طالع بینی سال ۱۳۹۹ – متولدین اردیبهشت

طالع بینی متولدین اردیبهشت در سال ۱۳۹۹ : نماد ثور یا همان اردیبهشت سال جدید تحت سلطه ستاره ونوس قرار دارد. آنان افراد حساس و در عین حال عاقلی هستند. ستاره ها نشان می دهند که متولدین برج ثور ، در پایان سال طالع آسانی نخواهند داشت. البته در حرفه و شغل خود به موفقیت دست خواهید یافت. روابط ایشان نیز بی دردسر و با ثبات پیش خواهند رفت.

از این موضوع می توانید برای برنامه ریزی آینده استفاده کنید.طالع بینی ٩٩ امسال به شما نشان می دهد که اگر در اوایل سال به سلامت خود توجه نداشته باشید برایتان مشکلاتی جدى ایجاد خواهد شد. به دلیل آن که حواس شما به راحتی پرت می شود، ممکن است متوجه برخی از اخبار مهم، اطلاعات و یا تغییرات نشوید و به این خاطر مجبور باشید زمان زیادی را صرف جبران این موضوع کنید.

البته می توانید بر حمایت و پشتیبانی اعضای خانواده، در شرایط سخت حساب کنید.برج سه یا چهار امسال به یک جابجایی فکر میکنید یا قصدش را دارید ولی برای این جابجایی چه محیط زندگی باشد چه کار باشد تلاش زیادی لازم است.

امسال جابجایی شما صددرصد است فقط دردسرهای زیادی در این مسیر دارید و این دردسرها بخاطر تنهایی و بی پشت بودن شماست چون در این شرایط خیلی تنها هستید و تمام بار یا مسئولیتها روی دوش خودتان است.

خود شما در انتظار به سر میبرید و این انتظار شما را کلافه کرده است ولی امسال از این انتظار خلاص میشوید فقط آشفته هستید. حرف زیاد پشت سرتان است چه در محیط کار اگر شاغل هستید چه در محیط زندگی زیاد پشت سرتان حرف میزنند اگر به گوشتان رسید فقط سکوت کنید و شنونده باشید و اصلا اهمیت ندهید. رفت و آمدهای زیادی در ماه هاى مهر تا دى دارید و بیشتر اوقات مهماندار هستید.

طالع بینی نشان می دهد که متولدین اردیبهشت پاییز آرامی را پیش رو خواهند داشت. در حرفه خود با پیشرفت رو به رو خواهید شد. اگر سخت کوش باشید پاداش فوق العاده ای دریافت خواهید کرد. ممکن است مجبور باشید برنامه خود را تغییر دهید و برای مدتی بیشتر کار کنید. قبل از این کار، منافع و مضرات آن را به دقت بسنجید، مطمئنا درست انتخاب خواهید کرد.

اگر نمی دانستید چه باید کرد، می توانید به عنوان مثال از دوستی کمک بجویید.متولدین اردیبهشت رمانتیک و در عین حال قاطع و منطقی هستند و به راحتی می توانند شرایط سخت را مدیریت کنند. اعداد شانس متولدین اردیبهشت در سال جدید ۵، ۳۵، ۵۰، ۵۷ و ۸۲ هستند.روزهاى ٢٣ و ١٣ ماه هاى گرم فرصت مناسبى براى استراحت شماست.با فرا رسیدن پایان سال ٩٩ هم نیز شرایط آرام باقی خواهد ماند.

به همین خاطر به هنگام عید ١۴٠٠ می توانید وقت خود را صرف خانواده، شریک زندگی و خودتان کنید. در روابطتان نیز پایداری و ثبات بالایی را پیش رو خواهید داشت. مجردین نیز فرصتی برای لذت بردن از عشق خواهند یافت. شما در این دوران به فکر وقایع گذشته نیز خواهید بود.

در سال ٩٩ از لحاظ شخصیتی بسیار قوی تر از قبل خواهید شد. به فکر سلامت خود و پیشگیری از بیماری پیش رو نیز باشید. با بی رعایتی تغییرات زیاد دما شرایط جسمانی شما را به خطر خواهد انداخت پس احتیاط کنید

اگر خود شما س یا ش دارید امسال در تابستان امکان یک خطر دزدی دارید مراقب وسایل و یا لوازم شخصیتان باشید. یکسری از افراد متولد اردیبهشت مشکل جسمی از ناحیه زیر دل دارند که یا کلیه است یا مردانگی یا زنانگی است دارند و یکسرى دیگر مشکلى مرتبط با دندان دارند که از سال قبل هم شما را خیلی اذیت میکرده به هرحال حتما براى هرکدام این ها به پزشک مراجعه کنید و این مشکل جسمی را سرسری نگیرید.

پولهای زیادی در این روزها به دست شما می اید و همانطور از دست شما هم میرود باید در دخل و خرجتان خیلی مراقب باشید و دقت داشته باشید چون اگر بی رعایتى کنید این ماه برای شما هزینه دارد و خرجهای اضافی زیادی دارید. در بهار و تابستان سال ٩٩ انرژی مثبت متولدین اردیبهشت به اطرافیان آنان نیز سرایت خواهد کرد. حواستان را جمع کنید، چرا که به گفته طالع سال ٩٩ فالوده، برای مجردین متولد اردیبهشت، بهترین فرصت آشنایی با همزاد ایشان در پیش است.

شاید بتوانید پس از مدت ها وارد اجتماع شوید و از حضور جنس مخالف لذت ببرید. آنان که خود درگیر یک رابطه احساسی هستند، دورانی با ثبات و پر از آرامش و سازگاری را تجربه خواهند کرد. این فرصت مناسبی برای برنامه ریزی های بلند مدت به حساب می آید. از برداشتن قدم بعدی هراس نداشته باشید. برای کار خود نیز وقت کافی بگذارید تا از مشکلات دیگر جلوگیری به عمل آورید.

افراد بی چشم و رو دوروبر متولد اردیبهشت همیشه هستند و مانند گربه صفت ها در ازاى خوبى هاى شما رفتار نامناسب میکنند امسال تصمیم جدی براى کنار گذاشتن این افراد میگیرید.به چند نفر محبت کردید اما از آنها بدی دیدید یا شاید هم ببینید. یک فرد را زیر نظر دارید میکنید و دنبال سرنخ از این فرد هستید ولی دست خالی هستید و آن فرد با سیاست و زرنگ است و شما در این رابطه چیزی دستگیرتان نخواهد شد.

در دو ماه پایانى تابستان جایی کوهستانی میروید که خیلی خوش آب و هوا است و برای روحیه شما جای مناسبی است و از طبیعت نهایت لذت را خواهید برد و اگر صاحب فرزند هستید فرزندتان ازین سفر خیلی شاد میشود.

یکسری افراد متولد ماه اردیبهشت به زودى یک جراحی زیبایى دارند و این جراحی فکرتان را مشغول کرده است شاید جراحی زیبایی باشد یا بیماری است به هرحال این جراحی ثمره و نتیجه خوبی دارد فقط باید خودتان بخواهید و گام بردارید اما فعلاً مقدماتش فراهم نمیشود و به احتمال زیاد در نیمه دوم سال مقدماتش شکل میگیرد.

تعدادى از متولدین برج ثور در گذشته شکست سختی داشتید یا ضربه خوردید اما در سال جدید یک شروع جدید دارید و دلشوره و نگرانی برای این شروع دارید ولی آینده خوبی انتظارتان را میکشد و خوشبخت خواهید شد سعی کنید در این کار خبر دلشوره و استرس این روزها را از خودتان دور کنید.

چند نفر از اردیبهشتى ها که با خانواده یا شخصی دلخوری یا کدورت داشتید امسال آشتی میکنید و این دلخوریها رفع میشود. بعضى اوقات لجباز هستید و از روی لجبازی باختهایى داده اید و خیلی از فرصتها و موقعیتها را از دست داده اید سعى کنید در سال ٩٩ این خصوصیت را کمرنگ تر کنید.

بین ماه خرداد تا آبان قرارداد یک چهاردیواری را امضا میکنید چه خرید باشد و چه فروش باشد و یا اجاره این قرارداد بسته میشود و سود خوبی از این قرارداد نصیب شما میشود. اگر در حال حاضر در کاری صبر و استقامت به خرج میدهید برگ برنده در دست شماست و به همین صبر و استقامت ادامه بدهید.

 

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت در سال ۱۳۹۹

4 نظرات
 1. zeynab می گوید

  عااالی مثل همیشه

 2. Neda می گوید

  عالیییی بود…مرسی از اینکه وقت میزارید و انرژی به ما تزریق میکنید…شما بهترین هستید❤❤❤

 3. سمیه می گوید

  عالی بود واقعا.امیدوارم همینطور که پیش بینی کردید باشه

 4. ناشناس می گوید

  عالیه😍😍😍

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت تهران