طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “ل،ق،ش،ت،ع،و”

طالع بینی مصری مری تی تس: کسانی که در اسم شناسنامه ای آن ها حروف بالا وجود دارد. کسانی که در اسم شناسنامه ای آن ها حروف بالا وجود دارد به طور کلی در  ۳۰ روز آینده در مدار ایسیس (الهه میل جنسی) قرار دارند. کالبد ذهنی و جسمی شما در روزهای قبل به علت وجود مسائلی دچار تحلیل انرژی شده است که این انرژی در این ماه به شما باز میگردد و دوباره سطح کالبدهای شما به ثبات خواهد رسید. انرژی های زیادی در کالبد عاطفی شما وجود دارد که باعث می شود خواب های زیادی در این مدت ببینید. بیشتر این خواب ها قابل تعبیر هستند و قطعا پیامی برای شما دارند پس به راحتی از آن ها عبور نکنید.

به طور کلی برای همه ی شما، انرژی های خیلی خوبی در مدارتان دیده شده است که نشان می دهد قرار است تغییرات مثبتی هم در مسائل مالی و هم در مسائل معنوی زندگیتان به وجود بیاید. سطح درآمد اکثر شما بهتر خواهد شد و همچنین در روابط خود بهتر عمل خواهید کرد. گرچه همچنان انرژی های مبهم و منفی نیز در اطرافتان وجود دارد، اما این خود شما هستید که تصمیم می گیرید آن ها را جذب کنید یا خیر. مراقب کلام و رفتار خود باشید و هر چیزی را به زبان نیاورید. مخصوصا در این مدت که ارتعاش شما بالاتر می رود و قدرت دریافتتان هم بیشتر می شود. در این روزها کلام و افکار خود را مثبت کنید، به اتفاق های خوب بیندیشید و در موردش با اطرافیانتان صحبت کنید.

تعدادی از شما، شخصی در اطرافتان وجود دارد که یک خانوم است و شما از چشم خوردن توسط او هراس دارید.این شخص انرژی های منفی زیادی دارد گرچه شاید در ظاهر مثبت رفتار کند. اما به سمت اطرافیانش پالس های منفی میفرستد و چشم شوری دارد که باید مراقبش باشید. شما تا کنون چندین بار از او چشم خورده اید و حتی تعدادی از شما موقعیت ازدواج خود را نیز از دست داده اید. اگر نمیتوانید این شخص را از زندگی خود حذف کنید یا او را ملاقات نکنید، برای این که از گزند انرژی های منفی او در امان باشید باید میدان انرژی خود را مثبت کنید تا اجازه ندهید انرژی های منفی این شخص جذب شما شود.چاکراهای خود را فعال کنید، سعی کنید بیشتر بخندید و تا جایی که امکان دارد حالتان را خوب نگه دارید.یادتان باشد برای این که از گزند چشم شور دیگران در امان باشید نباید خود را ضعیف جلوه دهید، نباید داشته های خود را کتمان کنید و خود را بدبخت جلوه دهید تا او از شما تعریف نکند. این کار اشتباه است زیرا باعث می شود تمام چیزهایی که پیش این اشخاص می گویید به سمت شما جذب شوند.

تعداد 87 نفر از خانوم ها، بین یک دوراهی عاطفی قرار گرفته اید. شما با شخصی در رابطه عاطفی هستید و او را نیز دوست دارید، اما یک موقعیت دیگری نیز برایتان به وجود آمده که موقعیت بسیار خوبی است و نمیتوانید به راحتی آن را رد کنید. شخص جدیدی که وارد زندگی شما شده انسان معقولی است و شرایط رفاهی خوبی نیز را برایتان فراهم خواهد کرد، با این حال شما عشقی از قبل نسبت به شخص دیگری دارید و این موضوع باعث شده بسیار سر درگم شوید. در این مورد نباید از کسی مشورت بگیرید و باید خودتان به تنهایی تصمیم گیرنده باشید زیرا اگر از بقیه نظرخواهی کنید آن ها بدون در نظر گرفتن احساس شما حرفشان را می زنند و شما را بیشتر در شک فرو خواهند برد. پس مری تی تس به شما پیشنهاد می دهد در این مورد خودتان و با دل و احساستان تصمیم بگیرید.

برخی از شما،مدتی است وارد یک رابطه جدی شده اید و علاقه بین شما هر روز بیشتر و بیشتر می شود. به طوری که هرگز نمی توانید این علاقه را از هم مخفی کنید. البته این علاقه مشکلات زیادی هم به همراه خواهد داشت.زیرا وابستگی و احساس مالکیت زیادی نسبت به او پیدا کرده اید و این موضوع باعث می شود که برخی از رفتارهای شخص مقابلتان باعث آزار شما شود.شما دوست دارید او مطیعتان باشد و به حرف هایتان توجه کند، حواستان باشد طوری رفتار نکنید که آن شخص احساس محدودیت کند زیرا اصلا برای رابطه شما خوب نیست.

نگاهی جداگانه تر با تعابیر ویژه به طالع متولدین ماه های این حروف:

اگر متولد تخ (فروردین)، مسرا (اسفند) یا هنت هاوج (دی) هستید نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما افتاده است. اگر متاهل هستید یا با شخصی رابطه عاطفی دارید، مسائلی بین شما به وجود آمده که باعث شده اخیرا به اختلاف نظرهای زیادی دچار شوید. خیلی از این مسائل به دلیل خودبینی شماست. زیرا شما به دلیل احساسی بودنتان و این که شخص مقابلتان را خیلی دوست می دارید، از او توقع زیادی در ذهنتان ایجاد کرده اید که باعث شده در بعضی موارد فقط خود را در نظر بگیرید و خواهان این هستید که او همه ی توجهش را برای شما بگذارد.خودبینی را کنار بگذارید و سعی کنید بیشتر شرایط طرف مقابل خود را درک کنید.بین روزهای 17 تا 24 این ماه بهتر است کمی مراقب خودتان باشید و کمتر از منزل خارج شوید. زیرا انرژی یک اتفاق شبیه به تصادف یا گم کردن چیزی با ارزش در مدارتان دیده شده است.البته مری تی تس به شما می گوید که نباید نگران باشید زیرا اگر هم خسارتی به شما وارد شود مالی است نه جانی. با این حال نباید مراقبت از خود را فراموش کنید. تعداد زیادی از شما سفر در پیش دارید یا در فکر تغییر مکان زندگی خود هستید. این تغییر مکان برایتان خوشایند و خوش یمن است.

اگر متولد هفیفی(بهمن)،بارام هات(مهر) یا اَمشیر (شهریور) هستید، نظر باستت (الهه شانس) بر شما افتاده است.  پولی به دست تان می رسد که مدت هاست انتظار آن را می کشید. دوست دارید بخشی از این پول را برای خوشگذرانی صرف کنید. تصمیم خوبی است، با این که شما سختی های زیادی برای به دست آوردن آن کشیده اید ولی حال باید از آن نهایت لذت را ببرید.اصلا نگران پول خرج کردن نباشید زیرا خداوند دوست دارد شما از زندگی بیشترین لذت را ببرید پس هرچقدر راحت تر پول خرج کنید و همچنین برای ایجاد حس خوب برای خود و اطرافیانتان تلاش کنید، کائنات نیز بیشتر به شما می دهد و کاری می کند به راحتی به پول و ثروت برسید.تعدادی از شما، فردی از اطرافیان تان توجه‌تان را به خود جلب کرده است. بهتر است شک و تردید را کنار بگذارید و به او احساس واقعی تان را نشان دهید. مری تی تس به شما می گوید که حواس آن شخص نیز پرت شما شده است و مدام در فکر شماست و به بهانه های مختلف می خواهد با شما در ارتباط باشد. پس دلتان را در ابراز احساسات به دریا بزنید که در این مدت شانس با شما  یار خواهد بود.متاهل ها نیز یک خبر خوبی را از راه دور خواهند شنید که در رابطه عاطفی شان  تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. این خبر باعث می شود مسیر جدیدی در زندگی شما ایجاد شود که پر از خیر و برکت است. شکرگزاری خداوند بر شما واجب است و حتما باید سپاس او را به جای آورید.

