طالع بینی سال ۱۳۹۹ – متولدین اسفند

طالع بینی متولدین اسفند در سال ۱۳۹۹ : طالع بینی سال١٣٩٩ نوید تحولات زیادی را برای ماه اسفند داده است. این سال شما در مسیر زندگی شغلی و شخصی تان موفق خواهید بود. شما بالأخره موفق به استفاده درست از خصوصیت بلند پروازی تان می شوید برعکس، سال قبل خجالتی و سست بودید شاید زیاد حسش نمیکردید ولى به هر حال امسال تغییر بزرگى دارید.

از آغاز سال جدید شما بسیار مصمم خواهید بود. شما یک دوره بسیار مثبت خواهید داشت با دفع انرژى منفى. در سه ماهه دوم سال ستارگان در زمینه مراودات به نفع شما خواهند بود به این معنى که خداوند افرادى را سر راه شما قرار میدهد که ترقى شما را رقم میزنند این افراد اغلب خانم هستند.

شروع نیمه دوم سال نقطه عطفی برایتان خواهد بود. شما الآن باید سخت کارکنید تا سطح زندگی عادی تان را حفظ کنید مخصوصا با مشکلت فعلى اقتصادى که سر راه شما است اما فراموش نکنید شما تنها ادمی نیستید که مشکل دارید پس نا امیدى هارو در خودتان بکشید، خداوند فقط منتظر حرکت شماست. پاییز و زمستان ١٣٩٩ زمان های مناسبی برای متولد اسفند هستند. شما موفقیت شغلی را جشن خواهید گرفت و خبرهای خوشایند خانوادگی تان را دنبال خواهید کرد،امسال یک عروسى در پیش دارید براى یکى از نزدیکتانتان خودتان را آماده کنید.

با رسیدن فصل بهار شما در زمینه مراودات کارهای مهمی انجام می دهید. با همسرتان مشکلاتى داشتید یا هنوز هم دارید، این فرد خیلى شما را در مواقع مهم زندگى تنها گذاشته اما ایرادى ندارد فالوده خوش خبر است امسال عشق و سازگاری با شریک زندگیتان مثل یک منظره شکوفا خواهد شد در ادامه با آرامش مشکلات را حل کنید.

در ضمن مجردها نباید ناامید شوند. در سه ماه دوم سال یا فصل پاییز دو شانس خوب عاشقى خواهند داشت. عاشقانه، آنها مثل یک آهنربا جنس مخالف را جذب خواهند کرد. فقط در سه ماهه سوم سال مراقب باشید. چون ممکن است به دلیل لجاجتتان با افراد زد و خوردهایی داشته باشید.

سعی کنید خودخواه نباشید و به اندازه کافی به محبوب تان توجه کنید.مردان اسفندى در این سال تغییرات زیادی در شغلتان ایجاد می شود. پارسال سخت کار می کردید و صبورانه انتظار می کشیدید و امسال بالأخره پاداش دریافت خواهید کرد. به لطف خصلت بلند همتی تان قادر به مدیریت کارهای مهم خواهید بود. همچنین شما فرصتی برای اثبات بهتر خودتان در موقعیت های برجسته پیدا خواهید کرد.

نزدیک نیمه اول سال ممکن است رکود اقتصادی پیش بیاید اگر احساس خسارت کردید از دوستتان بخواهید به شما مشاوره بدهد.فالوده به شما توصیه می کند که اعضای خانواده تان را فراموش نکنید. شما امکانات زیادی در اختیار خواهید داشت که نزدیکترین آنها در تحقق آرزوهایتان به شما کمک خواهند کرد.

اگر صاحب فرزند یا فرزندانى هستید به شما مژده میدهیم این فرزند یا فرزندان برای شما امسال یک شادى به همراه خواهد داشت، میتواند ازدواج باشد میتواند تحصیلی باشد و یا … فرقی نمى کند مهم این است که از سمت این فرزند شادى و رضایت عمیقى از ته دل برایتان حاصل میشود، امسال با سال قبل خیلى برایتان تفاوت دارد، بعضاً نا امید میشدید و زود حرص میخوردید اما تغییراتی در درون شما شکل گرفته که خودتان هم از آن مطلع نیستید و این تغییرات باعث میشود به سادگى از کنار مسائل رد شوید و کمتر حرص بخورید.

متولد اسفند ماهیه عزیز یک توصیه مهم را از فالوده جدى بگیر، با دست صرفه جویى هاى بیجا زندگى را به کام خود زهر نکن، راز خوشبختیه تو بزرگ فکر کردن است، براى هر چیزى بهایش را بپرداز و از داشتنش لذت ببر، گاهى اوقات به خودت سور بده باور داشته باش تا مسیر خوشبختى راهى ندارى، فقط وسعت نگاهت را بزرگتر کن.یک واقعیت که از سال ٩٨ به ٩٩ آمده این موضوع است که سه ماه اول سال شما یعنى تا اواخر بهار سال ٩٩، به خصوص ماه اردیبهشت اندکی متلاطم و گیج کننده خواهد بود. مجبور خواهید بود بیش از آنچه که مایل هستید زمان خود را در محل کارتان یا خانه تان سپری کنید.

به یاد داشته باشید که این شرایط موقت است. ممکن است به جایی برسید که دیگر قوایی برایتان باقی نمانده باشد، اما بدانید که در پایان این تجربه سخت، از همیشه قوی تر خواهید بود.بعد از هر سختى آسانى است و تو با موفقیت از دل سختى عبور میکنى.
سال ٩٩ برایت همراه با خیر است و به کامت.

تا ماه هاى آینده یک آقا برای متولد اسفند قدم بزرگی برمیدارد که این قدم روی زندگی و آینده شما تاثیر فراوانی دارد و روی مسیر زندگی شما تاثیر زیادی میگذارد و این تاثیر خوب و مثبت است. معامله ای دارید که برای این معامله استرس زیادی دارید ولی به ثمر میرسد و از به ثمر رسیدن این معامله سود خوبی نصیبتان میشود و انجام آن در هر رابطه که هست سودمند است.

یک عده از متولدین اسفند در بلاتکلیفی احساسی هستند و فردی که دوستش دارند این افراد را بین زمین و آسمان نگهداشته است ولی با یک دیدار و یک ملاقات که به این زودی با هم دارید از این بلاتکلیفی خارج میشوید و یک تکلیف برای شما مشخص میشود. یک بستگی در کارتان بوده و سوغات سال ٩٨ ولی بستگی امسال از سمت فالوده با ارائه انرژى مثبت برطرف میشود تا دوباره خنده و شادی به سمت شما بیاید و این بستگی تاثیر زیادی روی شما گذاشته است.

در تابستان و پاییز از طرف. دوستان زیادی که دارید در یک مهمانی جمع میشوید و خاطره خوبی دارید. یکی از پنجشنبه جمعه های بهار به شما خوش میگذرد.هر جا که میروید جاسوسان شما زیاد هستند و افراد زیادی جاسوسی و خبرچینی شما را میکنند. ولى توجه نکنید.سر یک موضوع ملکی امسال خبر هاى خوبى دریافت میکنید و برای یک کار که مربوط به یک چهاردیواری یا ملک میشود خرید یا فروش دارید فقط مراقب باشید ضرر و زیان مالی متحمل نشوید.

اگر مجرد هستید راه ازدواج شما در حال حاضر بسته است باید زیاد قرآن تلاوت کنید شاید این نحسی و بستگی برطرف شود. امسال مهمان خارج رفته دارید و با چند نفر که از خارج از ایران می آیند و مسافر هستند ملاقات دارید و از دیدن این افراد شاد و مسرور میشوید و بخاطر این افراد به یک مهمانی دعوت میشوید و شرکت میکنید.

خوش قلب و مهربان هستید ولی شخصی در فامیل شما از قلب پاکتان سو استفاده میکنید حرص و جوش نخورید چون فرد مقابل شما فردی گرگ صفت است و قصد به چنگ آوردن مال از شما دارد و میخواهد سرتان را کلاه بگذارد. سعی کنید فریب این فرد را نخورید و با افراد با تجربه مشاوره داشته باشید. امسال متولد اسفند درگیر درد پا و کمر است انگار هر قدمی که میخواهید بردارید درد پا شما را کلافه کرده ولى این درد هر چی هست درمان میشود.

تا چند ماه اینده یک جشن شاید یک تولد دارید دعوت میشوید و در این مجلس با افراد زیادی که دوستشان دارید دیدار دارید و دیدن این افراد به شما آرامش میدهد ولی یک فرد خاص را ملاقات میکنید که از دیدن این فرد خیلی تعجب میکنید و جا میخورید.متولدین اسفند ماه بسیار آگاه و روشن فکر هستند و به راحتی می توان با آن ها ارتباط برقرار کرد. اعداد شانس متولدین اسفند شماره های ۸، ۱۰، ۲۷، ۵۶ و ۶۹ هستند.

مدار انرژى متولد اسفند در سال ٩٩ بالا پایین داشته و حالت نرمال و مثبت خود را رو به بالا میگذراند.رشد انرژى شما در ماه هاى تیر، آبان،آذر،بهمن به طرز چشم گیرى به بالا میرود اگر فعالیتتان را با قدرت بیشترى انجام دهید قطعاً نتیجه هاى خوبى برایتان حاصل میکند.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

 

طالع بینی متولدین اسفند در سال ۱۳۹۹

5 نظرات
 1. ارش می گوید

  به اشتباه عنوان خورده متولدین فروردین بجای اسفند

 2. Nasrin می گوید

  مرررسی خوووب عاااالی

 3. pinkday می گوید

  ممنون از زحماتتون خیلی خوب شد که از اسفند شروع کردین ممنون

 4. طیبه می گوید

  عالی بود ممنوووون‌

 5. Sally می گوید

  سلام روز خوش.
  واقعا جالب بود و پر از انرژی مثبت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت تهران