طالع بینی سال 1399 – متولدین مرداد

طالع بینی متولدین مرداد در سال 1399 : سال ١٣٩٩ برای متولدین برج اسد سالی پر از هیجان و تجربه های ارزشمند خواهد بود. متولدین نماد اسد، که تحت سلطه خورشيد قرار دارند، اغلب افرادی جسور و مغرور و متفاوت از ساير ماه ها هستند و اراده ای بسیار قوی دارند.

متولدين مرداد در سال جاری می توانید انتظار پیشرفت کاری و فردی بسیاری را داشته باشید که موجب رشد و تعادل بیشتر شما خواهند شد. در زمینه روابط خود نیز از ثبات و پایداری برخوردار خواهید بود.تعدادى از متولدين مرداد از دست يک خانم زياد حرص ميخوريد اين موضوع از سال قبل با شما همراه بوده و دلتان ميخواهد گاهي اين شخص را خفه کنيد ولي مجبور به تحمل اين فرد هستيد پس سعى كنيد زياد از خودتان رى اكشن نشان ندهيد.

هوا كه رو به گرمى برود زياد بروبيا داريد و مهمانهاي زيادي به سمت شما مي آيند و مهمان شما ميشوند که گپ هاي خوبي با اين افراد داريد.متولدين مرداد دوران پسرفت و شکست ديگر در ٩٩ به پایان خواهد رسید. متولدین برج اسد که مجرد هستند فرصتی برای آشنایی با جنس مخالف پیدا خواهند کرد. در این دوران شانس بالایی برای پیدا کردن جفت حقیقی خود خواهید داشت.

کسانی که درگیر رابطه ای هستند امسال دوران خوشی را خواهند داشت و در زندگی و خانواده با هارمونی و شکوفایی رو به رو خواهند بود. فرصت شغلی غیر منتظره ای برای شما پیش خواهد آمد اما به خاطر داشته باشید که شرایط را به دقت بسنجید. به پیشگیری از بیماری نیز توجه داشته باشید و نگذاريد تحت الشعاع بيمارى اين روزها شويد.در اواخر تابستان و پاییز امسال فرصتی برای استراحت و آرامش خواهید یافت.

ستاره ها به گونه ای قرار گرفته اند که هیچ چیز مانع لذت بردن شما از تابستان و پاييزتان نشود. شرایط کاری شما نیز با عبور از مشکلات پیشین بهبود خواهد یافت. به گونه ای که فرصت بیشتری برای استراحت داشته باشید. می توانید اوقات فراغت خود را در طبیعت به همراه عزیزانتان بگذرانید و یا با یک دوست قدیمی قرار ملاقاتی ترتیب دهید.

خبرهاي زيادي براي متولدين برج اسد در راه است چه بد و چه خوب ولي اين خبرها را دريافت ميکنيد و هم خوشحال ميشويد و هم ناراحت ميشويد. امسال از ناحيه صورت يا سر چند تا درد شديد داريد که کارتان به دکتر کشيده ميشود. روز 30 تير يا بهمن روز خوبي براي افراد متولد مرداد ماه است.

شما سال جديد را با انرژی تازه ای آغاز خواهید کرد. در این مدت اگر تمام وقت خود را به کارتان اختصاص دهید بسیار موفق خواهید بود. به خاطر داشته باشید که هیچ چیز بدون کوشش به دست نمی آید و برای دستیابی به اهداف خود بایستی ابتدا از موانع عبور کنید. هرچه بیشتر بکوشید، نتیجه تلاشتان شیرین تر خواهد بود. در این مدت روابط کاری موفقیت آمیزی نیز خواهید داشت.

با برخورد دوستانه با همکاران و افراد مافوق خود، مورد تحسین و تمجید واقع خواهید شد. البته این رفتار نباید به گونه ای باشد که فرصت سوء استفاده را برای دیگران به وجود بیاورد.متولدین مرداد بسیار سخاوتمند و پر اشتیاق هستند و اعداد شانس آن ها در سال جديد شامل شماره های ۶، ۲۴، ۳۹، ۵۹ و ۸۳ می شود.

اگر خانم هستيد و مجرد هستيد امسال مراقب هر رفتاري باشيد چون ممکن است يک ضربه احساسي و عشقي بخوريد که اين ضربه هم باعثش خودتان ميشويد و دچار يک خطا يا اشتباهي ميشويد که اين خطا باعث افسوس و پشيماني شما ميشود و فردي را که دوستش داريد از زندگي شما ميرود پس حواستان را جمع کنيد تا دچار اين ضربه نشويد. از يک انتظار که مدتهاست در آن قرار داريد بيرون مي آييد و در كل امسال برايتان خوبى هاى زيادى دارد. يک شانس پولي کوچک هم تا چند ماه اينده داريد و يک پول که اصلا فکرش را نميکنيد به دست شما ميرسد.

با فرا رسیدن بهار على الخصوص خرداد، افراد مجرد مرداد می توانند به شکار عشق رفته و بسیار موفق واقع شوند. آنان که از پیش روابطی را تشکیل داده اند نیز می توانند دورانی پر از آرامش و خوشی را در ماه هاى گرم امسال انتظار داشته باشند. پاييز امسال با یک سفر تفریحی به همراه شریک زندگی خود میتوانید نیروی لازم را برای شروع مجدد کار و رفتن به استقبال زمستان پر بركت تامین کنید.

سعی کنید تمرکز خود را حفظ کرده و اجازه ندهید وقایع اطراف توجه شما را بیش از حد جلب کنند شما رعايت خودتان را بكنيد و بس. چرا که به گفته طالع بینی امسال فالوده شما، اگر در کارتان توجه کافی نداشته باشید، با مشکلات جدی رو به رو خواهید شد.اواخر مرداد يا شهريور امسال براي انجام يک کاري در سر دوراهي قرار ميگيريد ولي انجام بدهيد بهتر از اين است که انجام ندهيد مبارک و خير است.

چند تا بحث و مشاجره در يكى از سه ماه اول سال داريد که بيشتر اين مشاجره ها سر يکسري مسائل مالي است چون موضوع برايتان جدى است ولى سال جديد پر بركت است و مشكلتان حل خواهد شد. يک شانسى به زودي به شما رو ميکند که يا در موقعيت جديد يا مالي يا کاري قرار ميگيريد يا در موقعيت جديد عشقي و احساسي قرار ميگيريد به هر حال يک فرصت خوب يا يک شانس خوب است از دستش ندهيد.

امسال به عيادت يک فرد مريض ميرويد که اين فرد از ديدن شما مسرور و خوشحال ميشود چون اين فرد مريض دلتنگ خيلى شماست و شما را خيلي دوست دارد.در يكى از ماه های تابستانی امسال رویداد غیرمنتظره ای را برای شما به همراه خواهند داشت. ممکن است در اطراف شما خائنی پیدا شود.

کسی که دوست شما به نظر میرسد اما به هنگام سختی و نیاز شما، به شما پشت خواهد کرد. اما لااقل قدر دوستان حقیقی خود را خواهید دانست. به سبب این تجربه، فرصتی به وجود خواهد آمد تا اولویت های خود را بازبینی کنید و این کار شما را بیش از پیش توانگر و قدرت مند خواهد ساخت.

در طالع بینی سال ١٣٩٩ اسد ها متعادل و جدی به نظر می رسند و می توانند این خصیصه ها را به خوبی در زندگی حرفه ای خود بکار گیرند.در پایان سال ٩٩ متولدین برج اسد می توانند در روابط خود آرامش و هارمونی را انتظار داشته باشند. اگر بتوانید وقت خود را به خوبی مدیریت کرده و به اندازه کافی در کار خود بکوشید، به موفقیت های کاری خوبی نیز دست خواهید یافت.

در رابطه با وضعیت سلامت شما باید گفت که ستاره ها در موقعیت چندان مناسبی قرار نگرفته اند. پس به خصوص مراقب سرماخوردگی و جراحات جزئی باشید و هيچ چيزى را شوخى نگيريد.يك اتفاق خوب ديگر اينكه متولد برج اسد امسال يک مرد مقام دار با شما يک گفتگو دارد يا شما با يک فرد مقام دار گفتگو داريد که خيلي خوشحال ميشويد و از اين گفتگو به رقص درمي آييد و يک پيشنهاد خيلي جالب يا خيلي خوب از اين فرد به شما ميشود.

اگر متاهل هستيد زندگيتان را دوست داريد و با عشق در زندگيتان هستيد و از بودن در کنار خانواده به خودتان مي باليد و پيوندتان محكم تر ميشود. افرادي که دنبال تحصيل يا درس و دانشگاه هستند به زودي قدم در اين مکان ميگذارند يا گذاشته اند و امسال در راه تحصيل به موفقيتهاي زيادي ميرسيد. تابستان و زمستان امسال دو عروسي داريد كه احتمالاً به يكى از آن عروسي ها دعوت ميشويد که اگر شرکت کنيد بگو بخندهاي زيادي ميکنيد و خيلي به شما خوش ميگذرد.

مجردهاي اين ماه در شرايط ازدواج قرار ميگيرند يا اگر عقد کرده يا نامزد هستيد عروسي و ازدواج شما بعد از محرم سر ميگيرد که به زودي پيگير کارهاي ازدواج و عروسيتان ميشويد و بدوبدوي زيادي در اين مسير داريد.

امسال شما از يک حسين نام يک ناراحتي داريد که اين ناراحتي براي يک مدت روي دل شما مي ماند. با همسرتان چند تا قهر يا دلخوري داريد كه اين دلخوريها ماندگار است و هر چه سعي ميکنيد که اين کدورت را دفع کنيد نميتوانيد و کينه اي نباشيد و سعي کنيد گذشت داشته باشيد و خيلي زود کوتاه بياييد چون در اين اوضاع خودتان را و روحتان را شکنجه ميکنيد و آزار ميبينيد و زندگى مشترك بالاخره بحث هم دارد.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

طالع بینی متولدین مرداد در سال 1399

7 پاسخ به “طالع بینی سال 1399 – متولدین مرداد”

 1. زهرا عباسی گفت:

  خیــــــــلی عالی بود. ممنونم از زحمات شما😍😘

 2. یاسمن گفت:

  بسیار عالی بود ممنون از زحمتاتون 🌹🌹🌹😍😍😍

 3. یاسمن گفت:

  بسیار عالی بود ممنون از زحمتاتون 🌹🌹🌹😍😍😍خسته نباشید دوستان

 4. mahnaz گفت:

  بسیار عالی بود دست گلتون درد نکنه🥰عاشق خلاقیتتونم …موفق باشین😍😘

 5. جلال گفت:

  عالی بود

 6. مریم گفت:

  ممنونم خیلی عالی بود ❤❤❤🌹🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد