طالع بینی سال 2021- متولدین بهمن

طالع بینی متولدین بهمن در سال 2021 : امسال برای پيشرفت در شغل شما چندان مطابق افكارى كه داريد نخواهد بود. زمان ، به خصوص پس از اواسط سال ، ثابت خواهد کرد که به شدت برای شما كلافه كننده است. متولدينى که تجارت می کنند ، در سال جديد فرصتی برای سفر به یک تجارت مرتبط به دست خواهند آورد که توسط آسترولوژر هاى فالوده در سال 2021 پیش بینی شده است. در زندگی مالی شما ، ناگهان بخش هزینه های شما افزایش می یابد ، به همین دلیل احتمالاً چالش مالی برای مدت زمان محدود خواهيد داشت ، زمان و شرايط برای دانش آموزان مطلوب است و آنها با توجه به سخت کوشی خود نتیجه می گیرند. به دلیل حملات سیاره ای و مشغول بودن بیش از حد به کار خود ، اعضای خانواده ممکن است احساس کمبود محبت و نزدیکی کنند. اگر متاهل باشید از طریق همسرتان به شما کمک و حمايت مى شود.

فرمول کائناتی افزایش مهر و محبت همسر (کلیک کنید)

 اگر صاحب فرزند هستيد امسال برای بچه های شما نیز مثبت به نظر می رسد. اگر کسی را دوست دارید ، در آن صورت می بینید که یار شما رفتار عاشقانه ای با شما دارد. با این حال ، سلامت شما ممکن است امسال تا حدودی ضعیف باشد. در چنین شرایطی ، باید از خود در برابر مشکلاتی مانند درد مفاصل ، سرماخوردگی و غیره محافظت كنيد.با مشاهدات طالع ٢٠٢١ متولد بهمن در بخش خصوصيات مى توان به اين نكات دست پيدا كرد كه متولد برج دلو (بهمن) خجالتی و آرام است، اما از سوی دیگر می توان آنها را عجیب و غریب و پر انرژی یافت. با این حال، در هر دو صورت، آنها متفکران عمیق و مردم بسیار روشنفکری هستند که عاشق کمک به دیگرانند. آنها قادر به دیدن بدون تعصب، در هر دو طرف هستند، که آنها را افرادی که به راحتی می توانند مشکلات را حل کند می سازد.اگر چه آنها به راحتی می توانند با انرژی که آنها را احاطه کرده است، منطبق شوند، متولد برج دلو (بهمن) گاهی اوقات، به منظور بازگرداندن قدرت، یک نیاز عمیق به تنهایی و دوری از همه چیز دارد. متولدین برج بهمن، به جهان به عنوان یک مکان پر از امکانات، نگاه می کنند. بهمن یک برج هوایی است و همینطور از ذهن خود در هر فرصتی استفاده می کند. اگر هیچ تحریک ذهنی وجود نداشته باشد، آنها خسته و فاقد انگیزه برای رسیدن به بهترین نتیجه هستند.

 سیاره حاکم در طالع ٢٠٢١ متولدين بهمن، سياره اورانوس است كه بيانگر دارای یک طبیعت ترسو، تند و گاهی اوقات تهاجمی است، اما به بهمن کیفیتی رویایی می دهد. آنها قادر به درک آینده هستند و آنها دقیقا می دانند چه می خواهند برای پنج یا ده سال آینده از هم اکنون انجام دهند. سياره اورانوس همچنین به آنها قدرت انتقال سریع و آسان داده است، به طوری که آنها به عنوان متفکران، ترقی خواهان و انسان دوستان شناخته شده اند. آنها در یک گروه یا یک اجتماع، احساس خوبی دارند، به طوری که آنها دائما در تلاشند توسط افراد دیگر احاطه شوند.بزرگترین مشکل برای متولد بهمن، احساس محدود شدن و یا مجبور شدن است. به دلیل میل به آزادی و برابری برای همه، آنها همیشه در تلاش برای اطمینان از آزادی بیان و حرکت هستند. متولدین برج بهمن مشهور به افراد سرد و بی احساس هستند، اما این فقط مکانیسم دفاعی آنها در برابر صمیمیت زودرس است و يك برداشت نادرست است. اما آنها باید اين را یاد بگیرند به دیگران اعتماد کنند و احساسات خود را به روشی سالم بیان کنند.

 

بخش مالی: جوان های برج دلو (بهمن) در سال 2021 کمک مالی خوبی به دست می آورند.اگر پس اندازی دارند مبلغی به این پس انداز اضافه خواهد شد و اگر ندارند مبلغ به دست آمده را پس انداز خواهند کرد با این وجود سیارات نیز تعادل مالی را برطرف می کنند. از این رو به تمام متولدین بهمن توصیه می شود فعلاً در تجملات فرو نروند بلکه در حد توان خود زندگی کنند. از امسال هرچه سال می گذرد ، شرایط مادی شما بهتر می شود و امور مالی بیشتر می شود. این هزینه های منظم شما را برآورده می کند اما چیز زیادی برای پس انداز باقی نمی ماند.

 

بخش تحصيل : محصلين اين برج با طالع بینی سال 2021 به عملکرد علمی متوسط   تا رو به مطلوبی دست می یابند. به طور خاص در ماه آوریل (اردیبهشت) ، شما نتایج آزمون با کیفیت بالا را دریافت خواهید کرد یا آماده کسب این نتایج خواهید شد ، که روحیه شما را تحریک و تقویت می کند. با این حال به نظر نمی رسد که زمان برای افراد در حال تحصیلی که برای آزمون های رقابتی آماده می شوند مطلوب باشد ، زیرا این بار آنها برای دستیابی به نتایج خوب باید بیشتر از قبل کار کنند

 

بخش سلامت : در سال 2021 مردم بهمن یک سال سلامتی و نشاط را نوید می دهند. تحت فشار استقامت و منابعی که روزهای آینده سرمایه گذاری می کنید ، خواهید بود و اين يعنى شما استرس هاى زيادى را متحمل مى شويد كه ناشى از كار است ، اين وضعيت در مردان برج بهمن حاكم تر است. تفكرات ذهنی شما اطمینان خواهد داشت که سلامتی شما نیز از نظر جسمی در حاشيه امنى است. با این وجود برخی از کمبودها زمینه ساز بروز برخی مشکلات استرسى با توجه به بخش سلامت بهمن 2021 است. اگر از سال هاى گذشته درگير بيمارى يا مشكلى بوده ايد كه نياز به جراحى داشته ايد ، امسال از اين موضوع رها مى شويد و استفاده از یک روش جراحی سریعتر و بیمه درمانی بهتر به سرعت به شما کمک می کند تا بهبود پیدا كنيد، ترس به دل راه ندهيد شما سرفراز خواهيد بود 

 

بخش ازدواج : در طالع بینی ازدواج بهمن 2021 ، افراد برج بهمن كه متاهل هستند به نتایج پخته ترى دست خواهند یافت ، زیرا فراز و نشیب در زندگی زناشویی شما به سمت مثبت باقی می ماند و يعنى که اوضاع مثبت باقی می ماند زيرا نگرش شما خوب است. متولدين بهمن در بخش زناشویی به ویژه در ماه ژانویه از حمايت ها و ابراز علاقه زياد شریک زندگی خود بهره مند می شوند. رفتار شك بر انگيز همسرتان ، بین آوریل (ارديبهشت) و مى (خرداد) بر استرس ذهنی شما خواهد افزود اما اين يك خيال ذهنى از سمت خودتان است. اما در حقيقت در بخش روابط متأهلين بهمن  ، از جولای (مرداد) تا آگوست (شهريور) زمان نامطلوب به نظر می رسد. در این دوره باید از هر نوع بحث یا بحث محافظت شوید.

فرمول کائناتی جذب عشق و محبت (کلیک کنید)

بخش خانواده : در طالع سال ٢٠٢١ بخش خانواده به طور چهار سال متوالى در بخش ارتباطات در حالت سكون قرار خواهد گرفت ، شايد در نظر اول به ذهنتان اين مسئله نگران كننده به نظر برسد و تصوير واضحى از چهار سال يكنواختى نداشته باشيد اما منظور از شرايط يعنى شما كمتر دچار نوسان شخصيت افراد جديد قرار مى گيريد. متأهلين در سال جديد بيشتر از خانواده خود دور خواهند شد ، و به مشغله هاى كارى رسيدگى ميكنند ، اگر دور شدنى نباشد وقتتان شلوغ تر خواهد بود و در نتيجه مدت زمان كمترى را در كنار افراد خانواده خود ميگذرانيد اما اين شرايط از مبحث مادى به نفع خانواده خواهد بود.فردى كم انرژى در بين افراد خانواده يا نزديكان داريد كه انگيزه و انرژى خوبى را منتقل نميكند ، در سال جديد نظرات اين شخص را در رابطه با مسائل خود جويا نشويد.متولد بهمن بیش از حد وقت و هزینه خود را برای رفاه خانواده هزینه میکند اما امسال وقت به خود رسیدن است و باید با وجود سیارات حاکم بر طالع شما ، بیشتر کارهایی که میکنید را برای خودتان انجام دهید.

 

بخش شانس : شماره شانس متولد برج دلو (بهمن) عدد ۵ و ٨ است ، متولد بهمن از استفاده اين اعداد در سال ٢٠٢١ انرژى و بهره بسيار خوبى خواهد برد و به نوعى نسبت به ساير ماه ها از دو عدد شانس برخوردار است…سیاره زحل كه به شانس شما مرتبط است در اتفاقاتى مهم با كمك انرژى كيهانى دو عدد ٨ و ٥ براى شما فرصت هاى بسيار عالى را رقم خواهد زد، اگر تصميمى جدى براى شروع كارى براى خودتان را داريد امسال اقبال با شما همراه است و افرادى جذب شما مى شوند كه به شما در ايجاد اين كار كمك هاى متعددى ميكنند . شانس به متولد برج دلو (بهمن)با شادی ، ثبات و موارد دیگر ، در هر زمینه نتایج غیر قابل پیش بینی می دهد. شما کارهای جدید زیادی را در سال جدید برای خانواده انجام خواهید داد.چند وسيله با قيمت خوب مى توانيد تهيه كنيد و اين فرصت را داريد تا هزينه كمترى را براى آنچه كه مد نظر داريد پرداخت كنيد.از دو عدد شانس خود براى نظم در كارهاى شخصى تان استفاده كنيد و اثراتش را مشاهده كنيد، تقويت باور ذهن شما به انرژى اين اعداد بسيار كمك كننده خواهد بود.

 

بخش شغل:زندگی حرفه ای در همين ابتداى سال به نفع شما خواهد شد. با تلاش های شخصی خود فرصتی برای دستیابی به موفقیت در حرفه خود خواهید یافت. با این حال ، تمام سال پر از شرایط نوسان است ، بنابراین شما باید صبر را در رفتار خود تزئین کنید تا بتوانید جای خود را در شغل خود امن نگه دارید و به آرامی پیشرفت کنید. بهترین قسمت این است که شما پشتیبانی کاملی از همکاران خود ، یعنی افرادی که با شما کار می کنند ، خواهید داشت ، در نتیجه شما می توانید عملکرد خوبی در شغل خود داشته باشید ، که به شما در تأمین شغل مناسب در آینده نیز کمک خواهد کرد. در این سال ، ماه های آوریل (ارديبهشت) و مى (خرداد) ماه هاى مطلوب ترى برای شما است. اگر می خواهید شغل خود را تغییر دهید ، پس می توانید در یک سازمان امن و مناسب قرار بگیرید. بعد از این، شما باید در اواسط سال با مخالفان خود محتاط باشید زیرا آنها می توانند طرحی را علیه شما تنظیم کنند و افسران ارشد شما را علیه شما تحریک کنند. از آنها دوری کنید و كم و كسرى را در کار خود تحمل نکنید ، زیرا موفقیت کامل امسال در انتظار شماست. ماه های آخر سال مساعدتر خواهد بود

فرمول کائناتی پیدا کردن کار پر روزی (کلیک کنید)

بخش ملک : در این سال ، احتمال زیادی وجود دارد که با اجاره هر ملکی ، سود کلانی کسب کنید. از ماه فوریه (اسفند) به بعد از اين جنبه مراقبت کنید. ممکن است در مورد اموال شما كندى و تعللى پیش بیاید. به احتمال زیاد یک بى اعتنايى و تنبلى کوتاه رخ می دهد. در این زمان هیچ معامله املاکی انجام ندهید زيرا سطح انرژى شما پايين مى آيد و احتمال اختلاف و اشتباه در معامله وجود دارد. اگر مقداری صبر به خرج دهيد ، شرایط به تدریج بهبود می یابد. در سال جديد ، ماه مى (خرداد) برای شما عالی خواهد بود و در این مدت می توانید یک ماشین براق زیبا برای خود بخرید که راحتی های خوبى را داشته باشد. در این زمان حتى می توانید یک ملک نیز بدست آورید زیرا این دوره زمانی پیشرفت خاصی را برای شما به همراه دارد

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی متولدین بهمن در سال 2021

7 پاسخ به “طالع بینی سال 2021- متولدین بهمن”

 1. رضوان گفت:

  در مورد ازدواج مجردین مطلبی عنوان نشده بود

 2. Bahareh گفت:

  در مورد مطاقه ها نگفت ازدواج دارین یا فعلا با دوس پسر سر میکنیم

 3. مهسا گفت:

  سپاس فالوده جان

 4. زهرا گفت:

  خیلی عالی

 5. زهرا گفت:

  خیلی عااالی

 6. نل گفت:

  ممنونم

 7. کاوه کامرانی گفت:

  سلام خیلی خوبه و عالی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد