طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “س،م،ذ،ر،ل،ح،ب”

طالع بینی مصری مری تی تس : شما در 30 روز آینده در مدار تفنوت (کسب و کار) قرار می گیرید. وضعیت کالبد جسمی شما نسبت به ماه آینده بسیار بهتر خواهد شد و در این ماه احساس کرختی و تنبلی عضله های شما بهبود خواهد یافت. سعی کنید کمی در این مدت تحرک بیشتری داشته باشید زیرا انرژی کالبد ذهنی شما نیز افزایش می یابد و باید آن را تخلیه کنید. در غیر این صورت ممکن است شب ها کمی آشفته بخوابید و دیرتر از زمان همیشگی به خواب بروید. همچنین در بعضی روزها بی قراری پا خواهید داشت و مدام دوست دارید که پاهایتان را تکان بدهید.کالبد روحی و عاطفی شما نسبت به ماه گذشته تغییر زیادی ندارد و سطحش نرمال است.

در مدار شما انرژی های دیده می شود که نشان می دهد وضعیت روحی شما به سمت بهتر شدن پیش می رود زیرا اخیرا در مکان ها و جاهایی قرار گرفتید که انرژی های مثبتی به شما رسیده است.این انرژی می تواند ناشی از یک جشن یا مهمانی باشد که اخیرا در آن شرکت کرده اید. با این وجود، چندین انرژی مبهم در مدارتان مشاهده شده که این انرژی از طرف شخصی است که بسیار به شما نزدیک است. شما به اون فکر میکنید اما در مورد حسی که نسبت به این شخص دارید دچار تردید هستید و نمی دانید که در موردش درست فکر می کنید یا خیر.

اگر آقا هستید، تعدادی از شما برای مهاجرت در حال برنامه ریزی هستید، اما این برنامه ریزی ها فایده ای ندارید زیرا گره های زیادی بر سر راه شما قرار دارد که باید آن ها را رفع کنید. یک پیشنهاد شغلی خوب به زودی به دستتان می رسد که ممکن است شما را از مهاجرت کردن منصرف کند. همچنین برخی از با این که از شغلتان راضی هستید اما از درآمدی که دارید راضی نیستید و میخواهید ارتقا پیدا کنید. مری تی تس به شما پیشنهاد می دهد که کمی صبور باشید و حال خود را خوب نگه دارید زیرا به زودی اتفاقات خیلی مثبتی در این مورد برای شما خواهد افتاد.

فرمول کائناتی گشایش کار و افزایش رزق و روزی (کلیک کنید)

برای تعدادی از شما که بین 19 تا 38 سال سن دارید، یک نارضایتی بزرگ در مدارتان دیده می شود که نشان می دهد از یک مسئله در زندگی شخصی خود رضایت ندارید. این موضوع باعث شده گاهی احساس افسردگی کنید یا حتی بین برخی ها خجالت زده شوید. به نظر می رسد که از موقعیت اجتماعی کنونی خود خسته شده اید و راضی نیستید. شما احساس محدودیت می کنیدو دنبال راهی هستید که از این محدودیت خارج شوید. مری تی تس به شما پیشنهاد می دهد که برای این کار حواستان را جمع کنید و بی گدار به آب نزنید زیرا ممکن است باعث پشیمانی شما شود. سعی کنید با کسانی معاشرت کنید که افراد خلاق،فرکانس بالا و فعالی باشند زیرا آن ها میتوانند اثرات مثبتی روی شما بگذارند. اما توجه داشته باشید که نباید از دیگران انتظار داشته باشید که مسیرتان را هموار کنند، بلکه این شما هستید که باید موانع و چالش هایی که هم اکنون پیش پای شما قرار گرفته را از بین ببرید.شما توانایی زیادی دارید پس فقط کافیست از ته دلتان بخواهید تا به خواسته ای که دارید برسید. شخص یا اشخاصی در مدار شما انرژی منفی ایجاد کرده اند که این انرژی های منفی موجب بستگی و گره خوردن کارهای شما شده است و حتی موجب شده گاهی دید منفی به زندگی خود پیدا کنید. فالوده به شما پیشنهاد می کند برای فرستادن ارتعاش مثبت به سمت کائنات و خارج کردن انرژی های منفی از مدار خود از فایل رفع بستگی(کلیک کنید)  استفاده بفرمایید.

اگر خانوم هستید و در رابطه با شخصی نیستید، انرژی یک شخص به شکل خیلی زیادی در مدار شما دیده می شود و نشان می دهد که خیلی به او فکر می کنید.او در زندگی شما حضور ندارد یا حضور کمرنگی دارد ولی شما بسیار مشتاق هستید تا رابطه ی جدی تری با این شخص داشته باشید.شما می خواهید او را به دست بیاورید اما این موضوع به راحتی برایتان پیش نخواهد رفت زیرا موانعی بین شما و آن شخص وجود دارد. با این وجود مری تی تس به شما می گوید که آن شخص در موردتان حس خوبی دارد اما یک تردید و دودلی در مورد شما دارد و به همین دلیل فعلا رابطه اش را با شما جدی نخواهد کرد و باید کمی منتظر بمانید.

اگر متولد هاتور (خرداد) ، مسرا (اسفند) یا هفیفی (بهمن) هستید نظر ماعات (الهه حقیقت) بر شما افتاده است. شما فردی مهربان هستید به همین دلیل در مقابل کسی که دوستش دارید معمولا احساس ضعف می کنید و نمی توانید به او نه بگویید. شما گاهی به حدی دلسوز می شوید که سعی می‌کنید تمام خواسته‌های اطرافیان‌تان را برآورده کنید. اما این کاری که می‌کنید اصلاً کار درستی نیست. زیرا باعث می شود دیگران توقعشان از شما خیلی بالا برود که این موضوع به ضرر شما تمام خواهد شد.پس سعی کنید عاقل باشید و اجازه ندهید خوبی های شما نسبت به برخی ها از حد معمول عبور کند. یک مسئله عاطفی ذهنتان را بسیار درگیر کرده و احساسات شما را معطوف خودش کرده است.این مسئله در مورد شریک عاطفی شماست که کمی نگران کننده است. باید حواستان را جمع کنید و اگر میخواهید رابطه ای که دارید پایدار بماند در یک سری مسائل باید گذشت داشته باشید.برای تعدادی از شما یک تغییر محیطی دیده شده است و نشان می دهد که به زودی تغییر منزل می دهید یا تعمیراتی در منزل خود انجام خواهید داد.بین روزهای 4 تا 8 ماه آینده ممکن است اتفاقی بیفتد یا خبری بشنوید که ناراحتتان کند.اما نگرانش نباشید زیرا اقبال شما در مورد این مسئله بلند خواهد بود و خیلی زود رفع می شود.

اگر متولد کاهرکا (تیر) ،بارام هات (مهر) یا بارامودا (آبان) هستید، نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما افتاده است. در مورد یک مسئله ترس و نگرانی دارید و این ترس شما را آزار می دهد. یادتان باشد که ترس های بی مورد که معمولا ناشی از حرف دیگران هستند مانع اصلی رسیدن شما به خواسته هایتان است. باید ترس های تان را کنار بگذارید و برای مشکلات و چالش هایی که بر سر راحتان به وجود می آید با منطق خودتان برخورد کنید. شاید دیگران با منطق و تفکرات شما مخالفت کنند، اما مطمئن باشید اگر بر سر حرف هایتان بمانید و پا پس نکشید آن ها نیز همراه شما خواهند شد و حتی از شما حمایت خواهند کرد.تعدادی از شما یک خلا عاطفی دارید که نمی توانید این خلا را با هر کسی پر کنید و دوست دارید شخصی را کنارتان داشته باشید که از همه نظر ایده آل شما باشد.یادتان باشد گُل بی خار گلی بی ارزش است پس کمی توقع خود را برای داشتن یک رابطه عاطفی پایین بیاورید. اگر خانوم هستید و با کسی در رابطه نیستید،به زودی شخصی وارد زندگی تعدادی از شما خواهد شد که این شخص دارای موی مشکی با قدی بلند است،او بسیار با اقتدار و با نفوذ است اما خیلی لجوج و کله شق است و در برخورد با او باید متانت به خرج دهید. شاید برقرار کردن رابطه عاطفی با این شخص بسیار سخت باشد اما وقتی با او وارد رابطه شوید بر او تسلط پیدا می کنید و اتفاقات بسیار شیرینی را با این شخص می توانید تجربه کنید.

فرمول کائناتی جذب عشق و محبت (کلیک کنید)

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت) ، هنت هاوج(دی) یا امشیر(شهریور) هستید، نظر داموتف (الهه روزی دهنده) بر شما افتاده است.در این ماه انرژی زحل وارد مدار شما می شود که بسیار برایتان مثبت و با برکت خواهد بود.همچنین انرژی ذهنی و جسمی متولدین این 3 ماه از ماه های دیگر بسیار بالاتر می رود که این بهترین فرصت برای انجام کارها و ایده هاییست که در سر دارید.شما قدرت جذب بسیار بالایی دارید و می توانید رو ذهن بخش زیادی از مردم تاثیرگذار باشید.با این که در رابطه عاطفی‌تان موفق عمل میکنید اما گاهی بسیار خودخواه می شوید که این موضوع باعث بروز اختلاف نظرهایی بین شما با شریک عاطفی‌تان می شود.همچنین باید محبت و توجه خود را نسبت به اطرافیانتان بیشتر کنید و خیلی در مسائل روزمره خود غرق نشوید. انرژی حرف های چند شخص حسود و بدگو در مدار شما دیده می شود که چشم دیدن جایگاه و پیشرفت شما را ندارند. آن ها ممکن است با نقشه هایی سعی کنند تمرکز شما را بهم بزنند ولی شما نباید اصلا به حرف های آن ها واکنشی نشان دهید و مطمئن باشید بی تفاوتی شما بهترین جواب برای این اشخاص کم سطح و بی ارزش است.به زودی شرایطی برای شما پیش می آید که باید در تصمیم گیری درست عمل نکنید و یک جواب قطعی داشته باشید زیرا شک و تردید در این زمینه به نفع شما نیست.

اگر متولد بشنس (آذر) ،تخ(فروردین) یا طوبه(مرداد) هستید، نظر سث (الهه رعد و برق و بارش) بر شما می افتد. انرژی های جسمی و ذهنی متولدین این سه ماه نوسان بسیار زیادی داشته و اخیرا با مسائلی رو به رو شده اید که ذهنتان را بسیار درگیر کرده است. بیشتر این مسائل شغلی است و در محل کارتان اتفاق افتاده که باعث شده تمرکز کافی روی مسائل روز مره‌ی خود نداشته باشید. شخصی در اطرافتان وجود دارد که به زودی به شما ابراز علاقه می کند یا کرده است، اما شما خیلی نسبت به حس او تردید دارید زیرا انرژی یک شخص دیگری نیز در مدار شما دیده می شود که تمایل شما به این شخص بیشتر است. مری تی تس به شما پیشنهاد می دهد که در مورد این موضوع با دلتان تصمیم بگیرید و ببینید در چه شرایطی حس بهتری دارید. شما دوست دارید حس های جدیدی را تجربه کنید اما ممکن است گاهی شرایط به نفع شما پیش نرود.سعی نکنید با توجیحات منطقی سر خود را کلاه بگذارید زیرا بعدا پشیمان خواهید شد. شاید به مسیری که می روید اعتماد داشته باشید، اما بدانید که احتمال لغزش وجودارد، پس سعی کنید با اطمینان قدم بردارید. این موضع بسیار خوب است که به رویاهای تان باور دارید، اما زیاده روی ممکن است نتایج نامطلوبی به بار آورد. سعی کنید به هر یک از قدم های تان خوب فکر کنید تا بتوانید به اهداف تان برسید.

14 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “س،م،ذ،ر،ل،ح،ب””

 1. الهه گفت:

  مرسییییییی فالوده جان

 2. صحرا گفت:

  خیلی ممنون فالوده جان ،خیلی حس خوبی میگیرم ازفال شما

 3. ثمین گفت:

  فالوده جان مرسی که هستی و فال خوبت باعث میشه بهترین تصمیم هارو بگیریم

 4. محمدامین گفت:

  عالی بود دمت گرمم

 5. سپیده گفت:

  عالی بود😊

 6. Maryam گفت:

  اون قسمت که گفتین
  شخصی رو میخواین بدست بیارید اما موانعی بینتون وجود داره و باید کمی منتظر بمانید خیلییی راست بود ، یعنی اگه منتظر بمونم ارتباطی شکل میگیره؟ لطفا حتما بهم بگین خیلی برام مهمه 🌹

 7. Elhäm گفت:

  فالوده دوست مجازيِ عزيزم
  ممنونم ازت با همهء انرژيهايِ خوبُ عاليت 🌹🌺

 8. Maryam گفت:

  بگین لطفا! 😭

 9. Maryam گفت:

  سلام.اون قسمت که گفتید شخصی رامیخوایید باید صبر کنی موانعی هست منتظر بمانید یعنی اگه منتظر باشم خبری ازطرفش میشه لطفاً توضیح بدید که آیا ارتباطی خبری ازطرفش شکل میگیره،🙏

 10. مانگه شوو گفت:

  مرسي از انرژي كه ميدين❤️

 11. یکتا گفت:

  سلام….برای اولین باربودکه فالوده روخوندم….الان حس خوبی دارم….
  ممنونم

 12. مریم گفت:

  سلام عالی بود لطفا بفرمائید چطور می تونم سوالم رو مطرح کنم؟
  لطفا پیام رو داخل سایت نذارین و جواب رو به ایمیلم ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد