فال هندی راجت نیر – پنجشنبه 18 اردیبهشت

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: دبران 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز به جلسه کاری یا مهمانی دعوت هستید و حسابی نگرانید که در این مراسم اعتماد‌به‌نفس خود را از دست بدهید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد .

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان:طاووس 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۴% لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز اعتماد‌به‌نفس عجیبی دارید و احساس می‌‌کنید هیچ چیزی جلوی شما را نمی‌تواند بگیرد. ایده‌های جالبی هم به ذهن شما راه پیدا کرده و باور دارید که با این ایده‌ها زندگی‌تان را دگرگون خواهید کرد. فراموش نکنید که قدرت در دانش نهفته است و برای عملی‌کردن ایده‌هایی که دارید باید دانش بیشتری کسب کنید. یکی از اطرافیان چشم‌دیدن پیشرفت‌‌های شما را ندارد و تا می‌تواند چوب لای چرخ شما می‌گذارد. امروز زمان آن فرا رسیده که حساب این فرد را کف دستش بگذارید و جلوی کارشکنی‌هایش را بگیرید.

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: گاکروس 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۸٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
ذهن آشفته‌ای دارید و هزارویک فکر خیال به سرتان زده است، این فکروخیال‌ها زندگی معمولی شما را فلج کرده و لحظه‌ای آرام‌و‌قرار ندارید. فراموش نکنید که با یک دست نمی‌شود چند هندوانه برداشت و بهتر است به‌ جای اینکه ذهن‌تان را به حل هزارویک مشکل مشغول کنید، مشکلات را یکی پس از دیگری و به‌ نوبت از سر راه بردارید. از آن دسته افرادی هستید که کارها را دقیقه نود انجام می‌دهند و به همین دلیل نیز کیفیت کاری که انجام می‌‌دهید همیشه پایین است. امروز وقت خوبی است تا زمان‌بندی دقیقی برای انجام کارها مشخص کنید و از حالا به‌بعد، کارها را از دل و جان انجام دهید.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: آکروکس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
قضاوت منصفانه‌ای در خصوص رفتارتان ندارید و همیشه خودتان را از دیدگاه دیگران مقایسه می‌کنید. این امر باعث شده تا اعتماد‌به‌نفس‌ شما کاهش پیدا کند و در انجام کارها ترس و واهمه داشته باشید. به‌جای اینکه نگران قضاوت دیگران باشید، کار خودتان را پیش ببرید و به‌جای اینکه از قضاوت دیگران دل‌خور شوید، سعی کنید از این قضاوت‌ها برای پیشرفت خودتان درس بگیرید. بین شما یکی از همکاران یا اعضای فامیل اختلاف افتاده و نگران هستید که مشاجره شما دست‌آخر به کجا ختم می‌شود. در این شرایط بهتر است سراغ ریش‌سفید‌های فامیل یا محل کار بروید و از آنها بخواهید برای سازش میان شما و فردی که با او درگیر شده‌اید پادرمیانی کند.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس: آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۱٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
انسان دلسوز و بامحبتی هستید و همیشه حل مشکلات دیگران را به حل مشکلات خودتان اولویت می‌دهید. در نتیجه کارها و مشکلات خودتان همیشه عقب می‌افتد و وقتی برای رسیدن به خودتان ندارید. دوستان نیز قدر محبت‌های شما را نمی‌دانند و برای حل مشکلات به کمک شما نمی‌آیند. در این شرایط بهتر است دوست و دشمن را از هم تشخیص دهید و در کنار اینکه هوای اطرافیان را دارید، اولویت‌های زندگی خودتان را فراموش نکنید. اهل خطر و ریسک نیستید و علاقه‌‌ای به تغییرات ندارید، امروز زمان خوبی است که نگاهی به اطراف بیاندازید و موقعیت‌‌های پیش‌رو را سبک‌و‌سنگین کنید. چه بسا موقعیت خوبی در پیش‌روی شما قرار داشته باشد که مسیر زندگی‌تان را تغییر دهد. این موقعیت‌ها را دست‌کم نگیرید و برای یک بار هم که شده دل به دریا بزنید و خطر کنید.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۷% ايه روحي
🧿پيشگويي :
به‌اندازه‌ای گرفتار روزمرگی‌های زندگی شده‌اید که حتی خودتان را هم فراموش می‌کنید و دوستان و اهل منزل از اینکه برای آنها وقت نمی‌گذارید حسابی گله‌مند شده‌اند. مطمئن باشید این شیوه کارکردن شما را به جایی نمی‌رساند و بهتر است نگاه خود به کار و زندگی را تغییر دهید و در کنار اینکه کار می‌کنید، وقتی را هم برای اهل منزل و دوستان خود اختصاص دهید. رقابت سختی میان شما با یکی از اعضای فامیل یا همکاران در گرفته و حسابی مشغول چشم‌و‌هم‌چشمی و رقابت شده‌اید. این رقابت راه به جایی نمی‌برد اما از آن گریزی هم ندارید و ناخواسته گرفتار آن شده‌اید. مطمئن باشید فردی که با او رقابت می‌کنید هم دل خوشی از این وضعیت ندارد، در نتیجه با زبان‌بی‌زبانی به او بفهمانید که بیشتر از این نمی‌خواهید این رقابت را ادامه دهید و به‌جای رقابت، باب دوستی را با او باز کنید.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: سرپسین 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۷٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز سرشار از انرژی هستید و اجازه ندهید این انرژی بیهوده مصرف شود، سعی کنید با دوستان و همکاران تماس بیشتری داشته باشید و انرژی خود را به آنها نیز منتقل نمایید. فکرهای کوچک و بی‌ارزش را از ذهن خود خارج کنید و از اکنون به بعد، بزرگ فکر کنید و ذهن خود را به انجام کارهای مهم و درآمدزا اختصاص دهید. عاشق کسب علم و دانش هستید اما گرفتاری‌های زندگی مجالی برای تحصیل علم برای شما نگذاشته و فرصتی برای آموزش و فراگیری پیدا نکرده‌اید. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در آینده با برنامه‌ریزی و مدیریت، زمانی برای شرکت در کلاس‌‌های آموزشی اختصاص دهید. مطمئن باشید به‌ازای هر مطلب جدیدی که فرا می‌گیرید، در آینده پول و ثروت بیشتری بدست خواهید آورد.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: دلتابادبان 🪐جنس: آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۱٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
از کار و تلاش ابایی ندارید اما به دلیل نداشتن ابزار لازم، آن‌گونه که باید و شاید کار شما پیش نمی‌رود و همیشه عقب هستید. چاره‌ای ندارید تا به همین وضعیت ادامه دهید اما اجازه ندهید نداشتن ابزار جلوی سرعت شما را بگیرد و در اولین فرصت برای خرید ابزار لازم از همکاران یا دوستان کمک بگیرید. این مشکل شما برای دوستان‌تان کاملاً قابل درک است و هرکاری که از دست‌شان بربیاید را برای حل آن انجام می‌دهند. گرفتار مشکلی روحی شده‌اید و احساسات امان شما را بریده‌اند. این مشکل روحی را شما ایجاد نکرده‌اید و هیچ کاری هم از دست‌تان برای حل آن بر نمی‌آيد. در چنین شرایطی باید صبر پیشه‌ کنید و حل مشکلات را به گذر زمان واگذار نمایید.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۴% لايه روحي
🧿پيشگويي:
مسافرتی مهم را در پیش دارید و قرار است حسابی در این مسافرت به شما خوش بگذرد، در این بین یکی از آشنایان یا افراد فامیل اصرار دارد که در این مسافرت به‌ همراه شما بیاید و تمایلی ندارید که وی را با خود ببرید. این مشکل را با وی مطرح کنید و دلایل خود را با این فرد در میان بگذارید. اگر دلایل قانع‌کننده‌ای به او بگویید، مطمئن باشید که اصراری برای همراهی شما در مسافرتی که پیش‌رو است نخواهد کرد. دل بزرگی دارید و از اشتباه‌های دیگران به راحت چشم‌پوشی می‌کنید، اما همیشه به خودتان سخت می‌گیرید و برای انجام کوچکترین اشتباه، حسابی خودتان را سرزنش می‌کنید. فراموش نکنید که انسان جایزالخطا است و بیش از حد به‌خودتان سخت نگیرید و با درس گرفتن از اشتباه‌های گذشته، آینده‌ای درخشان را رقم بزنید.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: کرس نشسته 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۹% لايه روحي
🧿پيشگويي:
آمادگی انجام چندین کار درکنار هم را ندارید و در شرایطی که سر شما شلوغ می‌شود، دست از کار می‌کشید. این اخلاق باعث شده تا از کارها همیشه عقب بمانید و احساس کنید که قافیه را باخته‌اید. فراموش نکنید که برنامه‌ریزی رمز موفقیت شما است و از هم‌اکنون با برنامه‌ریزی دقیق سعی کنید ذهن‌ خود را برای انجام چندین کار در کنار هم آماده نمایید. فردی در فامیل یا محل کار بیمار شده است و نگران این هستید که بیماری او به شما هم سرایت کند، این نگرانی کاملاً درست و به‌جا است و اگر مواظب نباشید، احتمال بیمارشدن شما نیز وجود دارد. در نتیجه تاجایی که ممکن است از مصاحبت با این دوست یا همکار بیمار، دوری کنید.

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۶٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
اطرافیان توقع زیادی از شما دارند و این قضیه فشار زیادی به شما وارد کرده است و حسابی نگران و مضطرب شده‌اید. جالب است بدانید توقع اطرافیان خیلی هم بی‌جا نیست و چه بسا که خودتان را دست‌کم گرفته‌اید و به جای فکر کردن به نقاط ضعفی که دارید، به نقاط مثبت خود فکر کنید و به دل مشکلات بزنید.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان:شباهنگ 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۱٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
از هیچ کاری راضی نمی‌شوید و به‌ قول قدیمی‌ها در کارها همیشه از این شاخه به آن شاخه می‌پرید، به همین دلیل هم تاکنون پیشرفت زیادی در زندگی نداشته‌اید و در هیچ کاری موفق نشده‌اید. بدانید که رمز موفقیت شما در تمرکز نهفته است و به جای اینکه عمر خود را به کارهای مختلف سپری کنید،‌ یک کار و حرفه خاص را در پیش بگیرید و تا زمانی که در این کار به تخصص و مهارت نرسیده‌اید آن را کنار نگذارید.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد