طالع ماهانه دی ماه 1398 – متولدین فروردین

طالع بینی ماهانه – ماه فروردین

یک جای زیارتی برنامه ریزی می کنید می روید که در این مکان خیلی به شما خوش می گذرد و روحیه شما عوض می شود و دلتان شاد میشود. اگر خانم هستید و قد و هیکل متوسط دارید نه چاق هستید و نه لاغر هستید یک خطر از سرتان رد می شود و حتما صدقه بدهید. در یک بلاتکلیفی چندروزه قرار دارید ولی از این بلاتکلیفی به زودی بیرون می آيید.

با یک على نام یک ناراحتی و اوقات تلخی دارید که این ناراحتی برای چند روز طول میکشد شاید خودتان علی باشید یک سری معما دارید و دنبال دلیل برای این معما می گردید ولی دلیل پیدا نمیکنید. به یک تغییر فکر میکنید که این تغییر می تواند محیط زندگی يا محیط کار باشد يا این تغییر روی خود شخصیت شماست ولی به هر حال این تغییر روی آینده زندگی شما تاثیر بسیار خوبی دارد.

اگر آقا هستید خیلی وفادار هستید ولی کسی قدر وفاداری شما را نمی داند. دوستان زیادی دارید که این دوستان واقعا شما را دوست دارند و به زودی یک دورهمی بسیار خوب و پرخاطره با این افراد دارید. اگر مجرد هستید به زودی آشنایی دارید با چند نفر که سرراهتان قرار می گیرد و این آشنایی ها برای شما مثبت و خیر است فقط به اراده و تصمیم خود شما بستگی دارد.
اگر محسن نام هستید یک مورد عشقی و احساسی دارید يا در حال حاضر درگیر این موضوع احساسی هستید. که این احساس به دیدارهای زیادی ختم می شود و این دیدارها خیلی خاطره خوش برای شما دارد. یک قرار داد چهاردیواری امضا می کنید که این امضا هرچی هست خیلی برای شما سودمند است. سفری دریایی می روید که این مسافرت برای شما خير است و بگو و بخندهای خوبی با همسفرهای خوبی دارید.

پشت کار خوبی دارید که این پشت کار شما را به هدفتان می رساند و رسیدن به این هدف برای شما سختی زیاد به همراه دارد ولی به هدفتان میرسید.
از دست یک فرد دال نام حرص می خورید فردی را از ته دل نفرین می کنید که این نفرین پشت سر هر کس که هست گیرا میشود چون دلتان پاك است هم نفرین و هم دعای شما مستجاب می شود. چند تا موفقیت در زمینه کاری يا درسی دارید که باید به خاطر این موفقیت ها خداوند را شکر کنید. روز ۷ این ماه روز خوبی برای متولدین فروردین است.

چند نفر به سمت شما می آیند که از گذشته در زندگی شما بوده اند و به شما هدیه می دهند شاید گل يا کادو باشد. افراد زیادی خبرچینی شما را می کنند ولی دست خالی هستند اگر متاهل هستید همسرتان دوستتان دارد ولی خودتان از همسرتان ناراحت هستید و اعصابتان خرد است و زیاد توجه به او ندارید ولی او شما را دوست دارد و دائم در فکرتان است. فردی صبور وپرحوصله هستید و به زودی یک آرامش در زندگی شما رخ می دهد.
یک ذکر را می گویید که از این ذکر یک در بسته به روی شما باز می شود وحاجت روا می شوید. اتفاقات خوب دارید که این اتفاقات پشت سرهم سر راهتان قرار می گیرد و اسباب خنده و شادی برای شما و خانواده میشود. چه متاهل باشید و چه مجرد باشید.

اگر از فردی دور هستید او دائم در فکر شماست و شما هم به او فکر می کنید و به زودی این فرد دوباره به سمت شما برمی گردد و دیدارهاو ملاقاتهای احساسی زیادی با هم دارید و اگر کدورت و دلخوری بین شما بوده است برطرف میشود.

از دست یک امیر نام حرص می خورید که این حرص نه بد است و نه خوب است. دشمن زیاد دارید ولی کاری از دست این افراد برنمي آید از جایی که فکرش را نمی کنید یک پول به دست شما می رسد که از آمدن این پول شاد می شويد و یک سری مشکلات مالی از سر راهتان برداشته می شود.

یک پاسخ به “طالع ماهانه دی ماه 1398 – متولدین فروردین”

  1. F گفت:

    مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد