طالع بینی سال ۲۰۲۰- متولدین آذر

فال کلی متولیدن آذر ماه ۲۰۲۰
اگر بتوانید تصور کنید آن را به واقعیت تبدیل خواهید کرد. کماندار آتشین از طبیعت پر ماجرا و پرشور بسیار قدرتمند شما خارج می شود که توسط مشتری خوشبینانه پشتیبانی می شود. سیاره مشتری دوباره به برج جدی پیوند میخورد. اما باعث نورانی و برجسته شدن حس و حال شما نخواهد شد.

موفقیت شما به طور مستقیم امسال با اقدامات تان گره خورده است، در واقع تضمین می‌کند که با سخت کوشی و فعال بودن می توانید شانس خود را برای به دست آوردن چیزهایی که می خواهید در آینده افزایش دهید. عقب نشینی از اواسط ماه می تا اواسط ماه سوم برای شما رخ می دهد که شانس رسیدن به اهداف را برای شما مهیا می سازد همچنین میتوانید نظرات و ایده‌های خود را مجدداً مرور کنید.

اگر در مسیر صحیح قرار دارید به جلو بروید و متوقف نشوید اما اگر اشتباه کرده‌اید اعتراف کنید و تغییر مسیر دهید. علاقه مند هستید که با دیگران صحبت کنید و دنیای خود را از طریق مسافرت گسترش دهید. که همگی در طول سه دوره بازگشت برای شما متوقف می شود. آگاه باشید که این سه دوره بازگشت تا ۶ هفته به طول می‌انجامد. اواسط ماه فوریه، اواسط ماه ژوئن و اواسط ماه اکتبر است. لرزه های پیش می آید که زندگی شما را دشوار می‌کند.

تاخیر در پروازها، رزرو هتل ها و مشکلات فنی در جی پی اس و همچنین تاخیر در مسافرت ها باعث ایجاد کابوس می شود، اما به دلیل تاثیرات برج سرطان آبی در این عقب نشینی ها، با تکیه بر حس درونی خود می توانید نجات پیدا کنید. خورشید در خانه شما متوقف می شود که در میان پایان ماه نوامبر و پایان ماه دسامبر میباشد.

زمانی که تمرکز شما برای ایجاد یک رابطه صمیمی می باشد. آذر ماهی های فلسفی تولدتان مبارک. بهترین زمان می باشد تا از طریق دیدن مکان های جدید، ملاقات با افراد دیگر از فرهنگ های متفاوت مخصوصاً اگر آنها معلم باشند می توانید افق‌های خود را گسترش دهید. برخی از افراد نمی توانند صبر کنند تا به آن چیزی که لیاقت دارند برسند در ارتباط با شما این قضیه متفاوت است.

فال عشقی متاهلین متولدین آذر ماه
امسال عشق شما را به ارتفاعات جدید از زندگی میبرد. شما یک روحیه آزاد دارید ما وقتی که در رابطه ای قرار میگیرید یکی از وفادارترین نشانه های زودیاک خواهید بود. همه شما آذر ماهی های عزیز در جستجوی حقیقت هستید و ان را شکار می کنید. ونوس الهه عشق در اواسط ماه ژانویه وارد برج حوت رمانتیک می شود، که یک طلسم عاشقانه عمیقی را برای شما فراهم می کند. همه چیز رویایی و عاشقانه به نظر می رسد اما زیاد عمیق نیست.

زمانیکه به عمق این روابط می‌روید ممکن است با برخی از مشکلات طولانی مدت روبه‌رو شوید. اما برای حل کردن آن خجالت نخواهد کشید. ونوس قدرتمند وارد برج حمل در شروع ماه فوریه می شود که زندگی زناشویی شما را بسیار گرم و صمیمی می کند. عشق زیادی به یکدیگر خواهید داشت و هر چه نسبت به یکدیگر عاشقانه تر باشید نگه داشتن دستانتان دور از یکدیگر سخت تر خواهد بود.

در اواخر ماه مشتری سیاره خانگی شما، اولویت اصلی تان را سرگرمی قرار خواهد داد اما این زمان خوبی برای ایجاد سرگرمی با یکدیگر نخواهد بود. فقط سعی کنید که یک زمان خوب را در کنار یکدیگر سپری کنید. اگر فرزندی دارید و یا اخیراً حیوان خانگی تهیه کرده اید، به توجه شما نیازمندند. سرانجام ونوس وارد برج آتشین در اواسط ماه دسامبر میشود که به دنبال خود برخورد های عاشقانه و پر ماجرا را برای شما به ارمغان می آورد. با شریک زندگیتان چیزهای جدیدی یاد خواهید گرفت. و در روابط صمیمی خود به دنبال معنای بالاتری خواهید بود.

فال عشق مجردین آذر ماه
رها کردن گذشته برای حرکت به آینده ضروری است. زندگی مجردی می تواند برای شما هیجان انگیز باشد زیرا که با گروه بزرگی از دوستان تان سرگرم هستید و احساس تنهایی نخواهید کرد. شما یکی از نشانه هایی هستید که دوست دارید با گذشته خود دوست بمانید و این موضوع همچنان در سال ۲۰۲۰ ادامه دارد.

زمانی که مریخ پرخاشگر از ابتدای ماه ژانویه وارد نشانه آرامش شما می شود، توسط ایده‌های خود انگیزه می گیرید و به دنبال چیزهای روتین و طولانی مدت نخواهید بود. گرچه عشق های گذشته خود را به یاد می آورید که بسیار دلپذیر بودند و آماده هستید تا به سوی عشق بزرگتری قدم بردارید. ماه کامل در شروع ماه ژوئن در نشانه شما قرار دارد که از یک اتفاق پرشکوه تشکر خواهید کرد.

تجربیات عاشقانه خود را جمع آوری می کنید و در جستجوی فرصت‌های جدید آنها را به کار خواهید برد. به همین دلیل از تجربیات عاشقانه خود پشیمان نیستید حتی اگر بد بوده باشند و یا دچار شکست شده باشید. فردی که اکنون هستید باورنکردنی است. دسامبر یک ماه جدید و خورشید گرفتگی در نشانه ماجراجویانه شمااست، که درهای زیادی را برای شما باز خواهد کرد، اما قبل از اینکه بخواهید اقدامی کنید باید بتوانید انتهای آن را ببینید. مسئولیت هر کاری که انجام می دهید را به عهده بگیرید، حتی اگر خودتان مقصر هستید خودتان راسرزنش نکنید.

طالع بینی پول و حرفهای متولدین آذر
اکنون پرش به مشکلات مالی می تواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شود. پیوند خوردن برج جدی و سیاره زحل در اواخر سال ۲۰۱۷باعث شده است که طی آن سال و دو سال بعد از آن به طور پیوسته در راستای اهداف خود قدم بردارید. درست است که با مشکلاتی روبرو بوده اید اما اگر در مسیر درستی در حال حاضر قرار داشته باشید باید پاداش آنچه را که در گذشته انجام داده اید دریافت کنید.

زحل سخت کوش به سمت پیشرفت و ترقی حرکت می‌کند و در اواخر ماه مارس وارد برج دلو مخترع می شود. این موضوع باعث می شود که برای اولین بار همه چیز را با یکدیگر مخلوط کنید و از داشتن شغل و حرفه ی خود احساس بهتری داشته باشید. زحل در اواسط ماه می تا اواخر ماه سپتامبر عقب نشینی می کند که باعث می شود در حرفه و شغل خود دچار تاخیرات شوید که لازم است مجددا آنها را مورد بررسی قرار دهید.

برای چند ماهی سود کمتری دریافت خواهید کرد بنابراین در این مدت نیاز به اضافه کاری دارید. اورانوس در تمام طول سال در برج ثور قرار دارد که باعث ایجاد لرزه های مالی زیادی چه از نظر شخصی و چه در سطح عمیق تر می شود. از هرج و مرج هایی که در فناوری های جدید و موقعیت مالی تان به وجود می‌آید آگاه باشید و بر اساس یک سری الگو عمل کنید. استراتژی بلند مدت مالی برای خود ترتیب دهید. اگر می‌خواهید برای خود یک مشاور مالی بگیرید.

2 پاسخ به “طالع بینی سال ۲۰۲۰- متولدین آذر”

  1. Marina گفت:

    ?

  2. نگین گفت:

    ممنون بسیار عالی پاینده باشید???

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد