طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “ی,ص,ر,گ,ش,ب,آ”

طالع بینی مصری مری تی تس: شما از نیمه ی این ماه تا نیمه ی ماه آینده به طور کلی در مدار باستت (الهه شانس) قرار دارید . در این مدت انرژی کیهانی شما در سطح بسیار خوبی قرار می گیرد و ضمیر ناخودآگاه شما را بسیار فعال می کند. این موضوع باعث  می شود شما خواب های زیادی در این مدت ببینید و همچنین برای مسائل زندگیتان راه حل های خوبی پیدا کنید.

این ماه برای شما ماه بسیار شلوغی خواهد بود و باید انرژی خود را برای انجام تصمیمات مهمی صرف کنید. در 10 روز آینده آزادی کافی برای بیان احساساتتان نخواهید داشت و در بین یک دو راهی قرار می گیرید که در این دو راهی شما باید به حرف دلتان گوش کنید نه منطق. مری تی تس به شما می گوید کاملا مطمئن باشید در این مورد پشیمان نخواهید شد.

در کسب و کارتان روز های پرمشغله ای را سپری نمی کنید و این موضوع باعث نگرانی شما می شود. شاید قدری سطح درآمد شما کاهش پیدا کند اما از آنجایی که در مدار باستت هستید این موضوع خیلی طول نمی کشد و ورق به زودی بر می گردد. موفقیت شغلی شما در این ماه بستگی به این دارد که چگونه از دیگران کمک بگیرید و سعی نکنید همه کارها را خودتان به تنهایی انجام دهید.

بین روزهای 3 تا 13 ماه آینده حواستان به خرج کردنتان باشد. زیرا شاید برای شما در این روزها مسئله ای پیش بیاید که نیاز به پول داشته باشید. همچنین باید احساس خود را کنترل کنید. احتمال اینکه عاشق شوید و در یک بازی عاشقانه گیر بیافتید زیاد است. اگر در رابطه هستید، مواظب باشید رابطه تان دچار تنش نشود.

یک مسئله ی عاطفی مدت هاست ذهن شما را درگیر کرده که در این ماه به جواب آن می رسید. این جواب شما را شگفت زده می کند و در ابتدا از کشف آن ناراحت می شوید. اما بعد از مدتی متوجه خواهید شد که این حقیقت به نفع شما بوده است. اما مری تی تس به شما می گوید در مورد مسائل پیرامون خود در این ماه کنجکاو نباشید. زیرا ممکن است مسائلی واسه شما آشکار شود که رابطه ی شما را با شخصی که دوستش دارید تحت تاثیر قرار دهد.

اگر خانوم هستید و بین 18 تا 33 سال سن دارید، در این 30 روز آماده ی عشق هستید و قلبتان به روی آن باز است.سطح انرژی کالبد عاطفی شما بسیار بالا خواهد رفت و هر لحظه آماده دریافت عشق و عاطفه از اطرافیان به خصوص جنس مخالف خود هستید. آغوش تان را برای شریک تان باز کنید تا بتواند افکار و احساساتش را با شما در میان بگذارد.

مردی در اطراف شما است که در نام او یکی از حروف م،د،س،ک یا الف وجود دارد. این مرد بسیار به شما علاقه‌مند است و می خواهد خود را به شما نزدیک کند. او ابتدا به قصد کمک به سمت شما می آید اما بعد از مدتی نیت خود را آشکار می کند و احساسش را برای شما می گوید. این که نیت این مرد مثبت باشد یا منفی بستگی به شما دارد.

اگر آقا هستید در اواخر ماه یک سری مسایلی که به دنبال جوابش بودید برای تان روشن خواهد شد. اگر مواظب باشید این ماه  در مسائل مالی شانسی به شما رو می کند که درآمد بسیاری برایتان خواهد داشت. ولی بدون عجله قدم بردارید تا با مانعی مواجه نشوید. زندگی عاظفی شما در 15 روز آخر ماه مِسرا (اسفند) رنگ و روی تازه ای به خود می گیرد. باید مراقب باشید که ریسک نکرده و اجازه دهید همه چیز راه خودش را طی کند. در این ماه تصمیمات مالی شما تاثیر زیادی در زندگی عاطفی تان دارد. در امور اقتصادی به دنبال چالش می گردید و از کارهای بزرگ استقبال می کنید. اگر تصمیمات درست بگیرید این خصوصیات به نفع تان خواهد بود. ولی خیلی مهم است که عجول نباشید و با یک با تجربه مشورت کنید.

در بین روزهای 17 این ماه الی 9 ماه آینده، نظر ماعات (الهه حقیقت) بر شما افتاده است. گره کوری که مدت هاست در زندگی شما افتاده با کمی درایت شما در این روزها باز می شود. این گره مربوط به مسائل خانوادگیه شما می باشد که چندین ماه است درگیر آن هستید ولی نمی توانید راه حل آن را پیدا کنید.

کسی در نزدیکی شما که در نام خانوادگی اش یکی از حروف ا،پ،ی یا ن وجود دارد در زندگی شما تنش و انرژی منفی ایجاد می کند. این شخص خودش را نزد همه بسیار عزیز و صادق جلوه می دهد و کاری می کند که اعتماد همه نسبت به او جلب شود. حتی خود شما نیز به او بارها اعتماد کردید. اما حواستان باشد این شخص به شما چشم بد دارد و دوست ندارد شما نزد دیگران عزیز باشید.

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت) یا بارام هات (مهر) هستید نظر سث (الهه بارش) بر شما افتاده است. یک مسئله از گذشته ذهن شما را بسیار به خود مشغول کرده و نمی گذارد در مورد یک موضوع مهم که برایتان پیش آمده تصمیم گیری کنید. سعی کنید گذشته رو فراموش کرده و دیگر به رابطه های قبلی و اتفاقات ناشی از آن فکر نکنید. به زودی موقعیتی سر راه شما قرار می گیرد که منتظرش بودید و نباید با شک و تردید درباره احساستان باعث شوید این موقعیت از دست برود. اگر در رابطه هستید، فردی که در زندگی شماست قصد ازدواج با شما را دارد اما به دلایلی در این مورد تردید دارد . این ممکن است به این دلیل باشید که پای شخص دیگری در میان باشد و احتمالا این شخص از آشنایان یا فامیل فرد مورد علاقه شماست.

اگر متولد تخ (فروردین) یا امشیر (شهریور) هستید بین روزهای 23 این ماه تا 13 ماه آینده نظر آپیس (الهه راستگویی و صداقت ) بر شما می افتد. در این ماه سعی کنید با کسانی که باعث پیشرفت و ترقی شما در موضوعات زندگی می شود بیشتر مراوده کنید. کسانی در زندگی شما هستند که اگر با آن ها مشورت کنید در هیچ کاری دچار تنش و مشکل نمی شوید. یک موقعیت شغلی مناسب به زودی از طرف شخصی که مورد اعتماد شماست به شما می شود که بسیار برای آینده شما می تواند مناسب باشد. با یک فرد که همجنس شماست و همچنین از آشنایان یا فامیلتان است رقابت بسیار شدیدی در زمینه های مختلف دارید که فرد پیروز در بین این روزها شما خواهید بود. اما مواظب چشم های بد اطرافتان باشید که برایتان دردسر ساز نشود.

اگر متولد کاهرکا (تیر) یا هفیفی (بهمن) هستید نظر مسخنت (الهه زایش و تولد) بر شما افتاده است. به نظر می رسد که در رابطه با یک دوست یا کسی از اعضای خانواده ی تان به بن بست رسیده اید، به همین خاطر دل تان می‌خواهد که یک شروع دوباره داشته باشید. مدار برج شما به چهارمین خانه در هرم طالع شما یعنی خانه ی امنیت احساسی وارد شده است، بنابراین ممکن است در انتخاب بهترین مسیر دچار تردید شوید. اما اجازه ندهید که ترس های تان مانع رسیدن به اهداف تان شوند. اگر خانوم هستید و قصد ازدواج با کسی را دارید بهتر است دست نگه دارید. زیرا مشکلاتی بین شما وجود دارد که فعلا حل نشده و ممکن است آینده شما را تحت تاثیر قرار دهد.

اگر متولد بارامودا (آبان) یا هاتور (خرداد) هستید در 26 روز نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما افتاده می افتد. کسی که با او در رابطه هستید اخیرا رفتاری با شما داشته که شما را نسبت به عشق او دچار شک و تردید کرده است. او از شما کم خبر می گیرد و خیلی از مسائل را با شما در میان نمی گذارد اما مری تی تس به شما می گوید که او شما را دوست دارد و به زودی خبری از طرف خودش به شما داده می شود که قند را در دلتان آب می کند. پس لطفا صبور باشید زیرا این می تواند امتحانی از طرف کائنات برای صبر شما باشید و شما باید از آن سربلند بیرون بیایید.اگر مجرد هستید یا در رابطه با کسی نیستید به زودی از طرف یکی از دوستان نزدیکتان شخصی برای دوستی به شما معرفی می شود. لطفا در جواب دادن به این شخص عجله نکنید زیرا مدار این شخص با مدار انرژی شما جفت نیست.

اگر متولد طوبه (مرداد) یا مسرا (اسفند) هستید در 21 روز آینده در مدار ایسیس (الهه میل جنسی) قرار می گیرید. میزان انرژی کالبد عاطفی و جسمی شما بسیار افزایش خواهد یافت و این باعث بالارفتن میل جنسی شما می شود. لطفا در انتخاب شریک جنسی خود دقت کنید زیرا هر کسی ارزش رابطه عاطفی با شما را ندارد. به علت مسئله ای ذهنی مدام با خود کلنجار می روید و با برخی از اطرافیان خود رفتار نامناسبی دارید. همچنین اخیرا کسالتی داشته اید که کمی شما را کم حوصله کرده است. اما میدان انرژی شما در سطح بسیار خوبی قرار می‌گیرد و کاری را انجام خواهید داد که تحسین اطرافیانتان را در پی دارد.شما در فامیل و دوستان شخصی خاص و جذاب هستید که این موضوع باعث شده برخی ها به شما حسادت کنند و انرژی های منفی به سمت شما بفرستند.اما شما نباید نگران این موضوع باشید چرا که میدان انرژی شما این پالس های منفی را دفع خواهد کرد. اگر خانوم هستید در مدار عشقی شما یک رقیب دیده شده است که این رقیب زنی است با موهای تیره و قدی متوسط که بسیار اغوا کننده است. شما برای بالا بردن سطح انرژی جذب کننده خود باید تمرینات بسیاری را برای مثبت بودن انجام دهید تا عشق شما پا بر جا باقی بماند.

اگر متولد بشنس (آذر) یا هنت هاوج (دی) هستید در 28 روز آینده نظر گب (الهه وفور نعمت) بر شما می افتد. سطح مالی شما با این که انتظارش را ندارید افزایش پیدا می کند و یک سری نیازهای زندگی خود را در سطح بالاتری می توانید مرتفع کنید.از نظر عاطفی  سطح انرژی خوبی دارید اما معشوقه ی شما به علت موضوعی از شما ناراحت است که این موضوع گاهی باعث ایجاد تنش و بحث خواهد شد. او شما را دوست دارد اما اگر در رفتار خود با این شخص تجدید نظر نکنید ممکن است رابطه شما دچار مشکل شود. اگر مجرد هستید، کسی به شما نزدیک خواهد شد و خود را عاشق جلوه می دهد تا شما را برای نیت خود فریب بدهد. مراقب این شخص باشید و نگذارید از مسائل زندگی شما با خبر باشد.

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی های زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

nikeeonlinee

طالع بینی مصری مری تی تس

45 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “ی,ص,ر,گ,ش,ب,آ””

 1. سميرا گفت:

  زحمت كشيدين خسته نباشين ، و ما هم انتظار ،انتظار لعنتي سخت تره😂😂😂😂

 2. خانومه میم چ گفت:

  وای خیلی خوبه تابحال هیچ پیج و سایتی این فال رو نذاشته کلا برای اولین بار توی کل زندگیم اسمشو میشنوم اما فوق العاده درست … خدا قوت …♥️

 3. عاطفه گفت:

  ببخشید اسم من عاطفه اس حرف دومم آ میشه یا نه؟

 4. Sevda گفت:

  عاااااالی بود کلی انرژی گرفتم دستتون دردنکنه⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩😘😘😘😍😍

 5. مینا گفت:

  عالیییییییییی مثل همیشه،،،خیلی زحمت میکشید عاشقوتنم ی عالمههههههههههه
  من ی فالوده ای پروپا قرصم😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 6. پری گفت:

  عااااالی

 7. فاطمه گفت:

  سلام‌. خسته نباشید .‌الهی که همگی شما در کنار خانواده و دوستان خوش باشید و سلامت

 8. negin گفت:

  خیلی خوب بود،بنظرم ازسری قبل واضح ترو کاملتربوده
  این نشونه پیشرفته خداقوت❤❤

 9. ناهید گفت:

  عالی بود ممنون⚘⚘⚘

 10. ساحل گفت:

  سلام … من از خیلی وقت پیش شما رو دنبال میکنم … فالاتون واقعا درسته … دمتون گرم … این فال هم خیییییلی بهم انرژی داد … خسته نباشید

 11. سیما گفت:

  چرا چیز خاصی واسم نگفت ؟ :((
  در مورد رابطه ای که کات شده نیت کرده بودم توی قسمت خردادش که ماه تولدمه چیزی نگفته بود

 12. Pershang. Fth گفت:

  واقعا یه جور انرژی خاصی داره از اول ماه منتظر این فال بودم چقدر درست همه چیزو بیان میکنه😘خدا کنه اتفاق بیافتن

 13. fafa گفت:

  سلام خسته نباشين من ٣ماهه كه باپيج اينستاتون اشنا شدم و روز اول براي فان و سرگرمي خوندم و باكمال تعجب ٥٠-٦٠درصدش درست بود ووقتي ١٥بهمن وگذاشتين توي اون از عزا و ناراحتي گفته شده بود من مادر بزرگ مادرم فوت كرد 😔اون لحظه بود كه ديدم واقعا درسته مطالبي كه قرار ميدين و خواستم ازتون تشكر كنم و خسته نباشيد بگم 🌷🙏🏻

 14. Ghazal گفت:

  خیلی جالبه. من دوس دارم فایلهای این سایت را، چون اکثرپیش بینیاش درست درمیاد. ممنون از زحمات شما

 15. Yasaman گفت:

  سلام خدا وقوت فالوده… دوتا پاراگرافش دقیقا برای من اتفاق افتاده.. پانزدهم هر ماه منتظر فال مری تی تس تون هستیم 😍

 16. نیل گفت:

  عالی خفن بود

 17. arezoo گفت:

  awli bud mese hamishe 👏👏💙🧡khaste nabashid😃😍

 18. مریم گفت:

  دست و پنچولتون دررررد نکنه
  مررررسی 💋💋💋💋💋

 19. reyhane گفت:

  خیلی خیلی عالی بوپ😍

 20. reyhane گفت:

  خیلی خیلی عالی بود😍

 21. Zeinab گفت:

  سلام خسته نباشید یه جاش برا من ابهام داره نیتی که من کردم تو قسمت آقا افتاده ؟

 22. Saba گفت:

  با تشکر ا ز زحمات و انرژی تون 🙏🙏🥰🥰

 23. شیما گفت:

  مثل همیشه عالی
  کلا پیج خوب و سرگرم کننده ای دارین
  ممنون ازتون

 24. میکائیل قلعه نوئی گفت:

  عالیه واقعا

 25. niloo گفت:

  وقتي برا طرف مقابل رو ميخونه آدم فقط ناراحت ميشه و افسرده ميشه همش در مياد با يكي آشنا ميشه تو همه فالاتون اومده با يكي آشنا ميشيم؟؟؟؟من از وقتي پيج شمارو فالو كردم فقط افسرده شدم جاي انرژي گرفتن

 26. ارکیده گفت:

  واقعاچن درصداین فال ممکنه درست باشه واتفاق بیفتن؟

 27. فریبا گفت:

  سلام ممنون از شما بنده نمیتونم اشتراک خریدم دوباره برم نگاه کنم راهشو بگید لطفا و شماره ۳۶ رو میخوام نگاه کنم ۱۴۰۱ دی ماه یک ماهه خریدم نگاه کردم ولی دیگه نمیشه الانم این شماره نبست میخوام نگاه کنم لطفا راهنمایی کنید
  خوبه هم فال هم مری تی تس
  خیلی کمک میکنه که ادم مواظب باشه و امیدوار و راهنمای خوبیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد