طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “م،پ،ط،ظ،گ،ز،ر”

طالع بینی مصری مری تی تس تيم فالوده براى صاحبين اين طالع از خداوند بزرگ خواستار بركت روز افزون در زندگى و سلامتى اين عزيزان است. اين ماه در چرخه تكامل قرار داريد ، و نيازمند آرامش روح هستيد ، اين يك رشد است و بر روى زندگى شما تاثير به سزايى دارد ، آنچه كه مرى تيتس براى شما مشاهده مى كند وجود موانعى است كه در ذهن شما وجود دارد ، و ترسى كه اين موانع را ميسازد ، اين دو موضوع زنجيرى ضخيم براى سنگين بودن شماست ، شما بايد براى هر اتفاقى كه نياز به فكر كردن داريد ، آزادانه فكر كنيد و براى هر كارى كه فكر انجام دادنش را داريد بى پروا عمل كنيد .

 ترس از شكست خوردن باعث مى شود شما معنا و راه واقعى موفقيت را هرگز در نيابيد و كوركورانه با اتفاقات برخورد كنيد ، اين نگرانى ها نبايد بلاى جان شما باشد ، ذهنيت خود را اينگونه تربيت كنيد ، با شكست خوردن و يا اتفاقى خلاف تصورات شما ، ضعف هاى خود را بهتر ميشناسيد و اين مقدمه اى براى پيروزى شماست.اگر تصميم بر تغيير شغل داريد ، و يا اگر در حال حاضر از رفتارات فردى اذيت مى شويد كه به شما خيلى نزديك است و يا اگر قصد خريد يا شروع كارى جديد را داريد و …. هر مسئله اى كه انسان بر روى اين كره خاكى با آن مواجه مي شود را داريد ، دو موضوع ذكر شده براى برخورد با آن ها را فراموش نكنيد كه طبق گفته مرى تيتس كليد طلائى زندگانى شما خواهد بود ، آزاد و دقيق و بدون محدوديت در باره اش فكر كنيد و سپس بدون ترس در رابطه با آن اقدام كنيد.طبق علائم موجود در طالع شما توسط مرى تيتس آنچه كه در خصوصيت بيشتر صاحبين اين طالع ديده مى شود سرعت است و اين يعنى مشكلى بزرگ براى آينده شما ، همانطور كه شايد در مطالعه اين متن با سرعت نوشتار ها را بخوانيد ، اگر چنين است بايد تغييرى در خود ايجاد كنيد ، سرعت مانع درك درست شما ، مانع درست شنيدن و ديدن و مانع به عميق به ياد ماندن است ، اتفاقى معكوس كه شما انجامش مى دهيد بر سر مسائلى همچون بد رفتارى اطرافيان و يا حرف ها و كنايه ها آنها و كه در اين مواقع آرام از كنارشان رد مى شويد و زمان را به سختى براى گذارندنش سپرى مى كنيد اما در لحظاتى كه حرف هايى مهم بيان مى شود و يا نكته اى طلائى در مطلبى كه مى خوانيد نهفته است و يا افراد مهم زندگى تان كه با شما تجربه هايى را در ميان مى گذارند را با سرعت رد مى كنيد.

 اين رفتار طبق گفتار مرى تيتس ، مانع دستيابى شما به سعادت است ، مفسر مرى تيتس با بيان مثالى اين درك موضوع را براى شما در ذهنتان بهتر ثبت مى كند ، تصور كنيد همراه با وسيله اى به سفرى مى رويد ، سرعت در مسير مانع تماشاى بهتر از مناظر اطراف شما مى شود و همه چيز را فقط براى چند كسرى از ثانيه به ديدگان شما مى آورد ، شما نگاهتان به زمان است كه سريع تر برسيد و اين يعنى همان اشتباه كه اين روزها بشر با آن درگير است ، شما اگر لحظه اى را در زندگى عميق درك كنيد و از آن با تمام وجود لذت ببريد ، گويى تمام عمرتان را لذت برده ايد و از هر موضوعى هم مى توانيد به بهترين نحو لذت ببريد ، زمان فريب است و فريب حرف هاى سايرين را نخوريد ، شما فرصت بسيارى داريد تا لذت را تجربه كنيد ، مثل تمام اين مدت كه گذرانديد و بيهوده نگرانش بوديد ، اكنون اين نگاه را تغيير دهيد و با آرامش از هر مسئله اى كه در آن هستيد يا قرار مى گيريد لذت ببريد .

فرمول کائناتی رفع گره های سخت زندگی (کلیک کنید)

نظر اطرافيان و فكر آنها در رابطه با شما بشيار كوتاه و ناچيز است ، و اينكه تصور ميكنيد اطرافيان مدام به شما فكر مى كنند و از اهميت بالايى در ذهن آنها و يا هر كسى ديگر برخوردار هستيد سخت در اشتباه هستيد ، همانگونه كه شما در طول روز بيشترين وقت را به خود اختصاص مى دهيد سايرين هم همين رفتار را دارند ، نسبت به رفتار دوستان و خانواده خود در فضاهاى مختلف سخت گيرى نكنيد ، خجالت از ديدگان مردم را از سر بيرون كنيد ، احساس نگاه هاى سنگين اطرافيان را از پيكره وجود خود و ذهنتان حذف كنيد ، تمام اين ها هر روز و در هر جايى كه شما برويد مانع راحتى شما مى شود ، انسان فراموش مى كند و اين اتفاق از اين قاعده مستثنى نيست و اطمينان داشته باشيد اگر حرف يا رفتار اشتباهى كنيد كسى هر لحظه آن را در خاطرش نگاه نمى دارد ، خودتان را اذيت و محدود نكنيد و از حرف و ديده شدنى هراسى نداشته باشيد ، اين روزهاى ماه را اختصاص به تمرين بر روى خود دهيد و استراتژى زندگى خود را تغيير دهيد . موضوعى مهم كه با آن در ماه چند بار مواجه هستيد رفع تكليف و زود گذر كردن از خودتان است ، مرى تيتس به شما گوش زد مى كند كه اين رفتار اگر ادامه دار باشد به مرور در شما تبديل به عادت مى شود ، پايه را بر اين مى گذاريم كه اطرافيان شما همگى خواهان شكست شما باشند ، شما چرا به عنوان يك شخص عاقل بايد امورات مختص به خود را به شخص خاصى متكى كنيد يا بر عهده كسى ديگر بگذاريد ، همانطور كه در طالع اين ماه شما ذكر شد كه كسى به شما آنطور كه خودتان متصور هستيد فكر نمى كند اين موضوع هم بايد ذكر شود كه كسى به كارها و دارايى شما اهميت نخواهد داد و هر شخص در پى منافع خود است ، زمان همه چيز را اثبات خواهد كرد و اين موضوع هم ثابت خواهد شد،دارايى خود را وقف افرادى كه هرگز بيش تر از چند دقيقه به شما فكر نمى كنند نكنيد ، اين موضوع ارتباطى به بودن افراد خوب زندگى شما ندارد ، اما آنچه كه در طالع شما مشاهده مى شود ديده شدن افرادى با اين خصوصيت ها مى باشند پس آگاه باشيد .

 البته كه خودتان بر سر اين مسئله انسان شناس خوبى هستيد و مى توانيد به راحتى تشخيص دهيد .ريسك پذير باشيد ، اين خصوصيت در شما افت شديدى داشته ، اجازه ندهيد گذر سن بر روى اين موضوع اثر بگذارد ، ريسك پذيرى بيش از حد منجر به شكست مى شويد اما به ندرت باعث تغييرات مهم و خوب مى شود ، در زندگى خود همانند فردى نباشيد كه در لحظه هاى مهم زندگى تان مثل يك مرد يا زن ١٠٠ ساله با كوله بارى از ترس لحظه به لحظه از مرگ و حسرت كارهاى نكرده اش نفس بكشيد ، ريسك كنيد ، كارهايى كه نكرده ايد را انجام دهيد ، مطالعه داشته باشيد ، از اطرافتان به سادگى گذر نكنيد و عميق تر درك كنيد و مسائل را از زاويه اى ديگر ببينيد

٣٠ روز شلوغ را پیش روى خود داريد . به نظر می آيد که برای سالم و مفید در آمدن از این روزهای شلوغ و بهم ريخته بهترین راه اين است که سعی كنيد يك قدم جلوتر از اتفاقات باشيد. وقتی بگذاريد و کمی روزهايتان را برنامه ریزی كنيد. ليستى از کارهایی که باید انجام بدهيد برای اين ماه به كار شما خواهد آمد. شب ها يك وضعيت خلوت برای خودتان فراهم كنيد و كارهايى كه در روز انجامشان داديد را بررسی كنيد. مطمئن باشيد که لیست كار هايى كه انجام داديد هرچقدر هم که در برابر نکرده ها کوتاه باشد زمانى كه چند تیک جلوی کارهاى انجام داده شده بخورد باز هم روحیه و انگیزه تان را بالا می برد. در ضمن می توانيد برای روز هاى پيش رويتان هم آماده تر باشيد و بهتر متوجه شويد چه چيز هايى را باید دنبال كنيد. توان برنامه ریزی و پیگیری بدون شک برای همه ابزار خوبی است و این ماه از این موقعیت استفاده كنيد و سعی كنيد عادتی مفید را برای خودتان نهادینه كنيد. چند وقتی است که احساس می كنيد به دفعات زيادى از قلب خود براى اطرافيان و نزديكان مايه ميگذاريد اینکه از مهر و محبت خودتان برای دیگران دريغ نكنيد بسيار خوب است اما وقتی وقتى در ازايش اقدامى را نمى بينيد خسته تان كرده.

فرمول کائناتی جذب عشق و محبت (کلیک کنید)

 برای صاحبين طالع اين ماه مرى تيتس توجه به خودتان و تمرکز به احساسات شخصی تان را به صورت مهم ترى توصیه می کند. این ماه به جای عشق بی دریغ به همگان به خودتان برسيد. خودتان را در آغوش بگيريد و سعی كنيد زخم ها و بی توجهی هایی که آزارتان داده را پیدا كنيد و آرام آرام و با حس خوبى نوازش شان كنيد. اينگونه به زودی توان دوباره برای دوست داشتن ديگران را هم باز خواهيد یافت.تعدادى از افراد اين طالع برايشان به نظر می آيد كه در این ماه عزمشان را جزم كرده و مسائل را دقیق و شفاف نگاه خواهند كرد و قدم ها را یکی یکی و مصمم برای تغيير در عقايد گذشته بردارند. اگر آگاه باشيد كه بايد چه كارى را انجام دهيد پيش رفتن برايتان كار سختى نخواهد بود و انگیزه لازم برای جلو بردن خواسته هايتان را داريد اما افسوس از شرایطی که نامشخص بودن عوامل بیرونی و مسائل مرتبط و غير مرتبط باعث آن بشود که دقيقاً متوجه نشويد كه با چه چيزى رو به رو هستيد. 

مرى تيتس به شما توصيه مى كند به جای اضطراب داشتن و یا پا پس کشیدن از انرژی و قدرت خود استفاده كنيد و سعی كنيد خواسته هايتان را یکی یکی روشنو شفاف كنيد و با آگاهی از مراحل پیش رو انرژی و وقتتان را بیشتر از این تلف نكنيد. این ماه در آسمان طالع صاحبين اين طالع اتفاقاتى مشاهده مى شود که بايد آن را به پر برکت تر شدن زندگى آنها تعبیر كرد. اگر احساسی در دلتان داريد که مدتهاست مخفی اش كرده ايد بهتر است كه از بيان كردنش خودداری نكنيد. شفافیت و گفتگو براى شما شرايطى را به ارمغان مى آورد كه حتی ممكن است در پیشبرد خواسته ای عاشقانه نیز به كمك شما بیاید. به خودتان و حسى كه داريد مفتخر باشيد.

اگر متولد بارام هات (مهر)،هفیفی (بهمن) و یا طوبه (مرداد)هستید نظر آپیس (الهه راستگویی و صداقت) بر شما افتاده است.یک فرد كه حرف (م) در نام دارد وارد زندگی مجردهای این ماه یا شده است یا وارد زندگی مجردين این ماه می شود که برای شما ازدواج با این شخص دیده می شود و این فرد با شما قصد شروع و ازدواج دارد این فرد خوبی است و خیلی خانواده دوست است و وفادار ولی این که مورد قبول شما باشد یا نه ولی فرد خوبی است. خبری اداری و قانونی شما را هیجان زده می کند و از شنیدن این اخبار خیلی تعجب می کنید و جامی خورید. اگر دور و برتان فردى است كه در نامش حرف (ع) يا (ظ) دارد مراقبش باشيد خطری این فرد را تهدید می کند انشاالله این خطر برطرف شود. یک سری از افراد معامله ملک به زودی خواهند داشت که چه خرید و چه فروش و چه اجاره باشد این کار صورت می گیرد فقط به چند تا بن بست می رسید و مشکل دارید ولی کم کم با مشورت و مشاوره این مشکل حل می شود. اگر قصد تحصیل دارید یا دنبال مقام هستید به آن مقامی که دلتان می خواهد و پیگیرش هستید می رسید. دست به خیر هستید و در چند تا کار خیر قدم می گذارید که دعای خیرهای زیادی پشت سرتان است و این دعاهای خیر برای شما کارساز است. 

 

 

اگر متولد  هاتور (خرداد)، هنت هاوج (دی) و یا بارامودا (آبان)هستید، نظر ماعات (الهه حقیقت) بر شما افتاده است.فردی دائم از کارهای شما تقلید می کند و مقلد شماست و از روی لباس پوشیدن یا هر طریق که می تواند ادای شما را در می آورد و این شما را حرص می دهد. به مجردها به زودی فردی ابراز علاقه می کنند که جدید است و این شخص تازه وارد است و وارد زندگی مجردها می شود و این ابراز علاقه خیلی باعث تعجب شما می شود اما خوب است ولی خودتان به خاطر ضربه های زیادی که خوردید کاملا بی اعتماد هستید و نمی توانید آنطور كه بايد پذیرای این عشق و محبت باشید. اگر قصد سرمایه گذاری دارید یا می خواهید خرید یا فروش بکنید یک سرمایه گذاری دارید و از این بابت ترقی می کنید و در این سرمایه گذاری سود خوبی نصیب شما می شود. چند نفر توی زندگی شما دخالت می کنند و دائم می خواهند برای شما مشکل درست کنند. اگر حواستان نباشد موفق می شوند. نذرى براى خواسته اى کردید که از این نذر حاجت روا می شوید و یک نذری در این رابطه ادا می کنید.

 

اگر متولد بشنس (آذر)، تخ (فروردین) یا مسرا (اسفند)هستید، نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی)بر شما افتاده است.چند تا خبر خوب می شنوید یا به گوشتان می رسد یا عاشقانه است و از این خبر ها روحيه تان عوض مى شود ولی عکس العمل بيش از حد نشان ندهید و از درون خوشحالى خود را حفظ كنيد و لذت ببريد.متاهلين اين سه ماه روابط عاطفى خوبى را پشت سر خواهند گذاشت. فردی که در اسمش حرف (س) یا (ش) دارد دائم خبرچینی و جاسوسی شما را می کند و می خواهد از کارهای شما سر در بیاورد. یک سری از افراد که مجرد هستند قصد تغيير زیبایی دارید که به احتمال زیاد در صورت تان است و این تغيير برای شما عالى است یک کم فكر مشغولى را تجربه مى كنيد ولی آخر خوبی برای شما دارد. براى برخى از متولدين اين سه ماه یک بستگى برای شما انجام داده اند که این بستگى باعث یک سری اختلاف برای متولدین این سه ماه شده است اگر در حال حاضر مشکل خانوادگی دارید یا به زودی دچار مشکل خانوادگی شدید بلافاصله این بستگى را برطرف کنید تا دوباره آرامش و آسایش به زندگی تاریک شما برگردد و این گرفتگى ها و مسائل رفع شود.

فرمول کائناتی رفع بستگی (کلیک کنید)

اگر متولد کاهرکا(تیر) ،فائوفی (اردیبهشت) یا امشیر (شهریور)هستید، نظر داموتف (الهه روزی دهنده) بر شما می افتد. اگر فردى كه در نامش حرف (ر) يا (ا) دارد دور و برتان دارید از سوى این فرد چند تا دريافت پول دارید که خيلى به كارتان مى آيد و برايتان تغييرات خوبى به واسطه دريافت اين پول ايجاد مى شود. برخى از متولدين سه ماه دوست و دشمن را از هم تشخیص نمیدهید و زود به همه اعتماد می کنید خیلی حواستان را جمع کنید. یک عده یک شروع جدید در زندگی دارند که این شروع می تواند شروع یک عشق و ازدواج باشد یا می تواند یک شروع کاری یا سرمایه گزاری و شراکت باشد به هر حال این شروع خوب و خیر است به شرط اینکه سیاست داشته باشید و بی گدار جلو نروید و با حوصله و سنجیدہ اقدام کنید. در چند تا جمع دعوت می شوید كه به شما خوش می گذرد و از این جمعها نفع زیادی خواهید برد. اگر قصد رفتن به یک سفر خارج دارید این سفر راهش باز است و با برنامه ریزی که می کنید راهی این سفر می شوید و خیلی به شما خوش می گذرد و در این سفر تجربه های زیادی هم کسب خواهید کرد.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد