فال تاروت بر اساس ارتعاش اعداد 3،6،9

سلام به مخاطبان عزیز و با ارزش فالوده

اگر خواسته یا حاجتی دارید و یا در مورد مسئله ای دچار شک و تردید هستید و نمی‌دونید چه تصمیمی باید بگیرید،  نیت کرده و بین اعداد 9 6 3 یکی رو انتخاب کنید.

 

دوستانی که کارت شماره 3 رو انتخاب کردن:

تو باید تمرکز بیشتری روی احساسات و همچنین مسائل معنویت داشته باشی، چون انگار بیش از اندازه ذهنتو درگیر مشکلات و مسائلت کردی و این موضوع باعث شده کمی از اصل خودت دور بشی. تو انسانی هستی که نیاز به مسائل معنوی و همینطور احساسی داری و اگر اینارو تو زندگیت نداشته باشی حال دلت اونجوری که باید خوب نمیشه.یادت باشه قبل از این که نیازها و خواسته های اطرافیانتو در نظر داشته باشی، باید به چیزایی که خودت میخوای هم رسیدگی کنی.

از نظر مالی و شغلی، کارت های تاروت بهت میگه که هنوز یه سری موانع و مشکل داری که یا اونارو به حال خودش رها کردی یا راه حل درست و قطعی واسشون پیدا نکردی و این مشکلات همچنان بین تو و خواسته های مالی که داری، مانع ایجاد کرده.تو باید به توانایی های خودت ایمان داشته باشی و اجازه ندی ترس جلوی کارایی که میخوای بکنی رو بگیره. مطمئن باش با کمی صبر و تغییر رویه میتونی از پس این مشکلاتی که واست وجود داره بربیای.

اگه نیتت عاطفی بوده،تاروت داره بهت میگه وقتش رسیده تا عشقی که سزاوارشی رو تجربه کنی و به اون چیزی از یک رابطه عاطفی و احساسی انتظار داری برسی.ولی همچنان باید نگاه معقول به قضیه داشته باشی و نباید اجازه بدی هیجان و علاقه، تو رو از خودت بی خود کنه. اگه با کسی تو رابطه ای، مسائلی که الان دچارشی حل میشه به شرط این که خودت و شخص مورد نظر رو از حواشی الکی و کل کل های بیخودی دور نگهداری.

دوستانی که کارت شماره 6 رو انتخاب کردن:

شکست ها و ضررهای زیادی در زمینه های مالی،کاری و احساسی داشتی که این شکست ها باعث شده اندوهگین باشی و یا احساس پشیمونی میکنی.کارت هایی که برات درومده نشون میده که نباید به هیچ عنوان دلسرد و ناامید بشی و یا فکر کنی اقبالت بلند نیست و چرخ گردون باهات مشکلی داره، چون قطعا هر جنبه ی منفی، جنبه های مثبتی هم داره که شاید هنوز بهشون توجه نکرده باشی.فرصت های زیادی سر راهت قرار داره که میتونی شرایط زندگیتو از هر نظر تغییر بدی و به چیزایی که میخوای برسی، کائنات حواسش بهت هستش و داره بهت میگه هر باخت، آغاز تغییراته جدیده و تو باید با جریانی که کائنات واست تعیین کرده پیش بری و بهش اعتماد داشته باشی.

کارت های تاروت، از یک گشایش قریب الوقوع تو کارهات خبر میدن که باعث میشه از ته دلت خوشحال بشی و قراره چند گره ی بزرگ واست باز بشه.اما نباید به خاطر این موضوع تمرکزتو از دست بدی و فکر کنی همه چی قراره تو بهترین حالت واست پیش بره. چون هنوز مسائل و چالش هایی وجود داره که باید با انگیزه و انرژی که میگیری اونارو هم حل کنی و با اراده ی خودت از پس مسائل سخت بربیای.مطمئن باش هر جا که اراده وجود داشته باشه،راه موفقیت هم وجود خواهد داشت.

تو دوست داری انسان محبوبی باشی و گاهی به خاطر این موضوع کارهایی میکنی که باعث میشه به دردسر بیفتی.سعی کن خودتو بیشتر از چیزی که هستی نشون ندی و نذاری توقع اطرافیان ازت طوری بالا بره که نتونی از پس خواسته هاشون بربیای.برای گرفتن یه تصمیم مهم مردد هستی که تاروت در این مورد بهت میگه نترس و دلتو به دریا بزن چون اقبالت در مورد موضوعی که در سر داری، بلنده و احتمال موفقیتت بسیار بالاست.

 

دوستانی که کارت شماره 9 رو انتخاب کردن:

در مورد یه سری موضوعات نگرانی داری و دلیلشم این که برخی مسائل از حد تعادل خودش خارج شده و این تویی که باید دوباره تعادل رو تو زندگیت ایجاد کنی و نباید منتظر بمونی تا یکی بیاد و از این شرایط خارجت کنه.وقتشه که یه کم احساساتتو کنترل کنی و در برابر چیزهایی که ممکنه تو رو از تعادل دور کنه، محکم و قوی وایسی وگرنه ممکنه عواقبی واست داشته باشه.

 یه فرصت بسیار بزرگ سر راهت قرار داره که شاید هنوز واسش آماده نباشی و از نظر ذهنی نتونی اونو بپذیری.این موضوع به خاطر این که ذهنت به چیزای کوچیک عادت کرده و به خاطر همین میترسی وارد شرایط جدید و بزرگتر بشی.اما این فکر کاملا اشتباهه چون فرصتی که واست به وجود میاد از هر نظر میتونه رو زندگیت تاثیر داشته باشه و تو رو به چیزی که منتظرش هستی و بهش نیاز داری برسونه.

کارت های تاروت بهت میگن که باید تو مسائل عاطفی و احساسیت یه سری اقدامات تازه انجام بدی، اگه با کسی تو رابطه ای برخی از رفتارهای شریک عاطفیت داره آزارت میده و تو شاید الان بتونی تحمل کنی ولی با گذشت زمان تحمل کردن این رفتارها واست سخت میشه و نسبت بهش سرد میشی، پس سعی کن نذاری کار به اینجا برسه و اگر مواردی داره آزارت میده اونارو حتما به زبون بیار. اگه مجرد هستی و یا با کسی رابطه نداری،تاروت خبر از یک رابطه یا پیشنهاد داره که واست مثبت ارزیابی میشه و اگه این پیشنهاد رو قبول کنی به نفعته.

 

برای گرفتن فال شخصی و همچنین تهیه مجرب ترین و موثر ترین فرمول ها و طلسم های کائناتی(لوح جلیل،جذب عشق،باطل سحر و بستگی،بازگشت معشوق،مربع اعظم،افزایش رزق و روزی و…) به آیدی زیر در تلگرام پیام دهید.(همچنین فایل لوح جلیل برای افزایش ارتعاش و فرکانس شما در کائنات و همینطور دفع انواع انرژی های منفی مثل چشم زخم،طلسم و بستگی برای شما مخاطبان عزیز فراهم شده است.)

 آیدی تلگرام :  faaloodehadmin

 

2 پاسخ به “فال تاروت بر اساس ارتعاش اعداد 3،6،9”

  1. ویدا گفت:

    مثل همیشه بسیار جالب!

    • سمیرا فرشادفر گفت:

      سلام بسیار عالی و برای تمام فالها به خصوص مری تیس و هفتگی و انشالله رنگی رنگی سپاسگزاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد