فال هندی راجت نیر- چهارشنبه 12 شهریور

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: اکروکس 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۰٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز قلبتان شما را شگفت زده خواهد کرد. به نظر می رسد که شما به یک باره تمام تسلط خود به احساساتتان را از دست داده اید. این چالش درونی نشان دهنده ی این است که شما باید توجه بیشتری به احساس خود داشته باشید. شاید قلبتان چیزی می داند که ذهنتان هنوز از آن آگاه نیست

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: دبران 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز شما انرژی بسیار زیادی در اختیار دارید. سعی کنید به جای اینکه تمام وقتتان را به کار کردن بگذرانید زمانی را هم به بازی و تفریح یا حتی ورزش اختصاص دهید. شما در حال حاضر از لحاظ عاطفی تحت فشار هستید و می توانید با انجام فعالیت های جسمانی مقدار زیادی از این فشار های روانی و عاطفی را تخلیه کنید. اگر شما و عشقتان دارید روزهای سختی را پشت سر می گذارید امروز کمی احساس افسرگی و ناراحتی خواهید داشت.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: کرکس نشسته 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۶٣٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
زمان آن رسیده است که نگاه جدی تری به هنر خود داشته باشید. شما از استعداد زیادی برخوردار هستید، اما به اندازه ی کافی به آن احترام نمی گذارید و اهمیت نمی دهید. نگاه واقع بینانه تری به توانایی های خود و ابزاری که به صورت خدادادی در اختیارتان قرار گرفته است داشته باشید تا بتوانید با تکیه به آن موفقیت های بی نظیری را به دست بیاورید.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸٦٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
شما امروز در انتظار پاسخ تماس های تلفنی خود و یا پیام هایی هستید که به یک نفر فرستاده اید. شما فکر می کنید که این شخص پیام هایتان را دیده، اما آنها را به عمد بی پاسخ گذاشته است و قصد بی احترامی و بی توجهی نسبت به شما را دارد. در اصل مشکل از جای دیگری آب می خورد و به احتمال زیاد این شخص متوجه حرف های شما نشده و یا نمی داند چطور باید جوابتان را بدهد.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۸% لايه روحي
🧿پيشگويي :
شما خودتان را برای واکنشی که به موقعیتی کاملا غیرمنتظره داشته اید سرزنش می کند، اما چه بپذیرید و چه نپذیرید، شما به بهترین نحو ممکن برخورد کرده اید و بالاترین میزان از درک و آرامش را از خود نشان داده اید.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:اتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ٣۰٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز اتفاقی غیر منتظره و شاید حتی غیر عادی لبخند را به لب های شما خواهد آورد. در کوچکترین و پیش پا افتاده ترین چیزها در جستجوی زیبایی و عشق باشید و اگر دیدید نمی توانید آنها را پیدا کنید به فکر ایجاد تغییر در نگاه خود بیفتید! به احتمال زیاد آن چیزی که باید تغییر پیدا کند درون خودتان است، نه دنیای اطرافتان! اگر کمتر به خودتان و اطرافیانتان سخت بگیرید و درکتان را کمی بالاتر ببرید خواهید دید که عشق و شادی امروز و تمام روزهای زندگیتان را پر خواهند کرد. امروز فرصت های زیادی برای رسیدن به موفقیت در اختیار شما قرار خواهند گرفت، پس چشم هایتان را خوب باز کنید و از آنچه در پیش رویتان قرار می گیرد بیشترین بهره را ببرید.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۷٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
افکارتان ممکن است به ویژه در رابطه با مسئولیت هایی که برایتان از اهمیت زیادی برخوردار هستند، آشفته و بهم ریخته باشند. شما باید منظم باشید و روی کارهایتان تمرکز کنید و از بحث های بیهوده ای که باعث آشفتگی بیشتر فکرتان می شوند خودداری کنید.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۰٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز به احتمال زیاد برای شما پر از خوش شانسی خواهد بود، اما این را نباید فراموش کنید که هیچ چیزی بدون تلاش و سخت کوشی به دست نخواهد آمد و شما باید تمام تلاشتان را برای به دست آوردن آنچه می خواهید از خود نشان دهید. انتظار نداشته باشید که یک نفر دیگر گنجی که به دنبالش هستید را به دستتان بدهد. شما نقشه ی گنج را دارید، پس طبق مسیر پیش بروید.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: دلتابادبان 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۸٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز احساس می کنید که انگار از همان ابتدای مسیر یک نفر و یا یک چیزی قصد دارد شما را به زور سر جایتان بچسباند، اما شاید بیشتر این موانعی که در برابر خود می بینید را در واقع خودتان برای خود ساخته باشید. شاید شما دارید خودتان را محدود می کنید و تنها به خاطر ترس از اینکه به موفقیت دست پیدا نکنید خودتان را از انجام آنچه می خواهید محدود می کنید. این که سعی خودتان را بکند اما موفقیت نشوید خیلی بهتر از آن است که هیچ تلاشی نکنید. اگر مجرد هستید این احساس شدیدتر هم خواهد بود. شاد باشید. اگر با این ریخت و قیافه درهم و افسرده بگردید طرفداران زیادی پیدا نخواهید کرد! با انجام کارهایی که دوست دارید خودتان را خوشحال کنید.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۲٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز کارها برای شما به خوبی پیش می روند و با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، در نتیجه با تلاشی اندک می توانید کارهای بسیاری را به انجام برسانید. شاید لزوما پیشرفت های خیلی بزرگی نداشته باشید، اما قطعا کارهایتان به خوبی پیش خواهند رفت. شاید امروز برنده ی یک قرعه کشی بزرگ نباشید، اما حتی اگر مبلغ اندکی را سرمایه گذاری کنید هم درآمد زیادی از طریق آن کسب خواهید کرد. کمی صبور باشید، موفقیت شاید یک شبه به سراغتان نیاید، اما حتما آن را به دست خواهید آورد. شما احساس می کنید که هر چقدر وضعیت مالیتان بهتر باشد دیگران بیشتر دوستتان دارند، ولی اگر کمی فکر کنید خودتان خواهید فهمید که اصلا اینطور نیست.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: گاکروس 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۰٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز چنانچه به کودک درونتان اجازه بدهید که خودش را بروز دهد خواهید دید خاطراتی که در شما زنده می شوند به رفع مشکلی کمک خواهند کرد که حتی نمی دانستید وجود دارد. به قدرت درمانگر عشق اعتقاد داشته باشید، زخم هایی بسیار اندک در این دنیا وجور دارند که با عشق قابل درمان نیستند.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان:سرپسین 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۸٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز شما زیاد خوشحال و سرحال نیستید، شاید مبارزه با سختی ها و مشکلات برایتان سخت باشد اما سعی کنید که زود دلسرد نشوید. شما باید متوجه این موضوع باشید که این مشکلات هم بخشی از چرخه ی طبیعی زندگی هستند و باید با آنها روبرو شوید. اگر هنوز با کسی که دوست دارید نامزد نکرده اید احساس می کنید که او دارد از شما دوری می کند، ولی این تنها تصور شخصی شما است. همه رابطه ها فراز و نشیب هایی دارند، خودتان را بخاطر این چیزها نگران نکنید. اگر شک و تردیدتان نسبت به این مسئله خیلی شدید است و حس می کنید که یک جای کار ایراد دارد، در مورد این موضوع با او صحبت کنید.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد