فال هندی راجت نیر- پنجشنبه 3 مهر

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز می تواند روز شلوغی برای شما باشد. ممکن است حداقل در یک مهمانی شرکت کرده یا قرار ملاقاتی با دوستان خود داشته باشید. احتمالا روز شاد و خوشی با آن دسته از دوستان تان که برایتان اهمیت دارند، خواهید داشت و به آرامش خواهید رسید. همچنین امروز اطلاعات مفیدی را دریافت خواهید کرد.

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ٦٧٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
برخی از درآمد اضافی شما می‌تواند از طریق رایانه یا دیگر فناوری ها به دست شما برسد. شما امروز روز شلوغی را در پیش دارید. اما خبر رسیدن پول اضافی به شما، شما را خشنود خواهد کرد. اگرچه ممکن است در حال حاضر به آن فکر نکنید، اما کاری که انجام می‌دهید، می‌تواند در آینده ببه یک تجارت سودآور برای شما تبدیل شود.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ٢٣٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
آیا به بازی های ویدیویی یا رایانه ای علاقه دارید؟ اگر خودتان علاقه ندارید، ممکن است فرد نزدیکی به شما وجود داشته باشد که به این بازی‌ها علاقه مند باشد. چراکه تمام نشانه‌ها نشان می‌دهند که شما زمان زیادی را با دوستان خود سپری کرده و همگی به انجام بازی و سرگرمی های مربوط به تکنولئژی خواهید پرداخت. این امر می‌تواند لذت بخش‌تر از آنچه شما انتظار دارید باشد.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: كركس نشسته 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ٧٦٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز ممکن است افرادی را سرگرم کنید. از آنجا که مغز شما نمی‌تواند اطلاعات جدید و زیاد را به سرعت طبقه بندی و پردازش کند، ممکن است امروز کمی گیج و سر در گم شوید.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: دَبران 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ٦١٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
در محله اطراف شما، فعالیت های زیادی در حال رخ دادن هستند. اگر در شهرهای بزرگ زندگی می‌کنید، شاید یک فیلم یا گزارش خبری در نزدیکی شما فیلمبرداری شود. از بیرون رفتن و مواجه شدن با آنچه در جریان است، دوری نکنید. گر در شهرهای بزرگ زندگی نمی‌کنید، این قضیه برای شما راحت تر خواهد بود.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: آكروكس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٤٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
استفاده از فناوری و تکنولوژی، امروز می‌تواند برای شما در آمدزا باشد. ممکن است یک شغل جدید آغاز کرده یا در کار فعلی خود پیشرفتی به همراه داشته باشید. در مورد مسائل فنی و مربوط به تکنولوژی، دچار ترس و واهمه نشوید. گام هایتان را کم کم بردارید و به کار خود ادامه دهید. اولین قدم برای تجسم رویاها، جرات و جسارت دیدن آنها در وهله اول است. بعضل اوقات با امتناع کردن، راه نعمت‌هایی که به سمت شما روانه است را مسدود می‌کنید. برخی از ایده های شما ممکن است شما را به تغییر نحوه بیان تان سوق دهند. افکار شما در نحوه کسب درآمد شما تاثیرگذار هستند. هر چیزی که با به چالش کشیدن خود به دست می‌آورید، شما را بزرگتر خواهند کرد.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: سرپسین 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۲٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
ماجراجویی معمولا یکی از اولویت های اصلی شماست. امروز ممکن است ذهن خود را در مورد یک نوع ماجراجویی که تاکنون تجربه نکرده‌اید، درگیر کنید. برای مثال شاید بخواهید کوهنوردی بروید یا غواصی را تجربه کنید. هرچه می‌خواهید انجام دهید، بهتر است اکنون برنامه های خود را جدی بگیرید؛ اگر نه، بهتر است اصلا شروع نکنید! شما نوری روشن در آسمان سیاه و تاریک شخص دیگری هستید.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: گاکروس 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
ممکن است امروز تمرکز خود را برروی مطالعه نجوم و رسته های مختلف روانشانسی بگذارید. حتی ممکن است امروز در کلاسی که مورد علاقه شماست ثبت نام کنید. همچنین امروز این امکان را دارید تا با افراد جدید که قدری هم برایتان عجیب هستند ملاقات داشته باشید و آنها به دوستان نزدیک شما تبدیل شوند.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
دوستان، فعالیت های گروهی و رویدادهای اجتماعی می‌توانند امروز ساعتی از روز شما را به خود اختصاص دهند. بنابراین انتظار داشته باشید که روز خود را در تعامل با افراد بگذرانید. این افراد می‌توانند از گروه های مختلف مربوط به شما باشند. همچنین امروز می‌توانید دوستان جدیدی پیدا کنید؛ برخی نیز شریک عاطفی خود را خواهند یافت. شما امروز به طور کلی در معرض تجربه های غیر معمول و غیر مستقیم هستید. با کمک ماجراجویی و اکتشافات، کارهای روزمره خود را انجام خواهید داد. تخیل و ذهن سرگردان شما امروز باعث می‌شود تا غذاهای جدید، فضاهای جدید و افراد جدید را ملاقات کنید.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: دلتا بادبان 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز می‌تواند روز شلوغی برای شما باشد. شما امروز برروی 2 چیز مختلف تمرکز خواهید داشت؛ اولی مربوط به تکنولوژی و فناوری بوده و دومی به تعامل با افراد جدید مربوط می‌شود. ارتباط شما با این افراد، می‌تواند بسیار دلپذیر و دوستانه باشد. بنابراین از فرصت هایتان نهایت استفاده را ببرید. هنگامی که سنسورهای عصبی یا جنگ طلبانه شما فعال می‌شوند، احتمال دارد دست به فرار بزنید. اما ایستادن و باقی ماندن در زمین خود، حفظ خونسردی و تعیین استراتژی، کار عاقلانه تری به حساب می‌آید. ای ای کامینگز، شاعر آمریکایی اینگونه نوشته است: شجاعت، بدون ترس نمی‌تواند زندگی کند. شجاعت از مرگ می‌ترسد و به هر حال کار درست را انجام می‌دهد.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۶٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز شما باید از زندگی خود به طور کلی هیجان زده و مشتاق شوید. ذهن شما ممکن است به سوی انجام پروژه های معقول و خلاقانه گذر کند. همچنین ممکن است برخی افکار عاشقانه نیز در سر داشته باشید. خود را با آرامش قلبی تان آرام کنید. برای ایجاد تغییر در کار خود، از انجام واکنش های سریع و لحظه‌ای دوری کنید.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
شما ممکن است میزبان جمعی از دوستان یا آشنایان تان که به طالع بینی، فال تاروت یا این دسته فعالیت ها علاقه مند هستند، باشید. احتمالا شما از این جمع لذت خواهید برد. این کار ممکن است از پیش تعیین شده نباشد؛ اما مطمئنا سرگرم کننده خواهد بود. دور شدن از روش های قدیمی، امروز می‌تواند راه حل بسیاری از مشکلات شما باشد.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد