست کم می‌گیرید، این روحیه نه تنها شما را از بقیه عقب انداخته، بلکه به لحاظ روحی نیز دچار افسردگی شده‌اید. خودتان را دست‌کم نگیرید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز و در شرایط کیهانی موجود در خانه ماندن ایده ای فوق العاده به نظر می رسد ولی هنوز آخر هفته فرا نرسیده است. اگر نمی توانید امروز را مرخصی بگیرید سعی کنید محل کارتان را برای خود تبدیل به جای راحت تری کنید. مثلا می توانید لباس های راحت تری بپوشید، یا ناهارتان را از خانه با خودتان ببرید یا وسایلی را در اطرافتان قرار دهید که به شما حس آرامش و در خانه بود می دهند. این کار حتی اگر به خوبی در خانه ماندن نباشد هم به شما احساس امنیت عاطفی و اعتماد به نفس کافی برای ریسک کردن در راه رسیدن به اهدافتان را خواهد بخشید. پس از پایان ساعت کارتان خیلی زود به خانه و کنار عشقتان بروید و شب خوبی را با هم در منزل بگذرانید. بیش‌ازحد از همسر یا عشق‌زندگی‌تان انتظار دارید و زندگی را به ایشان سخت‌گرفته‌اید، قبل از اینکه این رویکرد فاصله‌ای عمیق میان شما ایجاد کند، سخت‌گیری‌ها را کنار بگذارید و اشتباه‌های عشق‌زندگی‌تان را ببخشید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز یک عالمه داستان برای تعریف کردن دارید و برای گوش کردن به قصه هایی که دیگران می خواهند بگویند هم مشتاق هستید. در واقع شرایط کیهانی موجود چانه تان را حسابی گرم کرده و دلتان می خواهد با یکی از دوستان پرحرف خودتان یک گوشه دنج نشسته و هر چقدر دوست دارید با هم صحبت کنید. حتی اگر در طول روز این فرصت برایتان فراهم نشد می توانید دوستتان را به خانه تان دعوت کرده و یا به دیدن او بروید و تا دیروقت با هم حرف بزنید. در حال حاضر برای رسیدن به موفقیت باید به صورت گروهی فعالیت کنید و تنهایی پیش رفتن به نفع خودتان و اطرافیانتان نخواهد بود. اگر ببرید همه با هم برنده شده اید و اگر ببازید هم در باختتان با هم شریک هستید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

کمی برای خودتان پول خرج کرده و به ظاهرتان رسیدگی کنید، زیرا نشان دادن بهترین حالت ظاهریتان شما را قادر خواهد کرد پیشرفت های بزرگی در زندگیتان کنید. خریدن چیزی که باعث می شود شما جذاب به نظر برسید شاید به نظرتان کاری سطحی و پرداختن به مادیات بی ارزش دنیوی بیاید، ولی در واقع این کار گذشته از این که روی نظری که دیگران نسبت به شما دارند تأثیر می گذارد باعث می شود اعتماد به نفستان بالا برود و بتوانید عملکردی بسیار بهتر از خودتان نشان دهید. البته که توانایی ها و استعدادهایتان از ظاهر شما اهمیت بیشتری دارند، ولی اهمیت ظاهرتان را نیز به هیچ عنوان نادیده نگیرید. این کار حتی رابطه عاطفی شما را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را جدی نمی‌گیرید و همیشه به ایشان کم‌محلی می‌کنید، این روحیه بازتاب منفی در رفتار ایشان دارد، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که رفتار و گفتار عشق‌زندگی‌تان را جدی بگیرید و به ایشان ثابت نمایید که از هر چیزی در دنیا برای شما با ارزش‌تر است.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

توانایی ذاتی شما در آرام کردن دیگران وقتی برای گوش کردن به حرف ها و درک نگرانی هایشان وقت بگذارید به حداکثر میزان ممکن خواهد رسید و بهترین نتیجه ها را خواهید گرفت. خوشبختانه امروز روزی خیلی خوب برای روابط عاشقانه شما خواهد بود و حساسیت شما نسبت به کسانی که دوست دارید را بیشتر کرده و اهمیت زیادی برای آنها قائل خواهید شد. البته باید مواظب باشید که در این زمینه زیاده روی نکنید و آنقدر در طرف مقابلتان غرق نشوید که خودتان و نیازهایتان را به طور کامل فراموش کنید. احساسی که به او دارید را با احترامی که برای خودتان قائل هستید به تعادل برسانید تا بعدا به مرحله ای نرسید که کارهای از روی عشق شما در نظر طرف مقابلتان تبدیل به وظیفه تان شود. به شما توصیه می شود که در این آخرین روز سال تا جای ممکن خانه را ترک نکنید و اگر کار ضروری و مهمی ندارید تا جای ممکن در خانه مانده و وقتتان را با آماده کردن خودتان و خانه تان برای فرا رسیدن سال نو آماده کنید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز اگر احساس کنید کسی دارد اطلاعاتی را از شما مخفی نگه می دارد نسبت به او حساسیتی غیر ضروری پیدا خواهید کرد و اعتمادتان از او سلب خواهد شد. بعضی ها نسبت به شما اطمینان و ایمان کامل داشته و حاضرند بزرگ ترین رازهایشان را هم با شما در میان بگذارند، ولی بعضی ها هم ممکن است دوست نداشته باشد همه چیز را به شما بگویند و کاری هم در این مورد از دستتان بر نمی آید و دلیلی هم ندارد که بخاطر این مسئله بخواهید نسبت به آنها بی اعتماد شوید. شما یک گزینه دیگر هم دارید، آن هم این است که تنها به کسانی وفادار باشید که هر چیزی که ارتباطی به شما پیدا می کند را با شما در میان می گذارند و برای شما و احساستان ارزش قائلند.  اگر برنامه هایتان برای سفر همین امروز جور نشدند هم اشکالی ندارد، چند روز خودتان را با عزیزانتان و آنهایی که دوستشان دارید سرگرم کنید و بعد از آن به سفر بروید. اگر خریدی باید بکنید بهتر است این کار را در ساعات آغازین روز انجام دهید.

 

 فال متولدین آذر

شما معمولا از این که با دوستانتان وقت گذرانده و به درد دل آنها گوش کنید و رویاهایشان را شنیده و مورد تشویق قرار دهید خیلی هم راضی و خوشحال هستید، ولی امروز تعداد کسانی که به توجه شما نیاز دارند آنقدر زیاد شده است که نمی گذارند به کارها و وظایف اصلی خودتان برسید. شاید خیلی از این حرف هایی که می شنوید پایه و اساسی نداشته باشند، ولی این وظیفه شما نیست که رویاهای دیگران را در هم بشکنید. اگر برای آنها وقتی ندارید خیلی صادقانه ولی مودبانه این موضوع را به آنها بگویید، اگر هم به حرفشان گوش می کنید سعی کنید با ملایمت توجه آنها را به واقعیت هایی جلب کنید که به نفعشان هستند. امروز از آن روزهایی است که به سرعت می گذرند و پیش از آنکه فرصت کنید خودتان را جمع و جور کنید خواهید دید که روزتان به پایان رسیده است، پس اگر کارهای مهمی برای انجام دادن دارید بهتر است کمی دست بجنبانید و از آخرین ساعات امسال بهره ببرید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز همکاری کردن با دیگران در یک پروژه، اگر آنها نتوانند طبق استانداردهای بالای شما پیش بروند و به اندازه کافی تلاش نکنند، برای شما کار آسانی نخواهد بود. آنچه اوضاع را پیچیده تر می کند این است که به نظر می رسد آنها در حال حاضر خیلی حساس شده اند و مدام به تایید شما نیاز دارند در حالی که شما حال و حوصله چندانی برای این کارها ندارید. سعی کنید در نهایت ادب و احترام با اطرافیانتان برخورد کنید تا بتوانید بدون ایجاد مشکلی خاص از این روز جان سالم به در ببرید. اگر با مهربانی و صبوری با دیگران رفتار کنید احترام و تایید آنها را به دست خواهید آورد. در پایان روز با کمی پیاده روی یا مدیتیشن خودتان را آرام کرده و سعی کنید زود به خواب بروید تا برای یک روز پر کار دیگر آماده شوید. مدتی است که رابطه خوبی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان ندارید و نفرت و کینه جای عشق و محبت را در زندگی‌ شما گرفته است. امروز ورق بر می‌گردد و میان شما و عشق‌زندگی‌تان صلح و صفا و عشق جاری خواهد شد.

 

 فال متولدین بهمن

این روزها در حال و هوای خیال پردازانه ای به سر می برید و بیشتر درگیر افکار و ایده هایتان در مورد آینده هستید تا به واقعیت های زمان حاضر اهمیتی بدهید. شرایط کیهانی موجود شما را تشویق می کند تا ایده هایتان را با افراد متفکر دیگری که در اطرافتان هستند در میان گذاشته و افکارتان را در مورد این که چطور می توان دنیای بهتری ساخت با آنها به اشتراک بگذارید. متاسفانه رویاهایی که در سر دارید با نیازهایتان در زندگی واقعی هماهنگی چندانی ندارند، با این حال شما را قادر خواهند ساخت به قدرت تخیلتان و این که تا چه حد می تواند تأثیر گذار باشد پی ببرید. این قدر سعی نکنید ادای آدم های بی تفاوت را در بیاورید و نسبت به کسی که دوستتان دارد با ملایمت بیشتری رفتار کنید. شما روزهای آخر سال تمام مدت روی دور تند بوده اید و زحمات زیادی کشیده اید و حالا شایستگی این را دارید که کمی به خودتان استراحت بدهید و خوش بگذرانید.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز نگرانی بیش از حد شما در مورد این که دیگران چه واکنشی به شما نشان خواهند داد ممکن است مانع به زبان آوردن چیزی شود که در سرتان می گذرد. ولی شما نباید از این که تکانی به اطرافیان خود داده یا احساسات واقعیتان را بیان کرده و در مورد رفتار محتاطانه شان به آنها اخطار دهید بترسید. این رفتار شما می تواند آغازگر بحثی عمیق و جدی درباره مسائل و مشکلاتی باشد که بین شما وجود دارند و نقطه آغازی برای حل آنها باشد. اولین قدم در واقع سخت ترین قدمی است که باید بردارید، ولی اگر از اعماق قلبتان سخن بگویید به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد و کمک بسیاری به پیش بردن و بهبود روابط خود خواهید کرد. امروز شما قصد دارید در این ساعات باقی مانده تا فرا رسیدن سال نو یک بار دیگر دکوراسیون خانه تان را کمی تغییر دهید تا ظاهر آن را به بهترین حالت ممکن در بیاورید. شما برای این کار به چند خرید جزئی نیاز دارید، اگر از خانه بیرون بروید فقط خدا می داند که چقدر معطل خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد