طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ث،ز،ع،ج،غ،و”

طالع بینی مصری مری تی تس: تعدادی از افرادی که حروف دوم اسمشان (ث،ز،ع،ج،غ،و) است مدتهاست که در برخی از مواقع از ناحیه کتف و ران درد هایی حس میکنند و این درد ها هنگام شب بیشتر میشود.اما این درد ها به صورت پایدار نخواهند بود.جای نگرانی نیست و این درد ها بخاطر استرس و فشار های عصبی که دارید به سراغتان می آید.کمی بیشتر استراحت کنید و کمتر نگران آینده باشید.

زیرا این ترس و نگرانی ها در بلند مدت به سلامتیتان آسیب های جبران ناپذری خواهد زد. تعدادی از افرادی که حروف دوم اسمشان (ث،ز،ع،ج،غ،و) است مدت هاست به یکی از دوستان و آشنایان خود پولی را قرض داده اید که در زمان برگشت پولتان خلف وعده شده و ازین شرایط ناراحت هستید و احساس بدی به شما دست داده است و باورتان این است که مورد سو استفاده قرار گرفته اید و شخص مورد نظر شما را به بازی گرفته است.

اما مری تیتس به شما میگوید که این اتفاق کاملا برعکس هست و فرد مقروض برای پس دادن پولتان مدام در تلاش است اما شرایطش به گونه ای پیش رفته است که پیش شما بدقول شده است، گب (الهه روزی دهنده ) این امید را به شما میدهد که تا 45 روز آینده به طلب خود خواهید رسید.پس فشار را از روی فرد مقروض بردارید تا بتواند با فکری آزاد پول شما را تهیه و پرداخت کند.تعداد 67 نفر از افرادی که حروف دوم اسمشان (ث،ز،ع،ج،غ،و) است در مدار مثبت داموتف ( الهه روزی دهنده) قرار دارند.

در روز های دوم تا هشتم برج پنجم ماه بعد در مرکز ثقل این مدار قرار خواهید گرفت و انرژی شما به بالا ترین حد ممکن میرسد و با به دست آوردن مبلغی که از این طریق به دست میآید بخشی از مشکلات مالی خود را حل خواهید کرد که منجر به رسیدن آرامش ذهنی بیشتری برای شما خواهد شد و فرصت های بیشتری برای برنامه ریزی بهتر نسبت به آینده پیدا خواهید کرد.

تعدادی از افرادی که حروف دوم اسمشان (ث،ز،ع،ج،غ،و) است مدت هاست که برای جا به جایی مکان زندگیتان اقدام کرده اید اما موردی مناسب که با شرایط پولیتان سازگار باشد را هنوز پیدا نکرده اید و ازین اتفاق بسیار سر خورده و ناراحت هستید اما برای پیدا کردن مکان زندگی مطلوب و مورد نظر دست از تلاش برندارید و نگرانی به خود راه ندهید زیرا تا چند روز آینده باستت (الهه شانس) به کمکتان خواهد آمد و خانه ای مناسب برای ادامه زندگی پیدا خواهید کرد که خود نیز ازین اتفاق شگفت زده و بسیار خرسند خواهید شد و جانی دوباره به زندگیتان بر خواهد گشت و این انرژی و شادی تمام اعضای خانوادتان را در بر خواهد گرفت.تعدادی از شما پنجم تا دهم برج آینده میدان انرژی شما از حد مطلوبی برخوردار است و در آن روز ها سعی کنید بیشتر به تفریح بپردازید و با دوستان خود زمان بیشتری را بگذرانید تا این حس خوبتان را به دوستان خود نیز منتقل کنید.

این زمان بهترین فرصت برای عملی کردن تصمیماتی است که از قبل گرفته اید زیرا بالا بودن سطح انرژی شما به شما این امکان را میدهد بهترین و درست ترین تصمیمات را اتخاذ کرده و مسیر پیش رو را برای خود هموارتر سازید.تعدادی از افرادی که حروف ذکر شده بالا در دومین حرف اسمشان است مدتی است که در مورد شخص مورد نظر عاطفیتان که داخل اسمش ( هـ یا م ) قرار دارد و مدتهاست که با او در ارتباط هستید دچار کنجکاوی های فراوانی نسبت به او شده اید آزیرس (الهه عشق آفرینی) این کنجکاوی و جست و جو کردن در رابطه با گذشته شخص عاطفی مورد نظرتان را مثبت نمیبیند زیرا حقایقی از گذشته عشقتان آشکار خواهد شد که سبب سردی و از بین رفتن این رابطه خواهد شد .

یادتان باشد گذشته همه افراد مربوط به خود همان فرد میشود و نه تنها کمکی به بهتر شدن رابطه نمیکند بلکه این رابطه ر ا بدتر و سخت تر نیز خواهد کرد.مدتی است که بین خانواده فامیلی تان اختلاف زیادی به وجود آمده است که منشا همه این اختلاف ها منافع طلبی فردی است که حروف ( ف یا م یا ر) را دارد . از بحث و جدل با این شخص خودداری کنید زیرا آسیب های جبران ناپذیری را به فرزندتان خواهد زد پس تا میتوانید ازین فر دوری کنید و فاصله بگیرید و بگذارید شرایط کمی آرام تر شود.ماعات(الهه حقیقت) این مژده را به شما خواهد داد که پس از مدتی کوتاه شخصیت و ذات آن فرد بر همگان آشکار میشود و دیگر برای اثبات حقانیت خود نیاز به اثبات کاری نخواهید داشت که این اتفاق همراه با بازگشت آرامش ذهنیتان خواهد بود.

تعدادى از متولدين تخ (فروردين)، امشير(شهريور)و بشنس (آذر) فاصله یا دوری از شخص یا خانواده برای شما سخت است و گاهی اوقات دلتنگ این شخص یا این افراد می شوید ولی به هر حال باید با این شرایط کنار بیایید چون جز دلتنگی راه دیگر و چاره دیگری ندارید چند تامعامله کوچک کوچک دارید که این معامله ها در هر رابطه که هست برای شما خیر و خوشی دارد و خودتان خوشحال و شاد هستید. خبری برای شما در راه است که از شنیدن این خبر خیلی جا می خورید و شاید برای چند دقیقه و چند ساعت هیجان زده باشید و اين از خوشحالی است‌. خیلی فضول و خبرچین دارید. از یک طريق ارتباط با يك شخص درحال خبرچینی فردى هستید و می خواهید از طریق این ارتباط یک فضولی و یا یک خبرچینی کنید ولی دست خالی هستند و چیزی دستگیرتان نمی شود.

تعدادى از متولدين هنت هاوج(دى)، بارام هات (مهر) و كاهركا(تير)،سفری می روید که خیلی اتفاقی راهی این سفر می شوید حتی اگر دو یا سه روزه باشد ولی راهی می شود و بگو و بخندهای خوبی دارید. اگر دنبال پولى هستید یا بدهى دارید در این ماه یک پول به شما تعلق می گیرد یا پولى که دنبالش هستید به دستتان می رسد و این پول برای شما مشکل گشاست و گره های زیادی مالی از سر راهتان برداشته می شود. خوش قلب و مهربان هستید ولی دست شما بی نمک است و به هر کس که خوبی می کنید بدی می بینید. اگر آقا هستید چشم شما دنبال فردی است و خواهان این فرد هستید و اگر رفته است از زندگی شما و منتظر برگشت این فرد هستید این فرد برنمی گردد و بی چشم و رو است و قدر شما را نمی داند پس سعی کنید فردی دیگر را جایگزین این فرد بکنید چون دیگر و منتظر این فردنباشید.

تعدادى از متولدين هفيفى(بهمن)، طوبه (مرداد) و هاتور ( خرداد) اگر در اسم خود م يا ح داريد، یک خطر از سرتان رد می شود . نقشه های زیادی برای ماه جدید دارید و می خواهید یک سری تغییر در رفتار و کار و زندگی تان بدهید و به فکر یک سری تحول جدید در خودتان و در زندگیتان هستید ولی این تغییرات بسیار مثبت و خیر است و با این تغییر به فرصت های جدیدی دست پیدا می کنید و روزهای گرم ولى شاد را سپری می کنید و در آرامش خوبی هستید. یک فردی قصد تلافى از شما را دارد ولی به هر دری که میزند موفق نمی شود چون خدا يار و ياور شماست.

تعدادى از متولدين مسرا (اسفند) ،فائوفى(ارديبهشت) و بارامودا(آبان) اگر متاهل هستید متاهلین این ماه از لحاظ کاری و مالی در این ماه شادی های زیادی دارند و اتفاقات غیرمنتظره خوب دارید. اگر درگیر کارى هستید و منتظر پاسخ و جوابی از جايى هستید خبرهای خوبی دریافت می کنید و به نتیجه دلخواهتان می رسید و خوشحال می شوید. یک سری از متاهلین اگر درگیر اختلاف خانوادگی هستید فعلا این اختلافات هست باید خودتان تصمیم گیری کنید و با حوصله و رفتارتان این مشکلات را حل کنید چون اگر صبور نباشید این مشکلات همچنان ادامه دارد مراقب باشید و در این رابطه دشمن های زیادی دارید که می خواهند از زندگی شما سر در بیاورند دوستان زیادی دارید که این دوستان همیشه دوروبرتان هستند و با این افراد سرگرمی های زیادی دارید و از بودن در کنار این دوستان لذت می برید. روز ٢٢ این ماه روز خوبی برای شماست. راه روزی برای شاغلین این سه ماه نامبرده شده باز است و افرایش درآمد دارید ،به زودی پولهای زیادی پشت سر هم به دست شما می رسد که اسباب خنده شما می شود.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

 

طالع بینی مصری مری تی تس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد