طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “ک،ح،ذ،ر،ز،م،ب”

طالع بینی مصری مری تی تس : شما در 30 روز آینده در مدار تفنوت (الهه کسب و کار) قرار می گیرید. وضعیت 4 کالبد شما وضعیت مناسبی است و در این ماه ثبات انرژی بیشتری را خواهید داشت.مخصوصا کالبدهای ذهنی و جسمی شما در وضعیت عالی قرار میگیرد که بهترین زمان برای انجام کارهای عقب افتاده ای ست که مدت هاست نمیتوانید آن ها را انجام دهید. 4 تا از چاکراهای شما در وضعیت مناسبی قرار دارند اما 3 تا از آن ها بسته است و انرژی دریافت نمی کند. با این حال شما در این 30 روز احساس مثبت تری را تجربه خواهید کرد.

 

تعدادی از شما ایده های زیادی در سر دارید که انجام بدهید تا وضعیت شغلی شما تغییر کند و درآمدتان افزایش پیدا کند. شما کار کردن برای دیگران را دوست ندارید و به همین دلیل میخواهید ایده های خود را اجرا کنید و بتوانید خودتان برای خودتان درآمد ایجاد کنید. اما این مسئله برای شما به راحتی پیش نمی رود و مدام موانع و چالش هایی بر سر راهتان قرار میگیرد که باعث می شود پا پس بکشید. مری تی تس به شما می گوید که در این ماه دوباره برای پیاده کردن ایده های خود اقدام کنید و سعی کنید برای موانع راه حل پیدا کنید زیرا این ماه، ماه شماست و می توانید با تمرکز کردن و استفاده از انرژی ذهنی خود موانع را کنار بگذارید و به سوی اهدافتان حرکت کنید. مسیر شما وقتی درست پیش می رود که صبور باشید و نخواهید یک شبه ره صد ساله را بروید. همچنین یادتان باشد حرف های مانع ساز دیگران را از یک گوش بشنوید و از گوش دیگر در کنید. زیرا این حرف ها انرژی شما را برای انجام کارها می گیرد.

فرمول کائناتی رفع بستگی،طلسم و جادو (کلیک کنید)

اگر خانوم متاهل هستید یا با کسی رابطه عاطفی دارید، مدتی است که با شریک عاطفی خود بر سر موضوعی که مربوط به شماست اختلاف نظر دارید و این اختلاف نظر باعث دعوا و تنش بین شما شده است. حواستان باشد که این اختلاف نظر های جزیی اگر چه جزیی و کوچک است اما اگر آن ها را حل نکنید باعث بروز مشکلات بزرگتری شده و در نهایت موجب سردی رابطه شما خواهد شد. اگر این رابطه برای شما ارزش دارد و میخواهید آن را حفظ کنید پس پیش قدم شوید و جلو بروید. زیرا این مسئله مربوط به شماست و شما ایجاد کننده او بوده اید. غرور را کنار بگذارید و برای حل مسئله جلو بروید.

تعدادی از شما با شخصی رابطه دارید که این رابطه میتواند عاطفی نباشد و شخص مورد نظر فقط به عنوان دوست به شما نزدیک شده باشد. اما در آینده این رابطه جدی تر می شود و هم شما و هم او به یکدیگر علاقه مند خواهید شد. اما برای این که با آن شخص وارد رابطه عاطفی شوید یا خیر تردید می کنید. همچنین شخصی در اطراف شما وجود دارد که در نامش یکی از حروف  د،ر،م،ی،ن است. این شخص ابتدا برای کمک به شما نزدیک می شود و با شما ارتباط زیادی میگیرد. انرژی این شخص مبهم است پس بهتر است زیاد او را به خود نزدیک نکنید و با او صمیمی نشوید تا بیشتر او را بشناسید.

اگر بین 21 تا 48 سال سن دارید، انرژی چند شخص در مدار شما دیده می شود. که یکی از آن ها در نامش یکی از حروف ل،ک،م،ی،ز دارد. این شخص دارای انرژی منفی است و خیرخواه شما نیست. او بسیار به شما نزدیک خواهد شد و شما تا آن زمان نمیتوانید متوجه شوید که آن شخص کیست، اما اگر به حس درونی خودتان توجه کنید خیلی زود تر از آن که بخواهد به شما آسیبی وارد کند می توانید او را از خود دور کنید. تعدادی از شما می خواهید کاری را انجام دهید که با مخالفت هایی مواجه هستید. این مخالفت ها می تواند از جانب خانواده،همسر یا شریک عاطفی‌تان باشد.

 فرمول کائناتی مطیع کردن شخص مطلوب (کلیک کنید)

اگر متولد بشنس (آذر)  ، بارم هات (مهر) یا هفیفی (بهمن) هستید نظر باستت (الهه شانس) بر شما افتاده است. وضعیت سطح انرژی کالبدهای متولدین این 3 ماه از بقیه ماه ها مناسب تر است و مسیر انرژی درون شما باز است. در این ماه شما به طور محسوسی نسبت به دیگران شاخص هستید و همچنین تاثیر خیلی زیادی می توانید روی اطرافیان خود داشته باشید. تعدادی از شما موقعیت های شغلی جدیدی را به زودی دریافت می کنید که همه ی آنها از نظر مالی برای شما مناسب هستند. اما شما باید به علاقه مندی خود توجه کنید تا از کارتان نیز لذت ببرید.پولی به دست شما خواهد رسید که این پول از جایی است که توقعش را ندارید، یادتان باشد از این پول باید استفاده های خیر بکنید و حتی بخشی از آن را برای کمک کردن در نظر بگیرید. رابطه عاطفی تعدادی از شما نیاز به گرمی بیشتری دارد، شخصی که با او در ارتباط هستید نیاز به محبت بیشتر شما دارد  و دلیل بهانه جویی هایش همین موضوع است. پس بهتر است به جای کل کل و ایجاد تنش به او محبت بیشتری کنید. انرژی یک خوشحالی و شادمانی در مدار شما دیده می شود و به زودی اتفاقی در نزدیکی شما خواهد افتاد که بسیار از آن شاد می شوید. یادتان باشد این ماه باید بیشتر از هر وقت دیگری شکر خداوند را به جا بیاورد.

 

اگر متولد امشیر(شهریور) ،مسرا (اسفند) یا بارامودا (آبان) هستید، نظر گب (الهه وفور نعمت) بر شما افتاده است.کالبد ذهنی شما در 27 روز آینده بسیار فعال است و این موضوع نشان می دهد که افکار خوبی در سر دارید و نسبت به دیگران برای آینده خود برنامه بیشتری دارید. شما شخصی هستید که به موضوعات بی ارزش و سطحی توجه نمی کنید و برایتان مهم نیست دیگران در مورد شما چه فکری میکنند. اما باید این موضوع را در نظر بگیرید که گاهی برای خودتان باید یک چارچوب مشخص کنید تا بتوانید سریع تر به چیزهایی که میخواهید دست پیدا کنید.شما فردی با فرکانس بالا هستید و این موضوع باعث می شود اشخاص زیادی به سمت شما جذب شوند اما ذهن و روح شما هر کسی را برای رابطه هر چند معمولی نیز قبول نمیکند. با این که انسانی مهربان هستید، اما در مدار شما چند نارضایتی از طرف برخی دیده شده که نشان می دهد شما نسبت به آن ها کمی بی مهر بوده اید.سعی کنید از کسانی که اطراف شما هستند بیشتر خبر بگیرید و حالشان را بپرسید.یک روشنایی فوق العاده جذاب در مدار شما وجود دارد که نشان می دهد اتفاق های بسیار خوبی در انتظار شماست. اگر اکنون در بخش تاریک زندگی خود هستید و کمی نگران شده اید،مری تی تس به شما می گوید که این نگرانی بی مورد است زیرا بخش روشن زندگی شما نزدیک است و به جای فکر کردن به نداشته هایتان شاکر چیزهایی که دارید باشید تا رزق و روزی شما بیشتر شود و کارتان گشایش یابد.

 

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت) ، طوبه (مرداد) یا کاهرکا (تیر) هستید، نظر مسخنت (الهه زایمان و تولد)بر شما افتاده است. کالبدهای شما با این که سطح خوبی دارد اما در کالبدهای عاطفی و روحی شما کمی خلا دیده می شود. اگر گاهی دلتان چیزی میخواهد که نمی دانید چیست دلیلش همین خلا است. اخیرا برای تعدادی از شما اتفاقاتی افتاده که انتظارش را نداشتید و کمی غافلگیر شده اید. اما نباید ذهن خود را مدام درگیر این موضوع کنید. این که بیایید اتفاقات ناخوشایند را مدام در ذهن خود مرور کنید و هر بار حرص بخورید و ناراحت شوید دردی از شما دوا نخواهد کرد. این موضوع فقط باعث  می شود شما ارتعاشات و انرژی های منفی را از خود ساتع کنید و دوباره آن ها را به سمت خود برگردانید. پس باهوش باشید زیرا شما این موضوع را می دانید که اتفاقات این جهان بر اساس ارتعاشات ذهن،کلام و رفتار ما رقم میخورند. کینه و حسادت را کنار بگذارید و رو توانایی های خود تمرکز کنید. شما برای شادی کردن نیاز به هیچ شخصی جز خودتان ندارید. پس منتظر نباشید کسی از بیرون بیاید و شرایط شما را تغییر دهد. این خود شما هستید که باید شرایط را تغییر دهید. توانایی این کار به شما داده شده است و برای تغییر کافی است بخواهید و تلاش کنید.

فرمول کائناتی گشایش کار و افزایش رزق و روزی (کلیک کنید)اگر متولد هاتور (خرداد) ،تخ(فروردین) یا هنت هاوج(دی) هستید، نظر ماعات (الهه حقیقت) بر شما می افتد.  سطح انرژی هر چهار کالبد شما مناسب است اما در دو هفته آینده در کالبد جسمی خود دچار افت انرژی می شوید. دلیل این مسئله می تواند بیماری یا کسالتی باشد که مدتی شما را بی حوصله و بی انرژی می کند. اما لازم نیست نگران باشید زیرا این کسالت اصلا حاد نیست و زود تمام می شود. تعدادی از شما به شخصی علاقه مند هستید اما او را در زندگی خود ندارید و نمیدانید چگونه او را به خود جذب کنید. این موضوع را فراموش نکنید که انسان ها جذب فرکانس و ارتعاش ما می شوند و ما می توانیم با بالا بردن ارتعاش  و فرکانس خود و تقویت میدان انرژی‌مان، هر کسی را به سمت خود جذب کنیم. برخی از شما دچار محدودیت هستید و دوست دارید کارهایی را انجام بدهید اما موانع زیادی از طرف خانواده یا شریک زندگی‌تان برایتان ایجاد می شود که این موضوع شما را کلافه می کند. اما باید با این حقیقت رو به رو شوید که آیا شما برای تغییر شرایط قدمی برداشته اید یا خیر.در برخورد با مشکلی که در حال حاضر دارید، بی احتیاط عمل نکنید و سعی کنید با یک دوست مورد اعتماد مشورت کنید. شما دوستان مورد اعتماد زیادی که بتوانند در هر زمینه ای به شما کمک کنند ندارید پس این موضوع را در نظر بگیرید که نباید راز دلتان را پیش هر کسی باز کنید. انرژی خداوند در مدار شماست پس کافیست دستتان را دراز کنید و این انرژی را دریافت کنید.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

8 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “ک،ح،ذ،ر،ز،م،ب””

 1. نسرین گفت:

  سلام
  حرف ” س” نیست بین حروف!

 2. بهار گفت:

  سلام چرا درمری تیتس درمورد اردیبهشت چیزی نوشته نشده😕

 3. Ahmad گفت:

  پس اردیبهشت چی شد؟؟؟

 4. A گفت:

  سری قبل چقدر برای من بهتر بود ، کلی منتظر بودم اما اصلا اشاره ای به مسئله ای که میخواستم نشد 😭😭

 5. ارکیده گفت:

  براآذریایاطوفان اتفاقات بده یاسکون وباتلاق تکرارمشکلات..ولی بازم شکراین ماه قرارنیس بدبختیاجدیدی سرمون آواربشه…ممنون زحمت کشان فالوده🍁🍁

 6. آرزو گفت:

  سلام. برای دریافت رفع بستگی و طلسم و جادو، چطوری باید اقدام کنم؟روی کادر زرد رنگ بزنم میتونم دریافت کنم با اینکه به پیج اینستاتون دایرکت باید بدم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد