طالع بینی سال ۱۳۹۹ – متولدین شهریور

طالع بینی متولدین شهریور در سال ۱۳۹۹ : سال ٩٩ برای متولدین برج سنبله به مانند سوار شدن بر چرخ فلک خواهد بود. کائنات شما را امتحان خواهد کرد بالا پایین هاى جذاب و بعضاً سخت دارید. و به همین دلیل امسال برای شما سال پر دغدغه ای خواهد بود. اما نگران نباشید. تمام این دغدغه ها را با موفقیت پشت سر خواهید گذاشت و قوی تر از همیشه به استقبال چالش های بعدی خواهید رفت.

به لطف روحیه نرم و خلاقتان می توانید ایده های تازه ای را در زمینه حرفه خود ارائه داده و به این ترتیب در محل کار یا زندگی نیز موفقیت کسب کنید. در رابطه با زندگی شخصی شما، ستاره ها وعده انرژی مثبت بسیاری را به خصوص در اوایل سال جدید میدهند.یک خورشید بزودی در فصل گرم امسال در زندگی شما طلوع میکند که این طلوع بعد از یک چشم انتظاری است.

در رابطه با یک مسئله عشقی در بلاتکلیفی هستید یا قرار خواهید گرفت و این علاقه بین شما هست هست فقط خودتان در بلاتکلیفی به سر میبرید. افراد شاغل متولد شهریور امسال به دفعات زیاد راه روزی برای شما باز میشود و در این سال از لحاظ کاری در شرایط خوبی قرار میگیرید و پولهای زیادی پشت سر هم بدست شما میرسد و آرامش مالی خواهید داشت و این بخاطر قدمهایی که یا خودتان برمیدارید یا کسی برای شما برمیدارد.

دوران سختی به هنگام خرداد فرا خواهد رسید. متولدین سنبله یا همان شهریور تلاش خواهند کرد تا تمامی مشکلات را به طور هم زمان برطرف سازند. اما با بهم ریختگى تنها شرایط خود را دشوار تر خواهند ساخت پس در طالع بینی سال ٩٩ فالوده به شما پیشنهاد میکند ابتدا مسائل موجود را اولویت بندی کرده و سپس به ترتیب به آنها رسیدگی کنید.

از وضعیت سلامت خود غافل نشوید. همانطور که در اصطلاحی معروف گفته شده است : “عقل سالم، در بدن است”.در زمستان امسال هم شما به استراحت نخواهید رسید منتهى با کلى دغدغه هاى خوب و مالی و پولساز و هر چه میتوانید در این فصل انرژی بگذارید. طالع بینی نشان می دهد که شهریورى ها به هنگام خرداد با مشکلاتى سر و کار پیدا خواهند کرد که ممکن است یکی از اقوام شما دچار مشکل شده باشد.

اولویت های خود را مجددا ارزیابی نمایید. چرا که خانواده و فامیل باید در شرایط سخت در کنار یک دیگر باشند.در پاییز و زمستان ٩٩ اوضاع عالى و آرام خواهد شد، در طی سال هاى قبل شما فرصت کافی برای سنجش و ارزیابی وقایع را داشته اید پس امسال وقتتان را سر هر چیز پوچى تلف نکنید.متاهلین شهریور فرصت خوبی است تا در این روزهاى خانه نشینی اوقات فراغت خود را به شریک زندگی خود نیز اختصاص دهید.

به خصوص که در ماه های گذاشته آنچنان که سزاوار ایشان است، برایشان وقت صرف نکرده اید.شروع سال برای متولدین شهریور باید با احتیاط زیاد باشد. فکر تعطیلات تا چند ماه آینده را از سر خود بیرون کنید خطر خیلى شما را تهدید میکند پس مراقب باشید و عاقلانه رفتار کنید.

بسته به آنکه از رابطه عاشقانه خود راضی باشید و یا حتی به دنبال فرد مورد نظر خود باشید، برایتان علاوه بر احتمال آرامش و هارمونی، احتمال تغییر و تحولات بزرگ و مثبت در بهار و تابستان امسال نیز وجود دارد. از اینکه وارد اجتماع شده و قدمی به سمت شانس و خوشبختی بردارید، نترسید.

اطرافیان متوجه انرژی مثبتی که از شما ساطع می شود خواهند شد.در مرداد و آذر ماه ١٣٩٩ زندگی کاری شما جان تازه ای خواهد یافت. اگر مافوق دارید افراد ما فوق شما بالاخره متوجه تلاش شما خواهند شد. اگر به همین ترتیب ادامه دهید به زودی به اهداف خود دست خواهید یافت.

از بیماری و ناخوش احوالی به دور خواهید بود. همچنین در خانواده نیز از آرامش و تعادل لذت خواهید برد.مجردین شهریورى فردی به شما علاقه دارد یا در چند ماه آینده علاقه پیدا خواهد کرد که خودتان بی خبر هستید اگر خانم هستید و به زودی دست این فرد برای شما رو میشود و متوجه این مسئله عشقی نسبت به خودتان میشوید و برای چند وقت فکرتان درگیر این مسئله میشود.

اواخر تابستان یا اوایل پاییز سفری هوایی برای شما فراهم میشود که با کسی است که دوستش دارید (دوست ،از داخل خانواده ،عشق)و با این فرد راهی این مسافرت هوایی میشوید و در این سفر نهایت لذت را میبرید و سعی کنید از ثانیه به ثانیه این سفر استفاده کنید چه داخلی باشد و چه خارج از ایران باشید فرقی نمیکند مهم این است که فقط لذت ببرید.

تعدادى از متولدین برج سنبله با یک محمد نام امسال چند تا بگومگو دارید و شاید کارتان با این فرد به داد و بیداد کشیده شود و خیلی عصبانی میشوید اما زود برطرف میشود. تیر ماه یا مرداد امسال در یک جمع تقریباً شلوغ شرکت میکنید و دعوت میشوید ولی در این جمع خیلی چشم و نظر دارید وقتى برگشتید برای خودتان حتماً صدقه بدهید این بخاطر جذابیت شماست و خیلی ها حسرت شما را میخورند ولی خودتان متوجه نیستید.

روز ۴ یا ۱۴ آذر روز خوبی برای شماست و یک جایی با عشقتان میروید که خیلی به شما خوش میگذرد و یا اتفاق خوب عشقی در این روز دارید.با خانواده تان در سال جدید در رابطه با یک موضوع مالی صحبت و گفتگو دارید که این صحبت و گفت و گو به تنش میکشد و شما در این میان خیلی حرص و جوش میخورید ولی مراقب سلامتیتان باشید و سعی کنید بی تفاوت باشید چون حرص و جوش فقط روی سلامتیتان اثر منفی میگذارد.

یک عده از متولدین شهریور تا سه چهار ماه آینده جابجایی دارند و محل کار یا محل زندگیشان عوض میشود طالعتان نشان میدهد که تغییر خوبی است و اگر قصد دارید زندگی جدیدی را شروع کنید و به یک شروع جدید فکر میکنید حتما اینکار را بکنید چون با فردی که این شروع را دارید خوشبخت خواهید شد و این خوشبختی بعد از مدتها سختی و تنهایی است و به این خوشبختی خواهید رسید و این خواست و یاری خداوند است و نهایت صبر و سکوت شماست که خداوند اجرش را امسال به شما میدهد.

چند قطره اشک تا چند وقت دیگر میریزید که از روی دلتنگی است و این دلتنگی عشقی است و دلتنگ فردی که دوستش دارید هستید. امسال یک خانم در حق شما یک بدی میکند که خود شما بی خبر هستید و نمیدانید در حقتان چه بدی میکند ولی خداوند این بدى را به این خانم برمیگرداند و پای کاری را که با شما کرده است میخورد شاید انجام یک شر و نحسی و جادو باشد به هر حال شما هم مراقب باشید که اگر کاری یا موضوعی یک دفعه خراب شد بدانید بخاطر کاری است که یک خانم در حقتان میکند ولی به خداوند واگذارش کنید پایش را میخورد و تاوان بدی را پس میدهد.

خیلی سختی در گذشته و سال هاى قبل کشیدید و خیلی تنها بودید و هیچکس با شما نبوده است و همیشه در سختی زندگی و دنیا تنها بوده اید ولی آینده خوبی دارید و به قدرت میرسید تمام زمینه چینى هاى این موفقیت امسال فراهم میشود.

تعدادى از متولدین شهریور یک عشق وارد زندگی شما یا شده است یا به تازگی عاشق شده اید و این فرد را خیلی دوست دارید و دوری این فرد شما را ناراحت میکند و بخاطر این شخص استرس و نگرانی زیاد دارید.متولد شهریور علاقه زیادی به کمک کردن به دیگران دارد، باسلیقه و مطابق مد روز است و به دیگران احترام می گذارد. اعداد شانس متولدین شهریور در سال جدید،شماره های ۱۶، ۲۹، ۷۹، ۸۰ و ۹۰ هستند و بهترین زمان براى متولدین شهریور در سال ٩٩ برای اتفاقات خوب روزهاى ١١ و ٢٠ و ٢۶ ماه هاى تیر ، آذر و بهمن هستند.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

طالع بینی متولدین شهریور در سال ۱۳۹۹

8 نظرات
 1. فرزانه می گوید

  مممنون عالی بود
  فقط من نمیتونم سوالمو راج ب ابهامی که دارم بپرسم
  پیجو یاز نمیکنه 😟

 2. Zahra می گوید

  مرسی عاااالی مثل همیشه👌

 3. نیر می گوید

  سلام منظور از نحسی شر یا جادو‌که گفتین چیه جادو به خود طرف برمیگرده دردسر نمیشه برام؟؟

 4. رضا می گوید

  من الان ۳ الی ۴ ساله که پیگیرم از کانال تلگرامتون که واااااااقعااااااااا همشون درست از آب در میام.
  فقط اینجا گفتید که یکی بهتون بدی میکنه اون فرد شکردم که کیه ولی میخوام بدونم اونی ک عاشقم بود یه زمانی منم عاشقش بودم برمیگرده یا نه میدونید که انتظار سخته…..🙏
  ولی خدایییش طالع هاتون انرژی خیلیییی مثبیتی بهم میده😍
  تروخدا کمکم کنید بفهمم برمیگرده یا نه با کسی آشنا میشه یا نه من سربازم و انتظار برام با این وضع واقعااااااااااااا سخته سرباز باشی و عاشق ولی عشقت بعد از ۱سال و نیم ترکت کنه بگه نمیخوامت و میخوام یکی دیگه رو پیدا کنم😔🙏🙏🙏🙏❤❤❤❤

 5. الی می گوید

  فوق العاده و عاای مثل همیشه…ایشالله که برای همه سال خوبی باشه…ممنون فالوده جان😊

 6. سهره می گوید

  ممنونم مثل همیشه متفاوت و عالی👏👏👏👏🌺🌸⁦♥️⁩

 7. پوپک می گوید

  با سلام و سپاس حرف دوم اگر واو باشه؟! من متاسفانه نتونستم پیدا کنم

 8. مژگان می گوید

  سلام یه سوال داشتم اگر روز و ماه و سال تولدمون رو بگیم شما میتونین طالع دقیق اون سال رو برامون بگین؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت تهران