طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “آ،د،خ،ث،غ،ج،ط”

طالع بینی مصری مری تی تس : شما در 27 روز آینده در مدار باستت (الهه شانس) قرار می گیرید. در این مدت هر چهار کالبد شما به سطح انرژی خوبی خواهد رسید و توازن انرژی در مدارتان برقرار خواهد بود. با این وجود بعضی از چاکراهای شما بسته است و این موضوع تا حدی باعث می شود برخی انرژی های فرکانس بالا را دریافت نکنید.ممکن است در این مدت دردهایی در ناحیه گردن،پیشانی،معده و ساق پا احساس کنید که البته خفیف است و لازم نیست نگرانش باشید. همچنین بهتر است فشار خون خود را کمی کنترل کنید و نسبت به آن بی توجه نباشید.

تعدادی از شما یک نارضایتی شغلی دارید و از کاری که می کنید راضی نیستید. این موضوع هم می تواند به دلیل درآمد پایین شما باشد و هم به دلیل بی علاقه بودنتان به کاری که می کنید. مری تی تس به شما می گوید که اگر درآمدتان پایین است ولی به شغل خود علاقه دارید، صبور باشید و فقط کمی تلاشتان را بیشتر کنید و مطمئن باشید که می توانید به درآمدی که میخواهید برسید. کلید موفقیت شما در این مورد فقط صبر و تلاش است. اما اگر به شغل خود علاقه ندارید و کاری که می کنید را دوست ندارید، حتما سعی کنید شغلتان را تغییر دهید زیرا مهم ترین چیز در انجام یک کار علاقه به انجام دادن آن است.شما باید به کارتان علاقه مند باشید تا بتوانید در آن کار خلاقیت به خرج دهید و خود را شاخص کنید.به زودی شغلی از طرف یکی از دوستان نزدیکتان به شما معرفی خواهد شد و این شغل برایتان بار مالی خوبی دارد اما قبول آن برای شما راحت نخواهد بود.

فرمول کائناتی گشایش کار و  افزایش رزق و روزی (کلیک کنید)

نگران مسئله ای که اخیرا برایتان پیش آمده نباشید. شما بیش از اندازه به برخی مسائل توجه می کنید و ذهن خود را درگیر موضوعات بی ارزشی می کنید که هیچ تاثیری در زندگی شما ندارد و با این کار فقط انرژی ذهن خود را هدر می دهید. به جای پرداختن به مسائل روزمره ی اطرافیانتان باید روی خودتان تمرکز و توجه داشته باشید.این مسئله ای که اکنون ذهن شما را مشغول کرده در این ماه حل خواهد شد و لازم نیست دیگر نگرانش باشید.در اطراف شما شخصی حسود و بدگو وجود دارد که در ظاهر با شما خوب است ولی در باطن چشم دیدن شما را ندارد و بسیار به شما حسادت می کند. ریشه این حسادت قدیمی است و خود شما بارها از جانب این شخص آسیب دیده اید اما همچنان او را در زندگی خود راه می‌دهید و می گذارید نظر بدهد. مری تی تس قبلا به شما در مورد این شخص هشدار داده بود و شما آن را جدی نگرفتید. سعی کنید تا جایی که می توانید از او دور باشید و نگذارید انرژی منفی این شخص وارد میدان انرژی شما شود.

در مدار عاطفی تعدادی از شما انرژی یک شخص از گذشته دیده می شود که دیگر با شما در ارتباط نیست اما انرژی او در مدار شما وجود دارد و نشان می دهد که شما همچنان به او فکر می کنید.شما دوست دارید دوباره او را به رابطه با خودتان برگردانید اما این مسئله تا کنون تحقق پیدا نکرده زیرا موانع و مشکلات زیادی بر سر راهتان است. اگر قصدتان از برگشتن این شخص به رابطه تلافی کردن کارهای اوست، مری تی تس به شما می گوید که در خیالی خام به سر می‌برید و با وجود همچین تفکری نمی توانید او را برگردانید. اگر حس می کنید او شما را در رابطه قبلی تحقیر کرده و باید تلافی کنید تا آرام شوید سخت در اشتباهید. زیرا شما حتی با فکر کردن به این موضوع به سمت کائنات انرژی منفی ارسال می کنید و این انرژی ها به مدار خودتان برخواهند گشت و کسی که ضرر می کند شما هستید. پس بخشنده باشید و آن شخص را به طور کلی از مدار عاطفی خود بیرون کنید تا بتوانید با شخصی که کاملا برازنده و هم فرکانس شماست ارتباط بگیرید. یادتان باشد تا وقتی مدارتان را از انرژی های منفی و بی ارزش پاک نکنید، انرژی های مثبت و با ارزش نمی تواند وارد مدار شما شود. پس از همین امروز کلام و افکارتان را مثبت کنید.

فرمول کائناتی احضار و بازگشت عشق (کلیک کنید)

اگر متولد هاتور (خرداد) ، مسرا (اسفند) یا هفیفی (بهمن) هستید نظر ایسیس (الهه میل جنسی) بر شما افتاده است. کالبدهای عاطفی و جسمی شما انرژی بی نظیری را در این ماه خواهد داشت. همچنین چاکرا خاج شما نسبت به بقیه چاکراها فعال تر خواهد بود و نشانه این فعالیت دردهایی در نواحی زیر شکم،کمر،نواحی تناسلی و سینه است که جای نگرانی ندارد.اگر متاهل هستید و یا شریک عاطفی دارید، در این ماه بیشتر با او دیدار و معاشقه داشته باشید. زیرا انرژی های کالبد عاطفی شما نیاز به تخلیه دارند و اگر این اتفاق نیفتد در ماه های آینده انباشته شدن انرژی موجب بی حوصلگی و کلافگی شما خواهد شد.تعدادی از شما شخصی در اطرافتان وجود دارد که در نامش یکی از حروف ل،س،م،ی،ن قرار دارد و این شخص بسیار به شما علاقه مند است و میخواهد خودش را نزدیک تر کند اما واکنش خاصی از شما نمی بینید. به همین دلیل منتظر فرصت است تا کمی راه را برای او باز کنید و او به شما ابراز علاقه خواهد کرد.کسانی در نزدیکیتان وجود دارند که از کاه کوه میسازند و خیلی موضوعات بی ارزش را بزرگ جلوه می دهند. شما نباید به این مسائل توجهی داشته باشید و سعی کنید به مثبت اندیشی خود ادامه دهید.به زودی به یک مهمانی و جشنی دعوت می شوید که برای روحیه شما مناسب است و از آن مهمانی لذت خواهید برد.

اگر متولد کاهرکا (تیر) ،بارام هات (مهر) یا بارامودا (آبان) هستید، نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما افتاده است. مدار عاطفی متولدین این سه ماه نشان می دهد که برخی از شما دچار یک شک و تردید در مورد رابطه ‌تان هستید و این موضوع ذهن شما را بسیار درگیر کرده است. زیاد به دیدگاه خانواده تان درباره فردی که قرار است با او ازدواج کنید یا رابطه داشته باشید توجه نکنید. زیرا دیدگاه شان باعث می شود تصور کنید او دارد چیزی را از شما مخفی می کند. به آن ها یادآور شوید که اگر نظر خوبی برای گفتن ندارند بهتر است چیزی به زبان نیاورند. هیچ کم و کاستی بین شما وجود ندارد. مهم نیست دیگران چه فکری می کنند مهم این است که فرد مورد نظرتان را پیدا کرده اید.پس به حرف های دیگران توجه نکنید و نگذارید این حرف ها به ذهن شما جهت بدهد. اگر احساس میکنید که در مقابل مخالف ها واکنش های احساسی نشان می دهید، بهتر است که  کمی خویشتن دار باشید و  افکار منفی و دلسرد کننده که باعث چنین رفتارهای تهاجمی در شما می شود را از خودتان دور کنید. زبانتان را در چنین مواقعی حفظ کنید تا باعث ناراحتی اطرافیانتان نشود. یکی از اشخاص نزدیک یا یکی از بستگان شما، یک مشکل کوچک و غم و اندوهی دارد که با مشورت کردن با شما گره از کارش باز می شود و مشکلش به زودی بر طرف خواهد شد و انرژی خوبی به سمت شما ارسال می شود.

فرمول کائناتی باطل سحر و رفع بستگی (کلیک کنید)

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت) ، هنت هاوج(دی) یا امشیر(شهریور) هستید، نظر گب (الهه وفور نعمت) بر شما افتاده است. شما تحسین شدن از طرف فردی که دوستش دارید را به تحسین شدن از طرف تعدادی زیادی از آدم ها ترجیح می دهید. به همین دلیل همیشه به دنبال این موضوع هستید کارهایی را انجام بدهید که از طرف شریک عاطفی یا همسر خود تحسین شوید. این موضوع بسیار خوب است اما گاهی ممکن است شرایط برعکس شود پس سعی کنید در این مسئله افراط و تفریط نداشته باشید. ذهن شما سرشار از ایده های مختلف برای به نمایش گذاشتن ویژگی های مثبت شخصیتتان است، اما باید مواظب باشید که در این کار زیاده روی نکنید. تلاش هایتان برای جذب کردن طرف مقابلتان، چه از نظر ظاهری و چه از نظر شخصیتی، زمانی موفقیت آمیز خواهند بود که او متوجه عمدی بودن آن نشود. تعدادی از شما نگران یک مسئله مالی هستید و نمی دانید باید چه تصمیمی بگیرید که بیشتر به نفعتان باشد.مری تی تس به شما می گوید که انرژی های مثبت خوبی در مدارتان در زمینه مالی دیده می شود و لازم نیست خود را نگران کنید. زیرا در هر صورت اوضاع به نفع شما خواهد بود.خداوند در این ماه الطاف بسیاری به شما می کند، حتما شکر او را به جا بیاورید.

اگر متولد بشنس (آذر) ،تخ(فروردین) یا طوبه(مرداد) هستید، نظر سث (الهه رعد و برق و بارش) بر شما می افتد. با این که وضعیت کالبدهای شما مناسب است اما چاکراهای بسته شما توازن انرژی را برهم می زند و این موضوع باعث می شود در این ماه نسبت به برخی مسائل واکنش های عجولانه داشته باشید که موجب پشیمانی شود. شما به علت غروری که دارید نمی توانید حرف های تیکه دار دیگران را تحمل کنید. اطراف شما اشخاص کم سطح و فرکانس پایین زیادی وجود دارند که ممکن است با رفتارهایشان شما را آزار دهند. شما اصلا نباید به این رفتارها توجه کنید زیرا فقط خودتان اذیت خواهید شد. اخیرا حرف هایی پشت سر شما بوده است که خیلی نارحتتان کرده و نمی دانید باید چه اقدامی در این مورد انجام دهید.مری تی تس به شما توصیه می کند که هیچ واکنشی به این حرف ها نداشته باشید زیرا ارزش وجودی شما با این حرف ها زیر سوال نخواهد رفت. مشکلات پی در پی که اخیرا برای تعدادی از شما رخ داده است ،شما را دلسرد و نا امید کرده است اما بهتر است که مانند همیشه صبور و بردبار باشید و به خداوند اعتماد داشته باشید. مطمئن باشید چیزهایی که میخواهید را به دست می آورید اما زمانش باید فرا برسد و این موضوع به زودی اتفاق خواهد افتاد.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

2 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “آ،د،خ،ث،غ،ج،ط””

 1. یاقوت قرمز گفت:

  باسلام و تشکر از زحمات شما

 2. فاطمه گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  مطالبتون رو خیلی دوست دارم و دو سه سالی هست دنبالتون می کنم.
  فکر می کنم سایت یه مدته دچار مشکل شده و وقتی اسکرول می کنیم و پایین میاییم مطالب رو بخونیم، یه دفعه برمی گرده به اول صفحه.
  برای فال ماهانه خب این مشکل حاد نیست چون می تونی فایلش رو دانلود کنی بخونی
  ولی برای فال مری تیتس وسط خوندن پست چندین بار برمی گرده اول صفحه… ابن مشکل هم تو گوشی و هم تو ویندوز ایجاد می شه و فکر کنم‌ به تنظیمات گرافیکی سایت برمی گرده.
  ممنون می شم این مشکل رو برطرف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد