طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” الف،ج،غ،ض،ژ،ذ،ح”

طالع بینی مصری مری تی تس:  تيم فالوده براي شما مخاطبين عزيز اين طالع آرزوى بهترين لحظات را از خداوند متعال داراست.

فكر هاى زيادى شما را احاطه كرده است كه باعث اين شده تا خودتان را عقب تر از جايگاهى كه داشته ايد ببينيد مرى تيتس به شما ميگويد كه شما نه از كسى عقب تر هستيد و نه از كسى جلوتر ، شما در لحظه ى الان خودتان زندگى ميكنيد و در حال رقابت به هيچ كسى نخواهيد بود مگر در ذهنتان و اين باعث مى شود كه خودتان ، خودتان را آزار دهيد. تجاربى را داشته ايد ، و يا انتخاب‌هايى را داشته و يا حتى تربيتى از افرادى را داشته ايد،و همينطور بسيارى از موارد ديگر كه منجر بر اين شده تا امروز در اين نقطه و جايگاهى كه هستيد باشيد.مقايسه كردن را رها كنيد، درست و غلط ها و تحليل هاى بى نتيجه را كنار بگذاريد و  تلاش خودتان را بكنيد تا زندگى خودتان را پيش ببريد و سبكى كه خودتان دلتان مى خواهد بسازيد.

به طرزى كه دوست داريد و تمايل داريد تا باشد.به موضوع سن خود اهميت زيادى مى دهيد و اين صحبت ها بار و فشار زيادى را براي خودتان ميسازد، شايد كسى آنقدر كه خودتان دشمن خودتان شده ايد نباشد،مرى تيتس به شما مى گويد اهميتى ندارد كودك باشيد ،جوان باشيد ، ميانسال باشيد و يا حتى پير باشيد تنها مهم اين است كه به خودتان بيش از حد سخت نگيريد و واقعيت ها ، اشتباهات ، و انرژى هاى منفى كه تا اين لحظه خودتان به خودتان داده ايد را بپذيريد تا بتوانيد در مسير خواسته‌هايتان درست و هدفمند تلاش كنيد و حركت كنيد.تعدادى از افراد اين طالع استرس هاى زيادى را از سمت فردى تحمل ميكنيد كه اين شخص متوجه شما نيست و حال شما را درك نمى كند مرى تيتس به شما راهنمايى ميكند كه خودتان را براى اين فرد كه بودنش كنار شما بی فایده است  و لایق داشتن شما و لايق داشتن جایگاهی در زندگی شما نيست، دچار استرس نکنید.

برخى از شما افرادى احساسى هستيد و از ابراز  تمايلات بالاتري نسبت به مابقي افراد نزديك خود برخوردار هستيد بارها از همين نقطه دچار آسيب شده ايد اما توجه كافى به اين موضوع نداشته ايد فراموش نكنيد كه احساسات خودتان را، بیشتر از حد نياز صرف موضوعى نکنید. زيرا در این صورت صدمه خواهید دید.اين را فراموش نكنيد كه بدون نگرانی زندگی کنید. 

چون طبق طالع مرى تيتس ؛ خداوند در همه حال هوایتان را خواهد داشت. به خداوند اعتماد کنید و ایمان كافى داشته باشید.تعدادى از افرادى كه به تازگى وارد فضاى عاطفى شده ايد مرى تيتس به شما توصيه جدى ميكند بيش از حد به شخص مورد نظرتان نزديك نشويد تا از نيت و اعمال و رفتار به مقدار بيشترى مطلع شويد.بسيارى از افراد ابهامات زيادى در رفتار خود دارند. 

موضوعاتى وجود دارد كه بخاطر عاشق شدن شما در مورد آن فرد نمی‌بینید و نمی‌دانيد چطور رفتار خواهند كرد.اين موضوع نبايد براي شما تبديل به وسواس و دخالت در شناخت زياد اين فرد تبديل شود شما روند عادي خود را داشته باشيد و به شناخت اين فرد در حدی که “كفايت ميكند”، رضایت دهيد چون شناختِ بیشتر از سمت شما باعث فكرهاي اشتباه ميشود و در هر صورت ناامیدکننده خواهد بود.شما از عاشقي لذت ببريد اما وابستگى شديد تا زمانى كه فرد مقابلتان خودش را به شما اثبات كرده نداشته باشيد، همينطور فراموش نكنيد خود شما هم بايد براي اثبات و بهتر پيش رفتن رابطه تان قدم هاى بزرگى برداريد، اين موضوع كمك ميكند تا ابعاد روحش را بهتر کشف كنيد،

تعدادى از افراد اين طالع به موضوع افكار ديگران درباره خودتان بيش از حد اهميت ميدهيد ،بسيارى از دوستان شما از شما خوششان مى آيدو طبيعتاً افرادى ديگر هم علاقه اى به شما ندارند ، اين امر طبيعى است كه از حالت اول خوشحال خواهيد شد و حالت دومش برايتان زياد خوشایند نخواهد بود اما مهم اين است كه چه چيزى از اين دو موضوع دستگير شما خواهد شد اصلا چه اتفاق مهمى هست كه كسى شما را دوست داشته باشد يا نه؟! مرى تيتس يادآورى ميكند انسان علاقه زيادى به تعريف و تحسين از اطراف دارد و اين تا حدودي كافي است اما بيش از حد فكرتان را درگير اين موضوعات نكنيد.به حرف اطرافيانتان توجه نكنيد و سعى نكنيد كه آن ها را از خودتان راضى نگه داريد به هر بهايى كه باشد چيزى مهم تر از سلامت جسمی و روحی شما نخواهد بود و جز تحمل استرس و اضطراب دائم چيزى برايتان ندارد،افراد اطراف شما بايد موجب خوشحال شما باشند نه اينكه برايتان فشار به همراه بياورند .در مسیر زندگی جهت خود را گم نکنید،چون شما به دنيا نيامده ايد كه به تعدادي هدف كوتاه برسيد بلکه اينجا هستيد تا با حالي خوب زندگی كنيد و از یکبار زنده بودنتان لذت ببريد پس جهت درست خودتان را پیدا کنيد.

اگر محيط خوب نيست جايتان را تغيير دهيد ، اگر فردى كنارتان درست نيست كنارش بگذاريد . همه اين ها در يك شب اتفاق نخواهد افتاد ، مرى تيتس به شما توصيه ميكند دنبال حرف هايى مانند چطور و چرا نباشيد، به خودتان ايمان داشته باشيد و براي تغييرات آماده شويد، ماه پيش رو بهترين زمان براي تغييرات بزرگ شما قبل از رفتن به قرن جديد است.اين ماه به طور مداوم اين جمله را تكرار كنيد؛ خداوندا افراد خوب را سر راهمان قرار بده.روز ٣٠ اين ماه بهترين زمان براى تخليه بار انرژى منفى شماست، در ماه جديد با پاكى روح وارد خواهيد شد.سعى كنيد ميزان توقعتان را از اطرافيان كاهش دهيد

حرص خوردن و رنج كشيدن شما يكى از دلايل اصلى توقع داشتن از بهتر بودن اطرافيان است اگر انتظارتان را از ديگران به صفر كاهش دهيد آزاد خواهيد شد، اين آزادى روحى پيشاپيش مباركتان باشد.چند شخص اين روز ها ترس از دست دادن را بيشتر احساس ميكنيد و خيلى نگرانى بخاطرش ميكشيد، مرى تيتس به شما مى گويد ؛ رها كنيد،اين يك هنر است ، رها کردن بايد به موقع باشد تا به خودتان و دیگران آسيبى وارد نشود.اگر مادر يا پدر هستيد و اين احساس را در مورد فرزند پسرتان يا دخترتان داريد آن ها را رها کنید اولویت آن ها باید زندگى شخصى خودشان باشد.يا اگر متاهل يا متعهد هستيد و طرفتان را دوست اش دارید و او به کس دیگری علاقه دارد او را رهايش كنيد.مرى تيتس حتى در ارتباط با كار شما هم اين را مى گويد، اگر دوست اش ندارید و مدام در کارتان تحقیر می شوید و شما را در محيط کار نمی خواهند آن را رها كنيد.

حتى لباس هایی که مدتی است نمی پوشید را رها کنید و به کسی هدیه بدهید.کینه هاي گذشته با فاميل يا دوستان را رها کنید.باورهای اشتباه تان و يا بدبينى و شك و ترديد را رها کنید تا جایی برای افکار و ایده های خوب باز شود.کسی را که به آن علاقه دارید رها کنید تا آزادانه در کنار شما بماند. اين پا فشارى مدام شما به کسی یا چیزی که نگرانى در باره اش دارید شما را از بین خواهد برد.

فرمول کائناتی بخت گشایی و جذب خواستگار (کلیک کنید)

متولدین بارامودا (آبان) ، هاتور (خرداد) و هفیفی (بهمن):اگر با فردی در حال حاضر فاصله دارید یا دلخوری و قهر و کدورت دارید رابطه تان برقرار می شود و صلح و آشتی دارید ولی خیلی حرف روی دلتان هست که به این فرد بزنید می زنید و خودتان را خالی می کنید. دلشوره زیاد دارید و دلشوره هایتان به جاست بر سر یک دوراهی قرار می گیرید برای یک انتخاب اگر مجرد هستید بین دو نفر برای تصمیم قرار می گیرید و نمی دانید که کدام فرد را انتخاب کنید و این دو نفر هر دو خواهان شما هستند ولی انتخاب به خودتان بستگی دارد فقط سعی کنید با مشورت و تجربه و اراده محکم این تصمیم را بگیرید چون ممکن است اگر بی گدار به آب بزنید فرصت خوبی را از دست می دهید. یک جابجایی دارید که این جابجایی به هر کجا که هست روشن است شاید اگر مجرد هستید ازدواج و شروع زندگی جدید و جای جدید باشد به هر حال این برای شما یک پیروزی و موفقیت است.لجباز هستید و از روی لجبازی به دو تا موفقیت می رسید.

 

متولدین طوبه (مرداد) ، امشیر (شهریور) و مسرا (اسفند ) : از دست یک خانم جوان که در اسم خود حرف (ل) دارد هر کسی که هست یک دلخوری و یک حرص و جوش پیش می آید که اعصابتان خرد می شود شاید برای یک مدت این فرد را از زندگیتان کنار بگذارید. اگر فردی نون نام دور و برتان است یک خون دل و ناراحتی از این فرد دارید که خیلی ناراحت می شوید و شاید به پوچی این فرد فکر کنید. اگر بخواهید این فرد از زندگی شما پوچ می شود. چند تا دورهمی در پیش دارید که دعوت می شوید که اگر بروید در این جمع ها خاطرات خوبی دارید ولی دلتان گرفته است و خوشحال نیستید و حفظ ظاهر می کنید. اگر شاغل هستید خبرهای خوبی دارید که این اخبار به شغل و کارتان مربوط است و این خبرها شما را خوشحال می کند و در این رابطه شادی های خوبی دارید و به قدرت و سربلندی می رسید و به سود و منفعت خوبی دست پیدا می کنید. 

 

متولدین فائوفی (اردیبهشت) ، هنت هاوج (دی) و کاهرکا (تیر ) : یکی از پنجشنبه جمعه های این ماه دلگیر می شوید و شاید چند قطره اشک بریزید و این به خاطر همان دلتنگی است. دو تا خبر خوب پشت سر هم دارید که این خبرها از سمت هر کسی که هست شما را بی نهایت ذوق زده میکند احساسات خودتان را بروز دهید. زود رنج و حساس هستید و در حال حاضر از دست فردی دلتان شکسته است و ناراحت هستید. اگر آقا هستید یک درد جسمی دارید که خیلی شما را اذیت می کند حتما به دکتر مراجعه کنید. اگر شخصی الف نام یا (ف) نام از دوستان صمیمی شماست مراقب صحبت هایی که میکنید باشید، این فرد دورادور خیلی به شما حسادت میکند

 

متولدین بارام هات(مهر)، بشنس(آذر) و تخ (فروردین):در چند بن بست قرار می گیرید ولی بعد از این بن بست ها به یکی از رویاها و آرزوهای بزرگتان می رسید. اگر خانم هستید و مجرد هستید آقایی به زودی به شما ابراز علاقه می کند که یا هم سن شماست یا از شما کوچکتر است و این فرد شدیدا خواهان شماست و شاید با شما چند تا دیدار و ملاقات داشته باشد ولی اگر پذیرا باشید خوب است ولی خودتان در این اوضاع دست دست می کنید. به یک جایی تا 30 یا 40 روز آینده دعوت می شوید که این اتفاق به شما نزدیک است و برای شما خوش یمن خواهد بود و به هر حال رفتن به این مکان خاطره خوبی را در ذهن شما ثبت خواهد کرد، شاید چند نفری در این مکان شما را برای هدف های مهمی انتخاب کنند، از آنها به خوبی استقبال کنید

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

یک پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” الف،ج،غ،ض،ژ،ذ،ح””

  1. Tina گفت:

    چرا جدیدشو نمیذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد