فال هفتگی فالوده – 16 تا 22 خرداد

 

 

 

فروردین : از اختلاف و بحث و جدل با عزیزانتان دوری کنید، چرا که‌برخلاف قلب مهربانتان، زبان شما کمی تلخ است و ممکن است به‌راحتی باعث شکسته‌شدن دلش شوید. در دوستی های خود بیشتر مراقب باشید.با نگرانی های مختلفی که‌مربوط به‌ارث و یک سلسله‌دعوی حقوقی است، به‌دردسر خواهید افتاد.سعی کنید در مورد مسائل کاری و مهم زندگیتان، احساسات و عواطف را کنار بگذارید و کمی بیشتر منطق و درایت به‌خرج دهید. شما استعداد زیادی در حل مسائل مختلف دارید، این بار هم از این استعداد استفاده‌کنید و مشکلات را مدیریت و حل و فصل کنید.

 

 

اردیبهشت :  تصمیم گیری در مورد شغل و مسائل مربوط به‌آن کمی دشوار خواهد بود و ممکن است که ‌با بن بست هایی مواجه‌شوید. که‌البته‌با کمی درایت و تجربیات حرفه‌ای خود می‌توانید آنرا سامان دهید.شما معمولا در اکثر اوقات در مورد امور عجولانه و دقیقه‌نود تصمیم میگیرید، اما این کار همیشه‌جواب نمیدهد و ممکن است که‌گاهی باعث شکست شما شود. چند دلیل برای نگران بودن در مورد کودکان خود دارید، به‌خصوص اگر نوجوان باشند. حرف هایی را که‌ممکن است به‌بحث تبدیل شوند تحریک نکنید، زیرا شخصیت فعلی شما به‌شما اجازه‌می‌دهد که‌با شدت بیشتری واکنش نشان دهید.

 

 

خرداد : متولدین 16 تا 22 خرداد، تولدتان مبارک. فالوده برای شما آرزوی بهترین ها را دارد. در مورد کار، از تلاش های پراکنده‌و این شاخه‌به‌ان شاخه‌پریدن، اجتناب کنید و کمی منظم تر کار انجام دهید که‌اینگونه‌راحت تر و آسان تر به‌اهدافتان دست خواهید یافت.سعی کنید که‌برخی گره‌ها و اختلافات و کدورت های گذشته‌را حل کنید، زیرا سو تفاهمی بیش نبوده‌است و نابودی و از هم پاشیدن این گونه‌دوستی ها و روابط از نظر احساسی و عاطفی، بسیار پر هزینه‌خواهند بود.در خانه‌و خانواده‌شما همه‌چیز آرام و بی دغدغه‌خواهد بود، پس ، از بودن در کنارشان لذت ببرید.اگر مجرد هستید، وقت آن است که‌کمی بهتر به‌دور و بر خود بنگرید که‌قطعا می‌توانید نیمه‌گمشدتان را بیابید. در عشق، تبر را از خاک بیرون نیاورید و زمان خود را برای مسائل قدیمی خراب نکنید.

 

تیر :می دانید که رفتارهای قدیمی دارد مانع رسیدن شما به اهداف تان می شود. بیش از حد دچار جزییات شده اید و به همین خاطر نمی توانید درست پیش بروید، بهتر است به جای جزییات به چیزهای کلی فکر کنید. درست است که باید اطلاعات دقیق جمع آوری کنید، اما این همه جزییات واقعا به درد کار شما نمی خورد. به جای این که درختان جنگل را ببینید باید خود جنگل را زیر نظر بگیرید تا مسیر برای شما هموار شود.سعی کنید در همه‌چیز میانه‌بمانید. احساساتتان عالی خواهند بود، شور و اشتیاق شما به‌اشتراک گذاشته‌خواهد شد. با این حال، در انگیزه‌های خود مراقب باشید چون ممکن است بر روی افراد بی مرام حساب باز کنید. شما برای رسیدن به‌اهداف حرفه‌ای خود از هیچ تلاشی فروگذار نخواهید کرد؛ اما مراقب کار کردن زیادتان باشید.

 

مرداد : اکنون تمایل دارید که همه ی امیدها و آرزوهای تان را در شخص دیگری پیدا کنید، کسی که بتواند شما را از همه ی نقص های تان نجات دهد. تردید دارید که حرف بزنید، چون می دانید که انتظارات تان از طرف مقابل غیر واقعی است. برای این که نا امید نشوید، بهتر است کمی از انتظارات تان کوتاه بیایید. وقتی حقیقت را بپذیرید، آن وقت خودتان می توانید مسیرتان را مشخص کنید و دیگر نیازی ندارید که دیگران این کار را به جای شما انجام دهند.اگر متاهل هستید، شما بیشتر از اینکه‌به‌همسر و فرزندانتان اهمیت دهید، در باره‌افراد دورتر اینگونه‌هستید، و همین موضوع ممکن است باعث ناراحتی آنها شود. با خودتان در مورد احساسات خود صادق باشید، اما در مورد آن چه‌که‌به‌اشتراک می‌گذارید، محتاط باشید. فردی که‌به‌آن فکر می‌کنید ممکن است از درخواست شما تقدیر کرده‌و به‌توصیه‌شما نیاز داشته‌باشد.

 

شهریور :اکنون علاقه ی چندانی ندارید که همه ی نقشه های تان را رو کنید، اما همه چیز از آن چه فکرش را می کنید آشکارتر است و نیازی به گفتن شما نیست. حواس تان باشد که اطلاعات ضروری را بیش از حد پیش خودتان نگه ندارید، چون اگر دیگران بدانند که به کدام مسیر می روید برای تان بهتر است. ممکن است در محل کار فاقد تمرکز و دقت باشید، در صورت ممکن از مرخصی استفاده‌کنید، کمی استراحت کنید و آرام شوید. ممکن است ناگهان متوجه‌شوید که‌شما نسبت به‌کسی که بسیار جذاب است مورد توجه‌قرار گرفته‌اید. در زندگی حرفه‌ای خود تغییراتی مثبت را تجربه‌خواهید کرد و آینده‌ای روشن را به‌رویتان باز خواهد کرد.

 

مهر : شاید فکر کنید که دیگران تلاش های شما را جدی نمی گیرند و هر چه می گویند فقط باعث دعوا بین شما می شود، اما خودتان می دانید که اصلا چیزی برای دعوا کردن وجود ندارد. اکنون باید با شرایط سختی که در روابط تان به وجود آمده دست و پنجه نرم کنید. چند قدم به عقب بردارید و یک نفس عمیق بکشید و بدانید که گذشت زمان خودش همه چیز را درست می کند. باید بخشی از انرژی های تان را روی کارهای سازنده سرمایه گذاری کنید تا کسی نتواند از موفقیت تان چشم پوشی کند. اتفاقات غیر منتظره‌امروز می‌توانند باعث الهام بخشیدن به‌منافع معنوی شما شوند، کافیست که‌با خلوص نیت آنها را بپذیرید و اهمیت دهید.همه‌را تشویق کنید که‌بزرگ فکر کنند. شما می‌توانید مردم را بخندانید و به‌آن ها کمک می‌کنید احساس بهتری نسبت به‌خودشان داشته‌باشند.

 

 

آبان :تا به حال داشتید به اهداف بلند مدت تان فکر می کردید، اما فعل و انفعالات کهکشانی طوری رقم خورده که امروز باید توجه تان را روی همان لحظه ای که در آن هستید قرار دهید. شاید اول اش فکر کنید که سرنوشت تان دارد تغییر می کند، اما این طور نیست. فقط باید به ارزش های درونی تان پایبند بمانید و به وسیله ی آن ها مسیرتان را اصلاح کنید تا سرنوشت نهایی شما تغییر نکند. مساله این جاست که چه طور قرار است به مقصد برسید، نه این که اصل مقصد کجاست.لطفا کمی انتقادپذیر تر باشید، چرا که‌امروز ممکن است به‌همین خاطر با عزیزان و یا همکارانتان به‌مشکل بربخورید، سعی کنید به‌انها گوش دهید، شاید نطریاتشان دریچه‌ای جدید به‌روی شما باز کند. حفظ روابط عاشقانه‌تلاش می‌خواهد. با اینکه‌ممکن است به‌فضای خود نیاز داشته‌باشید، اما بایستید و به‌این فکر کنید که‌چه‌کارهایی می‌توانید انجام دهید تا فرد مورد نظرتان احساس خاصی داشته‌باشد.

 

آذر :قصد ندارید آن چه را در درون تان می گذرد آشکار کنید، اما از دیگران انتظار دارید که همه چیز را صاف و ساده به شما بگویند. این طرز فکر ممکن است شما را دچار مشکل کند، به ویژه اگر نخواهید دست از آن بردارید. بهتر است هر چه در دل دارید بگویید، چون اعتماد یک جاده ی دو طرفه است.درمورد مسایل مالی و شغلیتان کمی بیشتر احتیاط کنید. دنبال فرصت باشید تا از دیگران درباره‌کوچکترین کارهایشان نیز تشکر کنید و اچازه‌دهید بدانند که‌قدرشان را می‌دانید.اگر فرزند دارید،روابطتان با فرزندانتان را عمیق تر کنید و سعی کنید که‌درکشان کنید.مراقب برخی از همسایگان خود باشید، که‌ممکن است برایتان دردسر ساز شوند.شما توانایی آرام و خوشحال کردن عزیزانتان را دارید، پس از هیچ فرصتی برای آن دریغ نکنید.مسئولیت های جاری می‌تواند شما را زود عصبی کند. وقت خود را صرف علایق خلاقانه‌ای کنید که‌برایتان لذت بخش هستند.

 

 

دی : شما شانس بزرگی برای کسب ترفیع یا افزایش دست مزد خواهید داشت؛ اگر یک کارگر مستقل هستید، مراقب باشید که‌خطرات اضافی را قبول نکنید.کمی بیشتر به‌سلامتیتان اهمیت دهید و استراحت کنید و پیاده‌روی های طولانی مدت را فراموش نکنید.کمی بیشتر خودتان را در اولویت قرار دهید، و در نطر داشته‌باشید که‌همیشه‌به‌فکر تایید دیگران در مورد خودتان نباشید.باید از احساسات و محیط های سمی و منفی اجتناب کرد. کمی روحیه‌تان شکننده‌خواهد بود، سعی کنید کمی آرام تر باشید . تضاد آشکاری وجود دارد بین کاری که انجام می دهید و احساسی که درباره ی آن دارید. می دانید که دقیقا هدف تان چیست و چه می خواهید، اما هنوز دست به کار نشده اید. اگر به ندای قلب تان گوش کنید شاید در نهایت نتیجه ی بهتری عایدتان شود.

 

بهمن : وقت ان است که‌کدورت ها را کنار بگذارید و نسبت به‌اطرافیانتان شک و تردید را کم کنید.به‌امور خانوادگیتان کمی بیشتر اهمیت دهید و رسیدگی کنید که‌به‌شدت به‌مدیریت شما نیازمندند.فعالیت های اجتماعی را در برنامه‌کار خود قرار دهید که‌می‌تواند برایتان تاثیرگذار باشد و در بهبودی روندتان تاثیر بسزایی خواهد داشت.از خودمختاری پرهیز کنید.شما هیجانی درونی دارید که‌دیگران را جذب می‌کند. بیشتر از همیشه‌تمایل خواهید داشت که‌نسبت به‌عشقتان وفادار بمانید. آگاه‌باشید که‌برخی افراد فقط به‌فکر سو استفاده‌از شما هستند. فرصت های مختلفی برای لذت بردن پیش روی تان قرار می گیرد، اما همه چیز به شما بستگی دارد که کدام راه را انتخاب کنید. اول از همه باید ترس های تان را کنار بگذارید و برای این که شادتر زندگی کنید دست به کار شوید.

 

 

اسفند : ممکن است درباره‌برخی مسائل و مسئولیت ها در محیط کارتان، دچار تردید و نگرانی شوید. اما بهتر است که‌بدون دلهره‌و ترس، آنها را بپذیرید و انجامش دهید.که‌سرانجام فوق العاده‌ای خواهد داشت.روابط اجتماعیتان را کمی گسترده‌تر کنید، زیرا آشنایی با افراد بیشتر، فرصت های بیشتری را در اختیارتان می‌گذارد.یک جاذبه‌عشقی عمیقی برایتان رخ می‌دهد، که‌اگر با درایت در موردش تصمیم بگیرید، می‌تواند سرانجام خوبی داشته‌باشد. بسیار مشتاق هستید که از خلاقیت های تان بهره ببرید، اما حواس تان باشد که دچار توهمات نشوید. بهتر است آستین های تان را بالا بزنید و از همین الآن دست به کار شوید. هر چه بیشتر کارها را به تعویق بیندازید، انجام دادن شان سخت تر خواهد شد. باید راهی پیدا کنید تا در عین توجه به تمایلات شخصی تان به وظایف تان هم برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد