طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “ل،ق،ش،ت،ع،و”

طالع بینی مصری مری تی تس : شما در 27 روز آینده در مدار ماعات (الهه حقیقت) قرار می گیرید.وضعیت کالبدهای روحی و عاطفی شما در ابتدای ماه آینده ممکن است نوسان هایی داشته باشد که این نوسانات انرژی باعث بروز مسائلی مثل سر درد،کمر درد و همچنین بی حوصلگی شما خواهد شد. با این وجود سطح انرژی کالبد جسمی شما مناسب است. اگر در مدت اخیر به خاطر مسائل بی ارزش و سطحی ناراحت می شوید یا استرس میگیرد به علت کمکاری چاکرای سوم شماست،کمکاری این چاکرا که زیر معده شما قرار دارد میتواند باعث بروز مسائلی چون هضم سخت تر غذا،بی علاقه شدن، بی حوصلگی و بیحالی نیز بشود.

ذهن شما کمی آشفته است. این آشفتگی دلایل بسیاری می تواند داشته باشد که باید آن ها را با خود حل کنید. اما نباید خود را در این مسائل غرق کنید به طوری که تصمیم گیری برای شما سخت شود. بلکه باید از بیرون به آن ها نگاه کنید و بدون عجله و واکنش های از روی هیجان آن ها را تحلیل کرده و راه حل مناسبش را پیدا کنید.یکی از دلایلی که باعث آشفتگی ذهن شما شده، حرف های دیگران در مورد شماست. شما می دانید که اخیرا کسی پشت سر شما بدگویی کرده و قصد داشته شما را نزد یک عزیزی تخریب کند و شما را نزد او بی ارزش جلوه دهد. فهمیدن این موضوع شما را آزار داده و شما فکر میکنید که علاقه آن شخص ممکن است به شما کم شود و شما نزد او بی ارزش شوید. مری تی تس به شما می گوید که اصلا اینگونه نیست و تلاش شخص بدگو برای بدنام کردن شما نافرجام خواهد ماند. پس نگران این موضوع نباشید.

فرمول کائانتی دفع بدگو،حسود (کلیک کنید)

تعدادی از شما در 14 روز آینده با ناخودآگاه خود ارتباط بیشتری خواهید گرفت و همچنین چاکرا تاجی شما پرکار تر می شود. این مسئله موجب می شود که در این مدت خواب های نشانه دار و معنی دار زیادی را ببینید. یکی از نشانه هایی که شما در خواب خود به زودی خواهید دید، گریه کردن است و شما در خواب میبنید که کسی گریه می کند یا خودتان در خواب اشک خواهید ریخت. با این که دچار تشویش و نگرانی می شوید اما باید بدانید که این خواب یک تعبیر بسیار خوب و عالی برای شما خواهد داشت و شما باید از آن خوشحال باشید.

اگر خانوم هستید و بین 19 تا 38 سال سن دارید، برخی از شما از شریک عاطفی خود رضایت ندارید و نسبت به او بی علاقه شده اید. گرچه او به شما علاقه مند است و محبت خود را نسبت به شما ابراز می کند اما دل شما دیگر با او نیست و حس می کنید او جلوی پیشرفت شما را گرفته و احساس رهایی نمی کنید. با این حال موانعی بر سر راه شما وجود دارد که نمیگذارد رابطه عاطفی خود را با این شخص قطع کنید یا از او طلاق بگیرید. شما از حرف اطرافیان خود ترس دارید و می ترسید قضاوت شوید. یادتان باشد که برای رهایی و احساس خوشبختی کردن باید ترس ها را کنار بگذارید و قدم به قدم پیش بروید. رمز موفقیت شما صبر است پس صبور باشید.

فرمول کائناتی بخت گشایی (کلیک کنید)

 

اگر بین 23 تا 63 سال سن دارید، انرژی آنوبیس روز در مدار شما قرار میگیرد که نشان می دهد از اتفاقی ناراحت خواهید شد و اشک خواهید ریخت.این اتفاق می تواند در مورد شما و نزدیکان شما باشد و یا این که خبری شما رو ناراحت کند. با این حال نگران نباشید زیرا این غم و ناراحتی مانا نیست و به زودی رفع خواهد شد.یک بستگی در کار شما به وجود آمده که مانع از رسیدن شما به یکی از خواسته‌هایتان می شود. این بستگی می تواند باعث کند شدن ترقی شما در شغلی که دارید بشود و همچنین انرژی های منفی را به سمت شما جذب کند. پس سعی کنید با جاری کردن انرژی های الهی و کائناتی این بستگی ها را از خود دور کنید.

 

 

اگر متولد بشنس (آذر)  ، بارم هات (مهر) یا هفیفی (بهمن) هستید نظر آپیس (الهه راستگویی) بر شما افتاده است. انرژی کالبد عاطفی شما در این ماه از سه کالبد دیگر بسیار بیشتر است. اگر با کسی در رابطه عاطفی هستید این موضوع میتواند بسیار به شما برای افزایش حرارت رابطه کمک کند. شما مدتی است که احساس یکنواختی در زندگی خود دارید و این روزها خیلی حوصله شما سر می رود. سعی کنید برای خودتان اهدافی مشخص کنید و در مورد رسیدن به این اهداف تحقیق کنید. تعدادی از شما که متاهل هستید باید بدانید که همسرتان از شما راضی نیست و اختلاف نظرهای زیادی با او دارید. ممکن است این اختلاف نظرها زیاد شود و مسئله های کوچک بعد از مدتی بزرگ شده و باعث دعوا و تنش بین شما شود. مری تی تس به شما پیشنهاد می کند که خیلی جدی با همسر خود در مورد این مسائل صحبت کنید. زیرا شما یک بار حق زندگی دارید و نباید این زندگی که به شما داده شده رو تباه کنید و باید قدرش را بدانید.شخصی در اطراف شماست که در نامش یکی از حروف م،ک،ل،د،ر وجود دارد. این شخص قدرت زیادی دارد و سعی میکند با این قدرت برنامه های شما آسیب بزند. او اصلا خیرخواه شما نیست گرچه خودش را خوب جلوه می‌دهد و ادعا می کند قصد کمک به شما را دارد، اما در اصل برعکس این است و میخواهد در کارهای شما خلل وارد کند. مراقب این شخص باشید.

 

اگر متولد امشیر(شهریور) ،مسرا (اسفند) یا بارامودا (آبان) هستید، نظر سث (الهه رعد و برق و بارش) بر شما افتاده است. مدار ماه تولد شما نشان می دهد که در این ماه با نوسانات انرژی در کالبدهای عاطفی و ذهنی خود مواجه خواهید شد. ممکن است در این ماه شما بیشتر به محبت دیگران نیاز پیدا کنید که این موضوع باعث  میشود کمی زودرنج شوید و نسبت به برخی رفتار ها حساس شده و خودخوری کنید. در 14 روز آینده با اشخاصی که دوستشان دارید ملاقات خواهید کرد و دیدن آنها باعث می شود شادمان شوید و انرژی بیشتری بگیرید.اگر خانوم مجرد هستید برای تعدادی از شما پیشنهاد ازدواج دیده می شود. این پیشنهاد از سمت شخصی است که با شما آشناست و از قبل او را میشناسید. با این حال در مورد جواب قطعی دادن به او مردد خواهید شد و نمیتوانید به سرعت تصمیم بگیرید که کار عاقلانه ای است. اگر آقا هستید، انرژی یک پول و ثروت در مدار شما دیده می شود که کمی از شما دور است اما شما به آن خواهید رسید. توجه داشته باشید که اگر ایده ای دارید نباید از انجام دادنش هراس داشته باشید و باید خود را با چالش ها و موانع آماده کنید. این موضوع مهم است که بدانید برای به دست آوردن چیزهای با ارزش باید از یک سری چیزهایی که اکنون برایتان مهم هستند بگذرید.

 

اگر تولد فائوفی (اردیبهشت) ، طوبه (مرداد) یا کاهرکا (تیر) هستید، نظر باستت (الهه شانس)بر شما افتاده است. انرژی خورشید در مدار شماست و چه خبری بهتر از این که زندگی شما در مسیر مثبتی قرار گرفته و به زودی از تنش ها و انرژی های منفی که اکنون اطراف شماست خلاص خواهید شد. زیرا در اطراف شما شخصی وجود دارد که به شما انرژی منفی وارد می کند ولی شما مجبور هستید که او را تحمل کنید و نمیتوانید به راحتی او را از خود دور کنید. برای تعدادی از شما ارتقای شغلی و افزایش درآمد دیده شده که به زودی اتفاق می افتد و شما به درآمد بیشتری خواهید رسید. اگر بین 19 تا 43 سال سن دارید یک خواسته ای شما در سر دارید که مدت هاست برای رسیدن به آن تلاش می کنید و فکرتان را مشغول کرده. اما هر چه سعی میکنید نمیتوانید به این خواسته برسید. انرژی های یک بستگی در مدار شما دیده می شود که اگر این بستگی رفع کنید درهای زیادی برای شما باز می شود که میتوانید زندگی خود را به مسیر تازه و جدیدی ببرید که شادی و خوشحالی شما در این مسیر بیشتر است.با یک فرد جدید دوست و آشنا خواهید شد که این شخص در مسائل شغلی خیلی میتواند به شما مشاوره های خوب و کارساز بدهد. انرژی یک مهمانی و جشن در مدارتان دیده می شود که نشان می دهد به زودی به یک مهمانی می‌روید یا خبر ازدواج شخصی را دریافت خواهید کرد که از آن خوشحال می شوید.

فرمول کائناتی رفع بستگی،طلسم و جادو (کلیک کنید)

 

اگر متولد هاتور (خرداد) ،تخ(فروردین) یا هنت هاوج(دی) هستید، نظر ایسیس (الهه میل جنسی) بر شما می افتد.  در 27 روز آینده انرژی کالبدهای ذهنی و جسمی شما از سطح نرمال پایین تر می آید. سعی کنید در این مدت از استرس و تنش ها پرهیز کنید و نسبت به مسائل واکنش های سریع نداشته باشید. زیرا در این مدت یک سری اشخاص با رفتارهایشان شما را عصبی میکنند و باعث می شوند شما حرص بخورید. سعی کنید خشم خود را کنترل کنید و نگذارید موضوعات کوچک و بی ارزش اوقات شما را تلخ کند. برخی از شما به شخصی علاقه مند هستید و دوست دارید با او رابطه عاطفی داشته باشید. اما این شخص بی شما بی محلی می کند و زیاد با شما ارتباط نمی گیرد. در این ماه انرژی ها کالبد عاطفی شما بسیار خوب است و شما در جذب دیگران بهتر میتوانید عمل کنید. همچنین نفوذ کلام شما روی دیگران بیشتر می شود که میتوانید خواسته هایتان را راحت تر مطرح کنید. اگر فرزند دارید یک نگرانی از طرف او برای شما به وجود می آید که بعد از مدتی رفع خواهد شد. تعدادی از شما با شخصی اخیرا قهر کرده اید که به زودی او برای آشتی به سمت شما می آید. اگر این قهر در مورد رابطه عاطفی شماست بهتر است که زیاد به آن دامن نزنید و هر چه زود تر با او آشتی کنید.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

 

4 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “ل،ق،ش،ت،ع،و””

 1. سارا گفت:

  ممنون از شما.کارتون عالیییییییه

 2. فرناز گفت:

  سلام ممنونم از لطف تون سوالم این بود که بخش اول کلی برای همه هستش و پایین جدا جدا به تفکیک ماه هستش؟

  • Admin گفت:

   بله، بالا شامل همه میشه، پایین نسبت به ماه خودتون باید فال رو بخونید.

 3. الهام گفت:

  وااای چقدردرست حیرونم بخدا😯😳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد