فال هندی راجت نیر- شنبه 26 مهر

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
یک گره ای در زندگی تان افتاده که باز هم نمی شود. همین موضوع حال و حوصله را از شما گرفته اما بدانید که هر چه بیشتر روی آن تمرکز کنید، نتیجه عکس می گیرید. بهتر است که آن را رها کنید تا خود حل شود. در یک فعالیت گروهی شرکت می کنید و خوشبختانه همه چیز به خوبی پیش می رود.

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ٦٧٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
هر چه امروز تلاش می کنید نمی توانید تمرکزتان را حفظ کنید. زیاد تلاش نکنید زیرا فایده ای ندارید. از این رو بهتر است که به دنبال کارهای کم اهمیت تر باشید که نیاز به تمرکز ندارد. امروز دیگران نزد شما می آیند و برای حل مشکلی از شما کمک می گیرند، بهتر است که نصیحت هایتان را به آنها بکنید اما خیلی زود هم خودتان را کنار بکشید در غیر این صورت شما هم درگیر خواهید شد.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ٢٣٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
بی خبری از فردی شما را نگران کرده است. سعی کنید که ذهن تان را منحرف کنید، نگران نباشید زیر او خیلی زود باز نزد شما باز خواهد گشت. اگر در انجام کارهایتان دچار گیجی شده اید، بهتر است که از دوستانتان کمک بگیرید. شما به تنهایی و آن هم در چنین روزی از پس آن حجم کار بر نخواهید آمد.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: كركس نشسته 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ٧٦٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
کلی کار از روزهای قبل روی سرتان ریخته که نمی دانید از کجا آغاز کنید. اجازه ندهید که مشغله کاری روحیه تان را خراب کنند زیرا زمان خوبی برای برقراری ارتباط چه با دوستان و چه با همکاران و خانواده تان است. دوستی پس از مدت ها به سمت تان می آید، شما نیز از این بابت خوشحال می شوید.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: دَبران 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ٦١٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز مجبور می شوید که تمام کارهایتان را لحظه آخری انجام دهید. همین موضوع به شما استرس می دهد. پس بهتر است که با برنامه ریزی پیش روید تا در کارهایتان دچار مشکل نشوید. در حساب و کتاب هایتان مراقب باشید که چیزی را از قلم نندازید در غیر این صورت خسارت زیادی را باید بپردازید. فردی نظر شما را به خود جلب کرده است.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: آكروكس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٤٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
به دلیل کاری که در گذشته کرده اید، امروز باید جواب پس دهید. اما استرس نداشته باشید زیرا حرف های شما سند است و دیگران هم باور می کنند. پس در کلام تان صداقت داشته باشید. موضوعی در رابطه عاطفی تان شما را نگران کرده به طوری که باعث شده جسارت لازم را برای قدم برداشتن نداشته باشید. سعی کنید این مشکل را ریشه یابی کنید و به فکر حل کردنش باشید. در غیر این صورت فرد مورد علاقه تان را از دست خواهید داد.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: سرپسین 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۲٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز باید منطق تان را به کار گیرید و احساسات تان را کنار بگذارید زیرا احساسات شما در چنین روزی می توانند سد راهتان شوند. شاید در حال حاضر تصمیم گیری برایتان سخت باشد اما بهتر است که تکلیف تان را مشخص کنید و از این سردرگمی در آیید. امروز شریک زندگی تان حساس تر از همیشه به نظر می رسد اما این شمایید که باید با او مدارا کنید. پس صبرتان را بیشتر کنید تا مشکل و بحثی میان تان پیش نیاید.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: گاکروس 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
یک مشکل فیزیکی باعث شده که کم حوصله شوید. بهتر است که سر خودتان را با کار گرم کنید تا دردش را فراموش کنید. این روزها باید بیش از همیشه به سلامتی فیزیکی تان اهمیت دهید در غیر این صورت دردتان بیشتر خواهد شد.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
مسئولیت بزرگی به شما محول شده که باید هر چه زودتر آن را به انجام برسانید. نگران نباشید زیرا شما فردی مسئولیت پذیر هستید که از عهده هر کاری بر می آیید. بهتر است که در مورد برنامه های آینده تان با کسی گفتگو نکنید زیرا سودجویان از شما سواستفاده خواهند کرد.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: دلتا بادبان 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
روزی در پیش رو دارید که باید تمام انرژی تان را به کار گیرید. پیشنهاد می کنیم که امروز خیلی وقت تان را با دیگران تلف نکنید و تمرکزتان را روی هدف تان بگذارید. هر روزی که برای هدف تان تلاش نکنید، به ضررتان تمام خواهد شد.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۶٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
به دلیل خبرهای بدی که این روزها شنیده اید، فکرهای بی ربطی به ذهن تان خطور می کند و اعصاب تان را بهم می ریزد اما این شمایید که باید آنها را کنترل کنید. مثبت اندیشی در این روزها کلید آرامش شماست.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
باید کاری انجام دهید اما آن را مدام به تعویق می اندازید، بهتر است که امروز ه این ترس و تنبلی پایان دهید و استارت کار را بزنید. . در انتهای شب به یک میهمانی دعوت می شوید اما حوصله آن را ندارید. در خانه ماندن را به شما پیشنهاد نمی کنیم. برای رسیدن به یکی از اهداف زندگی تان، بی قرار هستید اما یادتان باشد که صبر حلال بسیاری از مشکلات است. دوستی از راه دور برای شما خبر خوبی دارد که روحیه تان را بهبود خواهد بخشید.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد