طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” خ،ا،چ،ض،س،ک”

طالع بینی مصری مری تی تس: تعداد 47 نفر از افرادی که حروف ذکر شده بالا در دوم اسمشان است مدت هاست تصمیم برای ترک کردن مکانی که هستید گرفته اید به تعبیر (ح.ع) تعبیر کننده طالع مری تیتس این تصمیم بیشتر بر ترک کردن کشور میباشد و احتمال کمتری برای جا به جایی به جایی در درون کشور است ولی هر بار مشکلی سد راه شما میشود و شما را از این تصمیم باز میدارد و این فکر در ذهنتان کمتر و کمرنگ تر شده است و موجب نا امیدی و دلسردی برای این جا به جایی شده و ازین اتفاق غمگین و اندوهگین هستید اما همه این اتفاقات در ظاهر به ضرر شما بوده است در نهایت این نشدن موجب پختگی کامل تر شما نسبت به این قضیه خواهد شد که باعث تصمیم گیری بهتری برای شما نسبت به جا به جایی مکان و در نهایت پیشرفت شما خواهد شد.

برخی از مردان این روز ها سخت به دنبال پیشرفت در خارج از کشور هستند و با شنیدن صحبت های دوستان یا آشنایان دور خود وسوسه بیشتری میشوند که هر آنچه که دارند را برای رفتن فروخته و خود را آماده کنند اما مری تیتس به شما توصیه جدی میکند که اگر توان کاری در محیط خود را ندارید فعلا از تصمیمالت هیجانی دست برداشته و با خود به ثبات جدی در تصمیم گیری برسید و پس از قطعی شدن تصمیم خود هرجایی که اذیتتان کرده را ترک کنید شما هنوز به پختگی کامل و آمادگی لازم نرسیده اید.

تعدادی از افراد که حروف ذکر شده بالا در دوم اسمشان است مدت هاست نسبت به خالق هستی (خداوند) احساس سردی و دوری میکنید و ذهنیتی پیدا کرده اید که خداوند شما را به حال خودتان رها کرده است این ذهنیت ایجاد شده فقط و فقط بخاطر افکار مشوش شده و نا آرام شما شکل گرفته است و برای رهایی ازین ذهن آلوده کافی است بیشتر استراحت کنید و سعی در دور کردن حاشیه های دنیوی زندگی خود داشته باشید به صدای قلبتان بیشتر گوش دهید و سعی بر این داشته باشید که بیشتر با خدای خود خلوت کنید زیرا تنها راه آرامش در این جهان هستی ارتباط با خداوند یکتا خواهد بود و بدون او با همه دارایی ها و ثروت ها هم آرامشی نخواهید داشت این نکته خیلی مهم است و لازم به تعبیر از طرف (ح.ع) تعبیر کننده طالع مری تیتس میباشد این ذهنیت ها بر پایه مشکلات فعلی جامعه و اقتصاد است و راه آرامش شما و ارتباط معنوی قوی با خداوند در عبادت و راز و نیاز است.

تعداد 136 نفر از دختران متولدین بین 1365 تا 1373 که حروف ذکر شده بالا در دوم اسمشان است با این که هواخواهان (خواستگاران) زیادی داشته اید اما هیچ کدام ازین روابط و مراسمات به سرانجام یا پیش روی درست نرسیده است و خیلی احساس نا امیدی و شکست میکنید و بر این باور هستید که این اتفاقات بخاطر چشم بد و طلسم برای شما پیش می آید اما آزیرس (الهه عشق آفرینی) در طالع شما هیچ بستگی و گره ای نمیبیند و این اتفاقات بخاطر نوع گفتار و یا رفتار شما و حتی ممکن است از طرف مقابل شما باشد.

پس سعی بر پاک کردن این باور که طلسم یا بسته شده اید داشته باشید و کمی وسعت دید خود را نسبت به واقعیت ها بیشتر کنید و تجدید نظر نسبت به رفتار شخص دوست دارتان داشته باشید.تعدادی از افراد که حروف ذکر شده بالا در دوم اسمشان است داموتف (الهه روزی دهنده) نگاه ویژه ای به شما نداشته است و مدت هاست مشکل مالی سایه اش بروی شما سنگینی میکند اما در آینده با جور شدن پولی (وام) برای مدت زمانی تا حدودی مشکل شما حل خواهد شد و احساس راحتی بیشتری نسبت به قبل در خصوص مشکلات اقتصادی خواهید داشت اما این حل شدن موقتی است درصورتی که اندیشه درست در رابطه با مسائل مالی پیدا نکنید پس با تفکر تلاش پشتکار و شجاعت خودتان سبب موفقیت شوید و احساس رضایت از کارهایتان کنید.

(م.ب )تعبير كننده ديگر طالع مرى تيتس ميگويد به خانواده خود دقت كنيد، هميشه حرف ها و بحث هايي را شروع ميكنند كه شما را كلافه ميكند، بعضى روزها از زير ذره بين رفتن آنها خسته ميشود، آنها با صحبت هاى بى هدف به شما ميگويند كجا ميرويد ؟ با چه كسى صحبت ميكنيد؟كى برميگرديد؟ ولى كمتر ميشود تا خودشان را با شما هم سطح كنند و شما را خوب درك كنند، كمتر شده تا با شما درباره مشكلات شخصي صحبت كنند درباره ناراحتي هاي كه هيج وقت با آنها مطرح نكرديد بخاطر اينكه حس ميكرديد هم صحبت هاى خوبى در خانواده نداريد يا اگر هم داريد نميتوانيد همه حرف هايتان را با آنها بزنيد، مرى تيتس به شما ميگويد زندگيتان يك بازي است، پس باهوش باشيد و خوب بازي كنيد، چند شخصي در زندگي شما را ناراحت كرده اند،كينه و تلافى كردن را فراموش كنيد، به دوران كودكي و نوجواني خود برگرديد يادتان مي آيد ؟شما اين شخصي كه الان هستيد نبوديد ، خيلي چيز ها برايتان جذاب بوده كه الان ديگر نيست، ميدانيد چرا؟ چون خيلى از آدم ها باعث تغيير شما شده اند باعث اين شده اند كه آن طورى كه قبلا لذت ميبرديد ديگر الان اين لذت را نبريد

متولدين بشنس (آذر) و كاهركا (تير) و امشير (شهريور) : تعدادى از مردان و زنان متولدين اين سه قصد سرمایه گذاری دارید و می خواهید خرید یا فروش چيزى را بکنید یک سرمایه گذاری دارید و از این بابت ترقی میکنید و در این سرمایه گذاری سود خوبی نصیب شما می شود. چند نفر توی زندگی شما دخالت می کنند و دائم می خواهند برای شما مشکل درست کنند. اگر حواستان نباشد موفق می شوند. دين و بدهى به شخصيتى عرفانى داريد که از این بابت حاجت روا می شوید و آن را ادا می کنید. در اين ماه چند تا دروغ می شنوید یا به گوشتان می رسد یا تهمت است و از این دروغ ها به هم میریزید ولی عکس العمل نشان ندهید و اهمیت ندهید و سکوت کنید.

متولدين فائوفى (ارديبهشت) و بارامودا (آبان) و هفيفى ( بهمن) : توجه كنيد كه فردی در اطراف شما در اسمش م یا ن دارد دائم بدگويى شما را می کند و می خواهد از کارهای شما سر در بیاورد. به تعبير مرى تيتس اين ماه تعداد ٤٧ نفر از افراد متولدين اين سه ماه كه مجرد هستند قصد عمل جراحی زیبایی دارید و به احتمال زیاد مرتبط با بینی شما است و این جراحی برای شما مشکل ساز است یک کم به بستگى می خورید از لحاظ جراحی ولی آخر فرجام خوبی برای شما دارد.

زنى مسن و بد دل براى چند خانم یک نحسی انجام داده اند که این نحسی و شر باعث یک سری اختلاف برای چند خانم متولدین این سه ماه که متاهل هستید شده است اگر در حال حاضر مشکل خانوادگی دارید یا به زودی دچار مشکل خانوادگی شدید بلافاصله این نحسی و شر را برطرف کنید تا دوباره آرامش و آسایش به زندگی تاریک شما برگردد و این نحسی ها و شرها رفع شود. اگر رضا نام دور و برتان دارید از دست این رضا چند تا خنده و شادى و حتى ناراحتی و بحث دارید که وقتتان را پر ميكند و زياد کلافه نمی شوید در هر رابطه که باشد.

متولدين مسرا (اسفند) ، طوبه (مرداد) و هاتور (خرداد) : خيلى وقت است كه دوست و دشمن را از هم تشخیص نمیدهید و زود به همه اعتماد می کنید خیلی حواستان را جمع کنید.یک عده از آقايان متولد اين سه ماه یک شروع جدید در زندگی دارند که این شروع میتواند شروع یک عشق و ازدواج باشد یا میتواند یک شروع کاری یا سرمایه گزاری و شراکت باشد به هر حال این شروع خوب و خیر است به شرط اینکه سیاست داشته باشید و بی گدار جلو نروید و با حوصله و سنجیدہ اقدام کنید.

در چند تا جمع اسم شما می آيد که این افراد خیلی شما را دوست دارند و از این تعريف ها نفع زیادی خواهید برد. اگر قصد رفتن به یک سفر خارج دارید این سفر فعلا زود است. یک م نام وارد زندگی مجردهای این سه ماه یا شده است یا وارد زندگی متولدین این سه ماه می شود که برای شما ازدواج با این شخص دیده می شود و این فرد با شما قصد شروع و ازدواج دارد این فرد خوبی است و خیلی خانواده دوست است و وفادار ولی این که مورد قبول شما باشد یا نه ولی فرد خوبی است.

متولدين تخ (فروردين) ، هنت هارج (دى) و بارام هات: خبری اداری و قانونی تعدادى از شما را هیجان زده می کند و از شنیدن این اخبار خیلی تعجب می کنید و جامی خورید. اگر اعظم نام هستید یا دور و برتان اعظم نام دارید حتما دعاى خيرش كنيد زيراكه خطری این فرد را تهدید می کند با رحمت خدا این خطر با دعاى خير شما برطرف شود. یک سری از افراد متولد اين سه ماه معامله ملک به زودی خواهند داشت که به تعبيرى چه خرید و چه فروش و چه اجاره باشد این کار صورت می گیرد فقط به چند تا بن بست می رسید و مشکل دارید ولی کم کم با مشورت و مشاوره این مشکل حل می شود.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

9 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” خ،ا،چ،ض،س،ک””

 1. شیدا گفت:

  سلام ممنون بابت طالع بینی
  میخواستم بپرسم منظور از م نام یعنی کسی ک اول اسمش م هست یا اینکه کلا توی اسمش م وجوددارد؟

 2. فاطمه گفت:

  خداقوت

 3. عاطفه گفت:

  خیلی ممنون از شما 🌷

 4. شهرام.افشار گفت:

  خداقوت ممنون بابت زحماتتون❤

 5. سحر گفت:

  مرسی واقعا درست بود

 6. شکوفه محمدی گفت:

  فالوده جان برای این خوندن این طالع بینی من اسمم شکوفه اس باید حرف ک رو در نظر بگیرم یا حرف ُُ رو باید بخونم؟

 7. مهدی کریمی گفت:

  خدا قوت 🌹🌹🌹🌹

 8. Fs گفت:

  چقدر قشنک حال و احوال ادمو میگید جوری ک خود ادم نمیتونه حالشو توصیف کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد