طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” چ،ص،ب،ث،ه،ی”

طالع بینی مصری مری تی تس : شما در 30 روز آینده در مدار باستت (الهه شانس) قرار می گیرید. وضعیت کالبدهای جسمی و ذهنی شما در این مدت به ثبات خیلی خوبی می رسد و انرژی های مثبتی از این کالبدها عبور خواهد کرد. با این حال همچنان در کالبد عاطفی شما نوسان انرژی وجود خواهد شد و ثبات ندارد.فعالیت برخی از چاکراهای اصلی شما در ابتدای ماه آینده کم می شود و احساس دردهایی خفیف در نواحی کمر،زانو،گردن یا سر خواهید کرد که پس از مدتی رفع می شود.تعدادی از شما نیز از درد دندان رنج می برید که نباید در آن کوتاهی کنید و باید هر چه سریع تر به وضعیت دندان های خود رسیدگی کنید تا بیشتر از این شما را آزار ندهد.

 

 

اگر در نام خانوداگی شما یکی از حروف م،د،پ،د،ک وجود دارد، چاکرا چشم سوم شما در این ماه فعالیت زیادی می کند و شما حس های عجیبی را تجربه خواهید کرد که تاکنون تجربه نکردید. شما انرژی اطرافتان را به خوبی حس می کنید و میدانید از سمت چه کسانی انرژی منفی دریافت می کنید اما نمی توانید واکنشی در برابر آن ها داشته باشید. تعدادی از شما خواب های زیادی در این مدت می بینید و در این خواب ها شخصی را می بینید که بسیار دوستش داشتید اما اکنون در این دنیا نیست. بهتر است کمی بیشتر به این خواب ها توجه کنید زیرا ممکن است شما را از اتفاقی در آینده با خبر کند.

 

در مورد یک مسئله مالی نگرانی دارید و اخیرا اتفاقاتی پیش آمده که شما را ناراحت کرده و نمی دانید چه تصمیمی باید بگیرید.شما نگران آبروی خود هستید و ترس این را دارید که آبروتان برود. مری تی تس به شما می گوید که نگران حرف های مردم نباشید. آن ها در مورد هر چیزی حرف میزنند و شما هر طوری رفتار کنید در نهایت حرف هایی در مورد شما دارند. پس به جای این که وقت و انرژی ذهن خود را برای اینجور مسائل بگذارید سعی کنید به مسیر خودتان توجه کنید و به خداوند توکل کنید تا راه حل ها ببینید. در این ماه اتفاقات بسیار خوبی برایتان خواهد افتاد و مشکلات مالی که اخیرا داشته اید مرتفع می شود.

 

اگر بین 17 تا 33 سال سن دارید، تعدادی از شما رابطه بسیار گرم و آتشینی با شریک عاطفی خود دارید که این موضوع بسیار خوب است. اما باید حواستان به این مسئله نیز باشد که تب تند زود عرق خواهد کرد. پس سعی کنید تا جایی که می توانید هیجانات کاذب را از خودتان دور کنید و به نام عشق مسائلی که اذیتتان می کند را تحمل نکنید و آن را با شریک عاطفی خود در میان بگذارید. سورپرایزی از طرف عشقتان می شوید و از این سورپرایز بسیار شگفت زده خواهید شد.

 

تعدادی از شما اخیرا شکست عاطفی را پشت سر گذاشته اید و به همین دلیل بسیار ناراحت هستید و دائما به خاطراتی که با او داشتید فکر می کنید،دعواها و بحث هایتان را مرور می کنید و خود را به خاطر رفتاری که داشتید سرزنش می کنید.اگر واقعا شما مقصر بودید می توانید خودتان جلو بروید و سعی کنید با او صحبت های محبت آمیزی داشته باشید و فرصت بخواهید. اما اگر آن شخص مقصر بوده، مری تی تس به شما پیشنهاد می کند که بیش از اندازه خود را کوچک نکنید و ملتمسانه و حقیرانه از او نخواهید که برگردد. فرکانس خود را بالا نگه دارید و به خود بفهمانید که برای شما موقعیت های بهتری نیز به وجود خواهد آمد.گرچه راه هایی برای بازگرداندن این شخص نیز وجود دارد.

 

فرمول کائناتی احضار و بازگشت عشق (کلیک کنید)

 

 

اگر متولد تِخ (فروردین)،طوبه (مرداد) یا هاتور (خرداد) هستید نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما افتاده است.کالبد عاطفی تعدادی از شما خلا بزرگی دارد و کاملا نیاز به حمایت عاطفی از طرف شخصی هستید. اگر احساس یکنواختی در زندگی می کنید یا کمی بی هدف و باری به هر جهت حرکت می کنید دلیلش همین موضوع است.حمایت عاطفی به انسان انگیزه حرکت و تغییر می دهد اما شما این حمایت را ندارید.شما به دلیل شکست هایی که در گذشته داشتید و شرایطی که در آن قرار گرفته اید خود را از نظر ذهنی مناسب رابطه نمی دانید اما کالبد عاطفی شما به یک رابطه عشقی خوب و درست نیاز دارد. شخصی در اطرافتان وجود دارد که به شما علاقه مند است و شما نیز از علاقه او نسبت به خود خبر دارید گرچه هنوز به شما نگفته اما شما به خوبی این علاقه را احساس کرده اید اما به دلیل همین شرایط ذهنی در مورد رابطه داشتن با او شک و تردید دارید.مری تی تس به شما پیشنهاد می دهد که بدون ترس وارد رابطه شوید اما بی احتیاطی نکنید و نگذارید هیجان جلوتر از منطق شما حرکت کند. شما می توانید با شخص مورد نظر وارد رابطه شوید و چند ماه به او فرصت بدهید تا خودش را نشان بدهد.اگر مایل بودید با او ادامه می دهید، در غیر این صورت به طور کاملا منطقی و با آرامش میتوانید از او جدا شوید.

 

 

اگر متولد بارامودا (آبان)،هفیفی (بهمن) یا بارام هات (مهر)هستید، نظر ایسیس (الهه میل جنسی) بر شما افتاده است. چاکرا خاج شما در این ماه به فعالیت زیاد خود ادامه می دهد و کمی انرژی بیشتری نسبت به چاکراهای دیگر دریافت می کند.اما تجمع انرژی ممکن است باعث شود کمی در نواحی کمر،زیر شکم و سینه احساس درد کنید که نباید نگران این موضوع باشید. عشق و روابط عاطفی اولویت اصلی شما هستند.به دلیل فعال بودن چاکرا خاجتان، شما احساس می کنید که خیلی زیباتر و جذاب تر از همیشه به نظر می رسید و همین باعث می شود که نگاه های تحسین آمیز اطرافیان را، چه غریبه و چه آشنا، خیلی بیشتر از همیشه احساس کنید. شاید دلتان بخواهد که این جذابیت را با ایجاد کمی تغییر در ظاهر خودتان بیشتر هم بکنید، اما مواظب باشید در خرج کردن برای تغییر ظاهرتان زیاده روی نکنید. بدون شک در این ماه فرصت های فوق العاده ای دارید تا با عشقتان دیدار کنید، اما اگر برنامه تان با هم جور نبود و فرصت این دیدار فراهم نشد هم ناراحت نشوید و کمی صبر و حوصله به خرج بدهید. اگر مجرد هستید و با کسی در رابطه نیستید، در روزهای آینده خاطرات عشقی که از گذشته در ذهن شما باقی مانده است بار دیگر زنده شده و شما را به این فکر خواهد انداخت که شخصی که زمانی دوستش داشته اید حالا چکار می کند و شاید حتی برای او احساس دلتنگی کنید.بهتر است سعی کنید این عشق را فراموش کنید زیرا به زودی موقعیت بسیار خوبی برای شما پیش خواهد آمد.

 

 

اگر تولد هنت هاج (دی)،مِسرا (اسفند)،کاهرکا(تیر) هستید، نظر داموتف (الهه روزی دهنده) بر شما افتاده است. اگر شاغل هستید، مسئله ای فکر شما را درگیر کرده و نیاز به راهنمایی و کمک از طرف شخصی را دارید. یکی از افرادی که با شما رابطه نزدیکی دارد از دادن اطلاعات مهم به شما امتناع می‌کند. شما می‌دانید که چیزی را از دست داده‌اید و تلاش می کنید حقیقت را بفهمید.با این حال این شخص کار شما را کند می کند.اما نگران نباشید و به توانایی خود ایمان داشته باشید زیرا در همین ماه راه حل این مشکل را پیدا خواهید کرد.انرژی های خوبی در مدارتان دیده شده است و به زودی اتفاقات خیلی خوبی در زمینه مالی و شغلی برایتان خواهد افتاد.تعدادی از شما ملکی برای فروش دارید که بنا به دلایلی کارش به گره خورده و نمی توانید آن را به فروش برسانید.ممکن است بستگی در کار این ملک وجود داشته باشد یا افرادی دوست ندارند شما این ملک را معامله کنید و انرژی های منفی سمت شما میفرستند.با این حال یک انرژی یک پول در مدار شما نشان می دهد که این معامله به زودی انجام خواهد شد و شما می توانید از آن منتفع شوید. تغییرات ناگهانی و غیرمنتظره ممکن است دنیای شما را از این رو به آن رو کنند. شاید از قدم بعدی مطمئن نباشید، اما بهتر است شرایط حاضر را بپذیرید و آن را انکار نکنید. حواس تان باشد که برای خلاص شدن از این وضعیت دست به کارهای عجولانه نزنید.

 

 

فرمول کائناتی فروش ملک و متاع (کلیک کنید)

 

 

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت) ،امشیر(شهریور) یا بشنس (آذر) هستید، نظر ماعات(الهه حقیقت) بر شما می افتد. شما انسانی هدفمند و ایده پرداز هستید و در زمینه شغلی خودتان خلاقیت زیادی دارید. با این حال تعدادی از شما کمی در برخی موارد تعلل کرده اید که این باعث شده بعضی کارها با بی نظمی پیش برود. زمانی که قوانین و محدودیتها به خوبی تعریف شوند شما به راحتی می توانید همان کارهایی را انجام بدهید که قصد انجام دادنش را داشته اید. اما با توجه به اینکه این مرزها تعیین نشده اند اوضاع خیلی نامرتب شده است. وقت خودتان را برای شناسایی کردن این مرزها تلف نکنید. باید ابتدا نیازهای خودتان را بشناسید تا شاید بتوانید بیشتر از آن چیزی که انتظار دارید به کارهایتان سرعت بدهید. زمانی دچار مشکل می‌شوید که نتوانید ارتباط محکمی بین کارتان و رویاهایتان ایجاد کنید. قاطی کردن این دو مقوله با یکدیگر می‌تواند باعث ایجاد یک مشکل غیر قابل حل بشود.متاستفانه حسودان و بدگویان زیادی اطراف شما هستند که دوست ندارند پیشرفت شما را ببینند و منتظر هستند برایتان مشکل ایجاد شود. اما شما نباید به وجود آن ها در زندگی خود توجه کنید و تا جایی که میتوانید قدرت خود را زیاد کنید و آن ها را از زندگی خود کنار بگذارید تا انرژی های منفی آن ها از مدارتان خارج شود.تعدادی از شما یک مشکل خانوادگی دارید که مربوط به پدرتان می شود.این مشکل شما را کلافه و ناراحت کرده و نمیتوانید اقدامی برای رفعش بکنید. مری تی تس به شما می گوید که انرژی خداوند پشت سر شماست پس بدون ترس از چالش ها و موانع سعی کنید انرژی مثبت را در زندگی خود جاری کنید و مشکلات را آرام آرام حل کنید.

 

پیشنهاد فالوده: مربع اعظم برای افزایش قدرت و محبوبیت (کلیک کنید)

 

یک پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” چ،ص،ب،ث،ه،ی””

  1. مریم گفت:

    Seeeepas❤❤❤❤❤❤❤❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد