فال هندی راجت نیر- سه شنبه 4 آذر

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: کرکس نشسته  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

میان یک دو راهی گیر افتاده اید، باید میان صداقت و دروغ یکی را انتخاب کنید. نگرانی شما طبیعی است زیرا گاهی انتخاب میان این دو بسیار سخت می شود به خصوص زمانی که پای محافظت از احساس فردی که به او علاقه دارید، در میان باشد. طبیعی است که این کار انرژی زیادی از شما می گیرد اما خیلی زود همه چیز به بهترین شکل خود اتفاق می افتد. اگر به دنبال راهی برای رهایی از استرس می گردید، با اطرافیان تان بیشتر در تماس باشید. 

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: دبران   🪐جنس:خاك

🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۳٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

خوشحال کردن دیگران خوب است اما نه به قیمت ناراحتی خودتان. شما باید به ندای درونی خود اعتماد کنید و جلوی آسیب های وارده بر خود را بگیرید. اگر چیزی که می شنوید با چیزی که احساس می کنید سازگار نیست، احساس خود را در اولویت قرار دهید. امروز خوش بین تر از روزهای دیگر هستید بنابراین فرصت خوبی است تا با افرادی که علاقمندی های مشترکی دارید، دیدار و کمی گفتگو کنید. اگر مجرد هستید در نمایشگاه ها یا دیگر مکان های اجتماعی حضور یابید تا عشق زندگی تان را ملاقات کنید. روزهای روشنی در انتظارتان است پس از آن لذت ببرید.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: آکروکس  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۷٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

مدت هاست خودتان در جمع و ذهن تان جای دیگر است. به بیان دیگر در افکار خود غرق شوید اما بهتر است کمی از درون خود بیرون بیایید و از جهان اطرافتان لذت ببرید. از صندلی خود بلند شوید و کمی قدم بزنید. دوستان تان را به ناهار در یک رستوران دعوت کنید و با آنها به خرید بروید. برای این که از عادات روزمره خود دور شوید، کارهای جدید انجام دهید. امروز روز خاصی برای شما و عشق زندگی تان خواهد بود. هیچ سدی پیش پای شما وجود ندارد و پس از مدت ها از ته دل می خندید. اما یادتان نرود که هر دوی شما گاهی به تنهایی احتیاج دارید، این کار نه تنها شما را دورتر نمی کند بلکه موجب نزدیکی تان نیز می شود.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: سرپسین  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۳٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

شما فردی اجتماعی هستید که زمان زیادی را برای دوستان تان می گذارید. اگر چه از فعال بودن و اجتماعی بودن لذت می برید اما به سرعت همه چیز برایتان کسل کننده می شود. برای این که احساس شادابی و نشاط کنید، باید کاری جدا از عادات روزانه انجام دهید به عنوان مثال به دنبال سرگرمی های جدید باشید. شاید بد نباشید که امروز را در تنهای بگذرانید. اگر در رابطه عاطفی خود به مشکل بر خورده اید، باید زمان بیشتری را صرف آن کنید و صبر پیشه کنید تا همه چیز بر وقف مراد تان شود. به زودی زاویه دید شما نسبت به زندگی تغییر می کند و روزهای بهتری پیش رو خواهید داشت.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: گاکروس  🪐جنس:آنش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۴٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

اگر فکر می کنید که چیز با ارزرشی برای ارائه کردن به دیگران دارید، درنگ نکنید. شما ذاتا فرد مهربانی هستید و تقریبا با تمام آدم ها می توانید ارتباطی موثر برقرار کنید. بنابراین این قدرت خود را نادیده نگیرید. اگر نمی دانید از کجا آغاز کنید، اول از همه به توانایی های خوبی که دارید، بنگرید و با توجه به آنها راه خود را دنبال کنید. امروز محیط کار برایتان دلچسب است و تمام ارتباطات تان به خوبی پیش خواهد رفت. شما بهترین افراد را در بهترین مکان ها ملاقات و در مورد ایده ها و اهداف تان با آنها صحبت خواهید کرد. از تاثیر خود بر دیگران نیز غافل نشوید.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: آتریا  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۲% لايه روحي 

🧿پيشگويي :

دیگران برای حل مشکلات خود به سراغ شما می آیند، از این رو انرژی زیادی از شما می گیرند اما سعی کنید که امروز به جای تمرکز روی دیگران، به فکر حل کردن مشکلات خودتان باشید. اگر چیزی در مسیر شما قرار گرفت که برایتان عجیب و سوال برانگیز بود، سریع در پی حل آن باشید و تا رسیدن به حقیقت دست بر ندارید. امروز شرایط برای هر نوع فعالیتی مساعد است و توانایی شما در هر زمینه ای شکوفا می شود، از این فرصت استفاده کنید. اگر مجرد هستید، به زودی عشق در خانه شما را می زند، آماده باشید و با روی باز از او استقبال کنید. اگر هم متاهل هستید، به زودی زندگی شما در مسیر تازه ای قرار می گیرد که مدت انتظارش را داشته اید.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: سروش  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۸٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز زود به دیگران اعتماد نکنید. اگر شخصی را نمی شناسید یا در مورد آن اطمینان لازم را ندارید، به ندای قلبی خود اعتماد کنید. شما فردی هستید که محافظت از دیگران در اولویت زندگی تان قرار دارد و به سادگی از خودتان و خواسته هایتان برای آنها می گذرید اما حواستان باشد که این کار را برای افرادی انجام دهید که لیاقت اینهمه فداکاری را داشته باشند و گرنه به مشکل بر خواهید خورد. حال وقت آن است تا به عشق زندگی تان زنگ بزنید و او را به رستورانی دعوت کنید. فضا برای یک رابطه رمانتیک دو نفره بسیار مناسب است اما مراقب باشید تا افراط و تفریط نکنید. تعادل راه حل هر مشکلی است.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: شباهنگ  🪐جنس:خاک

🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۰٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز روز تعادل است. افراط و تفریط می تواند موجب آسیب شما شود. سعی کنید در مورد تمام کارهایی که انجام می دهید، به خصوص در مورد مسایل مالی اطمینان کافی داشته باشید. به محدودیت ها نیز احترام بگذارید تا برای دیگران سوتفاهم پیش نیاید. امروز شرایط برای هر رابطه ای مناسب است بنابراین اگر به فرد خاصی علاقه دارید، با او قرار ملاقاتی ترتیب دهید. حال وقت در خانه ماندن نیست، به میهمانی بروید و در فعالیت های گروهی شرکت کنید.  به زودی تغییری در زندگی تان ایجاد می شود که به کل مسیر زندگی تان را متحول خواهد کرد. شاید بد نباشد که برای تک تک قدم های بعدی تان برنامه ریزی کنید.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: مرفق  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۶٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز حوصله دیگران را ندارید به طوری که اطرافیان تان نمی دانند چه عکس العملی نسبت به رفتار شما نشان دهند اما نگران نباشید زیرا تا شب تمام این انرژی منفی از شما دور می شود و بار دیگر قادر خواهید بود بر خود کنترل داشته باشید. برای آرامش خاطر، خودتان را با کارهای بدنی سرگرم کنید. به عنوان مثال خانه را تمییز کنید یا دکوراسیون آن را تغییر دهید. به جای آزردن دیگران، کمی خلاقیت به خرج دهید. امروز محبوبیت شما میان دوستان تان افزایش می یابد اما ممکن است عشق زندگی تان از شما آزرده خاطر شود. پس بهتر است احساسات خود را بی هیچ پرده ای با او در میان بگذارید تا به نتیجه دلخواه برسید.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: طاووس  🪐جنس:خاک 

🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۸% لايه روحي 

🧿پيشگويي:

شما فردی هستید که ثبات را می پسندید اما گاهی هیجان و ماجراجویی نیز برای شما لازم است و شما را قوی تر از قبل می کند. بنابراین بد نیست که از مرزهایتان پا را فراتر بگذارید و تجربه های جدید را نیز امتحان کنید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: دلتا بادبان 🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۰% لايه روحي 

🧿پيشگويي :

برای پیشرفت تنهای چیزی که اکنون به آن احتیاج دارید، یادگیری در مورد چیزهایی است که به آن علاقه دارید. این امکان در خانه یا محیط کار شما فراهم می شود کافی است در تنهایی خود به سمت شان بروید آنوقت می بینید که در کنار لذت، چقدر دانش شما  نیز افزایش می یابد پس درنگ نکنید. 

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: ناطح  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۸٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

این روزها در ارتباط با افرادی که نمی شناسید، محتاطانه عمل کنید زیرا ممکن است برای شما خطراتی را به همراه داشته باشد. آنها اهدافی را در سر دارند که ممکن است برای شما هیچ جذابیتی نداشته باشد و در نتیجه موجب آزار و ناراحتی تان شود، پس بهتر است همان روند معمول همیشگی را پیش بگیرید و به محض احساس خطر، شیوه خود را تغییر دهید. مهم نیست امروز را در خانه یا محیط کار خود می گذرانید، در هر شرایطی از عشق غافل نشوید. اگر فردی توجه شما را جلب کرده است، برای صرف شام با او قرار ملاقاتی بگذارید. خجالت را کنار گذاشته و از انرژی مثبتی که در هوا پخش است، بهره بگیرید.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد