فال هندی راجت نیر- پنجشنبه 13 شهریور

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۹٥٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
شما با توانایی هایی که دارید، خودتان را در دل دیگران جا کرده اید اما ممکن است که با یک حرکت اشتباه از جایگاهی که دارید، پایین بیایید، بنابراین امروز حواستان باشد که با بیان کلمات نامناسب یا حرکتی اشتباه، نگاه دیگران را به خودتان تغییر ندهید.

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ٦۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز برخلاف روزهای دیگر خیلی سرتان شلوغ نیست. اتفاقا شما به تنهایی نیاز دارید تا در مورد کارهایی که می خواهید انجام دهید بیشتر فکر کنید. یک برنامه ریزی دقیقا می تواند سرعت شما را در رسیدن به هدفتان بیشتر کند.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: دلتابادبان 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ٢۶٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
یادتان باشد که هیچ چیز بدون تلاش کردن به دست نمی آید، بنابراین اگر می خواهید که به هدفتان برسید، باید سختی های آن هم تحمل کنید. شما مدام خودتان را با دیگران مقایسه می کنید اما بدانید که با این کار به هیچ کجا نمی رسید. به جای این کار روی چیزی که دارید تمرکز کنید و سعی کنید که آن را بهبود بخشید. شما اشتباهی را در رابطه عاطفی تان مرتکب شده اید اما از طرف مقابلتان انتظار دارید که برای درست کردن آن پیش قدم شود. اگر دست روی دست بگذارید، همه چیز برخلاف میلتان پیش خواهد رفت.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: اتریا 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ٧۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز به شدت مورد توجه دیگران قرار می گیرید. البته این محبت یک طرفه نیست، بلکه خودتان هم به دیگران محبت می کنید. سعی کنید امروز خواسته هایتان را چه در محیط کار و چه در رابطه عاطفی، مطرح کنید. مطمئن باشید که جواب مثبتی خواهید گرفت.پولی به دستتان می رسد که شما را برای شروع کاری وسوسه می کند.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: گاکروس 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ٦۴٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
فردی شما را از خود ناامید کرده، بهتر است که به جای غصه خوردن و فکر کردن، به فکر برقراری ارتباط از راه دیگری با او باشید. اگر تلاش کنید، به هدفتان خواهید رسید. شاید از نظر شما نظرات و پیشنهادهایی که دیگران به شما می دهند خیلی به کارتان نیاید، اما امروز بهتر است که آنها را جدی تر بگیرید. از هم فکری با دیگران می توانید با سرعت بیشتری مسیری که در پیش گرفتید را دنبال کنید. امروز قراری دارید، اما خیلی نگران ظاهرتان نباشید. هر چه ساده تر باشید، بهتر است. دوستی برای کمک نزدتان می آید، برای او کم نگذارید.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: سرپسین🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣۷٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
شما برنامه ای برای آینده تان چیده بودید که کنسل شده است. از یک طرف از این موضوع ناراحت هستید و از طرف دیگر خوشحال. اما بدانید که این اتفاق در آینده ای نزدیک در بهترین زمان و مکان برای شما خواهد افتاد. امروز فرصتی برایتان فراهم می شود تا با افراد جدیدی آشنا شوید. بنابراین سعی کنید که با ظاهری آراسته به بیرون از خانه بروید. هر چه بیشتر لبخند بر لب داشته باشید، افراد بیشتری را به خود جذب خواهید کرد. به زودی تغییرات کوچک اما مهم در زندگی تان رخ می دهد که مسیر زندگی تان را از این رو به آن رو می کند.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: آکروکس 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۱٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
پولی به دست تان می رسد که بهتر است آن را هر جور که دوست دارید استفاده کنید. شما این همه سال پول هایتان را جمع کرده اید و در نهایت آن را برای چیزی که دوست نداشته اید صرف کردید. حال وقت آن است که از زندگی تان نهایت لذت را ببرید. شاید یک سفر بتواند حال و هوای شما را تغییر دهد.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: دبران 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۶٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
از تنهایی خسته شده اید و ترجیح می دهید که با آدمهای مختلف در ارتباط باشید. اگر چه بزرگ کردن دامنه دوستان تان می تواند فواید زیادی برایتان داشته باشد اما یادتان نرود که کیفیت مهمتر از کمیت است. بنابراین به سمت هر کسی دست دوستی دراز نکنید.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: کرکس نشسته 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز همه چیز برای شما به آرامی می گذرد و دیگر خبری از مشغله روزهای قبل نیست. از این فرصت استفاده کنید و به روح و جسمتان آرامش دهید. به زودی پیشنهادی در زمینه کاری به شما می شود. حتی اگر در کاری تجربه نداشتید، آن را رد نکنید. شما با اعتماد به نفس بالایی که دارید، می توانید در هر کاری موفق شوید.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۱٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
به زودی تغییری در زندگی تان رخ می دهد که نتیجه تلاش های اخیرتان است. همین موضوع انگیزه دو چندانی به شما خواهد بخشید تا راهی که در پیش گرفتید را با سرعت بیشتری طی کنید. این روزها درگیر رابطه عاطفی تان هستید. نمی دانید چه راهی را در پیش بگیرید تا زودتر به جواب برسید. اگر با جسارت و اعتماد به نفس بالا آنچه دلتان می گوید را بشنوید و عمل کنید، موفقیت شما حتمی ست. صبوری کلید موفقیت شما در این مسیر است.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
اگر چه شما دیگران را به خودتان ترجیح می دهید و دوست دارید که به همه کمک کنید اما حواس تان باشد که این کار به ضررتان تمام نشود. یادتان باشد که اولویت اصلی خود شما هستید نه دیگران. امروز خبری می شنوید که در ابتدا مثل شوکی برای شما می ماند اما هر چه بیشتر می گذرد برایتان قابل هضم تر می شود

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۳% لايه روحي
🧿پيشگويي:
به دلیل خبرهایی که شنیده اید، نمی توانید امروز روی مسایل مهم تمرکز کنید. شاید بد نباشد که دور کارهای مهم را خط بکشید و به سراغ کارهای نیمه تمام یا کم اهمیت تر بروید. احساس می کنید که اشتباهی را مرتکب شده اید اما هر چه بیشتر روی آن تمرکز می کنید، می فهمید که اینطور نیست.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد