طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “ژ،ی،چ،پ،ص،ه”

طالع بینی مصری مری تی تس: کسانی که در اسم شناسنامه ای آن ها حروف بالا وجود دارد. کسانی که در اسم شناسنامه ای آن ها حروف بالا وجود دارد به طور کلی در  ۳۰ روز آینده در مدار آزیرس (الهه عشق آفرینی) قرار دارند.هر چهار کالبد شما در این مدت به بالاترین سطح انرژی می رسید. به خصوص کالبد عاطفی‌تان آماده دریافت انرژی های بسیار مثبتی است. گرچه ممکن است نوسان های انرژی در چاکراهایتان باعث شود سر دردهایی مقطعی را تجربه کنید و شاید این موضوع با تغییر فصل بیشتر شود اما جای نگرانی ندارد.

تعداد 219 نفر از شما، انرژی یک حس عاطفی در مدارتان دیده می شود که ابراز نشده و در وجودتان جمع شده است. شما به شخصی علاقه دارید اما او از این علاقه خبر ندارد و شما بنا به دلایلی نمی توانید از احساس خود با او حرف بزنید و منتظر هستید او به طور غیرمستقیم متوجه علاقه شما شود. مری تی تس به شما پیشنهاد می کند که همچنان علاقه خود را از او پنهان کنید و بیشتر با او در ارتباط باشید به طوری که مزه دهان او را بفهمید. زیرا اگر مستقیم به او ابراز علاقه کنید ممکن است شما را رد کند و با توجه به این که شما انسانی آسیب پذیر از نظر احساسی هستید با شنیدن جواب نه از طرف او آسیب خواهید دید.

برای تعدادی از شما که بین 19 تا 43 سال سن دارید، به زودی شخصی تماس می گیرد و در مورد یک پیشنهاد شغلی با شما حرف می زند. این پیشنهاد از طرف خود او نیست بلکه این شخص واسطه است تا شما را به یک کاری دعوت کند. مری تی تس این کار را برای شما مناسب می داند و باعث می شود سود خوبی به دست بیاورید اما باید حواستان به برخی چیزهای اطرافتان باشد. در مدار شما اثر یک حسادت یا کینه دیده می شود که شما باید آن را رفع کنید زیرا در کارتان گره ایجاد کرده و نمیگذارد پیشرفت کنید. پس هر اگر از کسی کینه ای دارید و یا اگر به شخصی حسادت می کنید با خودتان رو راست باشید و سعی کنید این انرژی منفی را از مدارتان پاک کنید. شما دارای ذات خداوندی هستید و این انرژی ها برازنده شما نیست.

برای 119 نفر از خانوم های مجرد، یک موقعیت عاطفی خوب دیده می شود. تا 3 ماه آینده یک شخصی وارد زندگی شما خواهد شد که بسیار انسانی شریف و موقعیت شناس است. او فردی خوش اخلاق و خوش خنده است که کاملا بلد است با یک خانوم چگونه رفتار کند. اگر با این شخص وارد رابطه شوید بسیار احساس خوبی خواهید داشت و او میتواند لحظات جذابی را برای شما رقم بزند. اما ظاهر این شخص خیلی مورد نظر شما نخواهد بود و شاید به همین دلیل با او وارد رابطه نشوید. مری تی تس به شما می گوید که به احساس واقعی خود رجوع کنید اما آینده بینی را نیز فراموش نکنید و سعی کنید همه جهات را بررسی کنید و بعد جواب قطعی بدهید.

اگر آقا هستید و بین 20 تا 35 سال سن دارید، بهتر است کمی از رویاپردازی دست بردارید و در دنیای واقعی باشید. تصمیم مهمی در پیش دارید که باید با نهایت دقت گرفته شود. گاه کمی عجول میشوید و دل اطرافیانتان را می رنجانید. بهتر است کمی با آنها خوش برخورد باشید و در رفتارتان تجدید نظر کنید. روزهای آخر نیمه ماه خبری خوش دریافت میکنید که بسیار منتظرش بودید. اما در یکی از کارهای شما همچنان بستگی و گره وجود دارد و نمیتوانید آن را به نتیجه برسانید. باید این گره را هر چه زود تر رفع کنید زیرا می تواند سخت تر و بزرگ تر شود. 

نگاهی جداگانه تر با تعابیر ویژه به طالع متولدین ماه های این حروف:

اگر متولد تخ (فروردین)، مسرا (اسفند) یا هنت هاوج (دی) هستید نظر ایسیس (الهه میل جنسی) بر شما افتاده است. شاید دیگران در پشت سر گذاشتن برخی مسائل با مشکلاتی مواجه باشند، اما شما هیچ دلیلی برای نگرانی ندارید چون با استفاده از انعطاف پذیری ذاتی خود می توانید خیلی راحت با مشکلات پیچیده ای که سر راهتان سبز می شوند روبرو شوید. شاید برنامه هایی برای یک سفر چند روزه در آخر ماه داشته باشید، اما  به صورت کاملا غیر منتظره کارهایی پیش خواهند آمد که شما را مجبور به تاخیر انداختن و یا حتی کنسل کردن سفرتان خواهند کرد. اگر کمی عاقلانه تر فکر کنید خواهید دید که لزومی ندارد سفرتان را کنسل کنید. خونسردی خودتان را حفظ کرده و به جای این که از کوره در بروید یا نا امید شوید به فکر راه حل باشید.شما توانایی انجام کارهایتان در زمان کوتاه را دارید به شرطی که تمرکز خود را روی کارها بگذارید.تعدادی از شما منتظر آمدن یک شخصی از راه دور هستید، او چندین ماه است که با شما حرف می زند اما هنوز او را ندیده اید و این اتفاق به زودی خواهد افتاد. مری تی تس انرژی این شخص را مثبت ارزیابی نمی کند و پیش بینی می کند که رابطه شما با این شخص خوب پیش نخواهد رفت.

اگر متولد هفیفی(بهمن)،بارام هات(مهر) یا اَمشیر (شهریور) هستید، نظر سث (الهه رعد برق و بارش) بر شما افتاده است. شما معمولا در ظاهر احساسات خود را زیاد به اطرافیانتان نشان نمی دهید، اما در واقع آدمی احساساتی هستید. همه دوست دارند سفره دلشان را پیش شما باز کنند زیرا به طور ذاتی آدمی قابل اعتماد برای دیگران هستید و معمولا اطرافیان خیلی  زود به شما اعتماد می کنند.این موضوع بسیار خوب است اما باید حواستان باشد که برای خودتان نیز وقت بگذارید و همه انرژیتان را صرف حل کردن مشکلات دیگران نکنید. اگر فکر می کنید که پیشرفت های زیادی در زمینه روابط  عاطفیتان کرده اید، کاملا درست فکر می کنید و می توانید با خیال راحت به خودتان افتخار کنید، ولی نباید دست از تلاش کردن برای بهبود هر چه بیشتر اوضاع بردارید چون همیشه جا برای پیشرفت وجود دارد.زیرا تعدادی از شما همچنان اختلاف نظرهایی با شریک عاطفی خود دارید که باید آن ها را حل کنید. به زودی خبر ازدواج شخصی را می شنوید که از اقوام نزدیک شماست و در یک عروسی و مهمانی شرکت خواهید کرد.

اگر متولد هاتور (خرداد)،بشنس (آذر) یا کاهرکا (تیر) هستید، نظر آپیس (الهه راستگویی و صداقت) بر شما افتاده است. شما باید در استفاده از کلمات دقت کافی به خرج دهید وگرنه یک دعوای درست و حسابی در مورد مسئله ای به راه خواهید انداخت. مشکل واقعی اینجاست که وقتی شما منافع جمعی را در نظر دارید و به فکر همه هستید، دیگران تنها سنگ خودشان را به سینه می زنند و به بقیه هیچ اهمیتی نمی دهند. این موضوع شما را ناراحت می کند و باعث می شود حرف هایی را به زبان بیاورید که باعث تنش و دعوا شود. اطراف شما نیز آدم هایی وجود دارند که سرشان برای دعوا درد میکند و منتظر وقت هستند تا تنش ایجاد کنند. پس برای آرامش خودتان هم که شده واکنش های هیجانی و تند را کنار بگذارید و سعی کنید با آرامش کار ها را پیش ببرید. تعدادی از شما یک چیزی در منزلتان گم خواهد شد و بسیار نگران می شوید اما در نهایت آن را پیدا خواهید کرد.اگر به فکر ازدواج با شخصی هستید مری تی تس به شما می گوید که این ازدواج برای شما خوب است اما ممکن است سخت پیش برود و مشکلاتی برای شما ایجاد شود که باید آن ها را ابتدا رفع کنید.این مشکلات و مسائل مربوط به خانواده شما و خانواده شخص مقابلتان هست که حل نشده و باعث بروز مشکلاتی شده است.

اگر متولد طوبه(مرداد)، بارامودا (آبان) یا فائوفی (اردیبهشت) هستید، نظر ماعات(الهه حقیقت) بر شما می افتد. کالبد عاطفی وجودتان فعال شده است و هر چقدر بیشتر به آن توجه می کنید احساس بهتری خواهید داشت. با این حال باید دقت کنید که گوشه چشمی به واقعیت های این دنیا هم داشته باشید و بیش از حد درگیر احساسات نشوید.در مورد یک مسئله ای بسیار نگران هستید و فکر میکنید که شریک عاطفی‌تان چیزی را از شما پنهان می کند. این موضوع باعث شده رفتار او را به شدت زیر نظر بگیرید و حتی گاهی او متوجه این قضیه می شود و با شما بحث می کند. بهتر است خیلی رک و راحت با او حرفتان را بزنید چون با کنترل کردن از راه دور فقط اوضاع را خراب تر می کنید.برای تعدادی از شما یک جا به جایی منزل پیش بینی می شود و شما به یک جای بزرگ تر نقل مکان خواهید کرد که بسیار حالتان را عوض می کند و باعث می شود مسیرهای جدیدی به روی شما باز شود. باید به خاطر این موضوع شکر خداوند را به جای آورید و حتما کارهای خیر انجام دهید. مواظب باشید گذشت سریع زمان شما را از عشقتان و آنهایی که دوست دارید غافل نکند و آنقدر درگیر کار و مسائل مادی نشوید که چیزهای دیگر را فراموش کنید. شاید با بدخلقی هایی از جانب آنهایی که دوست دارید مواجه شوید و این نشانه ی آن است که شما به اندازه ای که انتظار دارند به آنها توجه نکرده اید. رفتار خود را عوض کنید و آنها را غرق در عشق و محبت خود کنید تا دلشان را به دست بیاورید.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

یک پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “ژ،ی،چ،پ،ص،ه””

  1. ویدا گفت:

    چقدر خوب بود که اینجا هم تا 15 اسفند می ذاشتین. خیلی خوب بود…چند بار سعی کردم تو اینستا هم برم صفحه تون که هر بار می خوام برم پیام میاد 30 روز دیگه دوباره تلاش کن! البته منظورم اینستا بود نه صفحه شما!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد