طالع بینی سال 1399 – متولدین اردیبهشت

طالع بینی متولدین اردیبهشت در سال 1399 : نماد ثور يا همان ارديبهشت سال جديد تحت سلطه ستاره ونوس قرار دارد. آنان افراد حساس و در عین حال عاقلی هستند. ستاره ها نشان می دهند که متولدین برج ثور ، در پایان سال طالع آسانی نخواهند داشت. البته در حرفه و شغل خود به موفقیت دست خواهید یافت. روابط ایشان نیز بی دردسر و با ثبات پیش خواهند رفت.

از این موضوع می توانید برای برنامه ریزی آینده استفاده کنید.طالع بینی ٩٩ امسال به شما نشان می دهد که اگر در اوایل سال به سلامت خود توجه نداشته باشید برایتان مشکلاتی جدى ایجاد خواهد شد. به دلیل آن که حواس شما به راحتی پرت می شود، ممکن است متوجه برخی از اخبار مهم، اطلاعات و یا تغییرات نشوید و به این خاطر مجبور باشید زمان زیادی را صرف جبران این موضوع کنید.

البته می توانید بر حمایت و پشتیبانی اعضای خانواده، در شرايط سخت حساب کنید.برج سه يا چهار امسال به يك جابجايي فکر ميکنيد يا قصدش را داريد ولي براي اين جابجايي چه محيط زندگي باشد چه کار باشد تلاش زيادي لازم است.

امسال جابجايي شما صددرصد است فقط دردسرهاي زيادي در اين مسير داريد و اين دردسرها بخاطر تنهايي و بي پشت بودن شماست چون در اين شرايط خيلي تنها هستيد و تمام بار يا مسئوليتها روي دوش خودتان است.

خود شما در انتظار به سر ميبريد و اين انتظار شما را کلافه کرده است ولي امسال از اين انتظار خلاص ميشويد فقط آشفته هستيد. حرف زياد پشت سرتان است چه در محيط کار اگر شاغل هستيد چه در محيط زندگي زياد پشت سرتان حرف ميزنند اگر به گوشتان رسيد فقط سکوت کنيد و شنونده باشيد و اصلا اهميت ندهيد. رفت و آمدهاي زيادي در ماه هاى مهر تا دى داريد و بيشتر اوقات مهماندار هستيد.

طالع بینی نشان می دهد که متولدین ارديبهشت پاییز آرامی را پیش رو خواهند داشت. در حرفه خود با پیشرفت رو به رو خواهید شد. اگر سخت کوش باشید پاداش فوق العاده ای دریافت خواهید کرد. ممکن است مجبور باشید برنامه خود را تغییر دهید و برای مدتی بیشتر کار کنید. قبل از این کار، منافع و مضرات آن را به دقت بسنجید، مطمئنا درست انتخاب خواهید کرد.

اگر نمی دانستید چه باید کرد، می توانید به عنوان مثال از دوستی کمک بجویید.متولدین اردیبهشت رمانتیک و در عین حال قاطع و منطقی هستند و به راحتی می توانند شرایط سخت را مدیریت کنند. اعداد شانس متولدین اردیبهشت در سال جديد ۵، ۳۵، ۵۰، ۵۷ و ۸۲ هستند.روزهاى ٢٣ و ١٣ ماه هاى گرم فرصت مناسبى براى استراحت شماست.با فرا رسیدن پایان سال ٩٩ هم نیز شرایط آرام باقی خواهد ماند.

به همین خاطر به هنگام عيد ١٤٠٠ می توانید وقت خود را صرف خانواده، شریک زندگی و خودتان کنید. در روابطتان نیز پایداری و ثبات بالایی را پیش رو خواهید داشت. مجردین نیز فرصتی برای لذت بردن از عشق خواهند یافت. شما در این دوران به فکر وقایع گذشته نیز خواهید بود.

در سال ٩٩ از لحاظ شخصیتی بسیار قوی تر از قبل خواهید شد. به فکر سلامت خود و پیشگیری از بیماری پيش رو نیز باشید. با بي رعايتي تغییرات زیاد دما شرایط جسمانی شما را به خطر خواهد انداخت پس احتياط كنيد

اگر خود شما س يا ش داريد امسال در تابستان امكان يک خطر دزدي داريد مراقب وسايل و يا لوازم شخصيتان باشيد. يکسري از افراد متولد ارديبهشت مشکل جسمي از ناحيه زير دل دارند که يا کليه است يا مردانگي يا زنانگي است دارند و يكسرى ديگر مشكلى مرتبط با دندان دارند كه از سال قبل هم شما را خيلي اذيت ميكرده به هرحال حتما براى هركدام اين ها به پزشک مراجعه کنيد و اين مشکل جسمي را سرسري نگيريد.

پولهاي زيادي در اين روزها به دست شما مي ايد و همانطور از دست شما هم ميرود بايد در دخل و خرجتان خيلي مراقب باشيد و دقت داشته باشيد چون اگر بي رعايتى كنيد اين ماه براي شما هزينه دارد و خرجهاي اضافي زيادي داريد. در بهار و تابستان سال ٩٩ انرژی مثبت متولدین ارديبهشت به اطرافیان آنان نیز سرایت خواهد کرد. حواستان را جمع کنید، چرا که به گفته طالع سال ٩٩ فالوده، برای مجردین متولد ارديبهشت، بهترین فرصت آشنایی با همزاد ایشان در پیش است.

شاید بتوانید پس از مدت ها وارد اجتماع شوید و از حضور جنس مخالف لذت ببرید. آنان که خود درگیر یک رابطه احساسی هستند، دورانی با ثبات و پر از آرامش و سازگاری را تجربه خواهند کرد. این فرصت مناسبی برای برنامه ریزی های بلند مدت به حساب می آید. از برداشتن قدم بعدی هراس نداشته باشید. برای کار خود نیز وقت کافی بگذارید تا از مشکلات دیگر جلوگیری به عمل آورید.

افراد بي چشم و رو دوروبر متولد ارديبهشت هميشه هستند و مانند گربه صفت ها در ازاى خوبى هاى شما رفتار نامناسب ميكنند امسال تصميم جدي براى كنار گذاشتن اين افراد ميگيريد.به چند نفر محبت كرديد اما از آنها بدي ديديد يا شايد هم ببينيد. يک فرد را زير نظر داريد ميکنيد و دنبال سرنخ از اين فرد هستيد ولي دست خالي هستيد و آن فرد با سياست و زرنگ است و شما در اين رابطه چيزي دستگيرتان نخواهد شد.

در دو ماه پايانى تابستان جايي کوهستاني ميرويد که خيلي خوش آب و هوا است و براي روحيه شما جاي مناسبي است و از طبيعت نهايت لذت را خواهيد برد و اگر صاحب فرزند هستيد فرزندتان ازين سفر خيلي شاد ميشود.

يکسري افراد متولد ماه ارديبهشت به زودى يك جراحي زيبايى دارند و اين جراحي فکرتان را مشغول کرده است شايد جراحي زيبايي باشد يا بيماري است به هرحال اين جراحي ثمره و نتيجه خوبي دارد فقط بايد خودتان بخواهيد و گام برداريد اما فعلاً مقدماتش فراهم نميشود و به احتمال زياد در نيمه دوم سال مقدماتش شكل ميگيرد.

تعدادى از متولدين برج ثور در گذشته شکست سختي داشتيد يا ضربه خورديد اما در سال جديد يک شروع جديد داريد و دلشوره و نگراني براي اين شروع داريد ولي آينده خوبي انتظارتان را ميکشد و خوشبخت خواهيد شد سعي کنيد در اين کار خبر دلشوره و استرس اين روزها را از خودتان دور کنيد.

چند نفر از ارديبهشتى ها كه با خانواده يا شخصي دلخوري يا کدورت داشتيد امسال آشتي ميکنيد و اين دلخوريها رفع ميشود. بعضى اوقات لجباز هستيد و از روي لجبازي باختهايى داده ايد و خيلي از فرصتها و موقعيتها را از دست داده ايد سعى كنيد در سال ٩٩ اين خصوصيت را كمرنگ تر كنيد.

بين ماه خرداد تا آبان قرارداد يک چهارديواري را امضا ميکنيد چه خريد باشد و چه فروش باشد و يا اجاره اين قرارداد بسته ميشود و سود خوبي از اين قرارداد نصيب شما ميشود. اگر در حال حاضر در کاري صبر و استقامت به خرج ميدهيد برگ برنده در دست شماست و به همين صبر و استقامت ادامه بدهيد.

 

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت در سال 1399

6 پاسخ به “طالع بینی سال 1399 – متولدین اردیبهشت”

 1. zeynab گفت:

  عااالی مثل همیشه

 2. Neda گفت:

  عالیییی بود…مرسی از اینکه وقت میزارید و انرژی به ما تزریق میکنید…شما بهترین هستید❤❤❤

 3. سمیه گفت:

  عالی بود واقعا.امیدوارم همینطور که پیش بینی کردید باشه

 4. ناشناس گفت:

  عالیه😍😍😍

 5. مژگان ایازی گفت:

  سلام وقت بخیر
  من‌از طلسم های شما خریداری کردم چه جوری باید تحویل بگیرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد