فال هندی راجت نیر – پنجشنبه 5 فروردین

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: ناطح  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۷٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

حس خلاقیت شما امروز زنده شده است و میل عجیبی به انجام فعالیت های هنری و شروع پروژه های جدید در خود احساس می کنید، اما متأسفانه شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و نمی توانید مسئولیت های سنگینی که به عهده تان گذاشته شده اند را کنار بگذارید تا به دنبال خواسته های شخصیتان بروید. 

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: دلتا بادبان  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۸٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز مسائل معنوی ذهن شما را به خود مشغول کرده اند و بسته به عقاید و باورهای خود ممکن است دوست داشته باشید وقت خود را به مدیتیشن و یا انجام فعالیت های مذهبی و معنوی مختلف اختصاص بدهید، اما متأسفانه مسئولیت های زیادی که در محیط کار و یا در خانه به عهده ی شما گذاشته شده اند این اجازه را به شما نخواهند داد که آنطور که خودتان دلتان می خواهد خواسته هایتان را دنبال کنید.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: طاووس  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۸٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز شما خیلی بیقرار هستید و همین باعث شده است رفتارهای حساب نشده ای از خودتان نشان دهید، اما یادتان باشد که اگر هیچ کاری نکنید خیلی بهتر از این است که کار اشتباه را انجام دهید. شما می توانید خودتان را با این توجیه قانع کنید که یک معامله ی منطقی به نفع همه خواهد بود، اما خواسته هایتان و انتخاب هایتان امروز لزوما با هم همخوانی نخواهند داشت.

 

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: گاکروس  🪐جنس:خاک 

🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۰٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز فعالیت های اجتماعی زیادی در برنامه ی شما قرار گرفته اند، اما این همه کار ممکن است آنقدر به وقت و انرژی شما نیاز داشته باشند که تصمیم بگیرید به یکباره خودتان را غیب کنید، آن هم به گونه ای که هیچکس نتواند پیدایتان کند. به جای این کار، که باعث ناراحتی دوستان و عزیزانتان هم خواهد شد به شما توصیه می کنیم که از ابتدای روز برنامه تان را مشخص کنید و برای خودتان محدودیت هایی قائل شوید، قرار نیست دعوت هر کسی که شما را به همراهی دعوت می کند را بپذیرید. این که از اول جواب رد بدهید خیلی بهتر از این است که بپذیرید اما بعدا زیر قولتان بزنید و آن شخص را در انتظار بگذارید.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: آتریا  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۰٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز هر چقدر که می گذرد می بینید که تلاش هایتان برای حفظ وضعیت فعلی رابطه تان بیهوده هستند و نمی توانید از بحث های احتمالی جلوگیری کنید. در ابتدای روز شما می توانید خودتان را با چالش های عاطفی که برایتان پیش می آیند و به توجه شما نیاز دارند تطبیق دهید، اما پس از مدتی اتفاقی می افتد که کاسه ی صبرتان را لبریز می کند و دیگر نمی توانید آن لبخند ساختگی روی لب هایتان را حفظ کنید. بیش از اندازه به خودتان فشار نیاورید و باری بیش از حد تحملتان را به خود تحمیل نکنید. بعد از مدت ها سکون در روابط عاطفیتان امروز دوباره شکوفه های عشق در قلبتان جوانه خواهند زد و راه برای عشقی تازه باز خواهد شد.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: سرپسین  🪐جنس:خاک

🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۱٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز شما زیاد رغبتی به بودن در اجتماع ندارید، اما شرایط ایجاب می کند که در مرکز توجه قرار بگیرید. خوشبختانه، با وجود تمایل شخصیتان به دور بودن از دیگران، اعتماد به نفس کافی برای انجام آنچه از شما انتظار می رود را دارید. اگر بتوانید به این بی میلی اولیه غلبه کنید می توانید حتی از قرار گرفتن در مرکز توجه لذت هم ببرید، به هر حال همیشه این احتمال وجود دارد که نظر آدم عوض بشود. امتیاز، وام و یا قراردادی که برای مدتی طولانی در انتظارش بوده اید امروز بالاخره روبراه خواهد شد و این اتفاق خوب روزتان را خواهد ساخت. شاید حتی بخواهید این اتفاق خوب را همراه با دوستان و نزدیکانتان جشن بگیرید.

 

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: کرکس نشسته  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۰٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز اینطور به نظر می رسد که خانه و خانواده تان دارند وقت زیادی از شما می گیرند و این اجازه را به شما نمی دهند تا بتوانید با فراغ بال به فعالیت های اجتماعی خود رسیدگی کنید و در جمعی که خیلی دلتان می خواهند در آن حاضر باشید شرکت کنید. نگران نباشید، زیرا به احتمال زیاد در آخرین لجظه و درست زمانی که امیدتان را از دست داده اید اتفاقی غیرمنتظره زمینه ی حضور شما در جایی که دلتان می خواهد را فراهم خواهد کرد

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: دبران  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۱٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید سرحال و پرانرژی هستید، اما هرچقدر که می گذرد استرس و نگرانی باعث خواهد شد که احساس خستگی شما را در برگرفته و شور و حال اولیه تان را از شما بگیرد. بهتر است مواظب برخوردی که با دیگران می کنید باشید، زیرا در اثر این همه فشار و استرس ممکن است عصبی شوید و کج خلقی کنید

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: آکروکس 🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز ممکن است به خاطر نداشتن پول کافی در انجام کارهایی که از مدت ها قبل برای انجامشان برنامه ریزی کرده بودید به مشکل بربخورید. زیاد به خودتان سخت نگیرید و سعی کنید فعلا خودتان را با کارهای کم هزینه تر سرگرم نگه دارید. به احتمال زیاد اول ماه و با گرفتن حقوقتان خواهید توانست با کمی تأخیر به برنامه هایی که داشته اید برسید. امروز یک دوست صمیمی و یا عشقتان برخورد سردی با شما دارد که برایتان قابل درک نیست. زیاد به خودتان و او سخت نگیرید، نه شما کاری کرده اید که باعث ناراحتی او شده باشد و نه او قصد ناراحت کردن شما را دارد. همه ی ما گاهی کم حوصله و درونگرا می شویم!

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: مرفق  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۹٥٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز حتی اگر هیچ کاری برای انجام دادن نداشته باشید هم بهتر است تا جای ممکن از ماندن در خانه و بیکاری خودداری کنید، زیرا اگر بخواهید در خانه بمانید خیلی زودتر از آنچه خودتان فکرش را بکنید احساس خواهید کرد که در و دیوار خانه دارند به سوی شما هجوم می آورند و هر لحظه ممکن است خفه شوید! در این شرایط ممکن است جتی بدون هیچ دلیل خاصی با بقیه ی اهل خانه جر و بحث و دعوا راه بیندازید. پس به جای اینکه خودتان را در خانه زندانی کنید یک برنامه ی خوب برای خودتان بچینید و از وقت آزادتان بیشترین بهره ی ممکن را ببرید. شاید حتی بتوانید به سینما بروید و فیلمی که خیلی تعریفش را شنیده اید تماشا کنید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:خاک 

🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۱٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز احساسات شما آنقدر متغیر هستند که باعث وحشت شما شده اند و دارید در سکوت به جزر و مد احساسی خود نگاه می کنید. خوشبختانه خیلی زودتر از آن چه انتظارش را دارید تکلیفتان با خودتان معلوم خواهد شد. اما در این فاصله باید راهی پیدا کنید تا بی آن که مجبور باشید هر بار که کسی با حرف هایش شما را ناراحت می کند سر خانه اول بازگردید به استرس و ناراحتی خود غلبه کنید. لزومی ندارد به خاطر حرف ها و کارهای دیگران، آن هم در حالی که هیچ منظور خاصی پشت آنها نهفته نیست خودتان را ناراحت کنید. بدون واکنشی از جانب خودتان آنها هیچ تاثیری نمی توانند روی شما داشته باشند، پس کنترل اوضاع را در دست بگیرید.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: شباهنگ  🪐جنس:خاک 

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۸٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز کارهای اداری زیادی برای انجام دادن دارید، با خوش اخلاقی پیش بروید و خیالتان راحت باشد که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. امروز حتی اگر بدانید دارید از حد و مرزهایی که برایتان تعیین شده فراتر می روید هیچ چیزی نخواهد توانست جلوی شما را بگیرد! شما با شور و هیجان تمام می خواهید بهترین تصویر را از خودتان به نمایش بگذارید و این که احساسات دیگران را با بیان حقایق دردناک جریحه دار کنید برایتان اهمیت چندانی ندارد.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد