فال هندی راجت نیر- یکشنبه 30 آذر

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: سروش  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۶٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز درگیری ها و اختلاف نظرهایی که در خانه تان به وجود خواهند آمد آرامش شما و بقیه ی اهل خانه را به هم خواهند زد. شما باید مواظب باشید تا باعث به وجود آمدن سوء تفاهم هایی نشوید که اوضاع را از اینکه هست بدتر خواهند کرد. 

 

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: کرکس نشسته  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۴٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز نگاه کردن به عکس و فیلم های قدیمی احساسات نوستالژیکی را در وجود شما زنده خواهد کرد. خاطرات تلخ و شیرین گذشته یک بار دیگر در برابر چشمانتان زنده خواهند شد و ذهنتان درگیر برخی از اتفاقاتی خواهد شد که در زمان وقوعشان نتوانسته اید به خوبی با آنها کنار بیایید. احساساتی که فکر می کرده اید فراموش شده اند بار دیگر در وجودتان جان خواهند گرفت و شاید حتی اشک در چشمانتان حلقه بزند. به جای اینکه یک بار دیگر این احساسات را سرکوب کنید این بار خیلی صادقانه با آنها روبرو شوید تا سال ها بعد دوباره مجبور نشوید با آنها درگیر شوید. مسائل شخصی را از مسائل کاریتان جدا نگه دارید تا در کارتان هم دچار مشکل نشوید.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: دبران  🪐جنس:خاک 

🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۷٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

شما در حال حاضر دارید در ارتباط با یک موضوع مهم بر اساس اطلاعاتی عمل می کنید که تنها یک طرف از واقعیت را در اختیار شما قرار داده اند. شاید شما سعی داشته باشید با نگاهی مثبت به این وضعیت واکنش نشان بدهید، اما این تلاش شما برای مثبت اندیشی باعث شده است که واقع بینی را کنار بگذارید. بهتر است در این مورد احتیاط بیشتری به خرج دهید، در غیر این صورت باید خودتان را برای احساساتی همچون خشم، سردرگمی و حتی تنهایی آماده کنید. اگر کسی سعی دارد در ارتباط با موضوعی به شما هشدار بدهد و آگاهتان کند، بهتر است حداقل برای اینکه خیال خودتان را راحت کنید از صحت و سقم حرف هایش اطمینان حاصل کنید.

 

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۱٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

شما این روزها درگیر برخی تنشهای عاطفی هستید و روزهای سختی را دارید می گذرانید، اما این را به خاطر داشته باشید که شما تنها نیستید و دیگران هم بحران ها و چالش های عاطفی خودشان را دارند. شاید این که بدانید دیگران هم برای رسیدن به ثبات در مسائل عاطفی در تلاش هستند به بهتر شدن حالتان کمک کند. به جای اینکه در تنهایی با این چالش ها دست و پنجه نرم کنید در مورد مشکلات و دغدغه هایی که دارید با دیگران و به ویژه آنهایی که احساس نزدیکی بیشتری به آنها دارید صحبت کنید. اگر قرار است امروز برای عده ای آشپزی کنید به شما توصیه می کنیم که این کار را با دقت و احتیاطی چند برابر حالت عادی انجام دهید!

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: مرفق  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

شما امروز احساس می کنید یک نفر که برایتان از ارزش و اهمیت زیادی برخوردار است شما را در درجه ی دوم و یا حتی سوم اهمیت قرار داده است و این اصلا برایتان خوشایند نیست. شما به اشتباه به انجام کاری متهم شده اید و حالا احساس می کنید که باید از احساسات و اعمال خود دفاع کنید و سوء تفاهم هایی که به وجود آمده اند را برطرف کنید. بهتر است مواظب باشید که مرتکب چنین اشتباهی نشوید! چرا فکر می کنید اگر یک نفر شما و کارهایتان را زیر سؤال برده شما موظف هستید به او توضیحی بدهید؟ اگر کسی بدون دانستن شرایط شما دارد در موردتان قضاوت می کند، شاید اصلا ارزش اینکه تا این حد برایش اهمیت قائل شوید را نداشته باشد!

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: طاووی  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۸٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز شما بارها از جمله ی «بهت گفته بودم که اینطور می شود» استفاده خواهید کرد! شما در تمام روز با افرادی روبرو خواهید بود که واقعیت هایی را نادیده گرفته اند که حالا برایشان مشکل ساز شده اند. با این حال بهتر است مواظب باشید دیگران را به خاطر انجام کارها و اشتباهاتی که خودتان هم مرتکب آنها شده اید سرزنش نکنید! ایراد گرفتن از دیگران همیشه کار راحتی است، اما بهتر است قبل از اینکه نگاهی صادقانه به خودتان و کارهایتان بیندازید دیگران را مورد انتقاد قرار ندهید. امروز تا جای ممکن از وسایل نقلیه ی عمومی استفاده کنید، گذشته از اینکه با این کار به کاهش آلودگی هوا کمک می کنید، احتمال خراب شدن ماشین خودتان در صورت بیرون رفتن با آن بسیار زیاد است.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۱٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

شما اغلب اوقات خیلی راحت واقعیت ها را می پذیرید. درک واقعیت برای شما کار ساده ای است و به سادگی واقعیت ها را تجزیه و تحلیل و طبقه بندی کرده و متناسب با آنها از خودتان واکنش نشان می دهید، اما امروز متأسفانه نیرویی که غلبه بر آن حتی اگر غیر ممکن نباشد بسیار دشوار خواهد بود سر راه شما قرار گرفته است و آن چیزی نیست جز احساسات، آن هم از نوع بسیار قوی و عمیق!

 

متولدین آبان 

⭐️ستاران:دلتابادبان  🪐جنس: آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۲٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز رویارویی با مشکلات عاطفی که سر راهتان سبز می شوند کار ساده ای نخواهد بود. احساس قوی گمراه کننده ای دارد شما را قانع می کند که همه چیز روبراه است، اما راستش را بخواهید اینطور نیست. دست از تظاهر به اینکه همه چیز دارد خوب پیش می رود بردارید. هرچقدر زودتر با واقعیت روبرو شوید و آن را بپذیرید زودتر می توانید به مشکلات غلبه کنید، پس خودتان را گول نزنید! شما در انتظار پاسخ یک نامه، درخواست و یا تماس تلفنی هستید اما امروز هر چقدر منتظر می مانید جواب مورد نظرتان را دریافت نخواهید کرد. خونسردی خودتان را حفظ کنید و به اعصاب خود مسلط باشید، تا فردا پاسختان را، چه خوب و چه بد، دریافت خواهید کرد

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان:سرپسین  🪐جنس: خاک

🔮درصد لايه انرژي شما:۷۶٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

چرا فکر می کنید که دیگران باید بدون آنکه خود شما چیزی گفته باشید احساسات و نیازهایتان را درک کنند؟ شما امروز بیش از اندازه احساساتی شده اید و ممکن است از روی احساسات و بدون در نظر گرفتن عقل و منطق کارهایی انجام دهید که به جای جلب توجه دیگران باعث ترساندن آنها و دور شدنشان از شما خواهند شد. بهتر است در رفتاری که با افرادی که می توانند به شما کمک کنند دارید تجدید نظر کنید! امروز سعی کنید پای درد دل پدر و مادرتان بنشینید و سنگ صبور آنها باشید. قرار نیست که همیشه فقط آنها به حرف های شما گوش کنند و مشکلاتتان را حل کنند، گاهی هم شما نقش والد را به عهده بگیرید!

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: گاکروس  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۶٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

شما در حال حاضر در شرایط دشواری قرار گرفته اید، اما اوضاع به آن بدی ها که به نظر می رسد هم نیست. در واقع شما امروز کنترل امور را به دست احساس خود سپرده اید و رفتارتان مدام در حال تغییر است و هیچ ثباتی در کارهایتان و واکنش هایی که به موقعیت های مختلف نشان می دهید دیده نمی شود. راستش را بخواهید نصف چیزهایی که باعث ناراحتی شما شده اند هیچ پایه و اساسی ندارند و اگر به جای احساساتی شدن کمی تحقیق کنید و سعی کنید خودتان به اصل ماجرا پی ببرید خواهید دید که واقعیت ماجرا چیز دیگری است. امروز بهتر است در مورد اعتماد کردن به دیگران با وسواس بیشتری تصمیم بگیرید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: ناطح  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۶٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

شما امروز از لحاظ عاطفی و احساسی در چنان شرایط دشوار و پیچیده ای قرار گرفته اید که دلتان می خواهد فرار کنید. شما دلتان می خواهد هر چیز جدی و مهمی را از ذهن خود پاک کرده و سر خودتان را با کارهایی که خودتان دوست دارید گرم نگه دارید، اما باید این واقعیت را در نظر داشته باشید که فرار کردن از حقایق هیچ کمکی به حل مشکل نخواهد کرد. در واقع با طفره رفتن از رویارویی با واقعیت شما تنها دارید باعث بدتر شدن اوضاع می شوید. امروز در برابر رفتارهای اشتباهی که از فرزندان خود می بینید رفتار جدی تری از خودتان نشان بدهید. درست است که شما آنها را دوست دارید، اما گاهی کمی تنبیه ضروری است!

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: آگروکس  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۸٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز حس ششم شما مثل همیشه و حتی بیشتر از همیشه خوب کار می کند. شما می توانید با قدرت ذهن خود واقعیت مسائلی که مدت ها در پرده ای از ابهام بوده اند را مشخص کنید. شاید واکنش اولیه ی دیگران به حرف ها و رفتارهای شما چندان باب میلتان نباشد، اما دیر یا زود آنها مجبور خواهند شد که واقعیت را بپذیرند، پس اجازه ندهید که حرف ها و واکنش های آنها شما را نسبت به خودتان و توانایی هایتان دچار تردید کند. شما امروز نیاز شدیدی به پناه بردن به معنویات و باورهای مذهبیتان در وجود خود احساس می کنید. شاید بهتر باشد بخشی از برنامه های دیگری که برای امروزتان داشته اید را کنسل کرده و کمی با خودتان و خدایتان خلوت کنید.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد