طالع بینی سال ۱۳۹۹ – متولدین بهمن

طالع بینی متولدین بهمن در سال ۱۳۹۹ : طالع بینی ١٣٩٩ برج بهمن بسیار خوشایند خواهد بود. متولدین این واژه کاربردی با خصلت مسئولیت پذیری و تعادل مشهور هستند. آنها به آسانی در خصوص هر ایده ای هیجان زده می شوند و برای تحقق آن خیلی جدی کار می کنند.

این ویژگی های شخصیتی آنها می تواند برای ایجاد بهترین شغل استفاده شود. به همین دلیل شما باید به اندازه کافی به کار خود توجه داشته باشید. بر عکس سال قبل که با مشکلات زیاد و وضعیت های نا خوشایندی مواجه بودید، امسال تحت تأثیر سیاره ونوس آرام هستید.
در مراودات، ماه بهمن به ویژه در ابتدای سال بین ماه هاى ٣ تا ۶ خیلی خوب عمل می کند بهتر بگوییم یکى دو شخص که خیلى با آنها در ارتباط نزدیک نیستید ولى دورادور پیگیر حال هم هستید بر اساس اتفاقى به کنار شما ملحق شده و تاثیر بزرگى روى اتفاقات خوب شما میگذارند.

یکسرى اختلافات خانوادگى در سالهاى گذشته تا به الان داشته اید که امسال این آرامش و فراموشی اختلافات قدیمی شما به هر دلیلی فراموش شده باشند، صحبت می شود و به شما برمیگردد و همه چیز به نفع شما خواهد شد . در این فصل بهار سعی نکنید تماس های حضورى جدیدی برقرار کنید چون اصلاً خوشایند نیست و شما را تهدید جانى میکند.

تعدادى از خانم هاى بهمنى حرفهایى در گذشته بر علیه شما توسط چند خانم به نا حق گفته شده است که حقایق پنهان بعداً نمایان میشود این بعداً یعنى همین امسال فقط چند ماه طول میکشد. در اواخر نیمه اول سال ممکن است با همسرتان کمی اختلاف پیدا کنید اما شما باید همه چیز را با صلح و آرامش حل کنید و مثلاً یک بار هم ستیزه جو نباشید.

به روابط خانوادگی در فصل بهار و تابستان بیشتر توجه کنید تا این اختلاف کمرنگ باشد. چند نفرى به کمک و مشورت شما نیاز دارند.از لحاظ کاری شما در سال گذشته خیلى جالب نبودید البته با اینکه بدهى هایتان صاف شده بود یا کم شده بود ولى پیشرفتى چشم گیر هم نداشتید و دو سه ماه اول سال هم خیلی خوب عمل نخواهید کرد.

ولى نکته همینجاست نا امیدى خودتان بیشترین ضربه را به شما میزند،خداوند را یاد کنیدو طلب بخشش کنید که درهای رحمتش برایتان در فصل هاى سرد شدیداً باز خواهد شد .آقایان بهمنى شما از ابتدا کمی خواب آلوده بوده اید و شغل شما دچار رکود شده بود. این وضعیت در فصل بهار و پاییز باید تغییر کند. اگر خیلی خلاق نیستید از کمک به همکارتان در ایده اش نترسید.

اگر کار را با هم شروع کنید و تلاش و وقت زیادی برای پروژه خرج کنید به اهداف بزرگتان دست خواهید یافت. یک پاداش مالی جالب در انتظار شماست. به لطف این پاداش می توانید زمینه ایجاد موادی که خیلی نیاز داشتید را فراهم کنید.

پس از بحران نیمه سال شما از تعطیلات تابستان خیلی خوب لذت خواهید برد. شما سر شار از انرژی جدیدی خواهید شد و دوباره خیلی سازنده شروع به کار می کنید. احتمالاً تا چند وقت دیگر منتظر گردش کاری برج بهمن باید بود. متولدین بهمن صبور و آرام هستند و رفتار دوستانه ای دارند. البته گاهی اوقات شرایط ایجاد می کند که کمی هم خشن باشند. اعداد شانی متولدین بهمن ۱۷، ۴۰، ۴۶، ۶۱ و ۷۶ هستند.

برخی اوقات را فقط به خودتان اختصاص دهید سعى نکنید همه را از خود راضى نگه دارید. با فکرى آرام، یک سرگرمی در دست بگیرید و سعی کنید خودتان را رشد دهید. فالوده میگوید که بهترین فصل برای شما پاییز پایدار، خواهد بود. با پایان یافتن سال پیش ،امسال دیگر از رها کردن حجم کارتان نترسید و از یک ذره خوش گذرانی لذت ببرید. بعد از چالش های سال ٩٨ این خوش گذرانی قطعاً حق شماست.

براى تعدادى از متولدین بهمن با گذشت از نیمه سال ممکن است مشکلات کوچکی در خانواده های متولدین بهمن به وجود آیند. شما ماه های آینده تان را با انرژی بالا و بسیار فعالانه خواهید گذراند اما بعضى اوقات هم حال براى انرژی و وقت برای توجه به مسائل جزئی را ندارید ، نگران نباشید این حالت طبیعى است.

ممکن است برخی از اعضای خانواده شما از این رفتار شما دلگیر و رنجور شوند ولى شما توجه نکنید. شما می توانید در ماه اردیبهشت یا خرداد برای جلوگیری از مشاجره و دلخورى، با آنان صادقانه صحبت کنید. با شخصى قهر و کدورتى داشتید که در ٩٩ متولد بهمن می تواند منتظر یک آشتی بسیار شیرین و دلچسب باشد.متولدین بهمن در تابستان و زمستان ٩٩ به اوج خواهند رسید.

در این دوران ستاره ها در جایگاه با ثباتی قرار گرفته اند که موجب می شود در تمامی زمینه ها موفقیت کسب کنید. روابط احساسی، به خصوص روابط بلند مدت، بسیار قوی و مشتاقانه پیش خواهند رفت. حتی برای آنان که چندی پیش با مشکلات جزئی رو به رو بودند. برای مجردها فرصت مناسبی فراهم است تا روابط جدیدی را با افرادی که می توانند شریک احساسی آنان باشند، آغاز نمایند.

حتی ممکن است بتوانند همزاد و شریک زندگی خود را بیابند. در هر صورت، عاشق شدن برای بهمن ماهى اجتناب ناپذیر خواهد بود. در رابطه با شغلتان، طالع بینی فالوده نشان می دهد که بالاخره پاداشی دریافت خواهید کرد. شما در سال ٩٩ از سلامت بالایی برخوردار خواهید بود و هیچ بیماری خطرناکى به سراغ شما نخواهد آمد.فقط به شرطى که انسان محتاطى باشید و بی عقل نشوید.

مردان متولد بهمن در پایان سال ٩٩ مجددا بر حرفه و شغل خود تمرکز خواهید کرد و در بین شما آنانی که بیش از بقیه سخت کوش هستند، پاداش های بسیاری را دریافت خواهند کرد. روابط شما در محل کار بسیار دوستانه خواهد بود. همچنین می توانید اتفاقات خوبی را پیش رو داشته باشید.

به یاد داشته باشید که در این مدت که اوضاع فعلى خیلى جالب نیست به اندازه کافی استراحت کرده و برای یافتن انرژی از دست رفته خود از یک استراحت عالى با تفریح داخل خانواده لذت ببرید.روزهاى ۱۰ ،١٨، ٢٧، و ٣١ روزهاى خوب و شاد برای متولدین بهمن ماه در فصل تابستان و زمستان است.

تعدادى از دختران بهمن یک شکست روحی یا عاطفی دارید از فردی که دوستش دارید ولی این ضربه روحی زودگذر است و شاید یک قهر و آشتی باشد که دلیل آن یک لج و لجبازی است ولی اگر نشود و کوتاه بیایید بهتر است چون عاقبت خوبی برای شما ندارد و به ضررتان است.

افرادى که صاحب فرزند هستید یک دلخوری از فرزندتان دارید که برای یک مدت روی دلتان میماند و شاید بخاطر حرف یا رفتاری باشد که از این فردزند شما سر میزند ولی هر چی سکوت کنید و بی تفاوت باشید بهتر است و احترام شما به جا میماند.

مجردهای بهمن ماه در سال ٩٩با فردی مهربان و دلسوز به زودی آشنا میشوند و این فرد سر راهشان قرار میگیرد یا قرار گرفته است و اگر میخواهید جواب یا پاسخی به این فرد بدهید بدهید چون آرامش خوبی با این فرد نصیب شما میشود اگر پاسخ شما مثبت باشد و به دلتان بنشیند.

 

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

طالع بینی متولدین بهمن در سال ۱۳۹۹

20 نظرات
 1. سحر می گوید

  مرسییییی… من فروردینی هم وسعی میکنم بافرهنگ باشم😁😁

  1. Admin می گوید

   ممنونم از شخصیت خوبتون
   عالی هستید

  2. بهاره خدای کوچک من می گوید

   بهمن ماهیا عشقن عشق عشق

 2. ایدا می گوید

  ممنون ک یبارم از اخر به اول گذاشتین😍

  1. Admin می گوید

   خواهش میکنم امیدوارم راضی باشید

 3. غزل می گوید

  بهمـ😍ــــن. مرسیییی بابت وقت و انرژے که میذارید.🙏 مرسی بابت مهربونیاتون. پااااایدار باشید❤😍

 4. یه بهمنی خسته می گوید

  عالی.مرسی💝

 5. سما می گوید

  مرسی از فال منتظر فرد مهربان هستم بهمن ماهی

 6. علی تنها می گوید

  اگه واقعا درست باشه،خیلی خوبه،مرسی

 7. منصور از رشت می گوید

  هرچی نوشتی در مورد من درست بود خیلی دقیق ممنون

 8. سلاله می گوید

  سلام، ممنون، امیدوارم بهترینها امسال برای متولدین همه ی ماهها مخصوصا بهمنیا پیش بیاد

  1. Admin می گوید

   سپاس دوست خوبم 🌹🌹🌹

 9. تارا می گوید

  مرسی بابت اینهمه راهنمایی و انرژی مثبت

  1. Admin می گوید

   سپاس دوست خوبم 🌹🌹🌹

 10. Azadeh می گوید

  انشاالله که برای بهمنی ها بهترین بهترین بهترین سااال بااشه…خداروشکر که بهمنیم

  1. Admin می گوید

   حتما همینطوره دوست خوبم 🌹🌹🌹

 11. بانوی شکست خورده می گوید

  نمیدونم تاچه حدصحت داره ولی من دوسه روزی هست بایک نفرآشناشدم الان نمیدونم باید به رابطه ام ادامه بدم یانه..آخه ی جایی توفال خودم تونیمه اول سال باکسی رابطه حضوری نداشته باشید تهدید جانی میشوید..لطفا راهنمایی کنید

 12. Saeed می گوید

  من‌هم‌موافقم…
  ولی اگه براتون مَقدور و مُیَسَّر بود، لطف‌کنین یه‌بارم همون اول تا آخر بِزارین😉…ممنون🙏

 13. وی وی می گوید

  سلام، یه سوال کسی ک دوست پسر داره مجرد حسابه تو فال 😂 ؟ اصلا متوجه نمیشم برای اونا ک تو رابطه ان چی در نظر بگیرم

  1. Admin می گوید

   بله مجرد هست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت تهران