فال هندی راجت نیر- یکشنبه 23 شهریور

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۸٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
شما امروز زمان زیادی را به انجام یک پروژه ی شخصی اختصاص خواهید داد که در نهایت از نتیجه ی آن هم رضایت نخواهید داشت. شاید حتی تا نیمه های کار پیش بروید و بعد آن را نیمه کاره رها کنید.

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۲٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز اعضای خانواده تان در مورد یک سفر دسته جمعی با هم صحبت خواهند کرد، اما هر یک از حاضرین در این جمع یک مقصد مختلف را برای این سفر در نظر دارد. شاید حتی بین آنها بحث در بگیرد و دلخوری هایی پیش بیایند. شاید بهتر باشد هر کسی جایی را پیشنهاد بدهد و همه به این مقاصد احتمالی فکر کنند و پس از چند روز تصمیمتان را نهایی کنید. عجله کنید، تابستان دارد تمام می شود.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: دلتا بادبان 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۷٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز همه در حال بحث و درگیری بر سر مسائل بی اهمیت و پیش پا افتاده هستند. هرچند شما اغلب در هر بحثی می توانید جانب خودتان را پیدا کنید، اما امروز فکر می کنید حق با هیچ یک از طرفین نیست. همه دارند از کاه کوه درست می کنند، پس خودتان را از این بحث ها دور نگه دارید.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
شروع هایی تازه و فرصت هایی نوید بخش به طوری کاملا غیر منتظره سر راه شما قرار خواهند گرفت که شاید برخی از آنها دربرگیرنده ی سفر به سرزمینی دوردست باشند. جنبه ی ماجراجوی وجودتان بسیار هیجان زده و مشتاق به نظ ر می رسد، اما بخش دیگر وجودتان که به ثبات و سکون علاقمند است سعی در بازداشتن شما دارد. فکر نکنید که همین حالا باید دست به کار شوید.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: گاکروس 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۷٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
به دست آوردن مبلغی قابل توجه به صورت کاملا غیر منتظره درهای جدیدی را به روی شما باز خواهد کرد و ممکن است تصمیم بگیرید تغییراتی جدی را در زندگی خود آغاز کنید. شاید بخواهید به خانه ای بهتر نقل مکان کنید یا بخواهید رابطه ی عاطفی خود را به یک زندگی مشترک تبدیل کنید.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: سرپسین 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۱٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
خودتان را برای مشاهده ی برخی تغییرات مثبت در روابط خود مشاهده کنید. اگر پای یک شراکت تجاری در میان باشد یک توافق جدید بین شما و طرف مقابلتان زمینه ساز موفقیت ها و پول بیشتر برای شما خواهد بود. اگر یک رابطه ی عاطفی در کار باشد همه چیز آنقدر خوب پیش خواهد رفت که ممکن است تصمیم بگیرید رابطه ی خود را وارد مرحله ی جدیدی کرده و جدیتر کنید. هر رابطه ی جدیدی هم که امروز آغاز شود خیلی خوب پیش خواهد رفت. یکی از دوستان شما دارد روزهای سختی را می گذراند و به تازگی مشکل بسیار بزرگی را از سر گذرانده است. سعی کنید امروز به دیدن او بروید و یا حداقل با او تماس گرفته و کمی با هم صحبت کنید. به او یادآوری کنید که تنها نیست.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: آکروکس🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۴٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
آیا این اواخر به فکر نقل مکان بوده اید؟ مهاجرت به سرزمین های دوردست و یا شاید شهرهای آرامتر ذهن شما را به خود مشغول کرده است و فکر می کنید که این نقل مکان می تواند برای انجام کارهای هنری الهام بخش شما باشد و یا فرصت رسیدگی بیشتر به معنویات و مسائل شخصیتان را برای شما فراهم کند.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: دبران 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۸٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز خودتان را برای به وجود آمدن برخی تغییرات در خانه تان آماده کنید. شاید بخواهید تغییر دکوراسیون بدهید، وسایل جدیدی برای خانه تان خریداری کنید و یا بخشی از خانه تان را تعمیر و بازسازی کنید. این تغییرات هر چه که باشند با وجود زحمت زیادی که برایتان دارند و ریخت و پاش هایی که ایجاد می کنند نتایج بسیار مثبتی خواهند داشت.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: کرکس نشسته 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
دوست دارید که خودتان را مدام با کارهای مختلف درگیر کنید و تمام مدت در فعالیت و جنب و جوش باشید، اما این را هم بدانید که خستگی بیش از اندازه می تواند در دراز مدت شما را فرسوده کند. برای تغییر روحیه، سعی کنید که گل و گیاهان بیشتری را به خانه و محیط کار خود اضافه کنید. برای کارهایتان نیز یک برنامه دقیق بچینید و طبق آن پیش بروید تا استرس به سراغ تان نیاید. شما می توانید با کمی تلاش، به آنچه در ذهن تان می گذرد، برسید. این روزها زمان بیشتری را برای خود و علاقمندی هایتان بگذارید، حتی اگر به قیمت جدا شدن از شریک زندگی تان باشد. این کار به نفع هر دوی شما تمام می شود.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: سروش🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۲٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز از طریق یکی از اعضای نزدیک خانواده و یا همسایه هایتان اخبار فوق العاده ای به دستتان خواهند رسید. این اخبار ممکن است در ارتباط با مادیات و یا فرصت تازه ای که در نزدیکی های خانه تان به وجود آمده است باشد. شاید در یک فعالیت اجتماعی که در ارتباط با موضوعات مورد علاقه ی شماست حضور پیدا کنید. تماس های تلفنی زیادی باید برقرار کنید و تماس های زیادی هم باید بگیرید تا برای کاری که قرار است در آینده ی نزدیک انجام دهید برنامه ریزی کنید. دیداری غیر منتظره با یکی از دوستانتان شما را درگیر احساسات و مشکلات فعلی او خواهد کرد، پس خودتان را برای ناراحتی و نگرانی های احتمالی آماده کنید و در مورد برداشت های شخصیتان چیزی نگویید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۴٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز از طریق یکی از دوستانتان فرصتی برای داشتن درآمد بیشتر برای شما فراهم خواهد شد. شاید یک نفر دیگر که ماه تولدش با شما یکی است هم در این ماجرا نقشی داشته باشید. شاید این پروژه موقتی و کوتاه مدت باشد، اما دانش و اطلاعات جدیدی را در اختیار شما قرار خواهد داد که زمینه ساز راه اندازی یک کسب و کار پرسود خواهند بود.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۱٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز برای شما روز شروع های تازه است. موفقیت های گذشته به شما اعتماد به نفس تازه ای بخشیده اند و در کنار آن حس خوش بینی، شور و اشتیاق به آینده را در شما زنده کرده اند. به زودی به یک مسافرت خواهید رفت و فرصت پیشرفت تحصیلی نیز برایتان فراهم خواهد شد.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد