فال هندی راجت نیر- شنبه 8 آذر

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

 

⭐️ستارگان: ناطح  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ٣۵% لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز بهترین زمان است تا به شرایطی که در حال حاضر در آن هستید، بیشتر بیاندیشید. شما باید بعضی چیزها را از زندگی تان دور بریزید تا فضا برای اتفاقات جدید باز شود. پس نترسید و با جسارت وارد عمل شوید

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: طاووس  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۲٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

شما پر از انرژی مثبت هستید و حتی در این شرایط که دیگران ناامیدند، می توانید نیمه پر لیوان را ببینید. سعی کنید که این انرژی تان را به دیگران نیز منتقل کنید زیرا تاثیر زیادی بر زندگی آنها خواهد گذاشت

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان:آتریا  🪐جنس:خاک 

🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۰٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

بدبینی شما باعث شده که افراد زیادی را از خود دور کنید. شاید بد نیست که کمی قلب تان را بازتر بگذارید و انعطاف پذیری بیشتری در روابط تان به خرج دهید. امروز یک قرار ملاقات دارید. لازم نیست زیاد درباره آن نگران باشید زیرا امروز شانس با شما است و همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. تلفنی به شما می شود که حاوی خبرهای عجیب است. بهتر است که قبل از باور کردن آن در مورد صحت اش پرس و جو کنید.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان:دلتا بادبان  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۰٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

منتظر خبری هستید و این انتظار آنقدر طولانی شده که کلافه تان کرده است. شاید این خبر با تاخیر به دست تان رسد اما کمی صبر کنید تا آنچه انتظارش را می کشید به بهترین شکل به سر آید. اگر رابطه شما با شریک زندگی تان شکرآب شده است، عقب نشینی نکنید. بهتر است هر چه زودتر در گفتگویی رو در رو مشکل را حل کنید. به زودی فردی باعث می شود که شما قدم در مسیر جدیدی بگذارید که به نفع تان است.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: سرپسین  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز وقت آن است تا اشتباهات زندگی خود را جبران کنید. به عنوان مثال اگر فردی را ناراحت کردید، به سراغش روید و از او طلب بخشش کنید. خودتان را سرزنش نکنید و به جای آن به تلاش تان ادامه دهید. مدتی ست که زندگی عاطفی شما آن طور که می خواهید پیش نمی رود اما نگران نباشید، سعی کنید که به جای منطق این روزها به ندای قلب تان گوش کنید تا راه درست را به شما نشان دهد. صبر و بردباری کلید موفقیت شماست.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: گاکروس  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۷٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

از کارهایی که اخیرا در حال انجام هستید ناراضی می باشید و دوست دارید که تغییراتی به آنها دهید. همین امروز دست به کار شوید زیرا فردا دیر است. اگر چه موانع زیادی در مقابل تان قرار دارد اما شما از پس تمام آنها بر خواهید آمد. دوستی به شما پیشنهادی می دهد اما به دلیل عدم اعتماد کافی، در پذیرفتن آن دودل هستید. عجله نکنید، به خودتان زمان دهید تا تردید شما به یقین تبدیل شود. به زودی تغییری بزرگ در رابطه عاطفی تان ایجاد می شود که مدت هاست منتظرش بوده اید.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: دبران  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۸% لايه روحي 

🧿پيشگويي :

این روزها مسائل آن طور که شما می خواهید، پیش نمی رود، اما نگران نباشید و آرامش خود را حفظ کنید. خیلی زود همه چیز به آرامش قبل بازخواهد گشت. شما فرد به شدت محتاط کاری هستید اما اگر می خواهید به مراد دلتان برسید باید به فردی که واقعا علاقه دارید، احساس واقعی خود را نشان دهید.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: آکروکس  🪐جنس:خاک

🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۰٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز حال و روز مناسبی ندارید. برای بهبود حالتان، کارها را رها و تا جایی که می توانید وقت تان را به استراحت اختصاص دهید. سعی کنید دور فکر کردن به مسایل مهم را خط بکشید و بیشتر زمان تان را با اطرافیان سر کنید.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: سروش  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۱٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

مدتی است آرام نشسته اید و تنها نگاه می کنید اما حال وقت آن است که بلند شوید و برای افکاری که در سر دارید وارد عمل شوید. اگر چه ممکن است با مخالفت های زیادی روبه رو شوید اما اجازه ندهید که دیگران مانع درخشش شما شوند. در محیط کار تغییری ایجاد شده که به شما استرس می دهد. سعی کنید که در این شرایط کوتاه نیایید و خودتان را به خوبی نشان دهید. نتیجه آن بهبودی شرایط مالی تان است.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: کرکس نشسته  🪐جنس:خاک 

🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۱٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

شما عادت دارید که هر چیزی را پیچیده می کنید. اما امروز باید سعی کنید مسائل را از زاویه دید دیگری مشاهده و بررسی کنید، در غیر این صورت فشار زیادی رویتان وارد خواهد آمد. هر چه مسایل را ساده تر بگیرید، بهتر است. حال زمان آن است که به دیگران هم به اندازه خودتان اهمیت دهید و احترام و عشق و علاقه به آنها را فراموش نکنید. شما نیز روزی به آنها محتاج خواهید شد، پس محبت تان را از آنها دریغ نکنید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: مرفق  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

دو راهی سختی مقابل تان وجود دارد که قادر به تصمیم گیری نیستید. خیلی سخت نگیرید و به ندای قلب تان توجه کنید. از بحث در مورد موضوعات بی اهمیت با دیگران خودداری کنید زیرا جز اعصاب خوردی چیز دیگری برای شما ندارد. اگر به فرد خاصی علاقه دارید، ارتباط خود را با او بیشتر و عمیق تر کنید. این فرصت همیشه برای شما پیش نخواهد آمد، بنابراین درنگ نکنید.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان:شباهنگ  🪐جنس:آب 

🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۸٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

شما سعی دارید که خودتان را جور دیگری نشان دهید اما بدانید که این رفتار با شخصیت شما سازگاری ندارند. بنابراین خود واقعی تان باشید. امروز فرصت آن را دارید تا در مورد رابطه عاطفی تان بیشتر فکر کنید. شما هنوز نمی دانید که کجای این رابطه ایستاده اید و چه می خواهید اما اگر همین حالا تکلیف تان را روشن نکنید، چیزهای زیادی را از دست خواهید داد. به زودی خبرهای خوبی در مورد کارتان خواهید شنید.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد