فال هندی راجت نیر – یکشنبه 17 فروردین

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

📅 یکشنبه ١7فروردين ١٣٩٩

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٤٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:در آینده‌ای نزدیک رهسپار سفری خواهید شد و در این سفر حسابی به شما خوش می‌گذرد. برای افزایش درآمد به فکر سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت باشید. اعضای خانواده را از پندواندرزهای خود محروم نکنید. فردی که وی را دشمن خود تصور می‌کنید، امروز از در دوستی با شما وارد می‌شود. به خودتان وعده داده‌اید که فرصتی از امروز را به خودتان اختصاص دهید و استراحت کنید، اما سرتان شلوغ می‌شود و شرایطی برای استراحت پیدا نمی‌کنید. روزی سرشار از لحظه‌های ناب عاشقی انتظار شما را می‌کشد.

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ٢١٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :صمیم مهمی را در پیش‌رو دارید اما عجله نکنید. ولخرجی را کنار بگذارید و راه پس‌انداز و صرفه‌جویی را در پیش بگیرید. یکی از دوستان یا آشنایان امروز با تقدیم هدیه‌ای غیرمنتظره، شما را حسابی شگفت‌زده خواهد کرد. دیدگاه خود نسبت به همسر یا عشق‌زندگی‌تان را تغییر دهید و به ایشان سخت‌نگیرید. به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش‌رو دارید. با افرادی که اهمیتی به وقت و زمان نمی‌دهند رفاقت نکنید، چرا که دوستی با این افراد، زمینه اتلاف وقت را برای شما به دنبال دارد.

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ٤٥٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :دارید را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان منتقل کنید. اعضای خانواده در منزل یا همکاران در محل‌کار امروز به شما ثابت می‌کنند که قصد زحمت‌های‌تان را می‌دانند. برای اتخاذ تصمیم‌های مهم عجله نکنید و حواس‌تان را بیشتر از همیشه جمع‌کنید. قرار است کار هیجان‌انگیز و جذابی را برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان انجام دهید، مطمئن باشید عشق‌زندگی‌تان از انجام این کار در کنار شما لذت می‌برد و لحظه‌های شادی را تجربه خواهد کرد.

متولدین تیر

⭐️ستارگان: دَبران 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ٥٦٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:خطری امروز سلامت وجود نازنین شما یا یکی از اطرافیان را تهدید می‌کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از همیشه مهربان‌تر خواهد بود. شرایطی مهیا می‌شود تا دانش و مهارت خود را افزایش دهید و یک‌سروگردن بالاتر از رقبا قرار بگیرید. روحیه‌ای رقابت‌جو دارید و اهل باخت و شکست نیستید، این روحیه را مغتنم بدانید و پیشرفت‌های بیشتری را در زندگی از آن خود کنید. بر خلاف روزهای گذشته که ایام به کام شما نبود، امروز کارها بر وفق مرادتان پیش می‌رود.

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: كركس نشسته 🪐جنس:آل
🔮درصد لايه انرژي شما: ٤٥٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :از شخصیت جذابی که دارید نهایت استفاده را ببرید. فرصتی چشمگیر برای سرمایه‌گذاری و افزایش درآمد پیدا می‌کنید. نسبت به گذشته بیشتر در کنار اعضای خانواده بمانید. فردی که دشمن شما است نقشه‌های شومی برای شما کشیده‌. دوستی قدیمی امروز به شما سر می‌زند و دیدارها را تازه می‌کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان روزی سرشار از عاشقی را برای شما در نظر دارد و عشقی ناب و فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد.

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: آكروكس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٤٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي : امروز فردی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارد، تجربه‌های گران‌بهایی را با شما درمیان خواهد گذاشت. دور رفقای ناباب را خط بکشید و اهمیت بیشتری به انتخاب دوستان بدهید. وقت زیادی را به کار اختصاص ندهید و میان کار و زندگی تعادل برقرار نمایید. قصد خرید دارید و مجبور می‌شوید وقت و هزینه زیادی را امروز به خرید اختصاص دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز صحبتی به غیر از عشق با شما درمیان نمی‌گذارد و روزی عاشقانه را پشت‌سر خواهید گذاشت.

متولدین مهر

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :دستی به سروروی‌تان بکشید و حسابی خوش‌تیپ کنید. امروز اگر حواس‌تان را جمع نکنید، ضرر هنگفتی را تجربه خواهید کرد. توانایی چشمگیری در جلب‌نظر اطرافیان دارید، از این توانایی بهترین استفاده را ببرید و مشکلاتی که امروز با آنها روبرو می‌شوید را به لطف این روحیه پشت‌سر بگذارید.

 

متولدین آبان 

⭐️⭐️ستارگان: نظام 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:امروز بیشتر از همیشه هوای سلامتی‌تان را داشته باشید. اندوخته‌ای ندارید و تاکنون به فکر پس‌انداز نبوده‌اید، امروز به این نتیجه می‌رسید که این رویکرد را تغییر دهید. به نظرهای اطرافیان احترام بگذارید. روز خوبی برای عاشقی در پیش‌روی شما است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شما را حسابی شگفت‌زده خواهد کرد. ایده‌ جدیدی برای افزایش درآمد به ذهن‌تان رسیده است، مطمئن باشید که اجرای این ایده سودسرشاری را روانه حساب‌های بانکی‌ شما می‌کند. همیشه نگران حل مشکلات دوستان و آشنایان هستید و قلب‌تان برای اطرافیان می‌تپد، به خاطر داشته باشید که زحمت‌های شما ‌بی‌نتیجه نخواهد ماند و اطرافیان نیز در مشکلات دست شما را خواهند گرفت.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:کارهای امروز را به تنهایی انجام ندهید و از اعضای خانواده کمک بگیرید. کار مهمی که انجام داده‌اید امروز در نظر اطرافیان جلوه خواهد کرد. انسان شوخ‌طبعی هستید، این روحیه را ادامه دهید و به لطف آن دوستان تازه‌ای پیدا کنید. اجازه ندهید توقع‌های بی‌جای همسر یا عشق‌زندگی‌تان شما را ناراحت و مضطرب کند.

متولدین دی 

⭐️ستارگان: حضار 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۶٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:امروز با فرد مهم و سرشناسی ملاقات خواهید کرد، در این دیدار بر اعصاب‌ خود مسلط باشید و اعتماد‌به‌نفس‌تان را حفظ کنید. به مشکل مالی برخورد خواهید کرد و این وضعیت روزتان را خراب می‌کند. احتمال زیادی وجود دارد که حرف ناراحت‌کننده‌ای به همسر یا عشق‌زندگی‌تان بزنید. دل به دریا بزنید و کار مهمی که به آن فکر می‌کنید را آغاز نمایید. سفری در راه دارید، اما به نفع‌ شما است که این سفر را به آینده موکول نمایید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: سهیل 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :روز خلوتی را در پیش دارید و فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید. مشکل مالی که با آن روبرو هستید را با کمک پس‌انداز خود پشت‌سر بگذارید. دوستان بسیار خوبی دارید و لحظه‌ای شما را برای رسیدن به هدف‌های‌تان تنها نگذاشته‌اند، قدر این دوستان را بدانید و به آنها ثابت کنید که هرگز محبت‌های‌شان را فراموش نمی‌کنید. شرایطی برای افزایش مهارت و توانایی‌های‌تان فراهم می‌شود. امروز شرایطی مهیا می‌شود تا سری به دوستان قدیمی بزنید و از آنها دلجویی نمایید. هیجان بیشتری به زندگی خود بدهید و اجازه ندهید رابطه شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان به سردی بگراید.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: خورشید 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۰۰٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:رای جلوگیری از اضافه‌ وزن از ورزش و تحرک کمک بگیرید. فردی امروز از شما درخواست پول دارد اما اگر به ایشان پول بدهید، خودتان به مشکل مالی برخورد خواهید کرد. به خاطر داشته باشید که بار کج به منزل نمی‌رسد و فکر کارهای غیرقانونی را از سر بیرون کنید. اگر نمی‌خواهید آبروی‌تان برود، رابطه پنهانی که دارید را خاتمه دهید. با ارتباط با افراد خلاق و نوآور، درهای تازه‌ای از موفقیت را به روی خود باز کنید. اجازه ندهید کسالت و خستگی به شما غلبه کند و روز را با انرژی و نشاط به پایان برسانید. یکی از دوستان که مدتی است خبری از وی ندارید، امروز به دیدارتان می‌آید. فردی صحبت‌های ناروایی را درباره شما با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان گذاشته، به همین دلیل امروز عشق‌زندگی‌تان رفتار خوبی با شما نخواهد .

 

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد