طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “ف،ش،ن،خ،ک،د”

 

طالع بینی مصری مری تی تس : شما در 30 روز آینده در مدار سث (الهه رعد و برق و بارش) قرار می گیرید. وضعیت کالبدهای ذهنی و جسمی شما در این مدت با نوسان انرژی همراه خواهد بود و این موضوع تا هفته دوم ماه آینده ادامه دارد.وضعیت کالبد روحی شما نیز سطح مناسبی ندارد و باید انرژی های منفی خود را تخلیه کنید و به جای انرژی های مثبت وارد کنید. این روزها خبر های خوبی به شما نمی رسد و به این دلیل کمی افت انرژی در کالبد روحی و عاطفی شما دیده می شود.مری تی تس به شما وعده می دهد که به زودی خبرهای خوب و اتفاقات مثبتی به سمت شما خواهد آمد و از این وضعیت رها می شوید.

شما باید یک سری تغییراتی در وضعیت زندگی خود ایجاد کنید. سکون و ثبات داشتن در بعضی مسائل مفید نیست و حتی ممکن است باعث ضرر و زیان شما شود.به خصوص در موارد شغلی و مالی باید همیشه رو به جلو و پیشرفت حرکت کنید و حتی در شرایط خوب هم خیالتان را آسوده نکنید و برای گسترش کسب و کار خود یا ارتقای جایگاه شغلیتان تلاش کنید.فقط به قوانین و چارچوب ها پایبند نباشید و سعی کنید از خلاقیت خودتان نیز بهره ببرید زیرا هم انگیزه و علاقه ی بیشتری برای کارکردن پیدا می کنید و هم سود بیشتری می توانید ببرید.تعدادی از شما بسیار نگران وضعیت شغلی و مالی خودتان هستید. از کارتان راضی نیستید یا این که به دنبال کاری می گردید ولی کار مورد علاقه خود را پیدا نمی کنید.مری تی تس به شما پیشنهاد می کند که به جای نا امید شدن و گله کردن از شرایط موجود، رو ذهنتان بیشتر کار کنید و از انجام یک سری کارها هراس نداشته باشید. شما باید دلتان را به دریا بزنید تا مسیرهای جدید به روزی شما باز شوند.

فرمول کائناتی گشایش کار و  افزایش رزق و روزی (کلیک کنید)

تعدادی از شما در یک رابطه عاطفی هستید که بالا و پایین زیاد دارد.شریک عاطفی خود را دوست دارید اما مسائلی بین شما و او هنوز حل نشده و اختلاف نظراتی وجود دارد که موجب شده بحث ها و تنش های زیادی داشته باشید. بیشتر این بحث ها و اختلاف نظر ها به خاطر رفتارهای بچگانه شما و شریک عاطفیتان است. هر موضوع کوچک و بی ارزشی می‌تواند باعث کل کل کردن شود و واکنش های بی خود به این مسائل موجب بحث ها و قهرهای طولانی مدت می شود.اگر واقعا پارتنر خود را دوست دارید، نباید به این مسئله فکر کنید که جلوی او کوچک می شوید یا حقتان ضایع می شود. گذشت کردن و رد شدن از این مسائل نه تنها حق شما را ضایع نمی کند بلکه بزرگی روح و شخصیت شما را به طرف مقابل نشان می دهد.مری تی تس توصیه می کند اگر اکنون با شخصی که دوستش دارید قهر هستید یا حس می کنید کمی نسبت به رابطه سرد شده است،با خرید یک هدیه پیش قدم شوید و با او با آرامش در مورد حل مسائل صحبت کنید. یادتان باشد چیزی که یک رابطه را قوی و محکم می کند درک متقابل است.

اگر بین 19 تا 38 سال سن دارید و در نام خانوادگی شما یکی از حروف م،ک،د،ن،پ وجود دارد،یک جدایی برای شما دیده شده است که می توانید عاطفی یا احساسی باشد. اگر متاهل هستید ممکن است به فکر جدا شدن از همسرتان باشید یا او می خواهد این کار را بکند. همچنین ممکن است با یکی دوست های صمیمی خود قطع رابطه کنید.اگر شما قصد این کار را دارید بهتر است کمی صبر کنید، چون اگر اکنون اقدام کنید ممکن است کارهایتان گره بخورد و خوب پیش نرود. پس هوشمندانه عمل کنید و بی گدار به آب نزنید.

تعداد 117 نفر از شما، در مورد یک مسئله از گذشته بسیار نگران هستید. این مسئله به گونه ای است که گاهی حل شده به نظر می رسد و گاهی دوباره باعث دردسر می شود.برای این که این مسئله را بتوانید برای همیشه حل کنید باید آن را ریشه یابی کنید و ببینید برای چه چیزی شما دارید خودتان را  آزار می دهید.یک سری اختلافات خانوادگی و فامیلی در زندگی شما وجود دارد و اشخاصی که اطرافتان هستند فرکانس بالایی ندارند و فقط به دنبال مسائل بی ارزش برای حرف درست کردن و یا دو به هم زنی می گردند. به نظر شما آیا واقعا ارزش دارد که به خاطر حرف های آنان اذیت شوید؟شما باید برای خودتان زندگی کنید نه برای دیگران. اگر اجازه دهید حرف های دیگران به زندگی شما جهت و مسیر بدهد نمیتوانید از نفس کشیدنتان لذت ببرید و دائما باید نگران این موضوع باشید که بقیه در مورد شما چه فکری می کنند.پس از هیچ چیز نترسید، با انرژی بالا و قدرت کائناتی به دنبال چیزهایی که میخواهید بروید و منتظر تایید دیگران نباشید.

مربع اعظم برای افزایش قدرت و محبوبیت (کلیک کنید)

اگر متولد بارام هات (مهر)،هفیفی (بهمن) و یا طوبه (مرداد)هستید نظر آپیس (الهه راستگویی و صداقت) بر شما افتاده است. شما در زندگی تان فردی معمولا مثبت بین هستید به همین دلیل با تمام مشکلاتی که پیش می‌ آید به راحتی مقابله می‌کنید و هیچ اتفاقی هر چند خیلی بزرگ باشد نمی‌تواند مانع شما شود.شما به تنهایی این احساس را در خود نگه نمی‌دارید بلکه با صحبت‌ها و رفتارهای مثبت تان این موضوع را به دیگران نیز القا می‌کنید به همین دلیل خداوند راه‌های سعادت و خوشبختی را بیش از پیش بر سر راه شما قرار می‌دهد.یک فرصت شغلی خوب به زودی به شما پیشنهاد می شود که شما خیلی به آن علاقه نشان نمی دهید اما بهتر است که آن را قبول کنید زیرا وارد محیط جدیدی می شوید و با افرادی آشنا خواهید شد که بسیار می توانند شما را در رسیدن به خواسته ی شغلی خود کمک کنند.اگر متاهل هستید،تعدادی از شما باید این را بدانید که همسرتان یک موضوعی را از گذشته خانوادگی یا در مورد خودش را از شما پنهان می کند. او دوست ندارد که این موضوع از شما مخفی بماند اما به دلیل رفتاری که در سابقه ی شما دیده و نگرانی از واکنش های احتمالی شما بعد از فهمیدن موضوع ترجیح می دهد که با شما در مورد آن صحبت نکند. اگر می خواهید در موردش با شما حرف بزند باید واکنش های خود را نسبت به بقیه مسائل عوض کنید تا همسرتان متوجه بشود که اکنون آماده شنیدن آن موضوع هستید.

اگر متولد  هاتور (خرداد)، هنت هاوج (دی) و یا بارامودا (آبان)هستید، نظر ماعات (الهه حقیقت) بر شما افتاده است. انرژی یک آشتی در مدار شما دیده می شود و به زودی با شخص یا اشخاصی که قهر بوده اید آشتی می کنید. این آشتی می تواند عاطفی نیز باشد و با کسی که رابطه عاطفی خود را قطع کرده اید می توانید دوباره وارد رابطه شوید.اگر این اتفاق افتاد باید این مسئله را بدانید که ادامه دادن به رفتارهای قبلی دوباره رابطه را خراب و سرد می کند و هم شما هم شریک عاطفیتان باید یک سری مسائل را تغییر بدهید.تعدادی از شما بر سر یک ارثیه با نزدیکان خود کشمش دارید و این موضوع فعلا ادامه خواهد داشت اما در نهایت به نفع شما پیش می رود. اگر قصد سفر دارید بهتر است دست نگه دارید زیرا این سفر برای شما خوب پیش نخواهد رفت و دچار مشکل می شوید.اخیرا از انرژی جسمانی خوبی برخوردار نیستید، به همین دلیل ممکن است بی انگیزه به نظر برسید. بهترین راهکار این است که همه چیز را آسان بگیرید تا انرژی از دست رفته را مجدداً بازیابید. نیروی حیاتی شما برای تحقق اهداف تان به زودی بازخواهد گشت. مری تی تس به شما پیشنهاد میکند که در این مدت کمی به فکرتان استراحت دهید تا برای فرصت های پیش رو آمادگی لازم را داشته باشید.اگر خانوم هستید به زودی با شخصی که دوستش دارید به جایی می روید که برایتان بسیار خوشحال کننده و رضایت بخش است.کمی معاشقه خود را با شریک عاطیفتان زیاد کنید زیرا رابطه شما نیاز به گرم تر شدن دارد.

اگر متولد بشنس (آذر)، تخ (فروردین) یا مسرا (اسفند)هستید، نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی)بر شما افتاده است. انرژی کالبد عاطفی و روحی شما نسبت به متولدین ماه های دیگر در وضعیت بهتری قرار میگیرد و حرارت رابطه عاطفی شما را افزایش می دهد.اگر منتظر کسی هستید که به سمت شما بیاید به زودی این اتفاق خواهد افتاد.اما نباید همه فکر و ذکر خود را وقف آمدن این شخص کنید.اگر مجرد هستید و یا با کسی در رابطه نیستید، به زودی با فردی آشنا خواهید شد که از نظر موقعیت مالی و اجتماعی در جایگاه نسبتا خوبی قرار دارد اما شما ظاهر او را دوست نخواهید داشت و به همین دلیل علاقه ندارید که با او وارد رابطه شوید.گرچه اطرافیان شما بسیار اصرار میکنند که این موقعیت را از دست ندهید اما شما نباید به حرف آن ها توجه کنید و باید حس قلبی و درونی خود را در نظر بگیرید زیرا ممکن است بعدا پشیمان شوید که چرا با توجه به حرف های دیگران تصمیم گرفته اید.به زودی به نیتی که در سر دارید می رسید اما باید کمی صبور باشید و عجولانه اقدامی نکنید زیرا باعث می شود دوباره از خواسته هایتان دور شوید. یک شخصی که در نامش دو حرف م دارد، انرژی های منفی وارد مدار شما می کند و باعث می شود که گاهی کارهایتان به بستگی و گره بخورد. شما باید با مثبت کردن کلام و افکار خود و جاری کردن انرژی الهی در زندگی‌تان جلوی ورود این انرژی های منفی را بگیرید.

فرمول کائناتی جذب عشق و محبت (کلیک کنید)

اگر متولد کاهرکا(تیر) ،فائوفی (اردیبهشت) یا امشیر (شهریور)هستید، نظر داموتف (الهه روزی دهنده) بر شما می افتد. مری تی تس برای متولدین این سه ماه اتفاقات فوق العاده خوب و جذابی را پیش بینی کرده است. شما دعاهای خیر زیادی را پشت سر خود دارید و کسانی در دعاهایشان بسیار نام شما را می برند و این موضوع باعث شده انرژی های خوبی در مدار شما قرار بگیرد. گرچه یک سری مسائلی اخیرا به وجود آمده که کمی شما را نگران می کند اما شما قوی و مصمم باید به راحتان ادامه بدهید. مسائل عاطفی خود را با آرامش و قدرت بالا حل کنید و نگذارید ذهنتان مشوش و درگیر شود.شما اهداف بزرگی در سر دارید و باید به آن ها فکر کنید و راه های رسیدن به آن ها را بررسی کنید. تنوعی در زندگی شما ایجاد خواهد شد به گونه ای که سمت و سوی زندگی شما رو به بهبودی خواهد رفت.تعدادی از شما از جنگیدن با افرادی که با شما مخالف هستند خسته شده اید.این افراد به دلیل بسته بودن فکرشان نمی توانند حرف های شما را درک کنند و به همین دلیل با حرف های شما مخالفت می کنند.به جای این که خسته شوید و انرژی خود را صرف متقاعد کردن این افراد کنید بهتر است سعی کنید شرایط را آرام آرام تغییر دهید و نشان دهید که به راهتان ایمان دارید و کسی نمی تواند شما را از مسیری که دارید منحرف کند. امیدتان را از دست ندهید. مطئن باشید که رویکرد مثبت شما در نهایت نتیجه خواهد داد.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد