فال روزانه – جمعه 22 اسفند

فال روزانه 22 اسفند دوست عزیز فالوده ای که 22 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی فعال و پرانرژی، واقع بین، مهربان، پایبند به عقاید مذهبی و همیشه آماده ی کمک به دیگران هستید. شما از افکار و ایده های جدید استقبال می کنید و همیشه نگاهی مثبت به مسائل دارید. با این همه شما حسود و خودخواه نیز هستید و باید سعی کنید این ویژگی های منفی اخلاقی را کنار بگذارید. امسال از لحاظ سلامتی برای شما سال نسبتا خوبی خواهد بود و با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. با این حال باید توجه داشته باشید که در صورت بروز هر مشکل کوچکی به موقع به پزشک خود مراجعه کرده و نسبت به سلامت خود بی توجه نباشید. امسال از لحاظ مالی برای شما سال بدی نخواهد بود، اما هیچ پول باد آورده ای به دستتان نخواهد رسید و برای پول درآوردن باید حداکثر تلاشتان را به کار بگیرید. شما نمی توانید روی حمایت مالی اعضای خانواده تان حساب چندانی باز کنید و برای استفاده از سود سرمایه گذاری هایی که در گذشته انجام داده اید هم باید حداقل تا اواخر سال دست نگه دارید. در این مدت سعی کنید با سرمایه گذاری های کوتاه مدت برای خودتان درآمدی هرچند اندک کسب کنید. اگر قصد راه اندازی کسب و کار جدیدی را دارید به هیچ وجه این کار را به صورت شراکتی انجام ندهید. امسال در فضای کاری از جو بسیار خوبی بهرمند خواهید بود و مورد تأیید و حمایت همکاران و مقامات بالاتر از خود قرار خواهید داشت. برای تغییر شغل عجله به خرج ندهید. مجردها امسال شانس زیادی برای رفتن به خانه ی بخت خواهند داشت. فروردین، تیر، مهر و آبان بهترین ماه های سال هستند.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز اطلاعاتی که به شما داده می شوند ممکن است کاملا دقیق نباشند. شاید طرف مقابلتان فقط غیبت هایی که از این و آن به گوشش رسیده اند را تکرار میکند و یا حتی از خودش داستان پردازی می کند. اشکالی ندارد اگر به این حرف ها گوش کنید، اما تا وقتی از صحت آنها اطمینان پیدا نکرده اید هیچ کدام را باور نکنید. امروز احتمالا کارهای بسیار زیادی به عهده تان خواهند بود و مجبور خواهید بود برخی کارهایی که موعد آنها به سر رسیده است را تکمیل کرده و تحویل دهید و این می تواند بهانه خیلی خوبی برای فرار کردن از دست کسی باشد که با داستان هایش فقط وقتتان را هدر کرده و ذهنیتی اشتباه در شما ایجاد می کند. امروز ممکن است به صورتی کاملا غیر منتظره یک فرصت کاری یا تجاری فوق العاده برایتان فراهم شود. شما فکر نمی کنید الان زمان مناسبی برای شروع این کار باشد و حتی اگر حاضر شوید در آن نقشی به عهده گرفته و شرکت کنید هم به صورت موقت و برای به دست آوردن کمی پول بیشتر خواهد بود.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز منفی نگری در مورد مسائل مادی ذهن شما را به خود درگیر کرده است. شاید برخلاف انتظاری که داشته اید افزایش حقوقتان برای شما میسر نشده باشد و یا دلتان بخواهد چیزی را بخرید که از لحاظ مادی امکان خرید آن برایتان فراهم نیست. شاید وقت آن رسیده باشد که به جای غصه خوردن و منفی بافی به فکر پیدا کردن راه حلی برای بهبود بخشیدن به وضعیت اقتصادی خود و به دست آوردن پولی که نیاز دارید باشید. قطعا شما فرصت های بسیار خوبی برای این کار خواهید داشت، فقط باید کمی صبر داشته باشید. شما مجبور نیستید برای زیباتر کردن خانه تان در آستانه سال نو پول زیادی خرج کنید، بعضی چیزها را خودتان بسازید تا زیبایی آنها در چشمتان چندین برابر باشد. شاید امروز در فکر این باشید که در خانه تان تغییراتی ایجاد کنید، اما اگر به فکر تغییرات بزرگی مانند تعویض مبلمان یا تغییر رنگ دیوارها هستید حالا دیگر وقتش نیست و نخواهید توانست قبل از سال نو کارهایتان را به اتمام برسانید. سعی کنید با ایجاد تغییرات کوچک و سریع حال و هوای منزلتان را تغییر داده و بهار را به خانه تان بیاورید.

 

 فال امروز متولدین خرداد

امروز ممکن است از لحاظ عاطفی وضعیت چندان مناسبی نداشته باشید. اعتماد به نفستان نسبت به همیشه کمتر شده است و کمی احساس بی حوصلگی می کنید. برای بدتر کردن وضعیت، انجام کارهایی بیش از اندازه طولانی و خسته کننده که شما را محدود نیز می کنند به عهده تان هستند. سعی کنید با گوش کردن به موسیقی و یک استراحت نیمروزی مناسب و خوردن ناهار مورد علاقه تان فشاری که روی خود احساس می کنید را کمتر کنید. اگر حالتان از لحاظ روحی و عاطفی خوب نباشد قطعا کارهایی که انجام می دهید نیز نتیجه مورد نظرتان را برای شما به همراه نخواهند داشت، پس اول حال خودتان را خوب کنید بعد به سراغ کارهایتان بروید.  اگر در این روزهای پایانی سال مشغول انجام یک کار اضافه بر سازمان برای کسب درآمد بیشتر و یا برای کمک به افراد نیازمند هستید امروز در انجام این کارها بسیار موفق خواهید بود.  اگر قراری دارید به شما توصیه می شود کمی زودتر از زمانی که برنامه ریزی کرده بودید راه بیفتید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز از لحاظ فیزیکی زیاد سرحال نیستید و ذهنتان هم مثل همیشه سریع کار نمی کند و همه چیز برایتان در هاله ای از ابهام است و غرق در خاطرات گذشته هستید. این وضعیت چندان هم بیهوده نیست و فکر کردن به خاطرات و اتفاقات گذشته می تواند کلید حل مشکل یا مشکلاتی که در زمان حال دارید را برایتان فراهم کند. در هر صورت فراموش نکنید که باید به مسئولیت و وظایفی که در حال حاضر دارید نیز رسیدگی کنید و غرق شدن در دنیای فکر و خیال برای مدت طولانی به ضررتان تمام خواهد شد. امروز رعایت اعتدال می تواند بهترین روش برای لذت بردن از روزی بدون دردسر باشد. الان زمان بسیار خوبی برای تصمیم گیری در مورد کارهایی که می خواهید در سال جدید انجام دهید می تواند باشد. امروز شرکت در فعالیت های مختلف اجتماعی می تواند برای شما بسیار مفید باشد و شانس آشنایی با افراد جدید با نفوذی را در اختیارتان قرار دهد، پس تا جای ممکن در اجتماع باشید و از خانه نشینی خودداری کنید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

تاخیرهای زیادی که در تکمیل یک پروژه و یا مسئولیتی که به عهده تان گذاشته شده است پیش می آیند امروز ممکن است باعث شوند که نسبت به مهارت ها و توانایی خود دچار شک و تردید شوید. نگاهی عمیق و جدی به وضعیت موجود بیندازید و سعی کنید ببینید کجای کار است که اشکال دارد و تلاش کنید آن را برطرف نمایید. شاید نگرانی در مورد مسائل مادی این فکر را به سرتان بیاورد که باید از خیر انجام کاری که مدت ها برای آن برنامه ریزی کرده بودید و خیلی هم برایتان اهمیت دارد بگذرید. این اصلا دلیل خوبی نیست که خودتان را از آن چه دوست دارید محروم کنید. به صورتی کاملا غیر منتظره فرصت هایی برای پیشرفت حرفه ای برایتان فراهم خواهند شد که فکرش را هم نمی کرده اید. این که در روزهای پایانی سال چنین فرصتی برایتان فراهم شده است تقریبا غیر قابل باور است، اما شانس به شما روی آورده است. بدون هیچ گونه اتلاف وقتی هر چه سریعتر تصمیم خود را بگیرید، در غیر این صورت این فرصت به همان سادگی که به دستتان آمده از دستتان خواهد رفت.

 

 فال امروز متولدین شهریور

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید پر انرژی و با شور و نشاط هستید، اما با فکر کردن به همه کارهایی که در انتظارتان هستند و باید انجام شوند ممکن است کمی حال و حوصله تان از بین برود. شاید زمان آن فرا رسیده است که از خودتان بپرسید چه تغییراتی باید در زندگی و برنامه هایتان ایجاد کنید تا بتوانید لذت بیشتری از آنها ببرید. اگر احساس می کنید در قفسی زندانی شده اید شاید باید به دنبال فرصتی بگردید که به شما آزادی بیشتری می دهد. با وجود این که مشخص کردن حد و مرزها برای یک رابطه سالم ضروری است، شاید بهتر باشد کمی پیش از آن که حرفی بزنید که قابل پس گرفتن نیست کمی بیشتر فکر کنید. اگر قصد مطالعه در ارتباط با موضوع خاصی را دارید امروز زمان بسیار خوبی برای این کار خواهد بود، چون ذهن شما بسیار قوی و آماده شده است و هر چیزی که بخوانید را به خوبی به خاطر خواهید سپرد. ارمز سعی کنید استراحت کافی داشته باشید تا در طول هفته آینده زیاد خسته نشوید.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

اگر قصد برنامه ریزی برای پس انداز به منظور انجام کار خاصی را دارید امروز می تواند فرصت بسیار خوبی برای انجام این کار باشد و حتی می توانید از همین امروز این برنامه تان را عملی کرده و شروع به پس انداز کنید. شما امروز از لحاظ ذهنی نسبت به همیشه تمرکز خیلی بیشتری دارید و نباید این فرصت را به راحتی از دست بدهید. اطرافیانتان ایده هایی دارند که نباید نسبت به آنها بی تفاوت باشید، چون می توانند فرصت های بسیار خوبی را برایتان به وجود بیاورند. پس از یک روز خیلی شلوغ و طولانی به شما توصیه می کنیم که قبل از خواب با کمی پیاده روی و یا یک دوش آب گرم ذهن خود را کمی آرام کنید، در غیر این صورت خودتان را برای خواب هایی آشفته آماده کنید. امروز شما تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در اختیار دارید. اعتماد به نفستان نیز خوشبختانه در سطح بالایی قرار گرفته است. پس از این فرصت استفاده کرده و اگر قصد انجام هر کاری را دارید با قدم هایی بزرگ به سوی مقصدتان گام بردارید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز شاید با افرادی همراه شوید که پیش از این نمی شناخته اید، اما این نباید باعث شود که احساس کنید زیادی هستید و یا خودتان را از این جمع کنار بکشید. اگر خودتان هم سعی کنید با آنها آشنا شوید و رفتاری صمیمی داشته باشید خیلی زود در این جمع پذیرفته خواهید شد و شاید حتی برخی از بهترین دوست های زندگیتان را در میان آنها بیابید. شما آنقدر درگیر زندگی روزمره شده اید که دارید برخی از مهمترین رویاهایتان را فراموش می کنید، اجازه ندهید این اتفاق برایتان بیفتد. شما سعی دارید بیشترین بهره ممکن را از زمان ارزشمندتان ببرید، ولی صبوری را در این راه کاملا کنار گذاشته اید. درست است که می خواهید به دنبال ماجراجویی های تازه بروید، ولی باید با خودتان و اطرافیانتان با ملایمت بیشتری رفتار کنید. اگر در خریدهای سال نو هنوز چیزی برای خودتان نخریده اید امروز دیگر وقتش است که هدیه ای هرچند کوچک برای خودتان بخرید. امروز بیشتر به خودتان و خواسته هایتان توجه کنید.

 

 فال متولدین آذر

امروز ممکن است برایتان پر از فشار، استرس و نگرانی باشد. روابطتان با دیگران نیز ممکن است با تنش هایی همراه باشند. بهترین راه برای کمتر کردن این فشار و استرس این است که به موسیقی آرامش بخش گوش کنید و هر از گاهی در طی روز به خودتان برای چند دقیقه هم که شده استراحت بدهید و اصلا به کارتان فکر هم نکنید. اگر بتوانید امروز را تاب بیاورید تا فردا اوضاع خیلی بهتر خواهد شد. البته این نکته را نیز باید مدام به خودتان یادآوری کنید که تمام این سختی ها برای ساختن فردایی بهتر برای خودتان و عزیزانتان هستند. هیچ نیازی نیست که حرف هایتان را با نیاز طرف مقابلتان و در نظر گرفتن این که شنیدن چه چیزی مایه خوشحالی آنها خواهد شد هماهنگ کنید، همان چیزی را بگویید که به نظرتان درست می آید و احساس خود را همان طوری که هست بیان کنید. آنقدر خودتان را درگیر استدلال های خشک و انعطاف ناپذیر منطقی نکنید که نتوانید وضعیت فعلی را از هیچ زاویه ی دیگری ببینید.فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز کمی بی حوصله و بیقرار هستید و از وضعیت فعلی زندگیتان چندان راضی نیستید. شما مسئولیت هایی به عهده دارید که باید به انجام برسانید اما پروژه های دیگری ذهنتان را به شدت به خود مشغول کرده اند و خیلی جالب تر از کارهای خسته کننده روزمره که مدام انجام می دهید به نظر می رسند. در نتیجه این افکار ممکن است رفتارتان نسبت به اطرافیانتان تغییر کرده و کمی تندتر از همیشه باشید. خشمتان را سر بقیه تخلیه نکنید و به خودتان یادآوری کنید که «این نیز بگذرد»! اگر می خواهید به رویاهایتان رسیده و افق های پیش رویتان را گسترش دهید باید یک برنامه ریزی حساب شده برای خودتان در نظر بگیرید، هیچ چیز اتفاقی نیست! خودتان را به خاطر شکست هایی که داشته اید سرزنش نکنید و موفقیت های گذشته تان را دست کم نگیرید. شما لیاقت رسیدن به بهترین چیزها را دارید و تشویق های اطرافیانتان نیز صمیمانه و واقعی هستند. از فرصت هایی روزهای آینده استفاده کنید و از طعم خوش موفقیت لذت ببرید.

 

 فال متولدین بهمن

امروز شاید کمی بیش از اندازه دست و دلباز شده باشید و پولتان را بدون در نظر گرفتن این که آیا چیزی که می خرید را واقعاً نیاز دارید و آیا اصلا آن را می خواهید خرج وسایل و اشیای گران قیمتی کنید که حتی برای چند روز هم نخواهند توانست جذابیت اولیه شان را در چشم شما حفظ کنند. این روزها مخارج به اندازه کافی زیاد هستند، دیگر خودتان آنها را بیشتر نکنید. امروز اختلاف نظرها و مشکلات جزئی ممکن است بین شما و شخصی که دوست دارید فاصله ایجاد کنند. اگر می خواهید از پیش آمدن چنین وضعیتی اجتناب کنید باید کمی صبورتر باشید و سعی کنید در مورد مشکلاتی که پیش می آیند حرف بزنید. امروز اطرافیانتان حرف شنوی زیادی از شما دارند و می توانید با یک پیشنهاد خوب و به موقع مسیر زندگی آنها را تغییر دهید. شاید خود این افراد متوجه تأثیر شما در پیشرفت خود نباشند و نباید از آنها انتظار داشته باشید که برای این کار از شما تشکر کنند، اما با دیدن موفقیت های آنها حال شما هم خوب خواهد شد.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز تنش هایی عصبی کننده بین اعضای خانواده پیش خواهند آمد و اگر دعواهای بی مورد بین آنها راه بیافتند اصلا تعجبی ندارد. شاید بهترین کاری که در شرایط موجود از دست شما بر می آید این است که همه را طوری که با هم برخورد چندانی نداشته باشند مشغول نگه دارید تا هر کسی سرش به کار خودش گرم باشد و فرصتی برای بحث و دعوا ایجاد نشود. در صورت پیش آمدن شرایط اضطراری دیگران را تشویق کنید بجای داد و فریاد با منطق و آرامش در مورد مشکلات خود صحبت کنند. امروز ذهنتان سرشار از احساسات رمانتیک و شاعرانه است اما همین که می خواهید آنها را به زبان بیاورید انگار همه چیز از ذهنتان پاک می شود. عشقتان را با نگاهتان و کارهایتان نشان دهید! امروز گرفتن یک تصمیم منطقی و قابل اجرا برای سر و سامان دادن به وضعیت مالیتان بهترین کاری است که می توانید انجام دهید. خوشبختانه اوضاع مالی شما در حال حاضر بد نیست، اما باید عملکرد خوبتان را ادامه داده و سعی کنید دارایی های خود را افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد