طالع بینی سال 1399 – متولدین شهریور

طالع بینی متولدین شهریور در سال 1399 : سال ٩٩ برای متولدین برج سنبله به مانند سوار شدن بر چرخ فلک خواهد بود. كائنات شما را امتحان خواهد كرد بالا پايين هاى جذاب و بعضاً سخت داريد. و به همین دلیل امسال برای شما سال پر دغدغه ای خواهد بود. اما نگران نباشید. تمام این دغدغه ها را با موفقیت پشت سر خواهید گذاشت و قوی تر از همیشه به استقبال چالش های بعدی خواهید رفت.

به لطف روحیه نرم و خلاقتان می توانید ایده های تازه ای را در زمینه حرفه خود ارائه داده و به این ترتیب در محل کار يا زندگي نیز موفقیت کسب کنید. در رابطه با زندگی شخصی شما، ستاره ها وعده انرژی مثبت بسیاری را به خصوص در اوایل سال جديد میدهند.یک خورشید بزودی در فصل گرم امسال در زندگی شما طلوع میکند که این طلوع بعد از یک چشم انتظاری است.

در رابطه با یک مسئله عشقی در بلاتکلیفی هستید یا قرار خواهيد گرفت و این علاقه بين شما هست هست فقط خودتان در بلاتکلیفی به سر میبرید. افراد شاغل متولد شهريور امسال به دفعات زياد راه روزی برای شما باز میشود و در این سال از لحاظ کاری در شرایط خوبی قرار میگیرید و پولهای زیادی پشت سر هم بدست شما میرسد و آرامش مالی خواهید داشت و این بخاطر قدمهایی که یا خودتان برمیدارید یا کسی برای شما برمیدارد.

دوران سختی به هنگام خرداد فرا خواهد رسید. متولدین سنبله يا همان شهريور تلاش خواهند کرد تا تمامی مشکلات را به طور هم زمان برطرف سازند. اما با بهم ريختگى تنها شرایط خود را دشوار تر خواهند ساخت پس در طالع بینی سال ٩٩ فالوده به شما پیشنهاد میکند ابتدا مسائل موجود را اولویت بندی کرده و سپس به ترتیب به آنها رسیدگی کنید.

از وضعیت سلامت خود غافل نشوید. همانطور که در اصطلاحی معروف گفته شده است : “عقل سالم، در بدن است”.در زمستان امسال هم شما به استراحت نخواهید رسید منتهى با كلى دغدغه هاى خوب و مالي و پولساز و هر چه ميتوانيد در اين فصل انرژي بگذاريد. طالع بینی نشان می دهد که شهريورى ها به هنگام خرداد با مشکلاتى سر و کار پیدا خواهند کرد كه ممکن است یکی از اقوام شما دچار مشکل شده باشد.

اولویت های خود را مجددا ارزیابی نمایید. چرا که خانواده و فاميل باید در شرایط سخت در کنار یک دیگر باشند.در پاييز و زمستان ٩٩ اوضاع عالى و آرام خواهد شد، در طي سال هاى قبل شما فرصت کافی برای سنجش و ارزیابی وقایع را داشته ايد پس امسال وقتتان را سر هر چيز پوچى تلف نكنيد.متاهلين شهريور فرصت خوبي است تا در اين روزهاى خانه نشيني اوقات فراغت خود را به شریک زندگی خود نیز اختصاص دهید.

به خصوص که در ماه های گذاشته آنچنان که سزاوار ایشان است، برایشان وقت صرف نکرده اید.شروع سال برای متولدین شهريور بايد با احتياط زياد باشد. فکر تعطیلات تا چند ماه آينده را از سر خود بیرون کنید خطر خيلى شما را تهديد ميكند پس مراقب باشيد و عاقلانه رفتار كنيد.

بسته به آنکه از رابطه عاشقانه خود راضی باشید و یا حتی به دنبال فرد مورد نظر خود باشید، برایتان علاوه بر احتمال آرامش و هارمونی، احتمال تغییر و تحولات بزرگ و مثبت در بهار و تابستان امسال نیز وجود دارد. از اینکه وارد اجتماع شده و قدمی به سمت شانس و خوشبختی بردارید، نترسيد.

اطرافیان متوجه انرژی مثبتی که از شما ساطع می شود خواهند شد.در مرداد و آذر ماه ١٣٩٩ زندگی کاری شما جان تازه ای خواهد یافت. اگر مافوق داريد افراد ما فوق شما بالاخره متوجه تلاش شما خواهند شد. اگر به همین ترتیب ادامه دهید به زودی به اهداف خود دست خواهید یافت.

از بیماری و ناخوش احوالی به دور خواهید بود. همچنین در خانواده نیز از آرامش و تعادل لذت خواهید برد.مجردين شهريورى فردی به شما علاقه دارد يا در چند ماه آينده علاقه پيدا خواهد كرد که خودتان بی خبر هستید اگر خانم هستید و به زودی دست این فرد برای شما رو میشود و متوجه این مسئله عشقی نسبت به خودتان میشوید و برای چند وقت فکرتان درگیر این مسئله میشود.

اواخر تابستان يا اوايل پاييز سفری هوایی براي شما فراهم ميشود که با کسی است که دوستش دارید (دوست ،از داخل خانواده ،عشق)و با این فرد راهی این مسافرت هوایی میشوید و در این سفر نهایت لذت را ميبريد و سعي کنيد از ثانيه به ثانيه اين سفر استفاده کنيد چه داخلي باشد و چه خارج از ايران باشيد فرقي نميكند مهم اين است كه فقط لذت ببريد.

تعدادى از متولدين برج سنبله با يک محمد نام امسال چند تا بگومگو داريد و شايد کارتان با اين فرد به داد و بيداد کشيده شود و خيلي عصباني ميشويد اما زود برطرف ميشود. تير ماه يا مرداد امسال در يک جمع تقريباً شلوغ شرکت ميکنيد و دعوت ميشويد ولي در اين جمع خيلي چشم و نظر داريد وقتى برگشتيد براي خودتان حتماً صدقه بدهيد اين بخاطر جذابيت شماست و خيلي ها حسرت شما را ميخورند ولي خودتان متوجه نيستيد.

روز 4 يا 14 آذر روز خوبي براي شماست و يک جايي با عشقتان ميرويد که خيلي به شما خوش ميگذرد و يا اتفاق خوب عشقي در اين روز داريد.با خانواده تان در سال جديد در رابطه با يک موضوع مالي صحبت و گفتگو داريد که اين صحبت و گفت و گو به تنش ميكشد و شما در اين ميان خيلي حرص و جوش ميخوريد ولي مراقب سلامتيتان باشيد و سعي کنيد بي تفاوت باشيد چون حرص و جوش فقط روي سلامتيتان اثر منفي ميگذارد.

يک عده از متولدين شهريور تا سه چهار ماه آينده جابجايي دارند و محل کار يا محل زندگيشان عوض ميشود طالعتان نشان ميدهد كه تغيير خوبي است و اگر قصد داريد زندگي جديدي را شروع کنيد و به يک شروع جديد فکر ميکنيد حتما اينکار را بکنيد چون با فردي که اين شروع را داريد خوشبخت خواهيد شد و اين خوشبختي بعد از مدتها سختي و تنهايي است و به اين خوشبختي خواهيد رسيد و اين خواست و ياري خداوند است و نهايت صبر و سکوت شماست که خداوند اجرش را امسال به شما ميدهد.

چند قطره اشک تا چند وقت ديگر ميريزيد که از روي دلتنگي است و اين دلتنگي عشقي است و دلتنگ فردي که دوستش داريد هستيد. امسال يک خانم در حق شما يک بدي ميکند که خود شما بي خبر هستيد و نميدانيد در حقتان چه بدي ميکند ولي خداوند اين بدى را به اين خانم برميگرداند و پاي کاري را که با شما کرده است ميخورد شايد انجام يک شر و نحسي و جادو باشد به هر حال شما هم مراقب باشيد كه اگر کاري يا موضوعي يک دفعه خراب شد بدانيد بخاطر کاري است که يک خانم در حقتان ميکند ولي به خداوند واگذارش کنيد پايش را ميخورد و تاوان بدي را پس ميدهد.

خيلي سختي در گذشته و سال هاى قبل کشيديد و خيلي تنها بوديد و هيچکس با شما نبوده است و هميشه در سختي زندگي و دنيا تنها بوده ايد ولي آينده خوبي داريد و به قدرت ميرسيد تمام زمينه چينى هاى اين موفقيت امسال فراهم ميشود.

تعدادى از متولدين شهريور يک عشق وارد زندگي شما يا شده است يا به تازگي عاشق شده ايد و اين فرد را خيلي دوست داريد و دوري اين فرد شما را ناراحت ميکند و بخاطر اين شخص استرس و نگراني زياد داريد.متولد شهریور علاقه زیادی به کمک کردن به دیگران دارد، باسلیقه و مطابق مد روز است و به دیگران احترام می گذارد. اعداد شانس متولدین شهریور در سال جديد،شماره های ۱۶، ۲۹، ۷۹، ۸۰ و ۹۰ هستند و بهترين زمان براى متولدين شهريور در سال ٩٩ براي اتفاقات خوب روزهاى ١١ و ٢٠ و ٢٦ ماه هاى تير ، آذر و بهمن هستند.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

طالع بینی متولدین شهریور در سال 1399

8 پاسخ به “طالع بینی سال 1399 – متولدین شهریور”

 1. فرزانه گفت:

  مممنون عالی بود
  فقط من نمیتونم سوالمو راج ب ابهامی که دارم بپرسم
  پیجو یاز نمیکنه 😟

 2. Zahra گفت:

  مرسی عاااالی مثل همیشه👌

 3. نیر گفت:

  سلام منظور از نحسی شر یا جادو‌که گفتین چیه جادو به خود طرف برمیگرده دردسر نمیشه برام؟؟

 4. رضا گفت:

  من الان ۳ الی ۴ ساله که پیگیرم از کانال تلگرامتون که واااااااقعااااااااا همشون درست از آب در میام.
  فقط اینجا گفتید که یکی بهتون بدی میکنه اون فرد شکردم که کیه ولی میخوام بدونم اونی ک عاشقم بود یه زمانی منم عاشقش بودم برمیگرده یا نه میدونید که انتظار سخته…..🙏
  ولی خدایییش طالع هاتون انرژی خیلیییی مثبیتی بهم میده😍
  تروخدا کمکم کنید بفهمم برمیگرده یا نه با کسی آشنا میشه یا نه من سربازم و انتظار برام با این وضع واقعااااااااااااا سخته سرباز باشی و عاشق ولی عشقت بعد از ۱سال و نیم ترکت کنه بگه نمیخوامت و میخوام یکی دیگه رو پیدا کنم😔🙏🙏🙏🙏❤❤❤❤

 5. الی گفت:

  فوق العاده و عاای مثل همیشه…ایشالله که برای همه سال خوبی باشه…ممنون فالوده جان😊

 6. سهره گفت:

  ممنونم مثل همیشه متفاوت و عالی👏👏👏👏🌺🌸⁦♥️⁩

 7. پوپک گفت:

  با سلام و سپاس حرف دوم اگر واو باشه؟! من متاسفانه نتونستم پیدا کنم

 8. مژگان گفت:

  سلام یه سوال داشتم اگر روز و ماه و سال تولدمون رو بگیم شما میتونین طالع دقیق اون سال رو برامون بگین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد