فال هندی راجت نیر – سه شنبه 26 فروردین

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۱٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
برای ایجاد تغییراتی که در زندگی تان بدان نیاز دارید، حتما لازم نیست که قدمی بزرگ بردارید، قدم های کوچک هم می تواند گاهی تاثیرات بزرگی بر جای بگذارند. از آنجا که شما توانایی برقراری ارتباطی موثر را با دیگران دارید، به سرعت می توانید در راهتان پیشرفت کنید. از این فرصت برای پیشرفت کاری استفاده کنید. به زودی فرصت شغلی که می خواستید برایتان فراهم می شود، آن را از دست ندهید. دوستی شما را دعوت می کند، حتما به او پاسخ مثبت دهید.

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۴٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
شما فرد یکدنده ای هستید اما اگر نتوانید ایده ها و افکار دیگران را بپذیرید، پس از مدتی زاویه دیدتان محدود می شود که این تنها به ضرر خودتان است. بنابراین ذهن تان را باز و به ایده های دیگران نیز احترام بگذارید. شما قدرت فوق العاده ای برای جذب دیگران دارید. بنابراین نباید بیهوده وقت تان را تلف کنید. فرصت خوبی ست تا برای یک تغییر بزرگ دست به کار شوید. عشق زندگی شما بیش از آنکه فکرش را بکنید به سمت تان تمایل دارد، فقط کافی ست که علاقه تان را به او نشان دهید.

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: کرکس 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۶٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز خودتان را کاملا آزاد بگذارید و تن به کارهایی که بدان ها علاقه ای ندارید، ندهید. این کار به شما اعتماد به نفس زیادی می دهد که می تواند در پیشرفت شما موثر باشد. شما در مواقع ناراحتی هیچ کنترلی بر خودتان ندارید. اما بهتر است که این عادت را ترک کنید چون ممکن است در ناراحتی کاری انجام دهید که جای هیچ برگشتی نداشت باشد. برای هدفی که در کار دارید، همین حالا دست به کار شوید وگرنه فردا دیر خواهد بود.

متولدین تیر

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس: آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
این که احساس می کنید دیگران با شما سر لج دارند، اشتباه است. اگر ارتباط تان را صمیمی تر و بیشتر کنید، می بینید که سوتفاهمی بیش نیست. مطمئنا کمک گرفتن از دیگران ساده تر از رفتن راهی به تنهایی و امتحان کردن روش آزمون و خطاست. بنابراین امروز برای کمک گرفتن از آها دست به کار شوید. در رابطه عاطفی بهتر است که عواطف خودتان را کنترل کنید. امروز احتیاج دارید که روی مشکلات تان تمرکز کنید. یادتان باشد که رابطه عاطفی نباید شما را محدود کند طوری که احساس کنید در قفسی گیر افتاده اید. به فضای شخصی شریک زندگی تان تجاوز نکنید تا او نیز با شما چنین رفتاری نکند.

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: آکروکس 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۴٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
چند وقتی ست که حال خوشی ندارید اما جایی که اصلا انتظارش را ندارید، دری به سوی تان گشوده می شود که زندگی شما را دگرگون می کند. منتظر پیغامی از طرف فردی هستید، به زودی خبر خوبی از زبان او خواهید شنید اما بعد از آن وظیفه شماست که قدم بعدی را بردارید. برای سوال هایی که در ذهن تان بوجود می آید، تا به جواب نرسیدید، دست از تلاش برندارید. یک دورهمی در پیش دارید. حرف هایی را آنجا می شنوید که برایتان تازگی دارد، بهتر است که زود تصمیم نگیرید و محتاطانه قدم بردارید.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: دَبران 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
اطرافتان اتفاقات زیادی در حال افتادن است، سعی کنید که از مسائل جزیی و پیش پا افتاده خودتان را دور نگه دارید در غیر این صورت به ضررتان تمام خواهد شد. در رابطه عاطفی خود با مشکلی مواجه شده اید که فکر می کنید راه حلی ندارد. اما این فکر اشتباه است. اگر وسواسیت لازم را به خرج دهید مطمئنا همه چیز به نفع شما تغییر خواهد کرد.برای به دست آوردن چیزی که می خواهید ناامید نشوید و دست از تلاش برندارید تا به نتیجه برسید.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان:گاکروس 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۸٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز تمرکز لازم را ندارید. از آنجا که ممکن است با تنش های بوجود آمده تصمیماتی اشتباه بگیرید، بهتر است کمی صبر کنید. حال زمان خوبی برای فکر کردن نیست. در رابطه عاطفی تان چیزی از شما پنهان بوده که به زودی برایتان آشکار می شود. اگر چه ممکن است این حقیقت کمی شما را بیازارد اما با گذشت کمی زمان اتفاقات خوب دیگری را به همراه خواهد داشت. اگر می توانید وقت بیشتری را با خانواده تان بگذرانید. آنها این روزها به شما احتیاج زیادی دارند.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: سرپسین 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۷٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
شما فرد افراطی هستید، چه در زمینه کار چه روابط عاطفی اما پیشنهاد ما به شما این است که باید در زندگی تان تعادل برقرار کنید. گاهی در کارهایتان زیاده روی می کنید که در نهایت به ضرر خودتان تمام می شود. اگر با دوستی دچار درگیری شده اید، بد نیست که بار دیگر به عقب برگردید و مسائل را از زاویه دید دیگری بررسی کنید. آنوقت خواهید دید که چقدر چیزهایی که بدان ها دید منفی داشتید، در نظرتان مثبت می آید. مثبت اندیشی ریشه موفقیت های آتی تان خواهد بود.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: دلتا بادبان 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز دوست دارید که در جمع باشید و با دیگران ارتباط برقرار کنید اما نمی توانید. نگران نباشید زیرا این حالت موقتی است و به زودی برطرف می شود. پس ناامید نشوید و آنچه را که دلتان می خواهد انجام دهید. شاید بد نباشد که کمی تنها باشید. یکی از نزدیکان تان حرفی به شما زده که ناراحت تان کرده است. به جای خیالبافی بهتر است که با زبان خوش علت آن حرف را از خودش بپرسید. به زودی دری از مسایل مالی به روی شما گشوده می شود که خوشحال تان می کند.

متولدین دی 

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
درست است که بارها تلاش کرده اید و جوابی نگرفته اید اما ناامید نشوید. اگر قدم هایتان را محکم بردارید و با برنامه ریزی پیش بروید، به تمام آرزوهایتان خواهید رسید. راه خودتان را بروید و از این که دیگران شما را تایید نکردند، نگران نشوید. مطمئنا قلب تان به شما دروغ نخواهد گفت. اگر برای ابراز عشق به دنبال فرصتی هستید، حال بهترین زمان است، آن را از دست ندهید. در انتهای روز خبری می شنوید که تصمیمات تان را در مورد موضوعی عوض می کند. دست از پیش داوری بر دارید و به خودتان زمان دهید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
ایده ای کوچک در سر دارید اما تاثیر زیادی بر روند زندگی شما خواهد گذاشت پس آن را نادیده نگیرید. از همین امروز شرایط این روزها برقراری ارتباط مهمترین کلید موفقیت شماست. بنابراین بیشتر از قبل از خانه بیرون آیید و با دوستان تان دیدار کنید. اخیرا دوری از عشق زندگی تان شما را کمی بی حوصله کرده است. برای خودتان زمان بگذارید و تا دیر نشده در مورد آن با شریک زندگی تان صحبت کنید.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۱٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
اگر ناراحت و افسرده هستید، دلیلش خود شمایید. شما باید سعی کنید که نگاهتان را به مسایل تغییر دهید. بدبینی را کنار بگذارید و به نیمه پر لیوان نگاه کنید. با مثبت اندیشی خوشبختی را به سمت خود جذب می کنید. در مورد رابطه عاطفی تان، رویاپردازی را کنار بگذارید و چشم هایتان را روی واقعیت باز کنید. اگر چه ممکن است که دانستن برخی حقایق شما را ناراحت کند اما در نهایت ارزشش را دارد. امروز فرصت صحبت با فردی که بدان علاقه دارید برایتان فراهم می شود، بنابراین هر چه در دل دارید را صادقانه به زبان آورید.

 

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد