فال هندی راجت نیر – شنبه 6 اردیبهشت

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: آکروکس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۶% لايه روحي
🧿پيشگويي:
یک موضوع عاطفی ذهن شما را درگیر خود کرده است که ناشی از اتفاقات اخیری است که برایتان رخ داده. مدام به دنبال راه حلی برای آن هستید و به سختی می‌توانید روی کارهایتان تمرکز کنید. اما این شمایید که این موضوع را برای خودتان سخت کرده اید، اگر رهایش کنید خواهید دید که چگونه به سادگی حل خواهد شد.

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: دبران 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۴٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز بالاخره زمان آن فرا رسیده است که حقایق و احساساتی که تا کنون از آن‌ها فراری بوده اید و سعی در نادیده انگاشتن آن‌ها داشته اید را بپذیرید. اولین مرحله از صداقت این است که به خودتان راست بگویید. شاید همه چیز خیلی پیچیده‌تر از آن باشد که شما می‌خواهید، ولی در هر صورت باید با این وضعیت مواجه شوید. خوشبختانه شرایط موجود در زندگی و روابطتان دارند به سوی رشد و بهبود تغییر جهت می‌دهند، با این حال احساس می‌کنید که برای ماجرا‌های تازه‌ای که در انتظارتان هستند آمادگی لازم را ندارید. ولی این تنش به محض این که شما جهت تازه‌ای که زندگیتان در پیش گرفته است را بپذیرید و لطفی که شامل حالتان شده است را درک کنید برطرف خواهد شد.

متولدین خرداد

🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۱٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
شاید احساس کنید که انگار امروز کسی که دوست دارید دارد شما را مورد آزمایش قرار می‌دهد. خوشبختانه شرایط فعلی به شما کمک خواهد کرد تا شرایط موجود در رابطه عاطفیتان را به وضعیت قابل کنترلی در بیاورید، ولی باید ایده‌ها و باور‌های قبلیتان را کنار گذاشته و از محدوده امنی که برای خود تعریف کرده اید خارج شوید. در مقابل تغییراتی که دارند پیش می‌آیند مقاومت نکنید، در هر صورت فشار این جریان شما را با خود خواهد برد و تقلا کردن و داد و فریاد هیچ کمکی به شما نخواهد کرد. وقتی دست از مقاومت بردارید و تغییرات را بپذیرید حمایتی که انتظارش را دارید دریافت خواهید کرد و خواهید دید همه چیز خیلی بهتر از آن چیزی که انتظارش راداشته اید می‌شود.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۸٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
بار مسئولیت هایتان آنقدر با شدت و سرعت دارد افزایش پیدا می‌کند که شاید امروز ناگهان احساس کنید دیگر طاقت ندارید با این وضعیت پیش بروید. برنامه روزانه تان سنگین‌تر از همیشه شده و به زحمت زیادی نیاز دارد که حس می‌کنید در توانتان نیست. ولی خیلی زود تغییراتی غیر منتظره پیش خواهند آمد که حال و هوایتان را عوض خواهند کرد. قدرت و توانایی شما اکنون بیش از هر وقت دیگری است و با عملی کردن ایده‌های عجیب و غریبی که در سر دارید هم الهام بخش دیگران برای باور کردن افکار و ایده هایشان خواهید بود و هم به نتایج رضایت بخشی خواهید رسید

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
اغراق کردن و زیاده گویی در مورد گذشته به حل شدن مشکلات فعلی شما هیچ کمکینخواهد کرد، آنچه اهمیت دارد زمان فعلی است و کار‌هایی که حالا دارید می‌کنید. اگر احساساتی که در قلبتان دارید را به زبان بیاورید نتیجه مورد نظرتان را به دست خواهید آورد، ولی نباید برای بیان احساستان بیش از اندازه به دنبال کلمات مناسب بگردید همه چیز را خراب خواهید کرد، پس همان چیزی را بگویید که حس می‌کنید صحیح است، نیازی نیست به دنبال منطقی جلوه دادن حرف هایتان باشید.

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۷٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز نمی‌توانید تمام آنچه دارد در اطرافتان اتفاق می‌افتد را باور کنید. درس‌های بسیار مهمی که اکنون و با قرار گرفتن در این وضعیت فراخواهید گرفت چیزی نیستند که به سادگی به دست بیایند و باید این مرحله را پشت سر بگذارید تا به آن‌ها برسید. شاید فکر کنید آنچه در اطرافتان می‌گذرد فرصت‌های خوبی را برایتان فراهم خواهد کرد، ولی در واقع همه چیز به خودتان و آن چه در درونتان می‌گذرد بستگی دارد. پس به درونتان رجوع کنید، زیرا دانه‌های لازم برای رشد شما در آنجا کاشته شده اند. شاید فکر کنید که در رابطه عاطفیتان هر کاری که از دستتان بر می‌آمده است را انجام داده اید، ولی این تفکر باعث خواهد شد مشکلاتتان برای مدتی دیگر هم ادامه پیدا کنند.

متولدین مهر

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
بعضی‌ها می‌گویند که مهری‌ها ثبات ذهنی ندارند، ولی شما امروز می‌توانید به آن‌ها ثابت کنید که در اشتباهند. آنچه برایتان اهمیت و اولویت دارد را شناخته و موضعتان را بر اساس آن مشخص کنید؛ کافی است تنها کمی ذهنتان را مهار کنید. ولی این رابه یاد داشته باشید که برای راحتی خودتان مسیر آسان را در پیش نگیرید، گاهی مسیر موفقیت از خطرناک‌ترین پیچ و خم‌ها می‌گذرد.

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۴٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز عمل کردن بر اساس احساستان شاید کار بسیار راحتی باشد، ولی اگر آگاهیتان را نسبت به وضعیت عاطفی خود بالا ببرید همه چیز خیلی بهتر و راحت‌تر پیش خواهد رفت. به رفتار‌ها و واکنش‌های خود توجه کنید و به جای این که قربانی شرایط موجود شوید بدون این که ذره‌ای هول شوید، خیلی راحت می‌توانید در مقابل شرایط فعل قیام کرده و کنترل زندگی و آینده تان را همان طوری که خودتان دوست دارید در دست بگیرید.

متولدین آذر

⭐️ستارگان: دلتا بادبان 🪐جنس: خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۲٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز شاید از تمام اتفاقاتی که دارند می‌افتند سر در نیاورید، ولی خیالتان ازاین راحتباشد که اتفاقی فوق العاده قرار است در زندگیتان بیفتد. این را باید یاد بگیرید که رشد کردن همیشه با درد همراه است، پس نگذارید مشکلات و موانع شما را از پای درآورده و تسلیم کنند. اگر همه چیز خارج از کنترل به نظر می‌رسد بجای جدال برای در دست گرفتن زمام امور با جریان تغییرات پیش بروید. شاید پیدا کردن راه حل برای یکی از مشکلاتتان دغدغه اصلیتان باشد، ولی ناگهان فکری فوق العاده به ذهنتان می‌رسد که می‌تواند همه چیز را تغییر دهد. فعلا این افکار را با هیچ کسی در میان نگذارید و بدون دخالت دیگران روی برنامه‌ها و اهدافتان متمرکز شوید و تصمیم هایتان را بگیرید.

متولدین دی 

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز گزینه‌های بسیاری پیش رویتان قرار دارند که انتخاب را برای شما سخت کرده اند. شما می‌خواهید مسئولیت آینده خودتان را بپذیرید، ولی نگران این هستید که مبادا با برداشتن قدمی اشتباه همه چیز را خراب کنید و به همین خاطر هم درگیر برنامه ریزی و زمان بندی و امثال این‌ها شده و هیچ نشانی از پیشرفت نمی‌بینید. گاهی باید همه چیز را رها کرد و بی مقدمه تصمیم گرفت و پیش رفت و در لحظه زندگی کرد. محدود کردن مکالماتتان به اتفاقات روزمره و چیز‌های پیش پا افتاده به شما کمک نخواهد کرد که جلوی پیش رفتن مکالمه تان به سوی محدوده‌هایی که از آن‌ها فراری هستید را بگیرید، پس اگر طرف مقابلتان مورد اطمینان است با خیال راحت در مورد افکار رو رویاهایتان با او صحبت کنید

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: سرپسین 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز دیگران بسیار به شما وابسته هستند، ولی شما حاضر نیستید این نقش را بپذیرید. نه این که اعتماد به نفس کافی برای این کار را نداشته باشید، ولی احساس می‌کنید درگیری‌های فکری و عاطفی که دارید آنقدر شما را مشغول کرده اند که دیگر وقتی ندارید که به مسائل دیگران بپردازید. در مورد محدودیت زمانیتان خیلی رک و صریح با اطرافیانتان صحبت کنید. البته اگر کاری از دستتان برای کسی بر می‌آید کوتاهی نکنید و مطمئن باشید لطفی که دارید میکنید دیر یا زود جبران خواهد شد. هم دلتان می‌خواهد بیرون بروید و بازی و تفریح کنید، هم دوست دارید در خانه بمانید و استراحت کنید. از خانه بزنید بیرون، تمام شب را برای استراحت وقت خواهید داشت.

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز شما قادر هستید چیز‌هایی را ببینید که دیگران قادر به درک آن‌ها نیستند، ولی این توانایی شما همچون باری اضافه بر دوشتان سنگینی خواهد کرد، چراکه توضیح دادن این مسائل برای دیگران کار ساده‌ای نیست و آن‌ها نیز تمایل چندانی به درک کردنشان نشان نمی‌دهند. در هر حال شما باید در توضیح بینش خودبه دیگران صبور بوده و تا می‌توانید واضح و ساده صحبت کنید تا همه پیامتان را بفهمند. امروز شما نگرشی صحیح و منطقی نسبت به آینده دارید و خیلی خوب می‌توانید بفهمید چه کار‌هایی باید بکنید تا در مسیر درست پیش بروید. شما حتی می‌توانید دیگران را نیز برای انتخاب راه صحیح راهنمایی کنید، البته اگر خودشان بخواهند، کسی را مجبور نکنید!

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد