فال هندی راجت نیر – چهارشنبه 4 فروردین

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: آکروکی 🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۹٥٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز به کارگیری خلاقیت هنریتان کار چندان ساده ای نخواهد بود ولی خوشبختانه شما می توانید روی تفکر استراتژیک و مهارت های قبلیتان استفاده کرده و حتی روی افکار عجیب و غریبتان سرمایه گذاری کنید. البته نباید انتظار داشته باشید که این ایده ها به خودی خود برای شما منافع مادی به همراه داشته باشند

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: دبران  🪐جنس:خاك

🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۸٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

این که واقعیت و رویا آنقدر با هم ترکیب شوند که نتوانید تفاوت بین آنها را تشخیص دهید وضعیتی بسیار گیج کننده است. رویاهای شما چنان شفاف و روشن هستند که کاملا حقیقی به نظر می آیند، ولی خوشبختانه قدرت تشخیص شما و ادراکی که از واقعیت دارید آنقدر قوی هست که می توانید از این وضعیت به سود خودتان استفاده کنید.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: کرکس نشسته  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۷٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

سخت کوشی، شور و اشتیاقی که نسبت به کار خود دارید و پشتکار شما دارند بالاخره اثرات خود را به صورت ملموسی نشان می دهند. فرصت های جدیدی دارند برای شما فراهم می شوند تا استعدادهای هنری خود را برای به دست آوردن درآمد بیشتر به کار بگیرید

 

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: سروش  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۰٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

نزدیکان شما کمی در مورد شما احساس نگرانی می کنند. شما دارید بیش از اندازه خودتان را وقت کار و فعالیت های اجتماعی تان می کنید و به اندازه ی کافی برای خودتان وقت صرف نمی کنید. این شرایط باعث شده است رفتارتان مثل همیشه نباشد و کمی حالت عصبی و کم حوصله پیدا کرده باشید. شاید بهتر باشد امروز بیخیال کارهای غیرضروریتان شده و تا جای ممکن در خانه بمانید و استراحت کنید. نگران نباشید، با این یک روز استراحت برنامه هایی که برای رسیدن به موفقیت دارید به هم نخواهند ریخت، در واقع با استراحت دادن به ذهن و بدنتان روند موفقیت شما سریعتر هم خواهد شد و نتایج بهتری به دست خواهید آورد.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: شباهنگ  🪐جنس:خاك

🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۷٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

وقتی که به احساس خود اعتماد داشته باشید خیلی راحت تر می توانید از تصمیماتی که می گیرید مطمئن باشید. امروز حس ششم شما اطلاعات خیلی خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. حتی اگر آنچه نشانه ها به شما می گویند به نظرتان بی پایه و اساس باشد و هیچ توضیح منطقی برای آنها و نتیجه ای که از طریق آنها گرفته اید نداشته باشید هم نباید ساده از کنار این حس درونی خود بگذرید. امروز با شریک زندگیتان مکالماتی در مورد مسائل کاری خود خواهید داشت که می توانند روی سرعت پیشرفت شما و بالا رفتن درآمدتان اثرات بسیاری داشته باشند. فقط باید توجه داشته باشید که همه این ایده ها لزوما عملی نخواهند شد و واقعیت ها را در نظر داشته باشید.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: مرفق  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۸٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز باید با صداقت و روراستی تمام رفتار کنید، در غیر این صورت خودتان را در دنیایی غیر واقعی که خودتان ساخته اید گرفتار خواهید کرد. سعی کنید نگرش خود را گسترش داده و درک کنید که دوستانتان چگونه فکر می کنند، در این میان باید دقت داشته باشید که ارزش های خودتان را به خاطر آنها فراموش نکرده و کنار نگذارید. همان طور که دالایی لاما گفته است مهربانی و کنار آمدن با دیگران نشان دهنده ضعف شما نیست بلکه بیانگر قدرت شماست. کاری که مدت ها زمان و انرژی شما را گرفته بود بالاخره دارد به ثمر می نشیند و پاداش تلاشتان را به صورت مادی و معنوی خواهید گرفت. همین امشب این موفقیت را با شریک زندگیتان جشن بگیرید.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز اگر پشتکار و نبوغتان را به خوبی به کار بگیرید می توانید یک رویای دست نیافتنی را به واقعیت تبدیل کنید. توانایی های ذهنی و حس ششم شما در حال حاضر در سطح خیلی بالایی دارند عمل می کنند، ولی مشکلی که دارید این است که نمی توانید تا چه حد می توانید روی این احساسات خود حساب کنید.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: ناطح  🪐جنس:خاک

🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۳% لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز عقل و منطقتان خیلی خوب شما را راهنمایی خواهند کرد، البته به شرط آن که راهتان را از ابتدا بر اساس فرضیات درستی آغاز کنید. اگر به خواسته های فعلیتان اجازه بدهید افکار بلند مدت شما را تحت تأثیر قرار دهند ممکن است نتیجه گیری هایتان با اشتباه همراه باشند. خوشبختانه در حال حاضر مهارت های سازمانی شما از قدرت بالایی برخوردار هستند و به شما کمک می کنند نقشه های بلند پروازانه و خلاقانه ای را برای آینده خود بکشید که به شما جسارت لازم برای پیش روی با تمام قدرت را خواهند بخشید

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: دلتابادبان  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

شما نیازی به این که زحمات و کارهایتان در محل کار توسط دیگران دیده شوند ندارید و همین که وظایف خود را به طور کامل و سر وقت انجام دهید برای شما لذت بخش ترین پاداش ممکن خواهد بود. در هر صورت این نکته را باید در نظر داشته باشید که اگر بخواهید همه کارها را به تنهایی انجام دهید نمی توانید خیلی کارامد باشید. در حال حاضر شما می توانید به خوبی از حمایت و ایده های مفید دوستان و همکارانتان استفاده کنید. خوشبختانه ترکیب تفکر منطقی و مکالمات صریح و صادقانه به شما کمک می کند به پیچیدگی ها و مشکلات موجود در کارتان غلبه کنید؛ همیشه هم آشپز که دو تا شد آش شور یا بی نمک نمی شود.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۷٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

اگر امروز در وضعیت دشواری گرفتار شده اید خیلی منطقی است که از هر فرصتی برای فرار از این وضعیت استفاده کنید. ولی مواظب باشید در این میان فرصت های خود را برای برنامه ریزی کردن صحیح برای روزهای پر استرسی که در پیش دارید، از دست ندهید. از ریسک کردن نترسید و خیلی واضح و صریح در مورد ایده ها و برنامه هایتان صحبت کنید و اجازه دهید دیگران بدانند چه در سرتان می گذرد و چه می خواهید بکنید. شما خودتان زیاد متوجه نیستید ولی این کار شما می تواند الهام بخش خیلی ها باشد. اگر در زمینه روابط عاطفی برایتان فرصتی به وجود آمده است آن را با تأمل بیش از حد و این دست و آن دست کردن از دست ندهید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: گاکروس  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

تنهایی معمولا راه حل بسیار خوبی برای رهایی از خستگی می تواند باشد. یادتان باشد که شما به همان اندازه ای که به همراهی دوستان خود و حضور در جمع های پرجنب و جوش نیاز دارید به خلوت و آرامشی که تنهایی برایتان به ارمغان می آورد نیز نیاز دارید.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: سرپسین  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۵٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

شما به بسیاری از اهداف شخصی خود دست پیدا کرده اید و یا در یک قدمی رسیدن به آنها هستید و این شرایط باعث شده است هیجان خیلی زیادی را در وجود خود احساس کنید. در این شرایط چشم اطرافیانتان به شماست و ممکن است از شما خواسته شود به یک موسسه خیریه کمک کنید یا به افرادی که زیاد نمی شناسید پول قرض بدهید. 

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد