طالع ماهانه دی ماه ۱۳۹۸- متولدین اسفند

طالع بینی متولدین اسفند

 

خطر دزدی دارید که خیلی زود است مراقب اموال شخصيتان باشید يا به تازگی این دزدی راداشتید. حرف زیاد پشت سرتان است هم بد شما را می گویند و هم خوبی شما را می گویند با فردي كه به هر دليل فاصله يا دوری داشتید رابطه تان برقرار می شود ولى هرچه سعی میکنید دیگر این رابطه مثل اول نمی شود و فقط در حد يك رابطه باقی می ماند و صمیمیت دیگر در این رابطه نخواهد بود ودنبال صمیمیت در این رابطه نگردید.

در رابطه با یک چهاردیواری یک میز گرد با چند نفر و گفتگو دارید که در این گفتو به جایي نخواهید رسیدوكارتان باز در بلاتکلیفی است يا قرار می گیرید. اگر خانم هستید و سردردهاي زیاد دارید حتما به دکتر مراجعه کنید چون ممكن است مشكلى داشته باشید. از یک متولدمهرماه خوشحالی دارید یک رنجش كوتاه مدت دارید شاید برای چند ساعت و زودهم برطرف ميشود از يك دى ماهی یک خبری میشنوید که خیلی جامی خورید و تعجب ميکنيد .

چند ملاقات کاری دارید که در این ملاقاتها کارهایی به ثمر می رسد که فقط باید خیلی سیاست داشته باشید و بی گدار در این ملاقاتها به آب نزنید. اگر مریض دارید که هیکل چاقی دارد به عیادت این فرد می روید. اگر نه فردی مریض می شود که هیکل دارد چاق است و عیادتش می روید.

فردی از دیدن شما شاد می شود به جابجایی زياد فکر می کنید و دوست دارید جابجا بشوید شاید محیط کار يا محيط زندگی ولی این جابجایی فعلا در بن بست است ولی خودتان زیاد بهش فکر میکنید و حتی برای این جابجایی به نذرونیاز هم متوسل شده اید. خبر جدایی می شنوید که این خبر جدایی شما را ناراحت می کند و خیلی از این خبر تعجب می کنید شاید خبر جدایی یک رضا نام باشد. روزهای ۲۰ و ۲۱ این ماه روزهای خوبی برای شماست.

آشفته حال و سرگردان هستید و از شرایطی که دارید خسته هستید و دوست دارید فرار کنید و زندگی فعلی را دوست ندارید و از این اوضاع خسته هستيد ولی یک اتفاق در زندگی شما می افتد که این اتفاق در هر زمینه که هست باعث یک انگیزه جدید در زندگی شما می شود.

یک ازدواج نزدیک دارید و یکی از بستگان که به شما خيلي نزدیک است ازدواج می کند که میزگردها و گفتگوهای زیادی در رابطه با این ازدواج در خانه شما می شود و این برای هر کی كه هست خوشبخت می شود. اگر آقا هستید خانواده دوست هستیدولی كسى قدرتان را نمی داند.

سفر امام رضا(ع) دارید که راهی این سفر میشوید و این سفر به شما خوش میگذرد و خیلی گریه میكنيد و دلتان باز می شود. یک سری از افراد این ماه وسیله نقلیه می خرند و دنبال وسيله نقلیه هستید و معامله شما صددرصد است فقط يك قربانى بکنید و یک خون بریزید. با کسی که دوستش دارید و دررابطه هستيد دیدار دارید و احتمال جفت و جور شدن شما زياد است.فقط به كسى نگویید یانگذارید کسی متوجه بشود چون در این رابطه دشمن زياد دارید. یک آسایش و یک آرامش به زودی به زندگی شما مي آيد و تمام رنج ها و دردسرهای شما تمام می شود.

لجباز هستيد ولي در لجبازی بیشتر اوقات بازنده هستید و لجبازی برای شما سودى ندارد در محیط کاری اگر شاغل هستید يك لجبازی میكنيد كه اصلا خوب نیست و شاید به مشکل بخورید حواستان باشد. از ناحيه صورت يك جراحى داريد كه اين جراحي با موفقيت است در هر رابطه كه باشد حسود زیاد دارید که ممکن است این حسودان به شما آسيب برسانند.خیلی مراقب این افراد باشید. اگر موتورسوار هستيد و آقا هستيد حواستان باشد یک خطر از سرتان رد می شود.

 

یک پاسخ به “طالع ماهانه دی ماه ۱۳۹۸- متولدین اسفند”

  1. Rohollah گفت:

    بسیار عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد