طالع بینی سال 1399 – متولدین آبان

طالع بینی متولدین آبان در سال 1399 : بر اساس موقعیت ستاره ها طالع بینی برج عقرب يا همان آبان در نیمه اول سال ٩٩ بیش از هر چیز بر روابط آن ها تمرکز خواهد داشت. البته می توانید انتظار موفقیت در زمینه کاری خود را نیز داشته باشید. در پاییز یک فرصت مطلوب برای شما پیش خواهد آمد. برج عقرب تحت سلطه كائنات قرار گرفته است.

 افراد هدف دار و مقتدری که در این برج متولد شده اند، در سال ٩٩ با سختی هایی مواجه خواهند بود. اما نتیجه نهایی ارزش تمامی سختی ها را خواهد داشت. تجاربی که امسال به دست می آورید، شما را توانگر و پرمایه خواهند ساخت. از لحاظ شخصیتی تعادل بیشتری خواهید داشت و آرامش درونی خود را باز خواهید یافت.

با شخصي يا خانواده اي به تازگى آشنا شده ايد يا مقدمات آشنايي تان در سال ٩٩ فراهم ميشود اوايل همه چيز خوب پيش ميرود ولى به مرور زمان به هر دلیل با این فرد یا با این خانواده مشکل ميخوريد جاى نگرانى نيست چون دوباره رابطه تان برقرار میشود و صلح و آشتی دارید و این جدایی و فاصله یا کدورت برطرف میشود.

بين چند زن در فاميل حرف و سخن زیادی پشت سرتان است و بیشتر بدگویی شما را میکنند که از روی حسادت یا دشمنی است خداروشكر متولد آبان انقدر مهم هست كه درباره اش هميشه بحث است، اين مسئله باعث پيشرفت بيشتر شما ميشود. چند ماه ديگر از یک تلفن غیرمنتظره که فکرش را نمیکنید، احساسی باشد يا کاری یا مالی، خیلی خوشحال و شاد میشوید و از این تماس برای چند روز احساس آرامش خوبی پیدا میکنید.

در سال جديد معامله هاى خوبى براى متولد آبان شكل ميگيرد بيشتر معامله ها بر سر ملك و زمين است كمى نگرانى بر سر اين موضوع خواهيد داشت ولى خيالتان راحت اینکار به نحو احسن جفت و جور میشود ولی شما باز نگران خواهيد بود و این نگرانی پوچ و بی مورد است سعى كنيد آرامشتان را بيشتر كنيد. بين ماه هاى ارديبهشت امسال تا مرداد از یک متولد مهر ماهی خوشحال میشوید و این بخاطر یک قدم است که این فرد برای شما برمیدارد.

دوستان زیادی دارید ولی همه را به چشم دوست نبینید یکسری از این افراد با شما دورو هستند و زیاد قابل اعتماد نیستند حواستان باشد. شخصي به شما از سال پيش بدهكار بوده ولى تا چند وقت ديگر كه زياد طول نميكشد بدهى اش را با شما صاف ميكند.یک تغییراتی اگر شاغل هستید در سال ٩٩ میخواهید در کارتان بدهید که این تغییر شما را دو دل کرده و مردد هستید ولی انجام بدهید هر چیزی که هست مبارک و خیر است و از این تغییر خیلی سود میبرید و منفعت زیادی برای متولدین برج عقرب دارد.

اگر عاشق هستید و قصد کنار گذاشتن فردی را از زندگیتان دارید نمیتوانید .شاید بارها این تصمیم را از سال پيش گرفتید که این فرد را فراموش کنید و از یاد ببرید ولی نمیتوانید و به او فکر میکنید چون دوستش دارید و نمیتوانید از این شخص بگذرید پس بیهوده تصمیم نگیرید.

امسال یک خرید یا فروش یا معامله دارید که برای یک ملک در خارج از شهر است و این ملک را صددرصد معامله میکنید و از انجام این معامله ملکی خوشحال هستید. فصل تابستان به یک مجلس جشن شلوغ دعوت میشوید که میروید و برای رفتن به این مجلس خیلی هزینه میکنید اما بروید تجربه خوبی است و با افراد زیادی در این جشن ملاقات دارید و آشنا میشوید که بسیار خوب است.

قرارهای کاری زیادی دارید و در چند جلسه کاری در سه چهار ماه آينده شرکت میکنید که قراردادهای خوبی برای شما بسته خواهد شد و کارتان یک تکان خوب دارد و دوباره سود و بهره به شما برمیگردد خلاصه امسال اوضاع اقتصادی شما رو به رشد است. مادر هاى متولد آبان اگر صاحب فرزند پسر هستید از پسرتان یک خبری به شما میرسد که خستگی از تن شما درمی آید و احساس شادی پیدا میکنید.

آقايان آبانى یک کادوی خیلی زیبا امسال دریافت میکنید که این هدیه را خیلی دوست دارید طوریکه از خودتان دور نمیکنید. دختران آبانى چند نفر به شما در ميام دوستانتان حسادت میکنند که متوجه یکی از این افراد میشوید و او را از زندگیتان کنار میگذارید. متولدین آبان مرموز، مهربان و. منطقی و مستقل هستيد و اعداد شانس شما امسال شماره های ۲۷، ۲۹، ۴۵، ۵۳ و ۸۹ هستند.

دست به خیر و مهربان هستید ولی کسی قدر محبت شما را نمیداند و دائم مورد سرزنش و انتقاد هاى مسخره از دیگران قرار میگیرید و این رفتارها شما را آزار میدهد ولى توجه نكنيد و كارتان را بكنيد. همانطور كه از طالع شما مشخص است امسال پولهای زیادی به دست شما میرسد که آمدن این پولها باعث یک پس انداز خوب میشود.

افرادی که با فردی در رابطه هستند و آشنا هستند قرار ملاقاتهای خوب و عاشقانه در سال جديد دارند که یکسری ابهام نسبت به این فرد دارید و این ابهامات برای شما رفع میشود و دوباره به این فرد تکیه میکنید و اطمینان حاصل میشود.متولدين خانم باردار آبان به شما تبريك ميگوييم فرزند خوش قدمى را با خود خواهيد آورد، و زندگيتان را پر از بركت ميكند و تعدادي ديگر از خانم ها اگر هم قصد آوردن فرزند دارید این فرزند قدمش مبارک و خیر است و آینده خوبی دارد و باعث غرور و سربلندی شما میشود در كل امسال تابش نور ماه اثرات خوبى روى حاملگى و فرزند شما ميزارد.

اگر آقا هستید خانواده دوست هستید و خانواده شما در کنار شما نهایت لذت را میبرند و با شما همیشه در آرامش هستند و شاد هستند پس قدر خودتان را بدانید و خودتان را دست کم نگیرید چون اعتماد به نفس شما اخيراً ضعیف شده.

اگر رضا هستید مراقب کاری که در برج ٥ و ٦ میخواهید انجام بدهید باشید چون ممکن است یک حقی از شما ضایع بشود.دو تا سفر دارید یک خارج از کشور و یک سفر داخلی که برای هر دوی این سفرها برنامه ریزی میکنید و این برنامه برای شما جفت و جور میشود و كلى هم آرامش ميگيريد اين سفر تا ماه هاى آينده جفت و جور ميشود.طالع بینی شما نشان می دهد که رسیدن به آنچه می خواهید در اوایل سال كمى دشوار خواهد بود.

واقع بین باشید و آرزوی های نامعقول نداشته باشید. می دانید که بهتر است انرژی خود را صرف مسائل دیگر نمایید. ٩٩ اصلاًافسرده و نومید نشوید. از این فرصت برای توسعه و رشد زندگی شخصی و اجتماعی خود استفاده نمایید. روابط قدیمی را کنار بگذارید. در زمستان ٩٩ فرصت فوق العاده ای برای ملاقات همزاد خود خواهید داشت. ستاره ها یار شما خواهند بود.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

طالع بینی متولدین آبان در سال 1399

6 پاسخ به “طالع بینی سال 1399 – متولدین آبان”

 1. مهسا گفت:

  امیدوارم همین طوری باشه ک گفتییید❤❤❤ممنووون

 2. roya گفت:

  عالی بود مثل همیشه ممنون از زحماتتون

 3. shahrzad گفت:

  عاليييي بود ممنون❤️❤️❤️

 4. Milad گفت:

  سرشار از عشق و امید و انرژی مثبت، لذت بردم و امیدوارم همه موارد محقق بشه هرچند ریشه های گفته ها از همین الان دیده میشه🙏❤🌷

 5. el گفت:

  با سلام، ببخشید برای ماههای خرداد و آبان در مورد مهاجرت چیزی نبود؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد