طالع ماهانه فالوده – آذر ماه ٩٨ – ماه اسفند

طالع بینی ماهانه سایت فالوده| آذر ماه 98 

 

طالع بینی متولدین ماه اسفند: چند تا تماس تلفنی دارید که این تلفن ها برای شما هيجان همراه دارد و از این تماس ها خوشحال و خندان می شوید كه به احتمال زیاد این تماس ها احساسی یا مالی است و خبرهای خوب دريافت ميکنید. یک پیشرفت و ترقی دارید که این پیشرفت مختص شاغلین اين ماه است.

اگر برای باز شدن مشکلی به نذر و نیاز متوسل شده اید حاجت ميگیرید و یک نذری بزرگ ادا می کنید. یکی از فرزندان شما اگر صاحب فرزند هستید غصه دار است و با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم ميکند ولی خیلی زود این فرزند از غم و غصه نجات پیدا می کند سفری زميني ميرويد که یک دفعه راهی این سفر می شوید یا جایی خارج ازشهر كه با این که ناخواسته است و راهی می شوید ولی خیلی روشن و پربار است و به شما خوش می گذرد و خاطره شیرین و خوشی دارد.

در این روزها یک کم دلتنگ هستید. یک سفر چندنفره هوايى ميروید که ۵ یا ۶ نفر هستید و دلتان شاد می شود. سفری دریایی می روید که به هر نیت که می روید به ثمر می رسد و خوشحال و شاد از این مسافرت برمی گردید. از یک تماس تلفنى که شماره ٤ دارد چندتا خبر مهم می شنوید که این خبرها باعث خنده شماست.

یک سرى از افرادی که به شما نزدیک هستند به سمت شما می آیند و از این افراد چند تا هدیه و کادو دریافت می کنید شاید سوغاتی باشد ولی از گرفتن این هدیه ها تعجب می کنید و گرفتن این هدایا و استفاده از آنها برای شما مثبت وخیر است.

اگر مجرد هستید چندتا مورد احساسی پشت سرهم به سمت شما می آیند که به خود شما قبول این افراد بستگی دارد ولی این افراد قصد و نیت خوبی ندارند و بیشتر قصدشان دوستی های زود گذر و سوء استفاده است مراقب باشید. اگر در حال حاضر با کسی قهر هستید و کدورت و دلخوری دارید يا این فرد از زندگی شما رفته است
و در حال حاضر برای شما پوچ شده است دوباره به سمت شما می آید و همه چیز به شما برمی گردد و روزهای سختی شما رو به پایان است و شادی دوباره به هر دوی شما برمی گردد.

فقط در این زمینه دشمن و رقیب زیاد دارید و افراد زیادی رقیب شما هستند و می خواهندعشقتان را از چنگ شما در بیاورند باید حواستان باشد. از فامیل پشت سر شما حرف زیاد است و دائم بدگویی شمارامی کنند. روز ۲۶این ماه روز خوبی برای متولدین این ماه است و اتفاق خوبی خواهید داشت. اگر ناشکری زیاد می کنید زیاد به شما نمی آید در هر شرایط که هستید خداوند را شاکر باشید.
 یک سری از افراد قصد بیرون آمدن و تغییر دادن شغل و کارشان را دارند که این تغییر شغل دردسرهای زیادی برایتان دارد ولی از لحاظ مقام و درآمدی در همان شرایط خواهید بود فقط جای کاری شما تعویض می شود. چندتا خرید و فروش و معامله دارید که سر این خرید و فروش ها حرص و جوش های زیادی می خورید اما بعدش به آرامش خاصی می رسید.

از جایی که فکرش را نمی کنید یک پول به دست شما می رسد که این پول مشکلات زیادی را از سر راه شما بر می دارد.چند تا دیدار و ملاقات افراد مجرد باعشقشان دارند که این دیدارها پر است ولی در یکی از این ملاقات ها در یک بلاتکلیفی و دلخوری چندروزى قرار می گیرید و شاید کارتان به یک جر و بحث کشیده بشود.

 دست به خیر هستيد ولی دست شما بی نمک است از فامیل زیاد دشمن داريد و حرف شما را زیاد می زنند. یک رازی به زودی برای شما فاش میشود که این راز روی مسیر زندگی و آینده شما تاثیر زیادی می گذارد به عروسی دعوت می شوید که کارت دعوت دارید ولی اگر بروید چشم نظر میخورید که این چشم و نظر شاید کارتان را به دکتر بکشد و دوا دارید. صدقه زیاد بدهید و اسفند دود كنيد و یا خون بریزید.از زندگی شما رفته است دوباره به سمت شما برمی گردد. اگر فردی از زندگى شما رفته است دوباره به سمت شما برمی گردد و از دیدن این فرد خوشحال ميشويد

2 پاسخ به “طالع ماهانه فالوده – آذر ماه ٩٨ – ماه اسفند”

  1. سمیرا گفت:

    عالی

  2. امیر گفت:

    خیلی ممنون از امیدی که میدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد