فال هندی راجت نیر- یکشنبه ۶ مهر

🌶فال راجت نیر هندی(اولین بار در ایران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:آب
🔮درصد لایه انرژی شما: ٣۵٪؜ لایه روحی
🧿پیشگویی:
شما به تازگی مسیر جدیدی را در زندگی تان آغاز کرده اید اما نگران هستید که به هدفتان نرسید. باید بگوییم که اشتباه نکرده اید. اگر این در برای شما نبود، هرگز به رویتان گشوده نمی شد. با اطمینان خاطر راهتان را ادامه دهید تا نتیجه مطلوب را به دست آورید.

 

متولدین اردیبهشت

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:خاک
🔮درصد لایه انرژی شما: ۶٧٪؜ لایه روحی
🧿پیشگویی :
شما برای هدفی که در سر دارید هنوز آماده نشده اید. باید اطلاعات تان را در آن زمینه کامل کنید آنوقت خواهید دید که چقدر فکرتان پخته تر شده و کارهایتان سریع تر پیش خواهد رفت. آنچه رابطه عاطفی شما در حال حاضر به آن احتیاج دارد، کمی هیجان است.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:آتش
🔮درصد لایه انرژی شما: ٢٣٪؜ لایه روحی
🧿پیشگویی :
امروز وقت نشستن نیست. باید بلند شوید و حرکت کنید. درنگ بیش از این به ضررتان تمام خواهد شد. هر چه زودتر وارد عمل شوید به صلاح خودتان است. امروز شانس آن را دارید تا در جمعی حاضر شوید. بهتر است به جای گوش دادن، کمی هم شما حرف بزنید. همین فعالیت های کوچک می تواند در زمینه شغلی و حتی عاطفی پیشنهادهای خوبی را برایتان به همراه داشته باشد. اگر به دنبال خرید وسیله ای هستید، امروز زمان خوبی برای آن است.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: کرکس نشسته 🪐جنس:آتش
🔮درصد لایه انرژی شما: ٧۶٪؜ لایه روحی
🧿پیشگویی:
شما در مرحله ای از زندگی تان هستید که چشم های زیادی روی شماست و باید حواس تان باشد به خطا نروید. بنابراین قدم هایتان را شمرده و با فکر بردارید. هر چه انعطاف پذیری بیشتری از خودتان نشانه دهید، بهتر است. پس از چند روز بالاخره امروز فرصت آن را پیدا می کنید که با شریک زندگی تان تنها شوید و حرف هایی که در دل داشتید را به زبان آورید. فقط حواس تان باشد که لحن تان را کنترل کنید تا موجب دلخوری او نشود.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: دَبران 🪐جنس:خاک
🔮درصد لایه انرژی شما: ۶١٪؜ لایه روحی
🧿پیشگویی :
مهم نیست که چه اتفاقی برایتان افتاده، امروز سعی کنید که با مسائل ساده تر برخورد کنید. هر چه مسایل را پیچیده تر کنید، حل کردن آنها نیز برای شما سخت تر خواهد شد. اگر چه ممکن است دیگران شما را در حال حاضر درک نکنند اما خیلی زود به سمت شام کشیده خواهند شد و می بینند که حق با شماست. پس روی حرف خودتان بایستید. اگر دلتان پیش فردی گیر است، امروز زمان خوبی برای ابراز علاقه ست، پس معطل نکنید.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: آکروکس 🪐جنس:آب
🔮درصد لایه انرژی شما: ٣۴٪؜ لایه روحی
🧿پیشگویی :
امروز با فردی دیدار می کنید که می تواند به شما در تصمیم گیری هایتان کمک کند. سعی کنید هر چه سوال دارید از او بپرسید و به ابهامات ذهنی تان خاتمه دهید. در مورد پیشنهادهای کاری که این روزها به شما می شود محتاط تر باشید. به جای دیگران، به منطق خودتان تکیه کنید تا راه درست را به شما نشان دهد. انرژی خوبی امروز در فضای اطراف شما برقرار است. از این فرصت برای ابراز علاقه به فردی که دوستش دارید، استفاده کنید.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: سرپسین 🪐جنس:آتش
🔮درصد لایه انرژی شما: ۵۲٪؜ لایه روحی
🧿پیشگویی :
امروز از یکی از نزدیکان تان خبرهای خوبی را که نتیجه تلاش های اخیرتان بوده، دریافت می کنید. این خبر می تواند مسیر زندگی شما را تغییر دهد، به شرط آنکه بخواهید. فقط کافی ست که دست به کار شوید. در روابط عاطفی تان هر چه انعطاف پذیرتر باشید بهتر است.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: گاکروس 🪐جنس:خاک
🔮درصد لایه انرژی شما: ۴۵٪؜ لایه روحی
🧿پیشگویی:
در اطرافتان افرادی هستند که با شما مخالفت می کنند. اگر چه سخت است که آنها را نادیده بگیرید اما این کار در حال حاضر به صلاح تان است. اگر احساس می کنید که احتیاج به آرامش دارید، کارتان را رها کنید و به خانه بروید.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آتش
🔮درصد لایه انرژی شما: ۸۹٪؜ لایه روحی
🧿پیشگویی:
امروز همه چیز بر وفق مراد شما پیش می رود. چه در محیط کار و چه در دیگر زمینه های زندگی اتفاقات خوبی برایتان خواهد افتاد که مدت ها منتظرش هستید. سعی کنید که انرژی تان را بالا نگه دارید و تا رسیدن به هدف هایتان کنار نکشید. بحثی با یکی از نزدیکانتان داشته اید که ذهن تان را کمی درگیر کرده است. بهتر است دنباله آ را نگیرید. هر چه عادی تر برخورد کنید، بهتر است.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: دلتا بادبان 🪐جنس:آب
🔮درصد لایه انرژی شما: ٣۵٪؜ لایه روحی
🧿پیشگویی:
وقت آن است که برای انجام کاری که مدت ها شروع کرده اید، قدمی بزرگ بردارید. انرژی و اعتماد به نفس تان زیاد است پس بی معطلی دست به کار شوید. هر چه دیرتر شروع به کار کنید، به ضررتان تمام خواهد شد. قرار است با فردی ملاقات کنید که شما را نگران کرده اید. پیشنهاد می کنیم که خود واقعی تان باشید. صداقت می تواند همه چیز را به بهترین شکل ممکن پیش ببرد. سفری در پیش دارید که درهای تازه ای را به روی زندگی تان می گشاید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:آب
🔮درصد لایه انرژی شما: ۵۶٪؜ لایه روحی
🧿پیشگویی :
موضوعی ذهن شما را درگیر کرده به طوری که مدام به تصمیم گیری هایتان شک می کنید، بهتر است که دست از فکروخیال بردارید و به جای آینده به زمان حال فکر کنید. اگر واقع بین باشید می بینید که هیچ جای نگرانی وجود ندارد. صبر کلید موفقیت این روزهای شماست. در مورد مسائل عاطفی سعی کنید که منطقی عمل کنید. «نه» گفتن گاهی نه تنها به نفع شما بلکه به نفع طرف مقابل تان نیز خواهد بود، پس آن را تمرین کنید.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آتش
🔮درصد لایه انرژی شما: ۴۳٪؜ لایه روحی
🧿پیشگویی:
شما انتظارات زیادی از دیگران دارید اما احساس می کنید که آنها به شما اهمیت نمی دهند. بدانید که تا خودتان آنها را به زبان نیاورید، هیچکس از راز دلتان باخبر نخواهد شد. برای رابطه عاطفی تان بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بیش از قبل با شریک زندگی تان وقت بگذرانید. توجه دو طرفه می تواند مشکلات شما را محو کند. چیزی که این روزها دیگران را از شما دور می کند، غرور است که باید هر چه زودتر آن را کنار بگذارید.

با فالوده همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت تهران