طالع بینی سال ۱۳۹۹ – متولدین مرداد

طالع بینی متولدین مرداد در سال ۱۳۹۹ : سال ١٣٩٩ برای متولدین برج اسد سالی پر از هیجان و تجربه های ارزشمند خواهد بود. متولدین نماد اسد، که تحت سلطه خورشید قرار دارند، اغلب افرادی جسور و مغرور و متفاوت از سایر ماه ها هستند و اراده ای بسیار قوی دارند.

متولدین مرداد در سال جاری می توانید انتظار پیشرفت کاری و فردی بسیاری را داشته باشید که موجب رشد و تعادل بیشتر شما خواهند شد. در زمینه روابط خود نیز از ثبات و پایداری برخوردار خواهید بود.تعدادى از متولدین مرداد از دست یک خانم زیاد حرص میخورید این موضوع از سال قبل با شما همراه بوده و دلتان میخواهد گاهی این شخص را خفه کنید ولی مجبور به تحمل این فرد هستید پس سعى کنید زیاد از خودتان رى اکشن نشان ندهید.

هوا که رو به گرمى برود زیاد بروبیا دارید و مهمانهای زیادی به سمت شما می آیند و مهمان شما میشوند که گپ های خوبی با این افراد دارید.متولدین مرداد دوران پسرفت و شکست دیگر در ٩٩ به پایان خواهد رسید. متولدین برج اسد که مجرد هستند فرصتی برای آشنایی با جنس مخالف پیدا خواهند کرد. در این دوران شانس بالایی برای پیدا کردن جفت حقیقی خود خواهید داشت.

کسانی که درگیر رابطه ای هستند امسال دوران خوشی را خواهند داشت و در زندگی و خانواده با هارمونی و شکوفایی رو به رو خواهند بود. فرصت شغلی غیر منتظره ای برای شما پیش خواهد آمد اما به خاطر داشته باشید که شرایط را به دقت بسنجید. به پیشگیری از بیماری نیز توجه داشته باشید و نگذارید تحت الشعاع بیمارى این روزها شوید.در اواخر تابستان و پاییز امسال فرصتی برای استراحت و آرامش خواهید یافت.

ستاره ها به گونه ای قرار گرفته اند که هیچ چیز مانع لذت بردن شما از تابستان و پاییزتان نشود. شرایط کاری شما نیز با عبور از مشکلات پیشین بهبود خواهد یافت. به گونه ای که فرصت بیشتری برای استراحت داشته باشید. می توانید اوقات فراغت خود را در طبیعت به همراه عزیزانتان بگذرانید و یا با یک دوست قدیمی قرار ملاقاتی ترتیب دهید.

خبرهای زیادی برای متولدین برج اسد در راه است چه بد و چه خوب ولی این خبرها را دریافت میکنید و هم خوشحال میشوید و هم ناراحت میشوید. امسال از ناحیه صورت یا سر چند تا درد شدید دارید که کارتان به دکتر کشیده میشود. روز ۳۰ تیر یا بهمن روز خوبی برای افراد متولد مرداد ماه است.

شما سال جدید را با انرژی تازه ای آغاز خواهید کرد. در این مدت اگر تمام وقت خود را به کارتان اختصاص دهید بسیار موفق خواهید بود. به خاطر داشته باشید که هیچ چیز بدون کوشش به دست نمی آید و برای دستیابی به اهداف خود بایستی ابتدا از موانع عبور کنید. هرچه بیشتر بکوشید، نتیجه تلاشتان شیرین تر خواهد بود. در این مدت روابط کاری موفقیت آمیزی نیز خواهید داشت.

با برخورد دوستانه با همکاران و افراد مافوق خود، مورد تحسین و تمجید واقع خواهید شد. البته این رفتار نباید به گونه ای باشد که فرصت سوء استفاده را برای دیگران به وجود بیاورد.متولدین مرداد بسیار سخاوتمند و پر اشتیاق هستند و اعداد شانس آن ها در سال جدید شامل شماره های ۶، ۲۴، ۳۹، ۵۹ و ۸۳ می شود.

اگر خانم هستید و مجرد هستید امسال مراقب هر رفتاری باشید چون ممکن است یک ضربه احساسی و عشقی بخورید که این ضربه هم باعثش خودتان میشوید و دچار یک خطا یا اشتباهی میشوید که این خطا باعث افسوس و پشیمانی شما میشود و فردی را که دوستش دارید از زندگی شما میرود پس حواستان را جمع کنید تا دچار این ضربه نشوید. از یک انتظار که مدتهاست در آن قرار دارید بیرون می آیید و در کل امسال برایتان خوبى هاى زیادى دارد. یک شانس پولی کوچک هم تا چند ماه اینده دارید و یک پول که اصلا فکرش را نمیکنید به دست شما میرسد.

با فرا رسیدن بهار على الخصوص خرداد، افراد مجرد مرداد می توانند به شکار عشق رفته و بسیار موفق واقع شوند. آنان که از پیش روابطی را تشکیل داده اند نیز می توانند دورانی پر از آرامش و خوشی را در ماه هاى گرم امسال انتظار داشته باشند. پاییز امسال با یک سفر تفریحی به همراه شریک زندگی خود میتوانید نیروی لازم را برای شروع مجدد کار و رفتن به استقبال زمستان پر برکت تامین کنید.

سعی کنید تمرکز خود را حفظ کرده و اجازه ندهید وقایع اطراف توجه شما را بیش از حد جلب کنند شما رعایت خودتان را بکنید و بس. چرا که به گفته طالع بینی امسال فالوده شما، اگر در کارتان توجه کافی نداشته باشید، با مشکلات جدی رو به رو خواهید شد.اواخر مرداد یا شهریور امسال برای انجام یک کاری در سر دوراهی قرار میگیرید ولی انجام بدهید بهتر از این است که انجام ندهید مبارک و خیر است.

چند تا بحث و مشاجره در یکى از سه ماه اول سال دارید که بیشتر این مشاجره ها سر یکسری مسائل مالی است چون موضوع برایتان جدى است ولى سال جدید پر برکت است و مشکلتان حل خواهد شد. یک شانسى به زودی به شما رو میکند که یا در موقعیت جدید یا مالی یا کاری قرار میگیرید یا در موقعیت جدید عشقی و احساسی قرار میگیرید به هر حال یک فرصت خوب یا یک شانس خوب است از دستش ندهید.

امسال به عیادت یک فرد مریض میروید که این فرد از دیدن شما مسرور و خوشحال میشود چون این فرد مریض دلتنگ خیلى شماست و شما را خیلی دوست دارد.در یکى از ماه های تابستانی امسال رویداد غیرمنتظره ای را برای شما به همراه خواهند داشت. ممکن است در اطراف شما خائنی پیدا شود.

کسی که دوست شما به نظر میرسد اما به هنگام سختی و نیاز شما، به شما پشت خواهد کرد. اما لااقل قدر دوستان حقیقی خود را خواهید دانست. به سبب این تجربه، فرصتی به وجود خواهد آمد تا اولویت های خود را بازبینی کنید و این کار شما را بیش از پیش توانگر و قدرت مند خواهد ساخت.

در طالع بینی سال ١٣٩٩ اسد ها متعادل و جدی به نظر می رسند و می توانند این خصیصه ها را به خوبی در زندگی حرفه ای خود بکار گیرند.در پایان سال ٩٩ متولدین برج اسد می توانند در روابط خود آرامش و هارمونی را انتظار داشته باشند. اگر بتوانید وقت خود را به خوبی مدیریت کرده و به اندازه کافی در کار خود بکوشید، به موفقیت های کاری خوبی نیز دست خواهید یافت.

در رابطه با وضعیت سلامت شما باید گفت که ستاره ها در موقعیت چندان مناسبی قرار نگرفته اند. پس به خصوص مراقب سرماخوردگی و جراحات جزئی باشید و هیچ چیزى را شوخى نگیرید.یک اتفاق خوب دیگر اینکه متولد برج اسد امسال یک مرد مقام دار با شما یک گفتگو دارد یا شما با یک فرد مقام دار گفتگو دارید که خیلی خوشحال میشوید و از این گفتگو به رقص درمی آیید و یک پیشنهاد خیلی جالب یا خیلی خوب از این فرد به شما میشود.

اگر متاهل هستید زندگیتان را دوست دارید و با عشق در زندگیتان هستید و از بودن در کنار خانواده به خودتان می بالید و پیوندتان محکم تر میشود. افرادی که دنبال تحصیل یا درس و دانشگاه هستند به زودی قدم در این مکان میگذارند یا گذاشته اند و امسال در راه تحصیل به موفقیتهای زیادی میرسید. تابستان و زمستان امسال دو عروسی دارید که احتمالاً به یکى از آن عروسی ها دعوت میشوید که اگر شرکت کنید بگو بخندهای زیادی میکنید و خیلی به شما خوش میگذرد.

مجردهای این ماه در شرایط ازدواج قرار میگیرند یا اگر عقد کرده یا نامزد هستید عروسی و ازدواج شما بعد از محرم سر میگیرد که به زودی پیگیر کارهای ازدواج و عروسیتان میشوید و بدوبدوی زیادی در این مسیر دارید.

امسال شما از یک حسین نام یک ناراحتی دارید که این ناراحتی برای یک مدت روی دل شما می ماند. با همسرتان چند تا قهر یا دلخوری دارید که این دلخوریها ماندگار است و هر چه سعی میکنید که این کدورت را دفع کنید نمیتوانید و کینه ای نباشید و سعی کنید گذشت داشته باشید و خیلی زود کوتاه بیایید چون در این اوضاع خودتان را و روحتان را شکنجه میکنید و آزار میبینید و زندگى مشترک بالاخره بحث هم دارد.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

طالع بینی متولدین مرداد در سال ۱۳۹۹

7 نظرات
 1. زهرا عباسی می گوید

  خیــــــــلی عالی بود. ممنونم از زحمات شما😍😘

 2. یاسمن می گوید

  بسیار عالی بود ممنون از زحمتاتون 🌹🌹🌹😍😍😍

 3. یاسمن می گوید

  بسیار عالی بود ممنون از زحمتاتون 🌹🌹🌹😍😍😍خسته نباشید دوستان

 4. mahnaz می گوید

  بسیار عالی بود دست گلتون درد نکنه🥰عاشق خلاقیتتونم …موفق باشین😍😘

  1. Admin می گوید

   سپاس دوست خوبم 🌹🌹🌹

 5. جلال می گوید

  عالی بود

 6. مریم می گوید

  ممنونم خیلی عالی بود ❤❤❤🌹🌹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت تهران