اگر متولد هاتور (خرداد)،بشنس (آذر) یا کاهرکا (تیر) هستید، نظر مسخنت (الهه زایمان و تولد) بر شما افتاده است. شما از این که اطرافیان مدام به شما تذکر می دهند کلافه شده اید زیرا مدام در کارتان مانع ایجاد می کنند ونمیگذارند کارهایی که دوست دارید را انجام دهید. تا جایی که می توانید به حرف های آن ها گوش ندهید و راه خودتان را بروید. هیچکسی جز خود شما از صلاح کارتان باخبر نیست.تعدادی از شما به شخصی که در نامش یکی از حروف م،ح،ل،ک،ن دارد علاقه مند شده اید. با او در ارتباط هستید و گاهی حرف میزنید اما از علاقه خود به او صحبتی نکرده اید، گرچه سعی کرده اید به طور غیر مستقیم به او بفهمانید که علاقه ای از سمت شما وجود دارد اما موفق نشده اید. ارتعاش کالبد عاطفی شما در این مدت بالاست پس بهترین وقت برای ابراز علاقه است و شما نباید از این موضوع هراس داشته باشید. اگر متاهل هستید، 23 نفر از شما باردار هستید یا به زودی باردار خواهید شد و فرزند شما نیز پسر خواهد بود. او خیر و برکت زیادی برایتان خواهد داشت و باعث می شود زندگیتان شاد تر از قبل شود. تعدادی از شما یک مشکل خانوادگی برایتان پیش آمده که به زودی حل می شود و نباید ذهن خود را بیش از اندازه درگیر این موضوع کنید.

اگر متولد طوبه(مرداد)، بارامودا (آبان) یا فائوفی (اردیبهشت) هستید، نظر آپیس(الهه راستگویی و صداقت) بر شما می افتد. در این ماه کارهایی که غیر ممکن می پنداشتید، برایتان ممکن می شود. احتیاجی به سخت کار کردن نیست، گاهی هم وقت خود را به تفریح و استراحت اختصاص دهید. شخصیت منحصر به فرد شما خوشبختی را به سمت تان جذب می کند و به آنچه لایق آن هستید خواهید رسید.ایده هایی در سر دارید که می توانید با انجام آن ها وضعیت مادی خود را بهتر کنید. به فکر یک تغییری در زندگی تان هستید، شک و دودلی را کنار بگذارید و به آن عمل کنید. بی شک این تعییر در جوانب مختلف زندگی تان، از کاری گرفته تا روابط عاطفی، تاثیرگذار خواهد بود. احساسات شما فوران کرده است اما سعی می کنید آنها را نادیده بگیرید.سعی نکنید خود را گول بزنید زیرا شما دارید به شخصی علاقه مند می شوید که موقعیت خوبی دارد اما در مورد احساس او نسبت به خود شک و تردید دارید. تعدادی از متاهلین این سه ماه قصد جدایی از همسرتان را دارید که این موضوع تا کنون به نفع شما پیش نرفته است. مری تی تس به شما می گوید که به زودی آن چیزی که منتظرش هستید برایتان اتفاق میفتد و وارد مسیر جدیدی از زندگی خود خواهید شد. برخی از شما زندگی عاشقانه ای که دارید با با اهدافتان مغایرت دارد. یک پیشنهاد شغلی به شما شده و بابت این موضوع بسیار خوشحال هستید اما متاسفانه شریک عاطفی‌تان به اندازه شما خوشحال نیست و حتی این خبر خوب برای او آزاردهنده است. شاید هم موفقیت های شما باعث حسادت او شده است. احساس می کنید او در اهدافتان شما را پشتیبانی نمی کند. بهتر است با ملایمت و گفتگو این مسئله را حل کنید نه با دعوا و بحث.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

یک پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “ل،ق،ش،ت،ع،و””

  1. مریم گفت:

    سلام با تشکر از شما لطف میکنید طالع مری تی اس برای حروف ر ، دوباره بارگذاری کنین من نتونستم باز کنم ممنون میشم چندین بار امتحان کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد