فال راجت نیر – 9 شهریور

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 

 

☣️♑️ زاده ژانویه ( متولدین روز های 11دی تا 11 بهمن ) ♒️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 76 تا 79%
🌠 ستاره اقبال : رِجل‌الجَبّار (Alfonsine)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 77 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:38 صبح ، 22:56 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن دارید ولی هنوز نمی دانید بهترین راه برای انجام آنها چیست و در این مسیر چه ترتیبی باید اتخاذ کنید. احساس می کنید برای تصمیم گیری هنوز آماده نیستید ولی را نیز در نظر داشته باشید که با یک جا نشستن کاری درست نمی شود. کافی است دست به کار شوید تا کارها با سرعت زیادی روبراه شوند. به خودتان و آنچه احساس درونیتان به شما می گوید اعتماد داشته باشید و دلتان را به دریا بزنید. این اواخر در رابطه عاطفی شما فراز و نشیب های زیادی به وجود آمده اند، سعی کنید در رابطه خود تعادل ایجاد کنید. با طرف مقابلتان حرف بزنید و از او بخواهید در تحکیم رابطه تان به شما کمک کند.

 

 

☣️♒️زاده فوریه ( متولدین روز های 12بهمن تا 9 اسفند ) ♓️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : شبان‌ شانه (Betelgeuse)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:54 صبح ، 23:13 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما زمانی بسیار بیش از آنچه لازم است صرف بررسی احتمالات و تحلیل زوایای مختلف زندگی خود کرده اید. با وجود این که در طرح اصلیتان تغییری ایجاد نخواهد شد، ولی ممکن است در برنامه های خود برای رسیدن به آینده مطلوبتان تغییراتی ایجاد کنید. نمی دانید که آیا به شرایط فعلی می شود اعتماد کرد یا خیر و تعیین استراتژی مناسب برایتان کاری سخت به نظر می آید. به جستجوی حقیقت ادامه دهید و مطمئن باشید آن را خواهید یافت. انگار دست هایی از غیب به کمک شما آمده اند و بخت و اقبال با شما یار شده است. حتی اگر منبع اصلی این همه خوش شانسی را ندانید هم باید برای آن شکرگزار باشید.

 

 

 

☣️♓️ زاده مارچ ( متولدین روز های 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 78 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای شامی (Canis Minoris)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:54 صبح ، 22:54 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : ممکن است در حال حاضر کارهای زیادی برای انجام دادن داشته باشید، ولی ذهنتان به دنبال رویاهای بلند پروازانه تان است. خوشبختانه شما به خوبی تفاوت موجود بین مسئولیت های فعلی و رویاهای رنگیتان را درک می کند، ولی این رویاهای شما هستند که روحتان را تغذیه می کنند و بدون آنها زندگی هیچ معنایی نخواهد داشت. اجازه ندهید وظایف حرفه ایتان شما را از دنیایی که برای خود ساخته اید دور کنند. بین هر دوی این امور باید تعادل برقرار کنید تا بتوانید احساس خوشبختی کنید. چنانچه از شما برای شرکت در مهمانی و یا مناسبت دیگری دعوت به عمل آمد از آن استقبال کنید، این موقعیت برای شما فرصت آشنایی با افراد مهمی را فراهم خواهد کرد.

 

 

 

☣️♈️ زاده آوریل ( متولدین روز های 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 79 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : آلفا عقاب (Aquilae)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:41 صبح ، 23:29 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : خودتان هم از این که چطور ناگهان اینقدر همه چیز پر جوش و خروش و گیج کننده شده است در تعجب هستید و دلتان می خواهد کاری در این زمینه بکنید. عکس العمل های ناگهانی و حساب نشده راه حل درستی برای این موضوع نخواهند بود و ممکن است پیامدهایی داشته باشند که اوضاع از اینی که هست بهم ریخته تر شود. برای رسیدن به موفقیت بیشتر با قدم های کوچک و حساب شده پیش بروید، لازم نیست ناگهان همه چیز را زیر و زبر کنید. باید یاد بگیرید که چه وقت از حرکت ایستاده و چه وقت به جلو گام بردارید. تا آخر امسال هم موفقیت های کاری بسیار بیش از آنچه که انتظارش را داشته اید به دست خواهید آورد. تایم طلایی دریافت انرژی تان را حتما انجام بدهید و اجازه ندهید نامنظمی در جذب انرژی برایتان وجود داشته باشد.

 

☣️♉️ زاده می ( متولدین روز های 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 77 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : بتا قنطورس (Agena)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:51 صبح ، 23:15 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : ممکن است مسائل پیش بینی نشده در زمینه امور مالی پیش بیایند که حل کردن آنها به سرعت امکان پذیر نخواهد بود، چرا که تمام اطلاعات لازم مرتبط با آنها را در دست ندارید. برای حل این مشکل کافی است نگاهی به حساب و کتاب های قبلی و یا دسته چکتان بیندازید، لازم نیست منتظر بمانید تا حقایق خودشان به سراغ شما بیایند. اگر به کمک نیاز دارید خجالت نکشید و تقاضای کمک کنید، شاید فرد دیگری بتواند نکته ای که از چشم شما مخفی باقی مانده است را دریابد. قبل از این که اقدام به کاری کنید برای آن یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده داشته باشید. هر چقدر در برنامه ریزیتان صبورتر باشید نتایج بهتری به دست خواهید آورد و موفق تر خواهید بود.

 

 

 

☣️♊️ زاده ژوئن ( متولدین روز های 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 77 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : آخِرالنَهر (Achernar)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:39 صبح ، 23:11 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : زندگی شما پر از عشق خواهد شد. اگر اخیرا فردی را ملاقات کرده اید، به زودی با او وارد رابطه ای جدی و رمانتیک می شوید که زندگی شما را از این رو به آن رو می کند. اگر هم شریک زندگی خود را از قبل پیدا کرده اید، در این روزها او را بیشتر خواهید شناخت و چیزهای فوق العاده را با او تجربه خواهید کرد. این احساس خوب در دیگر جنبه های زندگی شما نیز اثر مثبتی خواهد گذاشت. متولدین 11 خرداد تا 9 تیر با توجه به مشاهدات طالع بینی شما در ماه دی رشد و پیشرفت قابل ملاحظه ای در تمام جنبه های زندگی به خصوص مسائل عاطفی زندگی خواهید داشت.در زمان تایم طلایی دریافت انرژی حتما کوشا باشید تا با مدیتیشن در زمان مقرر راه های جذب خود را افزایش دهید

 

 

 

 

☣️♋️ زاده ژوئیه ( متولدین روز های 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : دُنب ماکیان (Gallina )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:33 صبح ، 23:28 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز اتفاقات غیر منتظره ای برای شما رخ می دهد و حتی ممکن است کارهایتان، آن طور که برنامه ریزی کرده بودید، پیش نروند بنابراین از همین حالا خودتان را آماده کنید. این اتفاق می تواند فرصت های دیگری را بیش پای شما قرار دهد پس تا انرژی و زمان کافی دارید، از آن برای رشد و پیشرفت خود استفاده کنید. رابطه شما با شریک زندگی تان کمی شکراب شده است اما از آنجا که شما قدرت درک بالایی دارید و می دانید که مسبب تغییرات رفتاری او چیست بهتر است هر چه زودتر برای حل آن اقدام کنید. نگران نباشید سرانجام هر دوی شما به آنچه می خواهید می رسید.

 

 

☣️♌️ زاده اوت ( متولدین روز های 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : آلفا صلیب ( Aridif )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:45 صبح ، 23:17 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما باید در فعالیت هایی که با درونیات تان مطابقت دارد، شرکت کنید. شاید پیدا کردن آنچه به صلاح شماست در حال حاضر کمی دشوار و پیچیده باشد اما به زودی در جایی که انتظار آن را ندارید، همه چیز برای شما روشن و واضح خواهد شد. شما باید برای هدف های بزرگ تری در زندگی تان قدم بردارید. بهتر است کمی از عادات روزمره تان فاصله بگیرید و از زاویه دید دیگری به مسیر زندگی خود نگاه کنید. اخیرا حس می کنید که عزیزترین فرد زندگی تان از شما دور شده است و دیگر مثل سابق به هم نزدیک نیستید. شاید تا به حال فکر می کردید که این مشکل غیر قابل حل است اما اکنون به نتیجه ای خلاف آن می رسید و همه چیز بر وقف مرادتان پیش خواهد رفت.

 

 

 

☣️♍️ زاده سپتامبر ( متولدین روز های 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 79 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : چَلیپا ( mimosa )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:40 صبح ، 23:12 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : افرادی که قدرت بیشتری نسبت به شما دارند، به عنوان مثال در محیط کار در سطح بالاتری از شما هستند، امروز با شما ارتباط بیشتری خواهند داشت و حتی ممکن است شما را به روش های مختلف امتحان کنند. شاید از این اوضاع کمی ناراضی باشید و فکر کنید که در مقابل یک چهار راه ایستاده و توان تصمیم گیری ندارید اما این را بدانید که تغییرات آغاز رشد و موفقیت هستند. اگر عشق زندگی تان امروز یک حرف و فردا یک حرف دیگر زد، به دل نگیرید زیرا او در حال حاضر نمی تواند تصمیم درست را بگیرد اما به تدریج تمام تکه های پازل کنار هم قرار می گیرند و تصویری زیبا می سازند.

 

 

☣️♎️ زاده اکتبر ( متولدین روز های 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 78 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : فُم‌الحوت ( Piscis Austrini )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:54 صبح ، 22:48 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما در حال رشد هستید و این خیلی خوب است پس بهتر است تمرکز خود همچنان بر این کار قرار داده و در مواقع احتیاج تغییرات لازم را حاصل کنید. اگر احساس می کنید تنهایی از پس این کار بر نمی آیید، خود را از کمک دیگران محروم نکنید. آنوقت می بینید که چگونه رشد کرده و به موفقیت دست خواهید یافت. فرصت های طلایی در انتظار شما هستند. فکر می کنید در مه قدم می زنید و نمی توانید جلوی پاهای خود را ببینید، این احساس به دلیل بحث های اخیر شما با عشق تان است اما به تدریج همه چیز برایتان روشن و واضح می شود و شما نیز به این نتیجه می رسید که دلیلی برای ترسیدن وجود ندارد.

 

 

 

☣️♏️ زاده نوامبر ( متولدین روز های 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 79 تا 85%
🌠 ستاره اقبال : سَرپسین ( Pollux )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 81 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:44 صبح ، 23:19 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز انرژی شما زیاد است و بهترین فرصت است تا از آن برای پیشرفت زندگی خود استفاده کنید. فرصت های بزرگ درِ خانه شما را می زنند اما قبل از باز کردن در، خوب در مورد آنها اطمینان حاصل کنید. شاید آن جوابی که شما به دنبالش هستید، در انتظارتان نباشد اما عجله نکنید. تمام جوانب را بررسی کنید و جسارت لازم را به دست آورید، از تغییر و تحول نیز نهراسید. در مورد شخصی که از شما فرسنگ ها دور است، خیالبافی می کنید. به زودی خیال های شما رنگ واقعیت به خود می گیرند.

 

 

☣️♐️ زاده دسامبر ( متولدین روز های 10 آذر تا 10 دی )♑️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 79 تا 84%
🌠 ستاره اقبال : قَلب‌العَقرَب ( Antares )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:36 صبح ، 23:13 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز انرژی زیادی به دست می آورید. این انرژی می تواند فیزیکی یا حتی روحی باشد در هر صورت توجه شما را به خود جلب کرده است. بهتر است از آن به بهترین شکل استفاده کنید. مسئولیت کارهایی خود را به گردن بگیرید و به دنبال تغییرات مثبت در زندگی تان باشید. در رابطه ای به سر می برید که از آن ناراضی هستید و دوست دارید به آن خاتمه دهید. شاید در این راه با اصرار طرف مقابلتان مواجه شوید اما اگر اطمینان دارید، بر تصمیم خود پافشاری کنید.

 

2 پاسخ به “فال راجت نیر – 9 شهریور”

  1. مهیار گفت:

    خیلی عالی چیزایی رو من میخواستم همونه دقیقا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد