طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “پ،و،ش،ع،ک،ق”

طالع بینی مصری مری تی تس : شما به طور کلی در این ماه در مدار آپیس (الهه راستگویی و صداقت) قرار می گیرید. وضعیت انرژی در کالبدهای جسمی،ذهنی و روحی شما بسیار متعادل است و نوسان زیادی در این ماه نخواهد داشت. اما وضعیت کالبد عاطفی شما مدام در حال تغییر است و وضعیت ثابتی ندارد. این موضوع می تواند به دلیل درگیری منطق و احساس شما بر سر یک مسئله عاطفی باشد. از 10 روز آینده سه تا از چاکراهای اصلی شما فعال تر می شود و ممکن است در دو روز اول کمی بهانه گیر و دمدمی مزاج بشوید اما بعد از آن احساس خوبی به شما دست می دهد و می توانید از توازن انرژی لذت ببرید.

مربع اعظم برای افزایش قدرت و محبوبیت (کلیک کنید)

تعدادی از شما بر سر یک مسئله عاطفی با خود کلنجار می روید و از این که نمی دانید در مورد آن مسئله دقیقا چه کاری باید انجام بدهید احساس کلافگی می کنید.شما مجبورید از چند جهت به این مسئله نگاه کنید و قبل از این که تصمیمی بگیرید باید تمام جوانب آن را بسنجید تا بعدا پشیمان نشوید. اگرچه انرژی های خوبی سمت شماست اما در این مورد هر چه سنجیده تر عمل کنید بیشتر به نفعتان خواهد بود.یک سری اختلاف نظر های خانوادگی باعث شده انرژی ذهن شما تحلیل برود و نتوانید بر سر مسائل اصلی زندگی خود تمرکز کنید.شما نباید بی هدف زندگی کنید و باید برای خودتان دلخوشی ایجاد کنید تا احساس پوچی و نا امیدی نکنید. مری تی تس به شما پیشنهاد می دهد به استعدادهایی که دارید توجه بیشتری کنید و خود را دست کم نگیرید.

اگر خانوم هستید و بین 23 تا 43 سال سن دارید، برخی از شما خیلی در خود به دنبال عیب می گردید.مسائلی در زندگی شما اتفاق افتاده که فکر میکنید عیب و ایرادهای شما این اتفاقات را رقم زده و مدام خود را سرزنش می کنید.به جای این به روی معایبی که دارید تمرکز کنید و زندگی را به خود سخت بگیرید، روی نقاط قوتی که دارید تمرکز کنید و سعی کنید همیشه طوری باشید که دیگران از نداشتن شما هراس داشته باشند نه این که دائما نگران این موضوع باشید که اطرافیانتان شما را طرد کنند.برای 67 نفر از شما، یک خلا بزرگ در مدار عاطفی‌تان دیده می شود. این موضوع نشان می دهد شما احتیاج به حضور یک مرد در زندگی خود دارید اما نمی توانید به هر کسی اعتماد کنید. شما نیازمند نوازش های مردانه هستید و دوست دارید در زندگی خود یک حامی داشته باشید، اما اتفاقاتی که در گذشته شما افتاده باعث شده نتوانید هر کسی را به راحتی وارد زندگی خود کنید.با این وجود انرژی یک شخص در مدار شما دیده می شود که دارای پرستیژ بالا و بسیار مهربان است.او به شما علاقه دارد ولی بنا به دلایلی فعلا این علاقه را به شما ابراز نمی کند.

تعداد 127 نفر از شما، اخیرا شکستی داشته اید که به روحتان آسیب زده و همچنین کالبد عاطفی شما را بسیار تحت تاثیر قرار داده است. شما مدام به گذشته و این شکست فکر میکنید و در ذهنتان کارهایی را مرور می کنید که انجام نداده اید و به خود می گویید اگر آن کارها را انجام داده بودید شکست نمی خوردید.تعدادی از شما هم می خواهید تلافی کنید و اگر شریک عاطفی‌تان شما را ترک کرده، دوست دارید به هر قیمتی او را برگردانید تا کارهایی که با شما کرده را تلافی کنید. مری تی تس به شما می گوید که او به زودی به سمت شما بر میگردد اما نباید به فکر تلافی کردن و رفتار متقابل باشید زیرا اینگونه آسیب بیشتری به خودتان خواهید زد.

فرمول کائناتی احضار و بازگشت عشق (کلیک کنید)

تعدادی از متاهلین، وجود اختلاف نظرهای جزیی با همسرتان باعث به وجود آمدن قهر و آشتی هایی بین شما شده که نباید اجازه بدهید این اختلاف نظرها زمینه ساز مشکلات بزرگ تری بشوند.همچنین تعدادی از شما یک مسئله را از همسر خود مخفی می کنید. شاید فکر میکنید اگر همسرتان این مسئله را نداند به نفع خودش است اما حواستان باشد که نباید از زاویه دید خودتان فقط به این موضوع نگاه کنید و مری تی تس به شما توصیه می‌کند که با همسرتان صادق باشید.

اگر متولد هاتور (خرداد) ، مسرا (اسفند) یا هفیفی (بهمن) هستید نظر ماعات (الهه حقیقت) بر شما افتاده است. مشکلاتی که اخیرا در مورد مسائل مالی برای شما پیش آمده به زودی به پایان می رسد و نگرانی هایی که در موردش داشتید رفع خواهد شد. شما در مورد مسائل زندگی خیلی پیچیده عمل می کنید و تغییر دادن عقیده های شما نسبت به یک موضوع کار سختی است.این که سعی می کنید خودتان باشید و برای خودتان چارچوب تعیین می کنید بسیار خوب است اما یادتان باشد در مورد برخی مسائل باید انعطاف پذیر باشید. برخی مسائل در ذات خود بسیار ساده هستند و این شما هستید که آن ها را سخت و پیچیده می کنید.برای تعدادی از شما انرژی یک شخصی در مدارتان دیده می شود که بسیار در زندگی شما موش دوانده و باعث بروز مشکلاتی شده است اما همچنان در زندگیتان وجود دارد و با او در ارتباط هستید.وجود انرژی های منفی در میدان انرژی شما باعث می شود که حواستان از چیزهای با ارزش پرت شود و به مسائلی توجه کنید که هیچ ارزشی ندارد و فقط وقت و انرژی شما را تلف می کند. وجود همین انرژی های منفی باعث شده که در رابطه عاطفی شما به همسر یا پارتنری که دارید دچار مشکلاتی شود. سعی کنید مسائل پیش آمده را با گفتگو و آرامش حل کنید زیرا داد و بیداد و بحث های تنش دار فقط اوضاع را بدتر می کند.

فرمول کائناتی باطل کردن سحر و طلسم و جادو (کلیک کنید)

اگر متولد کاهرکا (تیر) ،بارام هات (مهر) یا بارامودا (آبان) هستید، نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما افتاده است. کالبد عاطفی تعدادی از شما دارای انرژی های خوب و مثبتی از طرف شخصی است که در نامش یکی از حروف م،ر،ی،ن،ک وجود دارد. این شخص بسیار خیرخواه شماست و علاقه ای که به شما دارد بسیار زیاد است.او سعی میکند در مسائل زیادی به شما کمک کند و حرف های او برای شما دلگرم کننده است. اما نمیتوانید در مورد رابطه عاطفی با او تصمیم جدی بگیرید. البته خود این شخص نیز ممکن است به شما ابراز علاقه نکرده باشد اما می توانید از حرف ها و رفتارهایش متوجه این علاقه بشوید. به زودی به یک مهمانی و جشن دعوت خواهید شد یا خبر ازدواج شخصی را خواهید شنید.برای 93 نفر از شما بین روز های 7 تا 10 ماه آینده نگاه آنوبیس به مدارتان می افتد که نشان می دهد اتفاقی باعث ناراحتی شما خواهد شد.مراقب یک خسارت مالی باشید و همچنین ممکن است چیزی را گم کنید که خیلی به آن علاقه دارید. یک نارضایتی عاطفی در مدارتان وجود دارد و اگر در رابطه با شخصی هستید یا متاهل هستید باید در مورد یک مسئله از شریک عاطفی خود دلجویی کنید. زیرا او از شما ناراحت و دلخور است اگر چه به روی شما نمی آورد. در مورد مسئله ازدواج 117 نفر از متولدین این سه ماه یک بستگی و گره به وجود آمده و کار ازدواج شما آن طوری که میخواهید پیش نمی رود.شخصی در نزدیکی‌تان در این مورد به سمت شما انرژی منفی میفرستد و شما باید با مثبت کردن میدان انرژی خود آن را خنثی کنید.

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت) ، هنت هاوج(دی) یا امشیر(شهریور) هستید، نظر سث (الهه رعد برق و بارش) بر شما افتاده است. چاکراهای 4 و 5 شما در این ماه کمی فعالیتش را بیشتر خواهد کرد. این موضوع می تواند باعث بروز دردهایی در ناحیه معده و پشت گردن شما شود که البته خفیف خواهد بود اما گاهی باعث کلافگی شما خواهد شد.تعدادی از شما کارهای عقب افتاده زیادی دارید که این کارها را بنا به دلایلی انجام نمی‌دهید. یک سری مسائلی در زندگی شما وجود دارد که حواستان را از کارهای اصلی و مفیدی که باید انجام بدهید پرت کرده است. با خودتان سبک سنگین کنید و ببینید آیا چیزی که هم اکنون ذهنتان را درگیر کرده چقدر برایتان مهم و با ارزش است و اگر نیست خیلی زود آن را کنار بگذارید.زیرا شما آدمی توانمند و ایده پرداز هستید و وجود مسائل بی ارزش نمی گذارد شما به سمت اهدافتان حرکت کنید. اگر شاغل هستید ،روزی و درآمد شما در این ماه پر برکت و زیاد است و در موقعیت کاری یا مالی خوبی قرار می گیرید. تعدادی از شما میخواهید یک ملکی را به فروش برسانید اما مری تی تس به شما می گوید که هنوز زمان آن فرا نرسیده و بهتر است کمی صبور باشید تا به زودی با یک مشتری بهتر رو به رو شوید و معامله پرسود تری داشته باشید.حواستان با سرمایه گذاری هایی که در این ماه می کنید باشد و بهتر است بدون مشورت با افراد با تجربه کاری را انجام ندهید.

اگر متولد بشنس (آذر) ،تخ(فروردین) یا طوبه(مرداد) هستید، نظر گب (الهه وفور نعمت) بر شما می افتد. شما اخیرا نگرانی ها و استرس های زیادی را داشتید که برخی از آن ها به علت مسائلی مالی و برخی از آن ها به علت مسائل عاطفی بوده است. همچنین خبر بدی که اخیرا شنیده اید کمی روحیه ی شما را به هم ریخته است. در این ماه اوضاع فرق خواهد کرد و انرژی هایی به سمت مدار شما می آید که فوق العاده مثبت است و حالتان را به کلی عوض می کند. اگر در رابطه هستید به زودی از طرف شریک عاطفی خود سورپرایز می شوید و او شما را بسیار خوشحال خواهد کرد. اگر مسئله ای بین شما هست به زودی حل خواهد شد زیرا هم شما و هم او بسیار به یکدیگر علاقه دارید. تعدادی از شما دلتنگ شخصی هستید که در این ماه او را ملاقات می کنید یا خبری از او دریافت خواهید کرد. از روز سوم ماه آینده انرژی کائناتی ثروت به سمت شما حرکت خواهد کرد و شما باید با کنار گذاشتن افکار منفی و نا امیدی هایی که گاهی دچارش می شوید، این انرژی جذاب را دریافت کنید. شکرگزار خداوند باشید زیرا به زودی شرایطی را برای شما به وجود می آورد که احساس فوق العاده ای را تجربه می کنید. هم در زمینه مالی و هم در زمینه عاطفی این احساس را تجربه خواهید کرد.

یک پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “پ،و،ش،ع،ک،ق””

  1. سپید گفت:

    سلام. اسم شناسنامه ملاکه یا اسمی که صدام میزنن؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد