طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “ن،س،ف،خ،د،گ”

طالع بینی مصری مری تی تس طالع بینی مصری مری تی تس : شما در 27 روز آینده در مدار آزیرس (الهه عشق آفرینی ) قرار میگیرید.وضعیت کالبد های ذهنی و جسمی شما بسیار در این مدت متغیر خواهد بود و ثابت نیست. اما سطح انرژی در کالبدهای عاطفی و روحی شما مناسب است و دارای ثبات می باشد. اگر اخیرا احساس درد در ناحیه سر،زیر شکم و یا کمر را داشته اید به علت کمکاری چند تا از چاکراهای شما می باشد و تا آخر این ماه ادامه خواهد داشت. سعی کنید در این مدت منظم تر بخوابید و همچنین رژیم غذایی مناسبی داشته باشید.

اخیرا اتفاقاتی برای شما افتاده است که کمی غیر منتظره بوده و شما را تحت تاثیر قرار داده است. به طوری که درون خود مدام به این مسئله فکر میکنید و ناراحت می شوید. با این که سعی می کنید ظاهر خود را حفط کنید و لبخند به لب داشته باشید، اما درونتان کاملا متفاوت است و این مسائل شما را آزار می دهد. دوست دارید با شخصی در مورد این مسئله صحبت کنید اما هر کسی رو امین و مورد اعتماد خود نمی دانید و به همین دلیل ترجیح می‌دهید این مسئله را برای شخصی بازگو نکنید.

اگر در نام خانوادگی شما یکی از حروف ک،م،د،ب یا پ وجود دارد، انرژی چند شخص در مدار شما دیده می شود که بسیار به شما فکر میکنند. یکی از این اشخاص با شما ارتباط نزدیک تری دارد و شما هم به او بیشتر اعتماد دارید اما شخصی نیز در مدار شما وجود دارد که بسیار به شما علاقه مند است اما از علاقه خود به شما حرفی نمی زند زیرا او فکر می کند شما با شخصی رابطه عاطفی دارید. به همین دلیل منتظر فرصتی برای ابراز علاقه خود به شماست.

تعدادی از شما به زودی یک جا به جایی دارید. این جا به جایی می تواند حتی شغلی باشد و محل کار شما تغییر کند. اما هر چیزی که هست برایتان خوب است و زندگی شما رو به مثبت شدن پیش خواهد رفت. در اصل این جا به جایی باعث می شود شما با اشخاصی آشنا بشوید که روی مسیر زندگی شما تاثیر گذار خواهند بود و بسیار میتوانید از وجود آن ها در زندگی خود استفاده کنید. با این حال یک بستگی در کار شما دیده می شود و این بستگی باعث شده روند پیشرفت شما بسیار کند شود و شما گاهی از این موضوع نا امید می شوید. به جای نا امید شدن بهتر است با قدرت بیشتری به مسیر خود ادامه دهید و بستگی ها را از مدار خود پاک کنید.

فرمول کائناتی رفع بستگی (کلیک کنید)

 

اگر خانوم بین 19 تا 39 سال هستید، برخی از شما در رابطه عاطفی خود دچار مسئله هایی شده اید که این مسئله ها هر چند بی ارزش و کوچک هستند اما باعث شده با شریکی عاطفی خود قهر و آشتی های زیادی داشته باشید و گاهی با هم کل کل های بیهوده کنید.ادامه این روند موجب سردی رابطه شما می شود پس مراقب باشید. برخی از شما اما در شرایط مناسبی قرار دارید و رابطه عاطفی شما همچنان گرم است اما کمی احساس یکنواختی در این رابطه می کنید که ممکن است گاهی از این موضوع ناراحت شوید.

اگر مجرد هستید یا با شخصی رابطه عشقی ندارید، در این ماه فرصت خوبی برای ارتباط عاطفی با یک نفر برای شما ایجاد می شود. شما شخصی هستید که نمی توانید به راحتی با کسی وارد رابطه شوید. با این وجود به یک نفر علاقه مند هستید و بدتان نمی آید که او شریک عاطفی شما بشود اما علاقه خود را به او ابراز نمی کنید زیرا مطمئن نیستید که او چه جوابی به شما خواهد داد. مری تی تس به شما پیشنهاد میکند که حرف دل خود را بزنید و آن شخص را جذب خود کنید.

فرمول کائناتی  جذب عشق (کلیک کنید)

اگر متولد بشنس (آذر)  ، بارم هات (مهر) یا هفیفی (بهمن) هستید نظر  مسخنت(الهه زایمان و تولد)  بر شما افتاده است. کالبدهای ذهنی و جسمی شما دارای نوسان انرژی است و سطح ثابتی ندارد. این موضوع تا دو هفته آینده ادامه دارد و از ابتدای ماه آینده انرژی ناهید در مدار شما قرار میگیرد و سطح انرژی شما نرمال می شود.تعدادی از شما اخیرا سعی کرده اید که وضعیت شغلی خود را کمی تغییر داده و درآمدتان را افزایش دهید. مری تی تس به شما می گوید که به تلاشتان ادامه دهید زیرا به زودی این تلاش ها نتیجه خواهد داد.در مدارتان انرژی های خوبی از یک منبع مالی دیده می شود و همچنین خبرهای خوبی در انتظار شماست. روزی شما به زودی افزایش پیدا می کند و نگرانی های اخیرتان در این مورد رفع خواهد شد. مدتی است که به علت یک مسئله خانوادگی سردرگم و نگران هستید و نمیدانید چه تصمیمی باید بگیرید.تصمیم شما نباید در این مورد احساسی باشید و باید کاملا با منطق خود پیش بروید. پس صبور باشید و نتیجه تصمیمتان را سبک سنگین کنید اما هراس از انجامش نداشته باشید.در این ماه اصلا نگران سلامتی و تندرستی خود نباشید زیرا در این مدت هیچ خطری سلامتی شما را تهدید نمی کند. اما یادتان باشد که احتیاط شرط عقل است.

 

اگر متولد امشیر(شهریور) ،مسرا (اسفند) یا بارامودا (آبان) هستید، نظر ماعات (الهه حقیقت) بر شما افتاده است.کالبد جسمی و ذهنی متولدین این سه ماه نسبت به ماه های دیگر دارای ثبات انرژی بیشتری میباشد اما همچنان با نوسانات انرژی همراه خواهد بود. این موضوع باعث می شود که از نظر فیزیکی و جسمی کمی شرایطتان نامناسب شود و برخی از متولدین این 3 ماه فشار خونشان بالا پایین خواهد شد. پولی به دست شما خواهد رسید که موجب آسایش خاطر شما خواهد شد و بخشش های مالی زیادی با گشاده دستی به دیگران خواهید کرد.تعدادی از شما در مورد یک شخصی شک و تردید دارید و نمی دانید نیت این شخص به شما مثبت است یا منفی. در این مورد بهتر است به حس خود متکی باشید اما کسی را قضاوت نکنید. به زودی جواب یکی از سوال هایی که مدت هاست فکر شما را درگیر کرده خواهید یافت و ممکن است کمی شوکه شوید. به یک مهمانی دعوت خواهید شد که رفتن به این مهمانی را دوست دارید اما اشخاصی در این مهمانی حضور دارند که شما با برخی از آن ها رابطه خیلی خوبی ندارید.اگر در رابطه عاطفی هستید، مری تی تس به شما هشدار می دهد که بیشتر مراقب عشقتان باشید. این به آن معنا نیست که او را محدود کنید پس حواستان باشد که در این مورد اشتباه نکنید.

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت) ، طوبه (مرداد) یا کاهرکا (تیر) هستید، نظر گب (الهه وفور نعمت)بر شما افتاده است.بیشتر چاکراهای شما در وضعیت خوبی قرار دارد که باعث می شود در این ماه راحت تر انرژی های مثبت را جذب کنید. همچنین انرژی خورشید در مدار شما دیده شده که این موضوع افتادن اتفاقات بسیار خوبی را برای شما در پی خواهد داشت.اقبال شما به گونه ای است که هر چه در زندگی جلو بروید به روشنی و خوشبختی بیشتری خواهید رسید.پس نگران بالا و پایین های اکنون نباشید زیرا گذراست و به زودی کشتی شما به ساحل آرامش می رسد. اگر مجرد هستید و بین 19 تا 33 سال سن دارید، برای تعدادی از شما به زودی یک رابطه عاطفی پیش بینی می شود که اکثر آن ها به ازدواج ختم خواهد شد. در ابتدای ماه آینده ممکن است اتفاقی بیفتد که شما از آن ناراحت شوید یا استرس بگیرید، این اتفاق میتواند یک خبر نیز باشد که به شما می دهد.اما نگران نباشید زیرا خطری شما و اطرافیانتان را تهدید نمی کند. برخی از شما کار دادگاهی دارید که خیلی خوب پیش نرفته اما به زودی جریان این موضوع به نفع شما تغییر خواهد کرد.

فرمول کائناتی مطیع کردن شخص مطلوب (کلیک کنید)

اگر متولد هاتور (خرداد) ،تخ(فروردین) یا هنت هاوج(دی) هستید، نظر ایسیس (الهه میل جنسی) بر شما می افتد. در 30 روز آینده چاکرا خاج شما بسیار فعال خواهد شد و این موضوع باعث می شود احساس دردهای در ناحیه زیر شکم یا کمر خود داشته باشید. همچنین میل جنسی شما افزایش پیدا می کند که باعث می شود انرژی های بیشتری در بدن شما آزاد شود. اگر متاهل یا با شخصی در رابطه هستید، معاشقه های خود را با او بیشتر کنید زیرا این کار به آتش عشق شما و همچنین تنظیم انرژی شما در بدنتان کمک بسیار زیادی می کند.در مدار تعدادی از شما یک ملک یا ارث دیده می شود که پای چند شخص دیگر در میان است و بر سر این ملک اختلافات زیادی وجود دارد و کارش پیش نمی رود. تعدادی از شما به علت یک مسئله ناراحت هستید و خودتان را سرزنش میکنید که چرا یک سری حرف ها را قبلا بیان نکردید. این مسئله مربوط  به شخصی میشود که این شخص کاری کرده که شما اصلا توقع و انتظارش را نداشتید و کمی غافلگیر شدید. سعی کنید خود را با مسائل بی ارزش ناراحت نکنید و واکنش های هیجانی به این موضوعات نشان ندهید. شما با این کار بزرگی روح و شخصیت خود را نشان خواهید داد و نه حق شما خورده می شود و نه تحقیر خواهید شد. پس سعی کنید بخشنده باشید تا انرژی خداوند در زندگی شما جاری شود.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

2 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “ن،س،ف،خ،د،گ””

  1. Hijoo گفت:

    خسته نباشید❤ سایت عالی و فالاتون متفاوته با بقیه سایتا✨

  2. یاقوت گفت:

    برای اشتراک واریزی از سایت سخته . یه شماره کارت بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد