فال هندی راجت نیر – سه شنبه 3 فروردین

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: سروش  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز خاطره تلخی که در گذشته داشته اید، دوباره ذهن شما را درگیر می کند، احساس می کنید برخی مسائل دست و پای شما را بسته است. اگر می خواهید که از این موقعیت رها شوید، باید خودتان دست به کار شوید.

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: مرفق  🪐جنس:اب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۸٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

سعی کنید امروز بیش از همیشه حواس تان به اطرافتان باشد، زیرا یک قدم اشتباه می تواند شما را از برنامه ریزی هاتان عقب بیاندازد. اگر در حال حاضر به مسئولیت هایی که بر دوش تان است فکر می کنید و احساس می کنید که در آنها غرق شده اید، نگران نباشید زیرا همه چیز به زودی تغییر خواهد کرد

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: شباهنگ  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۸٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

شما به دنبال پیشرفت در کارتان هستید اما بدانید که این اتفاق جز با تغییراتی در زندگی تان رخ نمی هد. از انجام کارهایی که نیاز به خلاقیت دارند، گریزان نباشید. استعداد شما بیش از آنچه شما فکرش را بکنید است کافی است برای خودتان وقت بگذارید و کشف شان کنید.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: آکروکس 🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۷٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

شما فرد محتاطی هستید اما دوست دارید که تغییرات اساسی به زندگی تان بدهید. ما نیز شما را به این کار تشویق می کنیم زیرا نتیجه آن یک تغییر اساسی را در زندگی تان ایجاد خواهد کرد و مسیری تازه ای را به روی زندگی شما می گشاید. به جای گوش کردن به حرف های دیگرنا، به ندای قلب تان با دقت گوش دهید و طبق آنها جلو بروید تا راه را به شما نشان دهند. اگر مجرد هستید، در میهمانی که به زودی دعوت می شوید، حضور یابید زیرا فرصت های عاطفی تازه ای پیش پایتان قرار می گیرد.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: کرکس نشسته   🪐جنس:خاك

🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۱٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

اگر تمام مهارت و توانایی هایی که برای رسیدن به اهداف خود به کار می برید،اما نتیجه ای که می گیرید راضی تان نمی کند، نگران نشوید. شاید به این دلیل دچار ناراحتی و افسردگی شوید اما سعی کنید در این دام نیافتید. اگر نمی توانید انگیزه لازم برای اهداف تان را به دست آورید، تمرکز خود را روی کارهای دیگری بگذارید، شاید بد نباشد فعالیت های جدید را امتحان کنید. این راه به شما کمک می کند تا دوباره انرژی و انگیزه خود را به دست آورید. اگر در تعطیلات گذشته با شریک زندگی تان به مسافرت نرفته اید، تعطیلات آخر هفته فرصت خوبی برای تجربه ای متفاوت است.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: دبران  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۱٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز انگیزه لازم برای انجام پروژه های خلاقانه را از دست داده اید، بهتر است در این شرایط به دنبال کارهای دیگری که به آن علاقه دارید، بروید. به فکر سرمایه گذاری در کاری هستید اما برای آن عجله نکنید، هر چه اطلاعات شما کامل تر باشد، نتیجه بهتری به دست خواهید آورد. شریک زندگی تان این روزها رفتارهای عجیبی از خود نشان می دهد به طوری که شما را نیز از خود دور کرده است. نگران نباشید زیرا او تا چند روز آینده، زمانی که حالش کمی بهتر شد، به سمت شما باز خواهد گشت.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: سرپسین  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۲٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز مسئله ای ذهن شما را به خود درگیر کرده است و این موضوع آنقدر شدت می یابد که مانع از پیش بردن برنامه های روزمره تان می شود و تمرکز شما را به کل بهم زده است.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: گاکروس  🪐جنس:خاک

🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۵٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

حرف زدن در مورد موضوعاتی که شما را نگران کرده با دیگران، به نفع تان است پس خودخوری نکنید و حرف بزنید. احساسات و خاطرات گذشته بار دیگر به سراغ تان آمده و باعث شده که احساس پشیمانی نسبت به آنچه در گذشته تجربه کرده اید، کنید

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: آتریا  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

مانعی بر سر راه تان قرار گرفته و فکر می کنید که هنگام راه رفتن پاهایتان را بهم گره و مانع از راه رفتن شما شده است. بهتر است کمی بیایستید و با آرامش کفش های خود را در بیاورید و ماسه ها را خالی کنید و پس از کمی استراحت دوباره قدم بردارید

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: دلتا بادبان  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

پیشنهادی به شما شده که از قبول کردن آن هراسانید. فکر می کنید که نمی توانید از پس مسئولیت های آن سربلند بیرون آیید اما این نگرانی شما بی مورد است زیرا قرار نیست که شما این کار را به تنها پیش ببرید. دیگران هم می توانند به کمک شما آیند. 

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: ناطح  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۶٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

فرصتی بر سر راهتان قرار گرفته اما فکر می کنید که نمی توانید از آن استفاده کنید. اگر برای زندگی تان برنامه ریزی کرده اما احساس می کنید که نمی توانید مطابق آنها پیش بروید، باید بگوییم که نگران هیچ چیزی به خصوص مسائل مالی نباشید و آن را به خاطر موانعی که تنها خودتان فکر می کنید وجود دارند، بهم نزنید. حال زمان خوبی است تا در مورد اطراف و تکنولوژی های دنیای مدرن تان بیشتر بدانید و کمی به اطلاعات خود بیافزایید. به زودی دوست دوران قدیمی خود را خواهید دید و اطلاعاتی از او به دست تان می رسد که زندگی تان را دچار تحول خواهد کرد.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: طاووس  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۳٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز موانع زیادی پیش پایتان به خصوص از سمت دیگران، قرار می گیرد اما مراقب باشید که مسیر درست را پیش بگیرید. در این راه بهتر است که از دیگران کمک بگیرید زیرا ممکن است که تنهایی نتوانید از پس آن بر آیید. شما انتخاب های زیادی در سر دارید اما یکی از آنها مهمتر از بقیه است پس انرژی خود را صرف آن کنید. از صحبت کردن با فردی هراسانید و فکر می کنید که او ممکن است فکرهای بی ربطی درمورد شما بکند، اما بهتر است از فرصت ها استفاده کنید و همین امروز راز دلت تان را با او در میان بگذارید.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد